fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Badem Şekeri Anaokulu

Özel Badem Şekeri Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 07:30/13:30
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Badem Şekeri Anaokulu Hakkında

Okul öncesi eğitim , eğitim yolundaki ilk adımdır ; bu ilk adım sonunda kendine güvenen , duyarlı , aktif ve merhametli bireyler yetiştiren Özel Badem Şekeri Anaokulu 4 ve 5 yaşlarındaki öğrencileri okula kabul edebilmektedir. Okul sessiz bir bölgede bulunmaktadır böylece yazın çocukların bahçede keyifli ve güvenli zaman geçirmesi sağlanmaktadır. Çocuklarımızın sağlığı açısından hijyene önem vermekteyiz. Okulumuz Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Beyaz Bayraklı okuldur.
DRAMA, JİMNASTİK, MODERN DANS, BALE, AKIL OYUNLARI, MENTAL ARİTMETİK, KODLAMA, SATRANÇ, MÜZİK- RİTM dersleri ile çocukların fiziksel olarak gelişmesi ve zihinsel olarak rahatlaması için verilen derslerdir.
Özel Badem Şekeri Anaokulu çocukların zihinsel olarak gelişmesi, araştırıp sorgulamayı öğrenebilmesi için akıl oyunları eğitimleri verilmektedir. Aynı zamanda hem oyun oynayıp hem de zihinsel olarak gelişmeleri için satranç eğitimi verilmektedir. Çocukların hem sanatsal hem de işitsel olarak gelişmesi için müzik, ritm dersi verilmektedir. Okul öncesi dönemde alınan özellikle farklı bir dil eğitimi özellikle zihinsel olarak çocukların yatkın olduğu bu dönemde verilmeye çalışılmalıdır. Okul çocuklara verdiği haftanın beş günü İNGİLİZCE eğitimi ve ikinci dil ALMANCA ile dilin kalıcı olmasını sağlamamaya çalışmaktadır. Çocukların el becerilerinin gelişmesi için ve besinleri yakından tanıması için Minik Aşçılar etkinliği düzenlenmektedir. Okuma-yazmaya hazırlık , kavram çalışması etkinlikleri ise 6 yaş gruplarını yani son anaokulu yaş grubunu ilkokula hazırlamak için sunulan derslerdendir. Özel Badem Şekeri Anaokulu düzenlediği Bilim Atölyesi ile çocukların deney yaparak , gözlemleyerek , araştırarak öğrenmesi sağlanmaktadır. Bunların haricinde okulda Scamper çalışması ve mandala çalışması yapılmaktadır. Çocukların dolu dolu ve verimli bir yaz geçirebilmesi için yaz döneminde de okul eğitimine devam etmektedir. İletişimin hiç koparılmadığı saat kaç olursa olsun her soruya cevap bulabildiğiniz sıcacık bir yuva Özel Badem Şekerı Anaokulu.Yaparak yasayarak öğrenmeyi esas alan okulumuzda GEMS YAKLAŞIMI uygulanmaktadır.Profesyonel olarak hazırlanmış etkinlik ve ders programlarını her biri çocuklarımızın zihinsel gelişimlerini desteklemek amacındadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Muhakeme Becerisi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

Yorumlar

 • SA

  Badem şekeri ailesi ile bu yıl yollarımız kesişti, ilk iki yılımız farklı bir okulda oldu sözde kurumsaldı ama çok sorunlar yaşadık oğlum hiç bir zaman çok istekli gitmedi pedagog ile görüşmelerimizde çocuğunuzun isteği ile okul değiştirirseniz hayatınızda sorun haline geleceğini söyleyerek olumsuz düşünmemize neden oldu ama oğlumun bu isteksiz gitme durumu da çalışan bir anne olarak kafamda bir sürü soru işaretleri bırakıyordu ve bir gün hiç kimseyi dinlemeden sonu ne olursa olsun dedim farklı bir okul arayışına girdim ve araştırmalar sonucunda badem şekeri okuluna karar verdik kurucusu Esengül hanım mükemmel bir insan çocuklara yaklaşımı inanılmaz güzel şimdi oğlum çok mutlu severek hiç sorun çıkarmadan okuluna gidiyor keşke ilk iki yılımızda bu okulda geçseydi diyorum BADEM ŞEKERİ ailesine çok teşekkür ederim.

 • AY

  Görüşmeye gittiğim gün, tamam burası tam oğluma göre dedim. Eğitimiyle, temizliğiyle ve bütün personelin sevgisiyle güvenebildiğim bir yer. Okul müdürü Esengül hanıma,Emel öğretmene ve bütün öğretmenlerimize göstermiş oldukları sevgiden ve eğitime verdikleri önemden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 • NK

  Eğer çocuğunuzun eğlenip iyi vakit geçirmesinin yanında iyi de bir eğitim almasını istiyorsanız kesinlikle gideceğiniz yer Badem şekeri Anaokulu olmalı. Çocuğunuz erken yaşta yabancı dil temellerini alıyor ki bu çok önemli artık İngilizcenin olmazsa olmaz olduğunu hepimiz biliyoruz. Biz çok memnun kaldık.

 • Be

  Kızım için adeta ikinci bir aile oldular. Eve gelince sürekli arkadaşlarından ve öğretmenlerinden bahsediyor.Bu kadar güzel ve samimi ortamlarından dolayı ilk önce Esengül hanıma ve öğretmenine çok teşekkür ediyorum.Eksik yanı yok

 • Öİ

  Bir anaokulu nasıl olmalı neleri yapmalı neleri yapmamalı tartışmalarına son veren okul. Okulunuzun yönetimini, öğretmenlerini çok yeterli buluyorum. Daha önemlisi çocuklara yaklaşım açısından sıcak, samimi bir aile ortamı yaratılıyor. Çocuğunuzu göndermeyi düşünüyorsanız kesinlikle erken yaşta başlatın, çok daha büyük bir fark yarattigini anlayacaksınız. Biz cok memnunuz ve kesinlikle tavsiye ederiz Hiç bir olumsuz yanı yoktur En sevdigimiz okul badem şekeri

 • Ga

  Tek kelime ile mükemmel bir okul.

 • SG

  Kızımın bu yıl mezun oldugu badem sekeri anaokulu dan unutulmayacak guzel anılarla ayrıldık herkeze tavsiye edebileceğim guvenılır bır kurum gozunuz kesınlıkle arkada kalmayacak.. Sevgiler badem sekeri ailesine

 • 4 yaşındaki kızımı artık okula göndermeye karar verdiğimizde oturduğumuz çevrede bir okul aramaya başladık. Çocuğumuzu güvenle emanet edeceğimiz okulu bulmak çok zordu. Sonra okul kurucumuz sevgili Esengül hanım ile tanıştık ve ilk görüşmemizde güvenimizi kazanan, gönül rahatlığı ile en değerli varlığımızı emanet edeceğimiz okul Badem Şekeri Anaokulu oldu. Birlikte geçirdiğimiz tüm yıl boyunca kızım okula büyük bir istek ve mutlulukla gitti. Okuldaki genel derslerde, etkinliklerde, gezilerde, branş derslerinde ve muhteşem yıl sonu gösterimizde hem çok eğlendik hem de yeni yeni şeyler öğrendik. Sevgili Esengül hanım ve değerli ekibine, tüm öğretmenlerimize ilgi, alaka, şefkat ve emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Cu

  Iyiki tanidim iyiki oglumu gönderdim güven faktörünü kaybettigimiz bu günlerde bu sıcaklığı içimize kadar işleyen okul kurucusu esengül hanım basta olmak üzere tüm ogretmen kadrosuna sonsuz teşekkürü bir borc bilirim verilen egitimi ve emegi cocugunuzda ilk andan itibaren hissediyorsunuz badem sekeri anaokulu sicak bir aile ortami sizleri seviyoruz ....

 • MU

  Hayattaki en değerli varlığımız, gözümüzüm nuru biricik evladımızı böyle bir okula kayıt ettirdigimiz için çok ama çok mutluyum.Oğlum için civardaki tüm okullara baktım. Sadece ve sadece Badem Şekeri Anaokulana güven duyup kayıt yaptırdım.Esengül Hm ile tanıştığımız andan itibaren gözüm kapalı oğlumu okula götürüyorum. Öyle eminim ki oğlum emin ellerde..Oğlum çok severek okula gidiyor. Bir yıldır bu okuldayız ve ilkokula kadar devam edeceğiz. Akademik olarak çok başarılı. Sevgili öğretmenimiz Çağla hm harika bir insan. Branş öğretmenlerimizin hepsini oğlum öyle çok seviyor ki her akşam mutlu bir şekilde okuldan alıyorum. Böyle bir okulda olduğumuz için kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki varsınız Badem Şekeri Anaokulu

 • HU

  4 yaşında oğlum 10 aydır gidiyor hergün ayrı bir heycanla okuluna gidiyor. Okulun en afacanlarından öğretmenlerini ve arkaşlarına özlem doyuyor bu da bizlerin aklına kötü birşeyler getirmiyor. Öğretmenlerin tavsiyelerine göre extra dersler de alıyoruz onlardan öngörülen problemleri aşmakta çok katkısı oldu. Okulla iletişimimiz oldukça başarılı gayet sitematik bilgilendirmeleri var. Sosyal meyda sayesinde çocuklara verilen etkinlik ve oyun sistemleri gayet bilinçli düzenlenmiş. Konum olarakta müstakil evlerden oluşmuş bölge etraf okul öncesi okullarla çevrili bahçelievlerde böyle başka bir yerde yok. Ayrıca öğretmeniz konusunda çok şanslıyız bu kadar enerjik ve bu enerjisini çocuklara aktaran esirgemeyen hocamıza da teşekkürler.Bahçesi kısıtlı büyüklükte. Açık alanlarda oyun imkanları sınırlı.

 • Ö

  Eğitimin ön planda olduğu çocukların eğlenirken öğrendiği, sevgisini ve enerjisini paylaştığı bu ortamda sizleri tercih ettiğim için çok mutluyum. Oğlumu güvenle teslim edebildiğim bir okul.Değerlerini öğrenerek kendini ve yapabileceklerini keşfetmesi ve öğrenmesinden çok hoşnut olduğumu rahatlıkla paylaşmak isterim. Ayrıca kurucu müdür Esengül hanımın her bir çocuğu tanıması ve onlarla ilgilenmesinden çok memnun olduğumu söyleyebilirim.

 • Ag

  Ben oğlumu daha önce başka bir kreşe vermiştim ve pek mennun kalmamıştım ordan hemen aldım çünkü oğlum içine kapanık birçok şeyden korkar hale geldi.kendine olan güveni azalmaya başladı. Sonra çok araştırdım ve çok şükür badem şekeri okulunu buldum. Iyiki esengül hanım ve ekibini tanımışım hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum oğlumun çok severek gittiği bir okul. Esengül hanımın bize ve çocuklarımıza verdiği o güveni başka bir okulda bulabilir miyim bilmiyorum .çocuğumun okulundan mutlu dönmesi güven içinde olması bizim içi çok önemli değerli esengül hanım ve tüm öğretmenlerimiz bunu sağladıkları için çok teşekkür ederiz ben çevremdeki herkese tavsiye ediyorum badem şekeri okulunu çünkü içiniz rahat ve gözünüz arkada kalmıyorOkulun hiçbir eksik yanı yok çünkü esengül hanım temiz dürüst ve disiplinli çalışmalarıyla herşeyin en güzelini yapıyor zaten

 • DK

  Muhteşem bir okul... Sevgi, güven, sıcaklık herşey var... Hassas Duyarlı bir okul.. Hele Yiğit Ali gibi alışması zor bir çocuğun benim okulum 'Badem Şekeri' diyerek daha ilk aydan okula koşarak gelmesi benim için bir mucize... Benim için mucize okul.. çocuğumu güvenle bırakabiliyorum; sevgi aldığını biliyorum, mutlu olduğunu.. bir anne daha ne ister ki... akademik anlamda da çocuğun gelişimini takip eden, çocuklara oynayarak, sistematik bir şekilde öğreten bir okul..konuşabiliyorsunuz ve birlikte çözüm yolu buluyorsunuz:))) Sizleri seviyoruz Badem Şekeri Ailesi:))

 • SY

  Badem şekeri benim için ilk olarak güven, şevkat ve ilginin tek adresi ...İyi ki yollarımız kesişti.Başta sınıf öğretmenimiz ,diğer öğretmenlerimiz ve kurum müdürümüz olmak üzere herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Oğlumu gün boyu gönül rahatlığıyla bırakmak benim için çok önemli iyi ki varsınız...

 • H

  4,5 yasındaki kızımın severek gittiği hatta hafta sonu geldiğinde de gitmek istediği yegane okulumuz. Civar okulların hemen hepsını görmemıze rağmen bize cok daha sıcak bir ortam hazırlayan Esengül hanım, brans ogretmenlerimiz ve kızımın ögretmeni olan Çağla ögretmenimize teşekkürlerimizi borç biliriz. Herkonuda cekınmeden herseyi sorabılecegınız gozunuzun arkada kalmayacagı bir okul olarak herkese tavsiye ederim. Özellıkle pimpirikli aileler için bire bir. Çocuklarımıza bizim gibi sıcak oldugunuz için teşekkürler.

 • GS

  BERİL 'İN OKUL SERÜVENİ BAŞLAYACAĞI ZAMAN BÜYÜK BİR ENDİŞE İLE BİR ÇOK KREŞ GEZİP UYGUN BİR YER ARADIK. SONUNDA BADEM ŞEKERİ ANAOKULUNU BULDUK VE 3 YILDIR BİRLİKTEYİZ. GÜLEN YÜZLÜ ,NEŞELİ ,ÖZVERİLİ ,VE DİSİPLİNLİ ÇALIŞANLARINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM... ARADIĞIM HER ŞEY BURDA BİZİMLE...ÇOÇUKLAR İÇİN UYGUN FERAH ÇALIŞMA ODALARI, BAHÇESİ , VERİLEN EĞİTİM VE DİĞER AKTİVİTELER...

 • L

  Öncelikle Badem Şekerini okul gibi okul yapan ayni zamanda çocuklarımızın kendilerini evinde gibi hissettigi bir ortam yaratan, yemeklerinden tuvalet hijyenine varana kadar hepsiyle tek tek en ince ayrintisina kadar yakindan ilgilenen Esengül hanımı tebrik ederim.. Okulda aradığımız herseyi bulabileceğimiz,çocuklarımızın isteklerinin karşılanabileceği, akademik anlamda çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel bircok alanda gelistirebilen, uzman,eğitimli,sevecen,hepsi birbirinden degerli bir kadrosu bulunan,gözümüzü kesinlikle arkada bırakmayacak tek okul derim Badem Sekeri icin..herseyden önemlisi cocuklarimiz bu okula koşarak ve mutlu gelebiliyorlarsa zaten hersey açıkça ortada demektir..Bu ailenin icinde olmaktan mutluyuz..Basarilarinizin devamini dilerim..

 • HG

  Badem Şekeri Anaokulu ile kızım 3 yaşında iken tanıştık, kurucusu Esengül Hanım ve tüm öğretmenler okuldaki tüm çocuklar tanır, hepsinin tüm özelliklerini bilir ve çocuklar için anında soruna çözüm üretebilirler. Farklı okullarda olmayan Badem Şekeri anaokulunda olan çeşitli alanlardaki branş dersleri çocukların becerilerini pekiştirebilmeleri ve ilerleyen dönemde meslek seçimlerini yapabilmeleri açısından büyük önem taşıyor. Ayrıca çocuklarımızın küçük yaşta sorumluluk sahibi olmaları için destekleyici aktivite ve etkinlikler yapılıyor. Bu okulu tercih etmeniz için bir çok sebep var ve kurumu tanıdığınızda inanın sizler ve çocuğunuz buraya bağımlı olacak, ayrılmak istemeyeceksiniz. Biz burada olmaktan çok mutluyuz. Okuldaki tüm çocuklarımızı tüm öğretmenler bir anne olması ve bir annenin ocuklar için öğretmenlerimizin hepsi çok özverili ve sabırlı. halen buradayız ve ilkokula kadar da burada kalacağımızı düşünüyorum.

 • YK

  Sadece şunu ifade edebilirim ki... Aşçı Türkan hanımdan kurucu Esengul hanıma kadar tüm branş öğretmenleri ve sınıf öğretmenleri ile güven, huzur ve sevkat dolu bir kurum... Kısaca olması gerekenin çok üstünde müthiş bir performans. Teşekkürler Bademsekeri...

 • HS

  İŞ YERİMDE GÖZÜM HİÇ AMA HİÇ ARKADA KALMIYOR İYİKİ ESENGÜL HANIMI TANIDIM OGLUM İÇİN ŞUAN EVİMİZDEN FARKI YOK HERGÜN SEVEREK UYANIP GİDİYOR.ÖGRETMENİMİZ VE KURUCUMUZUN BAŞARISI SAYESINDE GELİŞİMİNDE BÜYÜK FARK VAR :) KENDİLERİNE TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM.ŞU ANA KADAR HİÇ BİR OLUMSUZLUK YAŞAMADIK UMARIM HİÇ YAŞAMAYIZ.EGER ORTADA BİR OLUMSUZLUK OLURSA DA ESENGÜL HANIMIN ONU HEMEN ÇÖZECEGİNE EMİNİM.SAYGILARIMLA

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Badem Şekeri Anaokulu İletişim Bilgileri

Kocasinan Mah. Kemal Sunal Cad. Yalaz1 Sk. No:5 Bahçelievler / İst
0 212 963 2073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum