fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçelievler Çiğdem Anaokulu

Özel Bahçelievler Çiğdem Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Bahçelievler Çiğdem Anaokulu Hakkında

Özel Bahçelievler Çiğdem Anaokulu 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilerin eğitimi sevmesi ve öz güvenli bireyler olmaları amacıyla hizmet vermektedir. Okul, öğrencilerin potansiyellerinin kaybolmaması ve karakter gelişimlerinin sekteye uğramaması adına sınıf mevcutlarını sınırlı sayıda tutmaktadır. Böylece öğrenciler sınıflarda kendilerini rahat hissettiklerinden duygu ve düşüncelerini çekinmeden paylaşmaktadır. Öğretmenler de bu sayede öğrencilerini daha iyi tanımakta ve onlara karakterlerine uygun olarak davranma şansı yakalamaktadır. Kurumun psikolojik danışmanı da öğrencilerle düzenli olarak görüşerek pedagojik gelişimlerini kayıt altına almaktadır. Aile ile iş birliği içerisinde olarak öğrencilerin eğitim sürecini sağlıklı yürümesine yardımcı olmaktadır.
Özel Bahçelievler Çiğdem Anaokulu sahip olduğu fiziksel imkanlarla göz doldurmaktadır. Okulda bulunan yaratıcı mutfak ve sanat atölyeleri küçük yaştaki öğrencilerin özellikle ilgisini çekmektedir. Bu alanlarda yapılan aktiviteler sayesinde öğrencilerin yaratıcı yönleri ve hayal güçleri gelişmektedir. Okulda bulunan bahçe, oyun ve spor alanları da öğrencilerin fiziksel gelişimlerine yardımcı aktiviteler için alan yaratmaktadır. Fiziksel aktivitelerden yorulan öğrencilerin dinlenebileceği bir uyku odası da bulunmaktadır. Küçük yaştaki öğrenciler bu alanda öğlen uykusu uyuyabilmektedir.
Özel Bahçelievler Çiğdem Anaokulu verdiği hizmetlerle öğrencilerin ve velilerin beğenisini toplamaktadır. Okulda bulunan yaz okulu uygulaması öğrencilerin tatil dönemlerini eğlenerek geçirmelerini sağlamaktadır. Servis hizmeti ise öğrencilerin rahat ve güvenli ulaşımına imkan tanımaktadır. Öğrenciler okula güvenli bir şekilde ulaştığından ebeveynlerin de içi rahat etmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçelievler Çiğdem Anaokulu İletişim Bilgileri

Yenibosna Merkez Mah. Güneşli Yolu Cad. 2/3 İkebana Evleri, G5 Blok, Dükkan A-B, Bahçelievler/istanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum