fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Azra Kreş ve Çocuk Yuvası

Özel Azra Kreş ve Çocuk Yuvası

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 0-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/19:30

Özel Azra Kreş ve Çocuk Yuvası Hakkında

43 senelik bir tecrübeye sahip Azra Kreş ve Çocuk Yuvası’nın Ataşehir Şubesi 2006 senesinde hizmete açılmıştır. Özel Azra Kreş ve Çocuk Yuvası 'nda çocuklar kendilerini özgürce ifade edebildikleri bir ortamda oyun oynayabildikleri, sosyalleşebildikleri, farklı uyaranlarla tüm alanlarda gelişimlerinin desteklendiği çok yönlü bir eğitim ortamı sunulmaktadır. Uzman psikologlar ve deneyimli öğretmenler tarafından sağlanan eğitim programlarında çocukların gelişimleri için ağırlık verilen spor dersleri ile potansiyellerini ve yeteneklerini keşfetmeleri sağlanmaktadır. Ataşehir Şubesinde, 0-6 yaş arasındaki öğrenciler gelişim düzeyleri de göz önüne alınarak takvim yaşlarına göre gruplanarak sınıflara yerleştirilmiştir; her grupta yaş özelliklerinin gelişim düzeyine uygun olarak hazırlanan eğitim programları uygulanmaktadır. Özel Azra Kreş ve Çocuk Yuvası 'nda 0-1 yaş arası bebekler için özel bakım hizmeti verilmektedir. Eğitim programları çocukların yaş ve gelişim düzeylerine uygun olarak onların bedensel, psiko-motor, bilişsel, dil, sosyal ve duygusal gelişimlerini destekleyecek şekilde hazırlanmıştır. Programlar oluşturulurken, çocukların karar verme becerilerini geliştirmek için özgür seçimlerine önem verilmekte ve eğitim ortamı kendilerini rahatça ifade edebilecekleri şekilde düzenlenmektedir. Özel Azra Kreş ve Çocuk Yuvası 'nın odağı çocuk ve oyun merkezli bir eğitim verebilmek olup, Pedagog ve uzman psikologlar çocukların ayrı ayrı yaş gruplarına uygun olarak gelişimini takip edip çocukları kendi istekleri ışığında destekler. Okul psikodramatisler'e sahip olup çocukların eğlenirken de kişisel gelişim açısından desteklenmesini sağlar. Eğitim-öğretimin ilk basamağı olan bu yaş grubundaki eğitimlerin ciddiyetinin bilinciyle çocuklara verilecek her hizmet eğitim koordinatörleri ile denetlenir. Okul içerisinde bulunan yemekhanede yemeler özenle, temiz bir ortamda ve çocukların günlük olarak almaları gereken besin değerleri göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Gün içerisinde çocuklara sabah, öğle ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Odaklı Eğitim

Yorumlar (3)

 • EE

  öncelikle çocuğumuza sevgiyle yaklaştığınızı her zaman bildiğim için, oğlumu düşünen, soru soran, fikrini söyleyen bir birey olmak yolunda attığı ilk adımlarda sonsuz desteklediğiniz için teşekkürler. Sizi her zaman saygı ve büyük bir sevgiyle anacağız.Azra Anaokulu olarak oğlumun gelişiminde gereksinim duyduğu her türlü desteği verdiniz.

 • O

  tereddütlerle kapısını çaldığımız kurumdan ayakları yere basan kendini yetişkin bir insan gibi kendini ifade eden bir insanla karşı karşıyayız. Verilen emeklerin hakkı ödenemez gerçekten. yavrumuzun hoşlandığı, hoşlanmadığı şeyleri, tercihlerini, ne tepki vereceğini bilen bir öğretmeni, arkadaşlarının olması bizim en büyük şansımızdı.

 • GU

  Kızımız 2 yaşında başladığında daha bez kullanıyordu. 3 koca senenin ardından Azra Anaokulu' ndan her şeyi kendi yapabilen, yüksek özgüvenli bir birey olarak ayrılması bizi çok gururlandırdı. Okula alışma ve tuvalet alışkanlığı kazanma gibi en zorlu dönemleri rahatlıkla atlatmamızda büyük desteği olan tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Azra Kreş ve Çocuk Yuvası İletişim Bilgileri

Ataşehir Atatürk Mahallesi, Vatan Cd. No:32 D:no:30, 34758 Dudullu Osb/ataşehir/istanbul, Türkiye
0 216 706 6889
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum