fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçelievler Melekler Anaokulu

Özel Bahçelievler Melekler Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Bahçelievler Melekler Anaokulu Hakkında

Özel Bahçelievler Melekler Anaokulu küçük yaştaki öğrencilere çok yönlü ve özelleştirilmiş eğitim vermektedir. Kurum 4 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilerine sınırlı mevcuttaki sınıflarda hizmet vermektedir. Bu sayede öğrencilerin potansiyellerinin kalabalık sınıflarda kaybolmasının önüne geçilmektedir. Öğretmen başına düşen öğrenci sayısı az olduğundan her bir öğrenciyi tanıma şansı artmaktadır. Böylece öğrencilerin karakterlerine ve potansiyellerine göre özelleşmiş eğitim programı uygulanabilmektedir. Kurumun psikolojik danışmanı da bu süreçte önemli rol oynamaktadır. Öğrencilerle düzenli görüşmeler yaparak onları tanımaya çalışmaktadır. Ebeveynlerle de güçlü ilişki kurarak pedagojik gelişimi kayıt altına almaktadır.
Özel Bahçelievler Melekler Anaokulu gerçekleştirdiği aktivitelerle bölgede adından bahsettirmektedir. Kurum öğrencilerinin donanımlı bireyler olmasını istediğinden sanatsal ve sportif birçok faaliyet yürütmektedir. Öğrenciler dekoratif sanatlar, el sanatları, görsel sanatlar ve seramik kulübü aktiviteleri ile estetik bakış açıları kazanmakta ve entelektüel birikim sahibi olmaktadır. Bunların yanı sıra yüzme ve jimnastik aktiviteleri ile küçük yaştaki öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Ek olarak akıl ve zeka oyunları, origami ve satranç gibi aktiviteler sayesinde öğrencilerin zihinsel gelişimleri en üst seviyeye çıkarılmaktadır.
Özel Bahçelievler Melekler Anaokulu yabancı dil eğitimi ile bölgede öne çıkmaktadır. Yetkin akademik kadro tarafından kapsamlı İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin İngilizceyi yaşayarak öğrenmesi adına yabancı dil kulübünde çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir. Böylece eğlenceli hale gelen yabancı dil eğitimi ile öğrencilerin çift dilli bireyler olması amaçlanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- SCAMPER Tekniği

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçelievler Melekler Anaokulu İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mah. Damla 1 Sok. No:11/a Bahçelievler/istanbul
0 212 963 2071
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum