fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji Anaokulu

Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji Anaokulu Hakkında

İstanbul'un Bakırköy ilçesinde bulunan Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji Anaokulu, 2014 - 2015 eğitim-öğretim yılında eğitim vermeye başlamıştır. Okul öncesi dönemdeki çocukları ilkokula hazırlamakta ve eğitim sevgisi aşılamaktadır. Bünyesine kabul ettiği 3 ile 6 yaş arası öğrencilerin bilişsel, duygusal, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekleyerek ayrıcalıklı bir hizmet sağlamaktadır. STEM (Science (Bilim), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik), Math (Matematik)) eğitim modeliyle öğrencilerine teknoloji ve bilimin karma şeklini uygulamalı derslerle öğrencilerine aktarmaktadır. Robotik ve kodlama derslerinin çocuklar üstündeki etkisini önemseyerek, onları geleceğe hazırlamada önemli bir adım olduğunu vurgulamaktadır.
Öğrencilerinin sanat ve sosyal alandaki gelişimlerini de takip eden Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji Anaokulu, bu bağlamda bünyesinde, kapalı spor salonu, konferans salonu, bahçe, kütüphane, müzik odası, havuz, STEM Center, spor ve oyun alanı bulundurmaktadır. Tüm bu imkanlar dahilinde öğrenciler için, akıl ve zeka oyunları, basketbol, modern dans, yüzme, görsel sanatlar, drama, gezi, proje kulübü, yabancı dil, dans, origami, jimnastik, tiyatro, el sanatları ve satranç gibi aktiviteler ve etkinlikler düzenlenmektedir.
Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji Anaokulu eğitim felsefesi olarak; insanın yüceliğini amaç ve olgunluk sayan hümanist yaklaşımlara sahip bireyler yetiştirmeyi benimsemektedir. Öz disiplini yüksek, ailesine, topluma ve çevreye saygılı bireyleri geleceğe taşımayı hedeflemektedir. Öğrencilere, kazandıkları disiplin, öz güven ve bilgi birikimlerini manevi bir kültürel miras olarak kendilerinden sonra gelen kuşaklara aktarmaları aşılanmaktadır.
Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji Anaokulu, öğrencilerini geleceğe hazırlarken uzman eğitim kadrosu ve çeşitlendirdiği akademik yapısıyla öğrencilerine çok yönlü gelişim sağlar. Çok yönlü gelişimlerinde yabancı dil eğitimlerine de önem vermektedir. Bu bağlamda okul içerisinde temel İngilizce eğitimleri müzik destekli ve eğitim gereçleriyle beraber zenginleştirilmiş şekilde devam ettirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Yenimahalle Mah. İstanbul Cad. E Blok No: 85A, Bakirköy / İstanbul
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum