fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bakırköy Florya Doğa Anaokulu

Özel Bakırköy Florya Doğa Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Bakırköy Florya Doğa Anaokulu Hakkında

Özel Bakırköy Florya Doğa Koleji Anaokulu, İstanbul'un Bakırköy ilçesinde bulunan İTÜ ETA Vakfı iş birliği ile eğitimde çığır açan okul öncesi kurumdur. Okul öncesi eğitimin bireyin gelecekteki hayatında büyük önem taşıdığının bilinciyle alanında uzman pedagoji eğitimlerini tamamlamış öğretmen kadrosu çocukların eğitimi için büyük özveri göstermektedir. Bu kurum, öğrencilerine ritmik dans ve şarkılarla bilgiler aktarmaktadır. 3 - 5,5 yaş aralığında öğrenci kabul eden bu okul, çocuklara kalıcı hafızada yer etmesi için bir çok yöntem uygulamakta, farklı eğitim anlayışları benimsemektedir.
Özel Bakırköy Florya Doğa Koleji Anaokulu, sevgiyle karşıladıkları çocuklara öncelikle sevmeyi öğretmekte ve geleceğe mutlu bireyler olarak taşınmasını sağlamaktadır. Öğrencilerine, toplumsal görgü kurallarını, kişisel temizliği, davranışsal ve sözsel iletişim becerilerini eğlenceli derslerle öğretmektedirler. Aynı zamanda ilkokula hazırlık olarak, okuma ve yazmaya alıştırma, el sanatı ve dekoratif sanatları dersiyle motor becerilerini geliştirme gibi aktiviteler düzenlemektedirler. Özel Florya 2 Doğa Koleji Anaokulu, okul öncesi eğitimde fiziksel gelişimin en önemli evresi olan bu yaş grubu için fiziksel aktiviteli derslere de yer vermektedir. Bu bağlamda, basketbol, voleybol, futbol takım oyunlarının yanı sıra, halk oyunları, dans, atletizm ve masa tenisi gibi fiziksel aktiviteler düzenlenmektedir.
Özel Bakırköy Florya Doğa Koleji Anaokulu, okul öncesi dönemde yabancı dil eğitimini oldukça önemsemektedir. İngilizce ve Almanca yabancı dil eğitimi vermektedir. Bu eğitimleri görsel ve işitsel materyallerle zenginleştirmektedirler. Yaş grubuna uygun hikayelerle ve günlük diyaloglarla çocukların yabancı dili içselleştirmesi sağlanmaktadır.
Özel Bakırköy Florya Doğa Koleji Anaokulu, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, onun izinden giden, çağdaş, yenilikçi, sanat ve kültürel alanlarda kendini geliştirmiş, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bakırköy Florya Doğa Anaokulu İletişim Bilgileri

Şenlikköy Mah. Florya Cad. No:4/c, Bakırköy / İstanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum