fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahariye Anaokulu

Özel Bahariye Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00
Sabahçı: 09:00/13:00
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Bahariye Anaokulu Hakkında

Özel Bahariye Anaokulu olarak Kadıköy, Koşuyolu Mahallesi'nde 2 buçuk ile 6 yaş aralığındaki çocuklarımıza ağırlıklı Montessori eğitimi veriyoruz. Öğrencilerimizle kahvaltıdan sonra çember saati ile başlayan günümüz, öğleye kadar Montessori materyalleri ile yaptığımız etkinliklerle devam ediyor. Sağlıklı bir öğle yemeğinin ardından İngilizce, drama, zumba, orff ile müzik eğitimi ve eğitici/yaratıcı oyunlarla eğlenceli zaman geçiriyoruz. Her gün İngilizce, haftada 3 kez Drama, Orff ve Ritim, Zumba eğitimi.. Hava güzelse bu etkinliklerin ve oyunların çoğunu anaokulumuzun güvenli bahçesine taşıyoruz, çünkü çocuklarımızın temiz hava ve güneşten mümkün olduğunca yararlanmalarını istiyoruz. Aynı sebeple haftada en az bir kere düzenlediğimiz Validebağ Korusu yürüyüşünü, okulumuza ait servis avantajıyla konforlu şekilde gerçekleştiriyoruz. Koru günlerimizde ikindi kahvaltılarımızı yanımıza alıyor, öğleden sonra doyasıya temiz havada eğleniyoruz. Özel Bahariye Anaokulu olarak çocuklarımızın yaş gruplarına göre kodlama eğitimi vermeyi, becerilerini arttıracak aktiviteler, dikkatlerini geliştirecek oyunlar ile, öğrenmelerini hızlandıracak fen ve doğa etkinlikleri yapmayı ihmal etmiyoruz. Kadıköy, Koşuyolu Mahallesi'ndeki okulumuzda çocuklar için öğrenmenin yolu eğlenmekten geçer prensibiyle, her hafta dönüşümlü olarak parti konseptleri ve mutfak etkinliklerinden birini programımıza alıyoruz. Ayrıca bir sonraki yıl yuvamızdan uçacak olan 6 yaş grubu çocuklarımızı ilkokula hazırlamaktan, ailelerimize bu önemli geçiş sürecinde destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. 07.30 ile 18.00 saatleri arasında açığız.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Benlik Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Mesleki Rehberlik

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- MEB Odaklı Eğitim

- Çoklu Zeka Modeli

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Montessori Materyalleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Akıllı Düğmeler

Yorumlar (13)

 • yu

  Aile ortamında en büyük hazineninizi tamamen teslim edeceğiniz tek kurum.Aileegiymwn bilgili kültürlü terbiyeli yöneticiler en anlamda her an yanınızda Biz 5 sene sonunda ağlayarak ayrıldık ilkokulda bile yanımızda kol kanat oldular Şaban hocam Beyhan hocam Emel hocam iyi ki varsınız.Kezke daha vok çocuğum olsaydı hepsi sizinle buyuseydu.Vok ve sonsuz teşekkürler.

 • GK

  Kızımı gönül rahatlığıyla bıraktığım bir ikinci ev orası. 3 yıl boyunca gayet mutlu gidip geldi Aoibhinn Hazan. Çok ta güzel arkadaşlıklar kurdu. Şaban Dede ve Beyhan Anne'ye sonsuz teşekkürler. Tabi Hatice Hoca'ya getirdiği yenilikler için teşekkürler.

 • EE

  Merhaba kızım 2.5 yaşında başladı okuldan çok memnunum kızım çok mutlu gidip geliyor bilgilendirmeleri çok başarılı .Tertemiz gidip geliyor , çok faydalı etkinlikler yapılıyor eğitimciler işletiyor gönül rahatlığıyla kayıt yaptırabilirsiniz .

 • Sk

  Aile sıcaklığı ve şefkati gösteren, işin uzmanı öğretmen kadrosu ve çalışanları ile bir çocuğa verilebilecek her türlü kaliteli eğitimi titizlikle veren bir okul. Pandemi koşullarında hijene önem veren, sağlıklı yemekleri, bahçesi, servisi ile çocuklarımızı gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz

 • GZ

  Bu okula 3,5 Yaşında Kızımı verdim her yönüyle ben ve kızım çok sevdik okul yönetimi ve öğretmenleri çok sıcak ve çocuklara karşı ilgili sorumluluk sahibi Ben kızımı getirmeden önce 3 adet ana okulu değiştirdim kızım hiç birinde mutlu olmadı ve bir türlü alışamadı burada aynı sorunun olacağın ama hiç beklediğim gibi olmadı ilk günden gayet mutlu geçtiği için bende rahatça işlerimi halletim o dönemki tüm çalışan ve emeği geçen herkese teşşkür ederim.

 • RK

  Okul yönetiminden ve öğretmenlerinden çok memnunuz. Kızımızı onlara emanet ettiğimiz için mutluyuz. Çünkü her konuda öğrencilerin gelişimi ve eğitimi için ellerinden gelenin en iyisini yapıyor ve iyi bir eğitim veriyorlar.Okulumuzdan çok memnunuz.

 • AK

  En kıymetlimiz, çocuğumuzun sadece eğitimiyle değil, diğer ihtiyaçları ile de yakinen ilgileniyorlar. Çocuğun okulda alması gereken eğitimin yanında kişisel gelişim konusunda da ilgilenildiği evde kendini gösteriyor. Gittikçe daha fazla işi kendi başına yapmaya çalışıyor ve çoğunda başarılı oluyor. Kendine yetebilme konusunda gittikçe gelişiyor. Sosyalleşme ve paylaşım konularında okula başlamadan önceye göre önemli fark var. Ayrıca, tecrübeli ve anlayışlı kadro, günlük değişiklik taleplerimize ellerinde geldiğince cevap veriyor, çocuğun olağan dışı ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Çocuğumuzu güvenerek teslim ediyoruz. Son olarak, vatanına bağlı, Atatürkçü, insanlara saygılı, çevre bilincine sahip bireyler yetiştirmeye yönelik eğitim verilmesi takdire şayan.

 • DA

  Özel Bahariye Anaokulu ile tanışmamız çoçuklarımız ve bizler için büyük bir şanstı iki oğlumuza vermiş oldukları Eğitim ve öğretimin yanı sıra her öğünde yemekten kaçan çocuklarımıza sevgi ve sabır ile yemek yedirmeye çalışan onların mutsuz oldukları anı fark edip çözüm sunmaya çalışıp her konuda şeffaf bir şekilde bizleri bilgilendiren başta okul müdürümüz Şaban bey, Beyhan hanım ve ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkür ederiz. Güvenle çoçuğumuzu emanet ettik çevremize de öneriyoruz. Sağlıklı günler dileriz

 • CE

  Oğlum şimdi 9 yaşında 3 yıl devam ettiği anaokulu hala özlemle anıyor.Çok güzel anılar ve bilgiler edindi.Yıllarca verdiğiniz emekler için teşekkürler.

 • SU

  Oğlum 2 senedir gitmektedir. Cok memnunuz ilk verdiğimde acaba nasıl olur diye aklım çok karisikti. Içlerine girince çok güzel bir aile ortami olduğunu kendi çocukları gibi ilgilenip her konuda bilgi vermeleri içimi çok rahatlatti.

 • CB

  Saban Bey ve Beyhan Hanim ogrencileri kendi torunlariymis gibi ilgili ve sefkatli davraniyorlar bu sebepten dolayi kizim okuldayken icim hep rahat.Yemekler cesitli ve saglikli.Dersler cok verimli.Ogretmenler ve yardimcilari tecrubeli montesori egitimi ile kizimdaki gelismelerden cok mutluyum.

 • sd

  Veliler olarak çalışan insanlar olduğumuz için çocukların her problemiyle ilgileniyorlar. Hasta oldukları zaman başında bekleyip gerekirse hastaneye bile götürüyorlar. İlgi ve alaka çok yuksek oldukça memnunum.

 • ÖK

  Çok iyi bir konumda ve iyi eğitim veren bir anaokulu. 2 yıl devam etti çocuğum ve resim yeteneği olduğunu burada fark ettik. şu an ekstra kursa gidiyor ve resim yapmaktan çok mutlu. bunu fark eden öğretmenlerine büyük bir teşekkür borcumuz var.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahariye Anaokulu İletişim Bilgileri

Koşıuyolu Mah. Cenap Şahabettin Sok. No:8 Kadıköy/istanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum