fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçelievler Narçiçeğim Anaokulu

Özel Bahçelievler Narçiçeğim Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/12:30
Öğlenci: 12:30/17:00

Özel Bahçelievler Narçiçeğim Anaokulu Hakkında

2015 yılında 3 personel ile çıktığımız yolda güçlenerek emin adımlarla devam ediyoruz. Bugün toplamı 800 m2 kapalı 500 m2 bahçe alanı olan 2 yan yana okul ve burada çalışan 23 kişi ile bölgemizdeki en büyük okul öncesi eğitim kurumu olmaktan gurur duyuyoruz. Okulumuzun kreş ve anaokulu bölümleri birbirinden merkez ve akademi şube olarak tamamen ayrılmış durumdadır. Okulumuz fiziki altyapısıyla da bölgenin en dikkat çeken okulu konumundadır. Öğretmen kalitesi ile her zaman tanınan ve eğitim içeriğini sürekli zenginleştiren, yönetim kalitesini sürekli iyileştiren bir okul olarak bugünlere ulaştık. Kayıtlarının çoğunu veli referansı ile alan, bölgesindeki ilk ve en çok tercih edilen okul olmanın sorumluluğu ile işimize odaklanıyoruz. Özel Bahçelievler Narçiçeğim Anaokulu temelinde “Daha İyi Nasıl” sorusu yatar. Bu soruyla başlarız, cevap ararız, değerlendiririz, uygularız ve içselleştiririz. Bu süreci bizler Kalite Enjeksiyonu olarak adlandırıyoruz. Biz bizi anlayan bir veli kitlesine hitap ederiz, erken çocukluk çağı eğitiminin öneminin farkında olan ailelerle büyürüz. Bize duyulan güven samimiyetimizden gelir. Özel Bahçelievler Narçiçeğim Anaokulu, okul öncesi eğitime odaklanmış, kendisi de veli olan kurucuları, yetenekli öğretmen kadrosu, zenginleştirilmiş eğitim içerikleri, branş ders çeşitliliği, yabancı dil eğitimindeki başarısı, pedagojik yaklaşımı eğitim sistemine entegre etmeyi başarması, fiziki olanakları ile İstanbul'un en iyi okul öncesi eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Merkez Şubesi Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığı tarafından örnek gösterilen, Akademi Şubesi Milli eğitim Bakanlığı ilçe müdürlüğü tarafından takdir edilen bir kurumdur. En iyiyi arayan ailelerimize 2015 ten bu yana bizi tercih ettikleri için teşekkürler.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Gems ve High Scope

- Montessori Eğitimi

- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (3)

 • AT

  İki yıldır kızım okulunuzda eğitim görüyor ve çok memnunuz hem okuldan hem öğretmenlerimizden hepsi mükemmel eğitimciler

 • Tk

  Okul gibi deyil gerçek bi ev ortamıngibi yuva sıcaklığı varBanu hocam sayesınde olumsuz hiçbirşey yok

 • HB

  Kızım Elifsu arkadaş canlısı bir çocuk.dört sene evde kendim egitim verdikten sonra iş hayatına giriş yapınca istedim ki artık profesyonel egitimciler tarafından devam etsin beyin gelişim fonksiyonları öğrendiği yede kalmasın cok arastırdım cevrede iki okul arasında kalmıştım gidip inleceleme ve gözlemlemelerim sonucu Narçiçegim de karar kıldım.İyiki de öyle yapmışım kızım daha ilk günden beri hiç zorlamadı oryantasyon sürecini çok kolay atlattık.şu an bir ayı geride bıraktık Fatma öğretmenini cok seviyor ,uyku düzeni yerine oturdu.Yemek sorunumuzda tam olmasa da yavas yavas düzelme var.Eğitim sistemi cok kaliteli kızım için özelikle istediğim her şey mevcut.Teşekkürler Narçiçeği :))

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçelievler Narçiçeğim Anaokulu İletişim Bilgileri

Yenibosna Merkez Mahallesi, Yalçın Koreş Caddesi, No:13/b, Bahçelievler / İstanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum