fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Bando Çocuk Evi

Özel Bando Çocuk Evi

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Bando Çocuk Evi Hakkında

Özel Bando Çocuk Evi Anaokulu lokasyon olarak Ümraniye Çamlık bölgesinde Ataşehir çıkışında olup 20 yıldır hizmet vermektedir.

Misyonumuz; araştıran, sorgulayan, üreten, yeniliklere açık, teknolojiyi benimseyen, yapılanmayı ve yaşam boyu öğrenmeyi hedef edinen, Atatürk’ü seven bireyler yetiştirmektir.

Vizyonumuz; geleceğin bilgi toplumunda, her alanda örnek gösterilen bir okul öncesi eğitim kurumu olmaktır.
Çocukların eğitim öğretim sürecinde, yaş aralıkları dikkate alınarak, Gardner'ın çoklu zeka teorisi çerçevesinde hazırlanan, aktif katılımlı ve proje yaklaşımlı okul öncesi eğitim programı uygulanmaktadır.
Çocuklara kaliteli okul öncesi eğitim vermeyi ilke edinmiş olan okulumuzda çocukların başarıya ulaşmasını hedefleyen Çocuk Merkezli Gelişimsel Programlar uygulamaktadırlar. 2-6 yaş grubundaki çocuklar, etkili programlarla bir üst döneme hazırlanarak, gelişimlerinin bütün boyutları içinde desteklenmektedirler.

Özel Bando Çocuk Evi’nde, çocukların aktif öğrenci olmasını sağlayan çalışmalar şöyle sıralanabilir : Satranç, Akıl Mental Oyunları ,Müzik Orf Ritim Perküsyon Dersleri, Dans, Yaratıcı Drama, Jimnastik dersleri her hafta kendi alanında uzman branş öğretmenleri tarafından verilmektedir.
Haftanın beş günü yabancı öğretmen eşliğinde İngilizce Eğitim verilmektedir Tüm çocuklarımızın kaza sigortası bulunmaktadır. Her yaş grubumuz farklı sınıflarda eğitim görmektedir. Sınıflarımız 13 kişilik olup 1 Sınıf öğretmeni ve 1 yardımcı öğretmen eğitim vermektedir

Her ay düzenli olarak dış ve iç etkinlikler düzenlenmektedir.
At Binme, Tiyatro, Müze, Kütüphane vb. sosyal aktivitelerle çocuklarda öğrenme süreçleri canlı tutulmaktadır. Okulumuzda kullanılan aplikasyon sayesinde velilerimizle rahatlıkla iletişim kurmaktayız.
Gün içerisinde yapılan etkinlikler, video, resim ,yemek listesi, eğitim programları, bültenler ve mesaj vb. kullandığımız aplikasyon sayesinde cep telefonlarından rahatlıkla ulaşılabilir hale gelmektedir.

Ümraniye, Çamlık Mahallesi'nde bulunan okulumuzda çevreye uyumlu , güler yüzlü bireyler yetiştirmek için deneyimli kadromuzla çocuklarımızın ve sizlerin yanınızda olmaya devam edeceğiz.
Yakın lokasyonlarımız Tatlısu Mahallesi, Tepeüstü Mahallesi, Elalmış Caddesi, İkbal Caddesi'dir.

Özel Bando Çocuk Evi Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Çoklu Zeka Modeli

- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Müzik Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Anne-Baba Eğitimleri

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Mesleki Rehberlik

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Hayır

Özel Bando Çocuk Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Bando Çocuk Evi ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  13
 • Özel Bando Çocuk Evi hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 18:30 şeklindedir.
 • Özel Bando Çocuk Evi hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Bando Çocuk Evi yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Bando Çocuk Evi yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Bando Çocuk Evi psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Bando Çocuk Evi Yorumları (22)

 • EA

  Çocuğumuz için güvenli ve huzur dolu bir ortamda eğitim ve öğretim hayatının ilk adımlarını atabileceği bir okul araştırması sonucunda BANDO çocuk evine karar kıldık. İlk tanışma toplantısı ile güler yüzüyle Serdar bey ve hemşiremiz Gülseren hanımla tanışmış olduk. Serdar bey bu toplantıda ekibini veliler ile tanıştırmıştı. Eğitim veren öğretmenlerinden yemek yapan, okulumuzun temizliğini sağlayan tüm kadrosunu bizimle tanıştırmıştı. Ekibini ayırmadan hepsine aynı değeri vererek bizlerle tanıştıran bir kurumda çocuğumuza da aynı değeri vereceğinden emin olmaya başladık. Gerek Serdar bey gerek Gülseren Hanım, öğretmenimiz Ezgi Hanım ve diğer emektarların yıl içerisinde çocuğumuzun gelişimleriyle ilgili olarak tüm emekleri için sonsuz teşekkürler. Böyle bir kurumun varlığını da bizim gibi çocuğuna önem veren birçok velinin de bilmesi ve değerlendirmesi için yorum yapma ihtiyacı duyduk. Buradan Serdar bey ve BANDO ÇOCUK EVİNİN tüm emektarlarına sonsuz teşekkürler ediyoruz.

 • BS

  Oğlumun 3. senesi bu sene anasınıfından mezun olacak. Her zaman söylediğim gibi keşke okulun devamı da olsaydı gözümüz kapalı çocuklarımızın eğitimine buradan devam edebilseydik. Okul kurucumuz Serdar Bey başta olmak üzere hemsiremiz Gülseren hanım, öğretmenlerimiz, mutfakta çalışan ablalar hepsini çok seviyoruz. Yeni dönem için çocuğuna kreş, anaokulu arayan veliler gönül rahatligiyla tercih edebilirler. Aile ortamında sevgiyle çocuğumuzu emanet edebilmek çok güzel bir duygu. Kısmetse kiziminda Bando'da eğitim almasını çok isterim. Sizi çok seviyoruz Bando ailesi.

 • EE

  Tereddütsüz güvenle evladinizi teslim edebileceğiniz eğitim hakkında asla endiselenmeyeceginiz okul kurucusu öğretmenleri tüm emektar çalışanlarınin sizleri hergun güler yüzle karşılayıp sevkatle davrandığı huzur dolu eğitim aile yuvası evet tam anlamıyla yuvaO kadar özenli ve deneyimlilerki okulun geliştirilmesi gereken hiç bir yanı yok bence çevre okullara örnek olacak nitelikte

 • İa

  Okul sahibi ve müdürü serdar bey’in desteğiyle okul adaptasyonu rahat sağladık gülseren hemşire ışıl ve ilayda öğretmen destekleri içinde teşekkürler

 • Özel Bando Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz güzel dilekleriniz için..

 • AA

  İNGİLİZCE AĞIRLIKLI, ATATÜRK çü, ATATÜRK İLKE ve DÜŞÜNCELERİNE ÖNEM VEREN ATATÜRK BAYRAMLARINI COŞKUYLA KUTLAYAN, ÇOCUK BEYİN GELİŞİMİNE KATKILI OLAN AKIL OYUNLARI , SATRANÇ, SOSYAL AKTİVİTE DÜZENLEYEN AT BİNİCİLİĞİ EĞİTİMSEL GEZİLER DÜZENLEYEN MUMLA ARANACAK BİR OKUL…HER SENE KENDİNİ YENİLEYİP, GELİŞTİRDİĞİ İÇİN BAŞKA BİR ÖNERİ GETİREMİYORUM.

 • Özel Bando Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz güzel düşünceleriniz için..

 • Ia

  Bando ailesinde öğretmen olarak çalışmak bir ayrıcalıktır

 • 2006 ve 2008 yılıarasında oğlum Mustafa Önal okudu çok güzel bir eğitim aldı başta serdar bey Emel güleryüz ve seher eksi öğretmene çok teşekkür ederim

 • AD

  Bir anne olarak gönül rahatlığı ile söyleye bilirimki evladınızı gözü kapalı emin ve güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız kesinlikle ÖZEL BANDO ÇOÇUK EVİ derim. Ve kurucusundan öğretmenlerine hemşiresinden psikoloğuna çalışanlarından ahcısına kadar güler yüzlülükleri sevecenlikleri hoş görülüklerine kadar tam teşekkür ve donalımlı bir ekipten başka ne isterizki bir aile olarak.. 3 yaşında oğlumu ve bizi ailenize kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz SERDAR BEY VE ONUN KIYMETLİ DEĞERLİ EKİBİ❤️❤️Yeterince geliştirilmiş bir okul

 • 4 senedir Değerli yönetim ve değerli öğretmenlerimizden sonsuz derece memnunuz. Bizim son senemiz keşke devamı olabilseydi. Sabır ve anlayışınızı söylemeye gerek yok. Hepinize ayrıca teşekkür ederim. TEŞEKKÜRLER ÖZEL BANDO ÇOCUK EVİ...

 • Ne kadar araştırırsak araştıralım bir anne için en doğru tavsiye güvendiği bir annenin memnuniyetidir.4 yaşındaki kızıma iyi bir kurum arayışındayken tavsiye üzerine sizi tanıdım. Titizlikle, gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki bu kocaman sevgi dolu aileye dahil olduğum için çok memnunum. Kurucusu, hemşiresi, psikologları, tüm eğitimcileri, aşçıları, yardımcıları.. Herkes ama herkes sevgi dolu, eğitim odaklı, tecrübeli, donanımlı, titiz, çocuk odaklı, özenli ve ahlaklılar.Her yaş grubunun gelişim dönemlerine, ihtiyaçlarına,ilgi alanlarına hakim, ne yapması gerektiğini bilen hem çocuklara sıcak, güven veren bir yuva hem de başarılı bir okul öncesi eğitim kurumudur.Sağlamış oldukları aktiviteler, geziler, branş dersleri çocukları hep geliştirici, motive edici, eğlenerek öğrenmelerini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, temizlik ve beslenme konusunda da çok hassaslardır.Farkındalıkları ve gösterdikleri özen için teşekkür ederim.

 • AK

  Öncelikle Her iki evladimi kendi evlatlari gibi bagirlarina basan ÖZEL BANDO COCUK evine tessekür ederim is yerine giderken gözüm kapali güvenerek biraktigim sevgi dolu ögretmenlerimiz ve arti okulumuzun kurucusu Serdar Karaduman a binlerece kere tessekür ederim Oglum 2 sene önce mezun oldu anaokulundan ve inanin ordan aldigi egitimi daha 1 SINIFDA gördüm iyiki ÖZEL BANDO COCUK EVI diyorum ve herkeze öneriyorum hem egitim 1 numara hemde güvenebiliceginiz bi egitimkurumudur sevgilerimle iyiki varsiniz iyi calismalar

 • SS

  Oğlum severek gidiyor guvenilir gozum hic arkada kalmiyor ogretmenleri harika Gülseren hemsire Serdar ögretmene ve diğer öğretmenlere çok ama cok teşekkürler şimdi sirada kizim var oda oraya gidicek herkese tavsiye ederim gönül rahatligiyla gondere bilirsiniz

 • R

  Abi- kardeş Bandoluyuz. İlk çocuğumuza alelacele kreş ararken tanıştığımız 10 yılımızı geride bıraktığımız bir aile sıcaklığının olduğu yer orası. İkinci çocuğumuz için hiçbir yere bakmaya gerek bile görmedik direk Bando’da başlattık. İngilizcesinden ritm dersine ilkokul bire başladığında çocuğunuzun ne kadar farklı bir eğitim aldığını da görüyorsunuz. Kurucusundan, öğretmenlerine, çalışanlarına hepsine sonsuz teşekkürler, sonsuz sevgiler.

 • TA

  Kurucusuyla, Eğitimcileriyle, Mutfağıyla, kısacası tüm ekibine teşekkür etmek istiyorum. Çocuğumun hevesle okula gitmesini görmek, almaya gittiğimde okuldan çıkmak istemeyişi beklemediğim bir durum, içim çok rahat ve kendimi şanslı hissediyorum. Teşekkürler tüm Bando Çocuk Evi Ekibi.

 • Benim kızım 3 yaşında tuvalet eğitiminde çok zorlandım.bando çocuk ve sevgili öğretmeniz Safiye hanım sayesinde 3 gün içinde bezden kurtulduk. Okul ve çalışan tüm ekip annenin verdiği şevkat ile kucaklıyorlar ,kızım dahil tüm çocukları.Daha önce gittiğimiz özel bir kreşte kızımın psikoloji si çok bozuldu hemen önceki kreşten alıp bando ya başladık öğretmenleri sayesinde eski kreş olumsuzluklardan kurtulduk. Bazı kreşler ticari olarak yaklaşıyorlar .Bando çocuk evinde bu hissiyatı hiç yaşamadım,her konuda ilgi ve alaka çok yüksek.Tüm ebeveyn lere şiddetle tavsiye ederim..100 üzerinden 100 eksik yok

 • E

  Bando 3 yıldır çocuklarıma, kendi çocukları gibi bakan okul. Kısaca anlatmaya çalışacağım. Piyasada bir çok okulla görüşmüşsünüzdür veya görüşeceksiniz. Şöyle etkinliğimiz var, böyle İngilizcemiz var, iyi pedagogumuz var, böyle gezmemiz-tozmamız var, çocuk hemşiremiz var, okulda sağlık kontrollerimiz var......Bunların hepsi Bando'da da mevcut, fazlası da var. (Genel olarak bunlar değerli şeyler, fakat düşündüğünüz kadar değil. Lütfen yazının devamını okuyunuz.) Yukarıda saydıklarımdan öte başka şeyler de var. Okul müdürünün çocuğu aynı okulda okumakta, yemek yapan ablamızın torunu aynı okulda okumakta. Dolayısıyla okuldaki çocuklara kendi cocuklarıymış gibi eğitim verdiler, kendi çocuklarıymış gibi yedirdiler-içirdiller. Anlayış farkı var. Benim çocuğumun kardeş kıskançlığından ötürü problemli bir başlangıcı olmuştu okul hayatına. Biz başka okullarda debelenirken, şükürler olsun ki Bando ile tanıştık. Biz kara-kara düşünürken, bizi yönlendiren, her konuda destek olan, elimizden tutan birileri oldu. Çocuğum kısaca Bondo da Okula uyum sağlayamayan bir çocuktan--> Mezuniyet töreninde her şeye katılan mezun bir öğrenciye....(Eşimin törendeki her bir damla göz yaşı için ayrı ayrı teşekkürler.........:-) ) İletişimde problem yaşayan bir çocuktan--> Okuma-yazma öğrenmiş, İngilizce temeli atılmış ilk okula herşeyiyle hazır öğrenciye... dönüştü. Emeği geçen tüm öğretmenlerimizin,yardımcılarının, hemşiremizin, pedegokumuzun, yemek yapan, temizlikle ilgilenen çalışanların, sekreterimizin hepsinin ayrı ayrı ellerinden öperim... 3 sene önce ilk tanışmamızda müdürümüz yukarıda bahsettiğim gibi, okulun özelliklerinden bahsederken, ben söz isteyip "Bunların değerli olduğunu ama önemli olanın çocuğumun mutlu olmasının hepsinden önemli olduğunu söylemiştim...". Çocuğum Bando'dan kendine güvenen, mutlu ve ilkokula hazır bir öğrenci olarak mezun oldu. Eğitim ve yönetim anlayışından dolayı okul müdürümüzün ellerinden öperim... Saygılarıma

 • ZK

  Başka bir okuldan Bando’ya geldik ve hiç pişman olmadık. Bakış açısı, öğretmenleri, tam kadro güler yüzüyle iyiki Bandolu olduk diyoruz. Bir çocuğum daha olursa kesinlikle okul aramayacağım.

 • es

  Samimi guleryuzlu calisanlariyla saglam altyapili bir egitim kurumu.kalabalik olmamasi cocugunuzla birebir ilgilenen insanlarin surekli etrafinda olusu gozunuz arkada kalmadan birakabilebilmenizi sagliyor.siddetle tavsiye ederim

 • Özel Bando Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz..

 • ÇÖ

  Merhaba Okul arayışımızda bizim için en önemli konu güvendi. Minicik çocuğuma evinde gibi hissettiren sevgi dolu, eylenceli oyun kurabileceği sağlıklı bir ortam bulmaktı. Bando çocuk evi 15 yıl önce yeğenimi şimdi ise aynı kadro aynı anlayış ve güler yüzle çocuğumu büyütmekte.profesyonel ve aynı zamanda sıcak öğretmenleriyle beklentilerimi karşılamakta. teşekkürler Bando ailesi

 • Özel Bando Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz güzel yorumlarınız için..

 • Her iki yavrumuzu da sizler gibi işinde tecrübeli ve uzman eğitimcilere emanet ettiğimiz için çok şanslıyız. Verdiğiniz eğitim ile çocuklarımıza nasıl katkı sağladığınızı gün geçtikçe daha iyi anlıyoruz. İyi ki varsınız, iyi ki sizleri tanımışız, iyi ki kızlarımızı sizin emin ellerinize bırakmışız. Binlerce teşekkürler. …

 • Özel Bando Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  Sizlerde iyi ki varsınız. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz..

 • SE

  Uzun soluklu bir anaokulu araştırma süreci sonucunda verdiğimiz mantıklı karar size her şeyimiz olan kızımı emanet ettik. Özverili, güvenli, titiz, eğitimcisinden mutfağına, hemşiresine… Çocuklara yaptırdığınız olağanüstü etkinlikleriniz, bizleri düzenli olarak bilgilendirmeniz daha bir çok şey var okul hakkında aklıma şimdi gelemeyen.

 • Özel Bando Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz güzel yorumlarınız için..

 • DK

  oğlumuzun eğitim hayatının temellerini, okulun sevgi dolu tecrübeli kadrosunun kollarında atmış olması geleceğe yapmış olduğumuz en büyük yatırım oldu. Akademik ve kültürel gelişimin, öğretmenler sayesinde en temelden desteklenmesi onun hayattaki duruşunu ömür boyu etkileyecek.. İyi ki varsınız, emeğinize yüreğinize sağlık..

 • Özel Bando Çocuk Evi

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz güzel yorumlarınız için.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bando Çocuk Evi İletişim Bilgileri

Şehit Burak Kurtuluş Cad. No : 130 Çamlık/Ümraniye ( Ataşehir Karşısı )
0 216 706 0127
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum