fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçelievler Fetih 1453 Anaokulu

Özel Bahçelievler Fetih 1453 Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 13:00/18:00

Özel Bahçelievler Fetih 1453 Anaokulu Hakkında

Özel Bahçelievler Fetih 1453 Anaokulu İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde 450m2 kapalı 250m2 açık alan üzerinde bulunmaktadır. Kurum gelenek ve göreneklerine bağlı, saygılı ve sorgulayan bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Eğitimciler öğrencilerin ezbere dayalı olarak değil, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak öğrenmesi adına birçok çalışma yürütmektedir. Okulda düzenlenen akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleri ile öğrenciler farklı bakış açıları kazanmakta ve zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Alanında uzman öğretmenler tarafından verilen robotik ve kodlama eğitimi öğrencilerin özellikle dikkatini çekmektedir. Bu aktiviteler sayesinde öğrencilerin erken yaşta kodlama dilini öğrenmesi sağlanmaktadır. Özel Bahçelievler Fetih 1453 Anaokulu'nda gerçekleştirilen orff aktiviteleriyle de bölgede dikkatleri üstüne çekmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin ritim duygusu kazanması ve müzikle iç içe bir eğitim ortamında olmaları sağlanmaktadır. Kurumda bu aktivitelerin yanı sıra beden eğitimi ve jimnastik gibi fiziksel aktiviteler de gerçekleştirilmektedir. Küçük yaştaki öğrencilerin fiziksel gelişimleri için önemli olan okul öncesi dönem bu sayede verimli geçmektedir.
Özel Bahçelievler Fetih 1453 Anaokulu'nda yaz okulu uygulaması bulunmaktadır. Kurum bu sayede 12 ay boyunca proje temelli eğitim vermektedir. Yaz okulu uygulamasıyla öğrencilerin tatil döneminde öğrenim süreçlerinin bölünmesi engellenmektedir. Kurum ayrıca dil eğitimine de oldukça özen göstermektedir. Alanında uzman eğitimci kadrosu tarafından modern tekniklerle İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Küçük yaşta yabancı dil eğitimi alan öğrenciler ilkokula hazır hale gelmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçelievler Fetih 1453 Anaokulu İletişim Bilgileri

Siyavuşpaşa Mah. Kaman Sk. Beyaz Konaklar Sitesi, No: 2Ka, Bahçelievler / İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum