fb
Özel Bal Çiçeğim Anaokulu

Özel Bal Çiçeğim Anaokulu

0 216 706 6879
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Bal Çiçeğim Anaokulu Hakkında

Kendine güvenen , yurdunu ve milletini sevip sayan nesiller yetiştirmeyi hedefleyen Özel Bal Çiçeğim Anaokulu İstanbul Kartal bölgesinde eğitim vermektedir. Okulun eğitim temellerinde oyun bulunmaktadır çünkü okul öncesi dönemde çocuklar çoğu zamanını oyunla geçirmekte ve bilgileri kalıcı olarak bu esnada edinmektedir. Okul saatleri çalışan anne ve babalara da uygun olarak 07:30 ve 18:00 saatleri aralığına esnetilmiştir. Okul 15’er kişilik sınıflara sahiptir. Bu sınıflar çocukların yaş gruplarına göre ayrılarak beraber okumaları için hazırlanmaktadır. 3 ve 6 yaş aralığındaki çocukların eğitim ve öğretimi sağlanmaktadır. Okulun kendine ait psikolojik danışmanı sayesinde çocukların gün içerisinde katıldığı etkinlik ve aktivitelere bağlı olarak gelişimleri gözlenmektedir. Bu gelişimler belirli aralıklarla velilere raporlar halinde sunulmaktadır. Veliler ayrıca okulun sitesinden de eğitim programları , etkinlik listelerine ve yemek listelerine ulaşabilirler. Çocuklara uygun çalışmalarının yanı sıra velilere de uygun çalışmalar yapılmaktadır. Rehberlik servisinin yanında veliler için de aile danışmanlığı servisi vermektedir. Çocuklar için oynayabilecekleri ve eğitim görebilecekleri alanlar hazırlayan anaokulu bu alanların temizlik ve hijyeni konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Bahçe ve oyun alanlarında vakit geçiren ve bedensel gelişim dersleri alan çocukların dinlenmesi ve uyuyabilmesi için gerekli olan zamanlar okulun uyku odalarında giderilmektedir. Bu uyku odalarına ek olarak fiziksel imkanları içerisinde yemekhane, açık ve kapalı oyun alanları bulunmaktadır. Çocukların kullandığı alanların temizliği kadar güvenliğine de önem verilmektedir. Özel Bal Çiçeğim Anaokulu bu konuda oldukça hassas davranarak çocukların anaokulu içerisinde ve ulaşım esnasında güvenliklerini temin etmektedir. Okul içerisinde güvenlik görevlisine ve servisleri içerisinde çocukları evden teslim alıp eve teslim eden servis personeline sahiptir. Okul öncesi eğitimde yabancı dile oldukça önem veren okul İngilizce dersleri vermektedir. Dersler branşlarında uzman kadro tarafından sağlanmaktadır. Yemekhanesinde çıkan yemekler çocuklara 3 öğün olarak sunulmaktadır. Bu öğünler sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı şeklindedir. Çocuklara ikindi kahvaltılarında meyve alışkanlıkları kazanmaları için birer mevsim meyvesi sunulmaktadır. Yabancı dilin yanında Türkçe dili etkinlikleri de yapılmaktadır. Bu etkinlikleri proje çalışmaları, serbest zaman etkinlikleri, evrensel değerler eğitimleri, müzik etkinlikler ve fen-doğa çalışmaları izlemektedir. Çocukları ileriki okul hayatlarına hazırlamak ve okulu sevdirmek amaçlanmıştır. Okuma ve yazmaya hazırlık çalışmaları da yapılmaktadır. Çocukların sanatsal gelişimini destekleyecek drama dersleri de verilmektedir. Aynı zamanda görerek öğrenme adına okul birçok okul dışı gezi düzenlemektedir. Bahçe etkinlikerine de önem veren okul , çocukların doğa ile iç içe olmasını sağlamaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Yüzme
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Ebru

Kulüpler

Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • E. Y.

  Çocuğum için Kartalda birçok okul araştırdım çok kararsız bir anne olarak burayı gönül rahatlığıyla tercih ettim. Burada aile sıcaklığıyla karşılaştım.Kesinlikle tercih edebileceğiniz bir okul.

 • E. Ç.

  Evimize yakın diye göndermiştik çocuğumuzu ve çok memnun kaldık. Öğretmenleri çok sevecen ve kendi çocuklarıymış gibi ilgileniyorlar. Okuldaki tüm çocuklar çok mutlu ve huzursuzluk yok.

 • S. G.

  Sosyal ve sanatsal derslerinin çeşitliliği ve niteliği çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimi açısından çok iyi düzenlenmiş. Uzman bir kadro var ve okulda herkes işini iyi yapıyor.

 • M. E.

  İyi bir eğitim veriliyor ve öğretmenleri öğrencilerle çok ilgili yaklaşıyor. Rehberlik hizmeti de daima gözlemleyip bize rapor veriyor. Çocukrımızın gelişimi hakkında birlikte konuşuyor neler yapabileceğimize bakıyoruz. Okulda kullanılan malzemelerin çoğu plastik olması olumsuz yanlarından biri olabilir. Keşke değiştirseler.

 • Veli

  Kocaman yürekleriyle özverili çalışmalarından ödün vermeyen öğretmenlerimi tebrik ederim.

"Özel Bal Çiçeğim Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Bal Çiçeğim Anaokulu İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi Kent Sokak Çiçek Sitesi Manolya Apt.no:12/a Blok 2.3 Dükkan Yakacik-Kartal/istanbul
0 216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum