fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Bağlarçeşme Esenyurt Gülbahçem Anaokulu

Özel Bağlarçeşme Esenyurt Gülbahçem Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 12:00/17:00

Özel Bağlarçeşme Esenyurt Gülbahçem Anaokulu Hakkında

Özel Gül Bahçem Anaokulu İstanbul'un Esenyurt ilçesinde okul öncesi eğitimi vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. 3 - 6 yaş aralığındaki çocuklara hitap eden kurumumuz geniş bir alana sahiptir. Alanında eğitimini tamamlamış çocuklar ile iletişimi güçlü güler yüzlü öğretmenlerimiz tarafından verilen eğitimlerle akıl dolu, oyun odaklı, eğlenceli eğitimler verilmektedir. Kurumumuzda bulunan psikoloji danışmanlık aracılığıyla öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimleri takip edilmektedir.

Çocuklarımızın çok yönlü gelişimlerini desteklemek için Özel Gül Bahçem Anaokulu branş ve alanda çocukların gelişimini sağlamak adına çaba göstermektedir. Okulumuz çocukların gelişimlerini her yönden geliştirmeyi ve desteklemeyi amaçlamaktadır. Okulda yemeklerimiz çocukların besin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde günlük ve taze olarak mutfak çalışanımız tarafında hazırlanmaktadır. Kurumumuz 15 senelik kurum olmakla birlikte bulunduğu semtin en büyük alanına ve yalnızca kendine ait bir binaya sahiptir.

Okul öncesi ( anasınıfı ) 5-6 yaş grubu öğrencilerimizi ilkokula hazırlık programı kapsamında eğitim-öğretim vermektedir. Bunu yaparken öğrencilerimizi yıldırmadan , kas gelişimlerini sağlayarak şarkı, oyun ve rontların yanı sıra; tasarlama, çizme, kesme, boyama, yapıştırma vb. çalıştırmaları yaparak okula bağlılıklarını arttırıcı çalışmalar ile temel ihtiyaçlarını karşılayabilme, seviyesine uygun doğal sayıları sayma, karşılaştıra yapabilme, insani ilişkilerini geliştirme, arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirebilme, çalışmaları ile dersliklerde salonlarda düzenlediğimiz etkinlik köşeleri ve fen, matematik yeti ve yeteneklerini yaş ve düzeylerine uygun olarak ilkokul eğitim öğretimine proaktif olarak hazırlamaktayız. Özel Gül Bahçem Anaokulunda öğrencilerimizin eğitim programları zenginleşen içerikleriyle günden güne artarak devam eder.

'Çocuk sevgiyle büyür'

Okulöncesi dönem çocuğunun gereksinimleri;
-Sevgi ve ilgi
-Sağlıklı bakım ve beslenme
-Güven, hareket ve oyun
-Kendi kendini tanıma özgürlük ve yetişkin desteğidir.

'Bir babanın çocuklarına verebileceği en büyük hediye annelerini sevmektir'

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Eklektik Yaklaşım

- Çoklu Zeka Modeli

- Oyun Temelli Eğitim

- Proje Temelli Öğrenme Eğitim Modeli

- İşbirlikli Öğrenme Modeli

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Satranç Öğretmeni

- Drama Eğitmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Evet

Yorumlar (15)

 • Benim kızım bu kurumda bu sene mezun oldu.Biz pandemidendolayı çok korkuyorduk ama okulun havadar ,kendine özgür bina olması ve en önemlisi büyük bir bahçeye sahip oluşu bizleri çok rahatlattı ayrıca ekipleri çok iyi ilgili teşekkür ederim her şey için.Gayet yeterli

 • Kızım 2 yıldır gidiyor Okulumuzun öğretmenleri ve Müdürü Mehtap Hanım aşırı ilgili anlayışlı ve güler yüzlüler Pedagog Danışmanlarıyla bizi aşırı bilinçlendirdiler ve çocuğuma çok yararı oldu Okulun ayriyeten parkı olması çok güzel Güvenle ve aklınız kalmadan kesinlikle cocuğunuzu teslim edeceginiz bir ev gibi sıcacık yer Bize kattıkları yavrumuza kattıkları güzellikler için teşekkür ederiz Gülbahçesi AnaokuluYok

 • AS

  İlk gözağrımım kimseye emanet etmezken ilk Gülbahçeme geldiğimizde alanlarımız kaygılarını vardı.Daha sonra baktıkki tek güvenebileceğim okul,kurutucu, öğretiler ve çalışan personeli dahil ve şimdi 2 .çocuğumuda Gülbahçeme emanet ettim ve inşallah bunuda abisi gibi hazır bir şekilde 1.sinifa gönderirsiniz.1.sinifda ilk çocuğumun sizin meyvelerinizi çok rahatlıkla yedik ve rahatladık.Okul öncesine verdiğiniz önemi her daim takdir ederim.Iyiiki yollarımız kesişti ve iyiki gülbahçem ailesine dahil olduk.Her şey için teşekkür ederimYok

 • AS

  Oğlum çok içine kapanık bir çocuktu. Öyle güzel gelişti ki okulda. Birbirinden farklı ve güzel sorularla geliyor. Ailecek iyiki göndermişiz diyoruz. Çevremizdeki çoğu kişi de değişiminin farkında. Öğretmenleri çok ilgili. Her an iletişim halindeyiz. Aşırı memnununuz

 • Mm

  Kızım 2 yaşında okula başladı şuan 4.5 yaşında iyiki sizleri tanımışım iyiki kızım bu ailenin içinde eğitim alıyor ...okul kurucusu mehtap öğretmenimize ve tüm öğretmenlerimize ilgi ve Emeğiniz çok teşekkür ederim❤️Eğitimiyle oyun ve eğlenceleriyle Harika

 • BA

  Kaliteli öğretmenleriyle mükemmel bir kadrosuyla Şimdiye kadar görüştüğüm ve araştırdığım okullar arasında ki açık ara en iyisi. Sebebi ise okulu sınıfları pazarlamayıp öğrenci odaklı olmaları herzman maddi tarafını düşünmeyip manevi olarak çocuklarımızla ilgilenip onları güzel eğitimeleriyle çocuklarımız kendi çocuklarımış gibi sevip sakınmlari Okul müdürü mehtap hocamızi iyki ıyiki tanıyıp hiç düşünmeden kizimi onlara emanet edip gönül rahatlığıyla işe gitmem ıyiki varlar Okulları için ellerinden geleni yaptılar

 • YF

  Benim oğlum 2 yaşından beri bu kreşte, öğretmenler çocuklarla ilgili, çocukların yaş durumuna göre eğitimler de güzel, olumsuz hiç bir durum ile bu zamana kadar karşılaşmadık,gönlünüz rahat bir şekilde çocuklarınızı emanet edebilirsiniz.Okul zaten devamlı yeniliklere ayak uydurmaya çalışıyor, eğitimle ilgili gelişmeleri takip ediyor, çocukları da buna göre eğitim sunuyorlar.

 • ST

  güvenilir bir okul tüm velilere tavsiye ederim başarının daim olsun inşallah

 • Yk

  Kıymetli Mehtap hocamız sayesinde yuvamizi tanıdık ,iyi ki Gülbahçem Anaokulu

 • ŞB

  Öğrencimiz 2 yıldır bu kurumda eğitim görmektedir. Çok memnunuz. Öğrencimiz çok istekli gidiyor. Etkinliklerle dolu dolu bir gün geçiriyorlar. İyi ki tanıdık. İyi ki Gülbahçem Anaokulundayız. :)

 • ND

  Oğlum bir buçuk senedir kayıtlı. Gerek öğretmenler gerekse Mehtap hanım çok ilgililer. Çok memnunuz. Çocuğumun özgüveni çok çok yükseldi kendinden emin bir hal aldı.

 • Sa

  Çok güzel oyun alanı, güzel ilginiyorlar çoçuklarımız özgürce konuş oynadı bir alanı var okul öncesinde gelişimleri daha iyi olmaları için göndermenizi tavsiye ederimDaha fazla öğrenmenin olması çoçuklarımızı daha iyi olabilir

 • HD

  Güvenle gönderdiğim ilgili çocuğumun mutlu olduğu bir yer ..başka okula alismamisken bu okulu çok sevdi alıştı benim oğlum..

 • NK

  Çocuğum okulunuza yeni başlamasına rağmen gelişiminden ve kendine olan özgüveninden çok mutluyuz. Okul faaliyetlerinden ve hocalarımızdan da çok memnunuz. İlgili ve alakalılar ki bu da çocuğumuzu emanet ederken gözümüzün arkada kalmamasını sağlıyor. Aile şefkatiyle çocuğumuza yaklaşımları bizi etkilediği için gelecek açısından bu uzun yolu beraber yürüyeceğiz, bundan kuşkumuz yok.

 • Özel Bağlarçeşme Esenyurt Gülbahçem Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  İNŞALLAH KEYİFLİ VE EĞLENCELİ BİR YOL BİZLERİ BEKLİYOR OLACAK YENİ DÖNEMDE TEŞEKKÜR EDERİM

 • Eu

  Oğlum yaklaşık bir yıldır gül bahçem anaokuluna gidiyor. Gelisimine çok büyük katkı sağladı. Bulabileceğiniz en ilgili en sevgi dolu bır okul diyebilirim. Gerek muduremiz mehtap hanım gerek öğretmenlerimiz çok iyiler. Bahçesi ile büyüklüğü ile çocuk gelişimi için ideal bir kreş ve anaokulu.

 • Özel Bağlarçeşme Esenyurt Gülbahçem Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  BİZLER ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ SİZ DEĞERLİ VELİLERİMİZLE ÇALİŞMAK BİZLERE HER DAİM GÜÇ KATMIŞTIR

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bağlarçeşme Esenyurt Gülbahçem Anaokulu İletişim Bilgileri

Bağlarçeşme Mah. 1121. Sok. No: 33 Esenyurt / İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum