fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 09:00/12:30
Öğlenci: 12:30/16:30

Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu Hakkında

İstanbul Bağcılar'da bulunan Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu'nun eğitimdeki amacı, bilgiyi en üst seviyede çocuklara aşılayabilmektir. Eğlenilerek öğrenilen bilginin kalıcı olduğu ispatlandığından eğitim temelinde eğlence esas alınmaktadır. Okul 3 ve 6 yaş arasındaki çocuklara eğitim hizmeti vermektedir. Okulun çalışma saatleri 07.00 başlayıp 19.00 da son bulmaktadır. Okulda sınıflar yaş gruplarına göre oluşturulmuştur ve sınıflar 15 kişi ile sınırlandırılmıştır.
Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu'nda Montessori eğitim sistemi uygulanmaktadır. Çocuklarda bulunan zeka tanımlanabilir ölçülebilir ve genişletilebilirdir. Bu nedenle eğitim programları hazırlarken dikkate alınan bir diğer faktör çoklu zekadır. Özel Bağcılar Benim Dünyam Çocuk Akademisin'de uyku odası, bahçe, yemekhane, oyun alanı bulunmaktadır. Kuruma ait servisler ile öğrenciler güvenli ve rahat bir şekilde evlerinden alınıp evlerine bırakılmaktadırlar. Rehberlik hizmeti ile öğrencilerin yaşadıkları veya yaşamaya meyilli oldukları sorunlar tespit edilir bu sorunların çözüm yolları veliler ile birlikte bulunmaya çalışılır. Öğrencilere matematiğin temel kavramlarını öğretirken sevdirmek için, eğlenceli matematik etkinlikleri düzenlenmektedir.
Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu'nda çocukların karşılaştıkları sorunlar karşısında pratik çözümler bulabilmeleri, zeka gelişimlerinin daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için akıl oyunları oynatılmaktadır.
Okulda her yaş grupları için ayrı olmak üzere ayda bir defa mutfak etkinliği düzenlenmektedir mutfak etkinlikleri ile de çocukların el becerilerinin gelişmesi ve bunun yanında çocukların besinleri yakından tanıması sağlanmaktadır. Okulda bulunan gezi kulübü ile çocukların çeşitli yerlere giderek bilgiyi olduğu yerde öğrenmesi sağlanmaktadır.
Özel Bağcılar Benim Dünyam Çocuk Akademisi'nde yabancı dil bakımından İngilizce eğitimine önem verilmektedir. Hafta içi tüm günlerde öğle öncesi 1 öğle sonrası 1 saat temel İngilizce eğitimi verilen okulda 5-6 yaş grubu için hazırlık anlamında test çalışmaları yapılmakta ve öğrencilerin kişilik gelişim düzeylerine uygun dinamik bir eğitim programı uygulanmaktadır.
Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu çocukların eğitime ara vermeden devam edebilmesi için okul yaz okulu uygulaması ile devam etmektedir. Yaz okulunda yüzme, jimnastik ve binicilik eğitimi verilmektedir bu eğitimler ile çocuklar eğlenerek gelişme göstermektedir.

Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- STEM

- SCAMPER Tekniği

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Robotik Kodlama Eğitmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Sudoku

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Evet

Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  12
 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:00 - 19:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 09:00 - 12:30 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 12:30 - 16:30 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu Yorumları (61)

 • C

  Kızım okulunu severek gidiyor melisa ögretmenimize çok teşekkür ederiz her şey için sizin ile yolumuz kesiştiği için çok şanslıyız kızım eve gelince melisa öğretmen olup günlük yoklamamızı almadan bırakmıyor

 • GB

  Okulumuzu çok seviyoruz çok çok memnunuz müderemiz Büşra hanım çok ilgili güler yüzlü Öğretmenimiz Melisa hanım çok ilgili sevgi dolu çocuklar eğlenerek öğreniyor sayesinde okulumuz hijyenik ve en önemlisi çok güvenli bir kurum gönül rahatlığıyla çocuklarınızı emanet edebilirsinizHersey harika

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • CK

  1 buçuk yıldır bu okula gidiyor kızım çok şükür çok memnunuzGenel olarak iyi

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • Ma

  Melisa hocamızı çok seviyoruz kızım Elisa ya çok fazla şey kattı bu sene ile birlikte 2. Senemizi doldurucaz geçen seneye nazaran kızım her açıdan daha iyi sakin paylaşımcı telaffuzu iyi sayı renk becerisi güzel .

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • EM

  Eğitimi İyi, memnunuz şu an.Oyun odası.. Hatta bir kaç tehlikeli oyun alanı mevcut bana göre sivri köşe yüksek kaydırak şekli tırmanma yeri mesela.. Yemek odasıda daha iyi olabilir.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • Ab

  Genel olarak ilgili ve anlayışlı bir okul egitimleri de oldukça güzel yaş gruplarına göre uygun eğitimler veriliyor bu çok önemli Oğlum okulunu çok seviyor ve istekli gidiyor Melisa Öğretmenimizden ve Büşra hanımdan çok memnunuz her türlü problemimizle özenle ilgileniyor. Seneye başka okul arayışında olmicak olmak bizim içimizi rahatlatıyor.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • EM

  Kurum araştırması yaptığımız sürede Benim Dünyam Anaokulu tercih etmemizde Büşra hanımın dürüstlüğü, samimiyeti, işine olan saygısı oldu diyebilirim. Genel olarak güvenilir çözüm odaklı eğitim olarak da gayet iyi, çocuk emanet edilebilcek bir okul , okul arayışında olanlara tavsiye ederim.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • PY

  3 yasinda İkizlerim Betül öğretmen sayesinde çok çabuk adapte oldular. Cocuk dilinden Şahane bir şekilde anlayıp ilgisi alakası çocukları oraya bağlıyor. Eğitim anlamındada donanımlı ve idealist . Kurumda tabi yaptığı tercihlerle kalitesini ortaya koyuyor. Lafın kısası gözü kapalı bebeklerimizi emanet edeceğimiz adres Benim dünyam anaokulu...

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • ŞA

  Benim dünyam anaokulunda yer almak çok güzel bir duygu ve değerdir. Hijyen konusunda çok özenlidir. Yemekleri çok güzel. çocuklara yemek seçmeleri için hiçbir bahane bırakmayıp her türlü sebze et tavuk vs. sevdiriliyor. O yüzden yemek seçme olayı yok :) İkinci kez bu aile içerisinde olmanın tarifi yoktur. Kurum sahipleri Nesime Hanım ve Esra Hanım o kadar ilgililer ki gerçekten ticaretten çok bir aile ve anne gibi ilgileniyorlar bunu veliye ve çocuğa çok açık bir şekilde hissettirip duyguyu geçirebiliyorlar. Öğretmenleri çok kıymetli özellikle Betül Karaman'ın bu aile içerisinde olması biz anneler için aşşırı güven teşkil edici bir durum kesinlikle gözüm arkada kalmıyor. öğretmenliği bir görev olarak görmeyip benimseyişi ve öyle güzel naif, anlayışlı, titiz, her defasında kendini bir üst mertebeye çıkarabilen sürekli yenilikleri ile bizleri şaşırtan bu da olmaz deyip şok yaşatan çıtayı arşa taşıyan bir öğretmen... Benim oğlum özel bir çocuk hassas bir çocuk sürekli anne gibi sağolsun çok ilgili en ince ayrıntısına kadar her şeyini düşünür ve gerekli bilgilendirmeyi yapar emeklerine minnettarım. Benim dünyam anaokulu bir markadır ve iyi ki bizde sizlerleyiz. Okul tercihi yaparken kesinlikle insanın gözü arkada kalmayacaktır ben 10 yıldır hiç keşke demedim hep iyikilerle devam ettim. BENİM DÜNYAM ANAKOLU emekleriniz için teşekkür ederim ve tercih edeceklerin hiç tereddüt etmeden gidecekleri tek nokta...Pak ve Bahçe düzenlemesi bir tık gözden geçirilebilir.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • N

  Benim Dünyam Anaokulu ile 2 yıldır birlikteyiz. Uzun arayışlar sonucu karşımıza çıktı ve çok memnunuz ilgi ve alakaları öğrenciler üzerinde her konuda dikkat etmeleri ve veli olarak söylediklerimizi önemsemeleri çok güzel birşey kurum yetkililerinden ve Betül ogretmenden çok memnunum.cocugum çok mutlu gidiyor ve benim içim çok rahatOkul her alanda çok başarılı. Ve konum olarak çok kolay bir yerde.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • Yd

  Öncelikle kurum sahipleri Nesime hanım ve Esra hanım oldukça ilgili ve özenliler. Sınıf öğretmenimiz Betül öğretmen oldukça ilgili ve işinde çok başarılı her konuda bizleri aydınlatıp destek oluyor. Kendisi bizim en güzel şansımız oldu. Teşekkür ederiz Benim Dünyam Anaokuluna ve Betül öğretmenimize

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • Ea

  Çocuğum 3yıldır bu kurumda gerek kurucuları gerek öğretmenleri çok ilgili ve alakalı her konuda desteklerini en içten hissettiğim bir kurum bizim öğretmenimiz betül hanim desteğini her alanda hissettirdiği bizi hiçbir konuda bilgisiz ilgisiz bırakmıyor ben ve çocuğum çok şanslıyız❤️

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • Ah

  İki gün önce benim dünyam anaokuluna görüşme yapmak için gittik ve inanılmaz güzel karşılandık. Çoçuklara olan tutumları müthiş okul kurucularından Esra akça ile tanıştık. Güvenle emanet edebileceğim bir okul bulduğum için çok şanslıyımGeliştirebilecek tüm yönlerini geliştirmiş

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • Ny

  Çocuğumu bu okula emanet ettiğimden beri çok ilgililer ve gözüm hiç bi zaman arkada kalmadı Hilal öğretmenimiz her konuda bize destek olmakta sevgisini ve bilgisini hiç bir zaman bizden esirgemedi yöneticilerden ve okuldan çok memnunuz.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • CO

  Okula çocuğumu verdiğimden beri her yönde geliştiğini gözlemledim, gerek öğretmenleri gerek yöneticileriyle çok ilgililer, özellikle kendi öğretmenimiz Zehra Öğretmen özel olarak tek tek öğrencileriyle ilgileniyor ona ayrıca teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla çocuğunuzu emanet edebileceğiniz, eğitimi düzgün, güvenilir bir okul.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • CT

  Herşey nizamlı ve öğretmenler gayet olgun aklı başında nerde ne yapacağını iyi bilen öğretmenler.. Tabi kendi öğretmenimiz Zehra hanıma ayrı teşekkürler.. Sadece çıkışta tanımadıkları kişilere vermek konusunda daha hassas davranmalarını rica ediyorum..

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • İY

  Fiziksel şartları güzel bir okul, sınıfları geniş ve ferah İki bahçeye sahip olması farklı etkinliklere olanak sağlıyor

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • BH

  Oğlum için özel emekleri gercekten çok vicdan sahibi insanlar iyi ki nasip olmuş böyle güzel insanlarla tanışmak Allah hepsinden razı olsun

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • 3.yılımız oldu özellikle yöneticilerin ilgi ve alakası oldukça yoğun.Temiz ve düzenli bir kurum

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • BS

  İlk çocuğumu çevrede ki başka bir okula vermiştim oğlumu ise bu kuruma arada dağlar kadar fark var iyi ki diyorum her şey için çok teşekkürler oğlum her zaman severek gidiyor

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • HK

  Oğlum mutluÇocuklar okuldayken temizlik için domestos kullanılmaması gerektiğini düşünüyorum

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • Sk

  Kızım 3 yıldır bu kurumda güvenilir özverili saygılı güleryüzlü öğretmenleri hepsini çok seviyoruz

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • NA

  Öğretmenleri çok bilgili ve sevgi dolu ilerlememiz gayet güzel

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • GB

  Okulumuz ve öğretmenlerimizden çok memnunuz emekleri için teşekkür ederimYemek listeleri biraz değişebilir bence

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • Sy

  Benim dünyam anaokulundan eğitimleri ilgileri ile,memnuniyetlerimi nasıl dile getirebilirim bilemiyorum

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • Sy

  Benim dünyam anaokulundan son derece memnunum,Gerek eğitimleri,gerek ilgileri alakaları ile verilen emeklerine çok çok teşekkür ediyorum.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • Nb

  Kızım orda büyüdü öğretmenlerini çok seviyordu hala da hatırlıyor emeklerini ödeyemeyiz.. içim çok rahattı her zaman öncelikleri eğitim olmasıda beni her zaman mutlu etmiştir..

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • İA

  Öğretmenlerimiz ve okul yöneticisi Büşra öğretmen çok özverili ve işini severek yapan insanlar. Gönül rahatlığı ile sabah bırakıyorum ve kizimda aklım kalmıyor.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • Minik dahiler sınıfına gidiyor oğlum o sınıftan ve hocasından çok memnunum çocuğum da öğretmenini çok seviyor daha önceki öğretmenlerini de seviyordu çocuğum çok fazla şeye bu okulda alıştı ilgilenen hocalara da teşekkür ediyorum

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • Ek

  Bu sene 3 yaşındaki oğlumu uzun araştırmalar sonucunda benim dünyam okuluna emanet ettim. Öncelikle bu okulu tercih sebeplerimi belirtmek isterim. Büyük yaş küçük yaş grupları iki farklı okuldalar yani aynı okulda değiller bu benim için avantajdı 5 yaşın gelişim süreci ile 3 yaşın gelişim süreci bir olmadığından hem eğitim hem eğlence hem arkadaşlık olarak bana çok doğru geldi. Başka kreşleri gezdiğimde merdivenlerin çok oluşu beni rahatsız ediyordu fakat burda merdiven olmayışı her yerin düz ayak oluşu basamaklardan ziyade ufak rampaların oluşu oldukca hoşuma gitti ve bana güven verdi en azından oğlumun arkadaşlarıyla kosustururken yemekhaneye giderken düşüp yara almasına sebep olacak bir durum yoktu. İngilizce eğitimin olması müzik ve özellikle isteğe bağlı jimnastik eğitiminde olması benim için artılardı . Diğer kreşlerde bu eğitimler için extra çok ucuk rakamlar talep ediliyordu . Ve ilk oryantasyon sürecinde oğlumun göz hizasına inip onunla sohbet etmeleri asıl benim içimi rahatlatan durumdu . Çünkü diğer gezdiğim kreşlerde bu tutumu ne yazıkki görememiştim. Sonrasında ise emanet ettiğim bu süreçte en ufak problemimde çözüm odaklı oluşları , bir anne olarak taleplerimi kulak arkası etmeden ilgilenişleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Özellikle Betül öğretmene yaşadığım bir durumdan ötürü göstermiş olduğu anlayış ve nezaket gösterip beni asla kırmadığı için ayrıca Çok çok çok teşekkür ediyorum. Oğlumda bende öğretmenlerimizi ve okulumuzu çok seviyoruz ❤️

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • Db

  Kızım sizi ve arkadaşlarını seviyor okula mutlu geliyor isteyerek bende gönül rahatlığı ile bırakıyorum kıızmı size elinize emeğinize sağlık Betül öğretmen içtenliğiniz yaklaşımınız sevginiz için teşekkürler iyiki senin gibi güzel yürekli öğretmenimiz var❤️❤️Genel olarak okulunuzdan memmunum iki çocuğunda bu kurumda iyiki sizinle tanışmışım

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • Çe

  2 çocuğumu da aynı ana okuluna verdim. Gözüm kapalı teslim edip gözüm kapalı aldım. Kesinlikle tavsiyemdir.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • Hk

  çok memnun kaldım öğretmenlerinden olsun eğitiminden olsun çocuğumda aynı şekilde :)

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • iy

  cok ilgili ve cok kaliteli bir egitim kurumu☺️cocugumun gelisimi icin yeterli bir egitim sistemi var.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • Güvenli ve temiz bir ortam sunduğunuz için çok teşekkürler. Bu zamanda böyle yerler çok bulunmuyor

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • İY

  Kesinlikle tavsiye ediyorum,ilgi ve alakaları çok güzel,çocuğumu güvenle teslim ediyorum

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • p

  Her sınıfın öğretmenleri birbirinden oldukça ilgili ve aktiviteleri çok güzel çok öğretici ve gerçekten çok temiz ve titiz güvenle oğlumu teslim edebiliyorum.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • D

  Kızım burda çok mutlu öğretmenler oldukça ilgili ve aktiviteleri oldukça öğretici.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • NB

  2 çocuğum bu okula gitti.Biz eğitiminden ve ilgilerinden çok memnun kaldık. Teşekkürler Esra ve Nesime hanım

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • SU

  Öğretmenleri ve müdürleri anlayışlı güzel eğitim veriyor sıcak kanlilar çocuklarla güzel ilgileniyor

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • PC

  Çocuklarını kendi çocuklarından ayırt etmeyen sevgi dolu samimi, sıcacık bir eğitim yeri. İki çocuğumda orada eğitim aldı. Çok memnun kaldım. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • NY

  Oğlum burda çok mutlu etkinlikleri geliştirici ve sınıflar yemekler oldukça iyi içerisi genişYok bence gayet iyi

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • FE

  Öğretmenlerin,görevli personellerin,yönetici kadrosunun öğrencilere yönelik ilgi, alakaları, davranışları bizlere çocuklarımıza rahat bir güven veriyor

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • Eg

  İnanılmaz güvenilir, çocuklarımıza çok guzel bir eğitim veriliyor. Öğretmenler çok ilgili.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • GD

  Ben bu kuruma tam 10 yıldır çocuk emanet ediyorum çok memnunum öğretmenimiz Betül hocamızdan da çok memnunuz❤️Çocukları tesllim ederken yardımcı öğretmen değil kendi öğretmenlerinin teslim etmesi daha iyi olurrı

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • Mt

  2 yıldır kızımı Benim Dünyam Anaokuluna gönderiyorum. Eğitici dersleri olsun, ders dışı eğlenip ve eğitici olan aktiviteleri olsun son derece deneyimli ve dolu dolu bir anaokul. Öğretmenlerimiz ve kurum yöneticileri çok ilgili ve sıcakkanlılar iyi ki yollarımız kesişmiş. Bir dakika tereddüt etmeden çocuğunuzu ev sıcaklığındaki bu anaokuluna gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.Bir okul daha ne kadar geliştirilebilir bilmiyorum ama mükemmelsiniz.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • Gt

  2015-2016 ve 2018-2019 döneminde iki kere gönderdim çok ama çok ilgililerdi hem idari kadro hem öğretmenler çok iyiydi emekleri çocuğumda çok var…Kendi inovasyonlarını kendileri farkedip yenileyen bir okul umarım haznedar tarafına da açılır

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • KA

  gönül rahatlığıyla çocuğunuzu emanet edebileceğiniz güvenilir bir okul

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • ZA

  Güvenilir, aile sıcaklığını yansıtan, akademik açıdan mesleğinde uzman öğretmen kadrosu olan çok iyi bir kurum.. Benim için en önemli kriterlerden biri kurucularının eğitimci olması.. Teşekkür ediyoruz emekleriniz için

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • Mk

  Kurum sahipleri ve öğretmenleri ile çok kaliteli kurum .öğretmenler tecrübeli ve çok güzel etkinlikler yapılıyor. Çok memnunuz .Tecrübe ve özveriyle çalışıyorlar Eğitim koordinatörleri çok çok iyi

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • GK

  Senelerdir bilirim okulu öğretmenleri sahiplerini çok düzgün işini hakkını vererek yapan kişiler .. emeklerinize sağlıkHerşey dört dörtlük :)

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • Ek

  Öncelikle çocuğum okulda çok mutlu güler yüzle okula giriyor.Bu benim için en önemli bir etken öğretmenler olsun diğer tüm çalışanlar güler yüzlü sevecen anne şefkati ile yaklaşıyorlar çok nemnunum .

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • EB

  Güvenir ve samimi bir okul. Fiziksel olarakta güzel bölgede tercih edilebilecek okullardan

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • Daha fazla etkinlik olabilir gezi piknik tarzı yada müze ziyaretleri. Sosyal faaliyet kısmından biraz daha gelişebilirz

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz.

 • Tavsiye üzerine göndermiş olduğum okulumuzun Öğretmenlerinden ve idarecimizin yaklaşımları gayet içten gönül rahatlığıyla çocuğumu emanet ediyorumResmî bayramlarda yapılan çalışmaların yetersiz olduğunu düşünüyorum. gösterişli çalışmaların yapılmasının çocuklar içinde daha iyi olacağını düşünüyorum. Gün içerisinde çocukların kılık-kıyafet düzenin ve saçlarının dağınık olduğunu bu yönden biraz daha dikkat edilmesini isterim

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • Okul güzel,temiz bir okul. Öğretmenler ilgili. Kızım bu okula gitmeden önce okula hiç gitmek istemiyordu. Öğretmenini ve arkadaşlarını çok sevdi. Tavsiye ederim.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • SS

  Artık çok alıştık size. Oğlumun da keyfi yerinde. Arkadaşlarıyla olsun öğretmeniyle olsun hep evde bahsediyor neler yaptıklarını neler öğrendiklerini. Bu da beni çok mutlu ediyor. Gerçekten çok emekleri var üstünde. Düşünen veliler için mutlaka tavsiye edebileceğim bir okul Benim Dünyam Anaokulu

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • Okul idaresi ve personelleri tecrübeliler. Buna güvenerek kaydımızı yaptırdık. Bunun yanında okul içi gayet ferah ve çocukların güvenli ve sağlıklı bir ortam içinde mutlu vakit geçirmelerini sağlıyorlar.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • Çeşitli sosyal aktiviteleri ile öğretici ve eğlendirici bir ortam sunuyorlar sağolsunlar. Veli öğretmen ilişkisi yüksek bir okul ayrıca. Kızım da hayatından memnun. Biz de memnunuz haliyle.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • CS

  Çok nazik ve sıcak kanlı içten öğretmenlere sahip bir anaokulu. Her an yanlarında ve kontrolleri altında olmaları güven verici.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

 • Okul bir aile ortamı oluşturmuş şirin bir yer. Oğlumla da güzel ilgileniyorlar. Çok kolay uyum sağladık emekleri büyük. Çok teşekkür ederim kendilerine buradan.

 • Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  teşekkür ederiz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bağcılar Benim Dünyam Anaokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mah. 714. Sk. No: 8/A-B, Bağcılar/İstanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum