fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Balaban Anaokulu

Özel Balaban Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Öğlenci: 12:00/17:00

Özel Balaban Anaokulu Hakkında

Özel Balaban Anaokulu İstanbul'un Gaziosmanpaşa ilçesinde tam gün ve yarım gün seçenekleriyle hizmet vermektedir. Kurum 3 ile 6 yaş aralığındaki öğrencilere sınırlı sınıf mevcutlarında eğitim vermektedir. Okul öncesi kurum bu sayede öğrencilerini daha iyi tanımakta ve özelleştirilmiş eğitim verme şansı yakalamaktadır. Okulun psikolojik danışmanı da yaptığı düzenli görüşmeler sayesinde öğrencilerle güçlü iletişim kurmaktadır. Böylece küçük yaştaki öğrencilerin okula alışma ve ebeveynlerinden ayrılma süreçleri sağlıklı yürütülmektedir.
Okul, öğrencilerinin karşısına birçok fiziksel imkanla çıkmaktadır. Kurumun spor ve oyun alanında yapılan aktiviteler fiziksel gelişimlerine destek olmaktadır. Özel Balaban Anaokulu öğrencileri bu alanda yapılan aktiviteler sonrası uyku odasında dinlenebilmektedir. Bu alan sayesinde öğrenciler gelişimlerinin önemli bir parçası olan öğlen uykusundan yararlanabilmektedir. Okulda ayrıca öğrencilerin temiz ve sağlıklı öğünler tüketebildiği bir yemekhane de bulunmaktadır. Yemekhane sayesinde öğrenciler hem düzenli yemek yemekte hem de kaynaşmaktadır.
Eğitimciler düzenledikleri faydalı aktiviteleri sayesinde de öğrencilerin karakter gelişimlerini desteklemektedir. Bu aktivitelerden biri olan akıl ve zeka oyunlarıyla küçük yaştaki öğrencilerin zihinsel aktiviteleri hızlandırılmaktadır. Ayrıca robotik ve kodlama aktiviteleri sayesinde öğrenciler teknolojiye hakim olarak büyümektedir. Bu aktivitelerin yanı sıra yapılan drama aktiviteleri öğrencilerin özgüven gelişimini sağlamaktadır. Bu faaliyetler sırasında başka karakterlere bürünen öğrenciler empati duygusu geliştirebilmektedir. Özel Balaban Anaokulu, öğrencilerinin evrensel değerleri özümsemesini de amaçlamaktadır. Bu amaca yönelik olarak küçük yaştaki öğrencilere değerler eğitimi verilmektedir. Yine aynı amaca uygun olarak küçük yaştaki öğrencilere İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Bu sayede öğrenciler erken yaşta dil eğitimi almakta ve uluslararası kültürlerle tanışabilmektedir.

Yorumlar (4)

 • A

  Ben çok memnunum oğlum çok mutlu güvenerek emanet edebileceğim biryer ,gözüm arkada kalmıyor ogretmenlerimizde hepsi çok ilgili gönül rahatlığı ile verebilirsiniz

 • SY

  2 senedir emanet ettiğim kızıma basta semra hocam olmak üzere sefkatini ve ilgilerini üzerlerinden hiç eksiltmeyen tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ederim ve iyi ki balaban anaokulu diyorum....

 • HT

  Öğretmenler ve çalışanlar çocuklara karşı çok duyarlı ve ilgili. Semra hanıma ayrıca teşekkürler..

 • HT

  Öğretmenleri ve çalışanlar çocuklara karşı çok duyarlı ve ilgili.. Semra hanıma ayrıca teşekkürler..

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Balaban Anaokulu İletişim Bilgileri

Bağlarbaşı Mah. Keçesuyu Cad. Üründü Apt Blok No: 94/a, Gaziosmanpaşa / İstanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum