fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Atılım Çocuk Akademisi Anaokulu

Özel Atılım Çocuk Akademisi Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:30
Sabahçı: 07:30/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Atılım Çocuk Akademisi Anaokulu Hakkında

Özel Atılım Çocuk Akademisi Anaokulu Güneşli'de bulunan bir okulöncesi kurumudur. Okul 3 ile 6 yaş aralığında çocuklara hizmet vermektedir. Sınıftaki öğrenci sayısını belirli bir seviyede tutarak çocuklarla birebir ilgilenmektedir. Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır. Okulöncesi, çocukların pedagojik olarak en önemli dönemi olarak görünmektedir. Bu sebeple psikolojik danışman büyük önem taşımaktadır. Çocukların gelişimi düzenli olarak takip edilmektedir. Tam gün seçeneğinin yanında yarım gün seçeneği de bulunmaktadır. Kurumda oyun grubu ve anne-çocuk oyun grubu da bulunmaktadır. Özel Atılım Çocuk Akademisi Anaokulu fiziksel imkanları sebebiyle de tercih edilmektedir. Kurumun bünyesinde kapalı spor salonu ve spor alanı bulunmaktadır. Fiziksel aktiviteler ve oyunlar bu alanlarda gerçekleştirilmektedir. Aktiviteler sonrası çocukların dinlenebileceği bir uyku odası da bulunmaktadır. Müzik odası sayesinde çocuklar küçük yaşta müzikle iç içe olmaktadır. Okulda yapılan organik beslenme de dikkat çekmektedir. Çocukların doğal sebze ve meyvelerle beslenmesine önem verilmektedir. Okulun yaptığı aktiviteler de velilerin beğenisini toplamaktadır. Robotik ve kodlama aktiviteleri çocukları eğlendirerek kodlama öğretmektedir. İngilizce drama ve tiyatro etkinlikleri çocukların karakter gelişimine yardımcı olmaktadır. Müzik, seramik ve yabancı dil kulübü çocukları çok yönlülüğe teşvik etmektedir. Özel Atılım Çocuk Akademisi akıl ve zeka oyunları aktiviteleri de gerçekleştirmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Çoklu Zeka Modeli

- Gems ve High Scope

- (PYP) Primary Years Programme - İlk Yıllar Programı

- Oyun Temelli Eğitim

- Waldorf Pedagojisi

- STEM

- P4C Eğitim Sistemi

- Proje Temelli Öğrenme Eğitim Modeli

- Bilingual (Çift Dilli) Eğitim Programı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (9)

 • EA

  Müthiş,hayran kaldım.kuruşuna kadar helal-ı hoş olsun.süpersiniz ve inanın herkese tavsiye ediyorum.

 • Öo

  Atılım anaokuluna torunumu kayıt ettirdik öğretmenler okul müdürü o kadar ilgiliki hayran kaldım. Okul çok güzel temiz geniş torunum mutlulukla gidiyor okula. Okulda bale dersi piyano dersi bir sürü atölye var hepsi de ücretsiz. Okulun bütün çalışanlarına çok teşekkür ederim. İçimiz rahat güvenle gidiyor torunum.

 • ed

  oğlum okula başladığında süreç nasıl ilerleyecek diye çok endişelenmiştim ama tüm personel ve müdire hanım o kadar güzel yönetiyor ki süreci hem psikolog desteği hem veli okul iletişimi ile benimki gibi zor bir çocuğu bile 1-2 günde okula alıştırdılar. etkinlikler atölyeler branşlar .. çok dolu dolu bir programları var ve her branşın ayrı öğretmeni var bu anaokullarında çok nadir oluyor böyle bir okula denk geldiğimiz için şanslıyız. özellikle jimnastik ve piyano dersine bayılıyoruz. okulumuz derslerden extra hiçbir ücret almıyor bu zamanda biz veliler için bu büyük bir kolaylık teşekkür ederiz.

 • nk

  çocuklarım iki kardeş aynı okula gidiyorlar ikisininde öğretmeni çok iyi. sınıfları çok geniş materyalleri ders programları çok iyi. yeni ve temiz bir okul. son teknoloji kullanılarak döşenmiş belli. çocuklarım her gün okul yolundan eve kadar anlata anlata bitiremiyorlar okulda yaşadıkları eğlenceli anılarını. ingilizce dersleri çok verimli kelime dağarcıkları kısa süre olmasına rağmen çoğaldı bizde evde destekliyoruz. psikologları çok tatlı ve güler yüzlü yüksek lisans mezunu ve bu tecrübesini çocuklarla her hafta yaptığı rehberlik dersinde hissediyoruz. bizimle sürekli iletişim halinde ve en hoşuma giden şeylerden birisi de her gün tam zamanlı psikoloğumuz ela hanım okulda ona heran ulaşmak çok iyi. kesinlikle tavsiye ediyorum böyle kurumlara ihtiyacımız var.

 • üc

  bir anaokulu düşünün içinde büyük bir müzik odası, sanat odası, dans odası, spor salonu .. ve sayamayacağım kadar atölye odası bulunsun hepsi de amacına uygun dizayn edilsin. harikasın atılım iyiki yollarımız kesişti. her branşın ayrı öğretmeni var ve hiçbir extra ücreti yok. okul çok büyük ve ferah tüm güvenlik önlemleri alınmış içim rahat bir şekilde bıraktım çocuğumu. tüm personel çok deneyimli, güler yüzlü, sıcak ve ilgili. her an velilerle iletişim halindeler ilkokula hazırlık sınıfı oldukça donanımlı bir sonraki sene zorlanmadan okula başlayacak çocuğum. bu konuda özellikle çalışan anne babalar olarak çok şanslıyız. yemekleri oldukça doyurucu ve lezzetli açık büfe sistemine de bayıldık bölgedeki anaokullarında olmayan tüm yenilikleri yapmışlar.

 • bölgenin en büyük okulu diye bilirim. her sınıfı 50m2 duyunca inanmamıştım gözlerimle görmek istedim. komşumun tavsiyesiyle geldim ve büyük temiz güvenilir. öğretmenleri çok tatlı ve oldukça tecrübeli. fiyat konusunda da sağolsun müdire hanım yardımcı oldu iki komşu aynı okula yazdırdık. bale piyano dersi ve diğer tüm branşlar ücretsiz. okulda extra hiçbir ücret ödemiorsunuz bu da biz veliler için büyük avantaj. gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

 • şh

  okul fobisi olan çocuğumu bile birkaç günde okula alıştıran canım okulumuz. başta müdüre hanım ve tüm çalışanlar öyle güler yüzlü ve tecrübeli ki. güvenerek teslim ettim çocuğumu. ders programları dolu dolu. yemek listeleri çok doyurucu düzenlenmiş. okul büyük ferah ve temiz. sistemleri çok profesyonel öğretmenler velilerle sürekli iletişim halinde. sabah mutlu bıraktığım çocuğumu akşam mutlu alıyorum bir veli olarak en önemsediğim şey de bu.

 • mg

  bölgemizde kayıt öncesi çok okul araştırmış bir veli olarak içime en sinen okul atılım anaokulu oldu. güvenerek içim rahat bir şekilde kaydettiğim çocuğumu hergün mutlu birşekilde almanın sevincini yaşıyorum. çok büyük temiz ve güvenilir bir okul. yemekleri çok doyurucu ve açık büfe. her gün 15 çeşit kahvaltı var. tüm çalışanlar güler yüzlü işlerini çok profesyonelce yapıyorlar.

 • okula bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. ilk girişte zaten okula hayran kalıyorsunuz geniş ferah temiz .. aile sıcaklığı ile karşılanıyorsunuz. tüm öğretmenler ve personel güler yüzlü tecrübeli işlerini severek yaptıkları çok belli. kızım öğretmenini arkadaşlarını çok seviyor her sabah mutlulukla okula gidiyor. okula bu kadar çabuk alışmasında emeği geçen tüm çalışanlara sonsuz teşekkürler.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Atılım Çocuk Akademisi Anaokulu İletişim Bilgileri

Bağlar Mahallesi 62. Sokak B Blok No: 11 Ginza Residence Güneşli-Bağcılar/istanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum