fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bayrampaşa Yuvam İstanbul Anaokulu

Özel Bayrampaşa Yuvam İstanbul Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Bayrampaşa Yuvam İstanbul Anaokulu Hakkında

İstanbul Bayrampaşa’daki Özel Bayrampaşa Yuvam İstanbul Anaokulu olarak hizmet vermektedir. Okul öncesi eğitimi için uzmanlık almış öğretmen kadrosuna sahiptir. Öğretmen kadrosunun yanı sıra okulda bir adet de psikolojik danışman mevcuttur. Okul 150 öğrenci kapasitesine sahiptir. Depreme dayanıklılık raporu bulunan okul binası bir, iki ve üç katlı olarak kurulmuştur. Öğrenci yaş gruplarına sınıflar, birinci katta küçük yaş grubu, ikinci katta, orta yaş grubu ve üçüncü Katta büyük yaş grubu öğrencilere ait sınıflar mevcuttur. Ayrıca her katta öğrencilerin ve öğretmenlerin kullanımı için öğretmenlere ve öğrencilere özel wc ler bulunmaktadır. Okul 1000 m2 lik bir alan üzerine inşa edilmiştir. Sınıflar ferahtır. Özel Bayrampaşa Yuvam İstanbul Anaokulu 'nun yazlık açık oyun alanı, kışlık kapalı oyun alanı mevcuttur. Çocukların sağlıklarına uygun wc ve banyoları mevcuttur. Büyük açık bir adet yemekhaneye sahiptir. Okulda bale, akıl oyunları, değerler eğitimi, folklor, İngilizce ve müzik eğitimleri verilmektedir. Uzman psikolojik danışman ailelere aile eğitimi vermektedir. Okulda kış dönemi eğitimlerinin yanı sıra bir de yüzme, jimnastik, satranç, boya, baskı, sanat, akıl oyunları, açık hava etkinlikleri ve mutfak etkinliklerinin gerçekleştirildiği bir de yaz okulu hizmeti verilmektedir. Akıl oyunları atölyesinde, çocukların dikkat, konsantrasyon, motivasyon, istek, hafıza, geometri, algı, akıl yürütme, sorun çözme gibi becerilerin gelişimi sağlanmaktadır. Okuldaki öğrencilerin ulaşımı, okula ait servis araçları ve bir rehber eşliğinde sağlanmaktadır. Rehber öğretmen servis için öğrenciyi evinden alıp evine teslim etmektedir. Bayrampaşa 'nın tüm mahallelerine servis hizmeti bulunmaktadır. Gezi kulübü sayesinde çocuklar eğitici gezilere götürülmektedir. Özel Bayrampaşa Yuvam İstanbul Anaokulu 'nun eğitim kadrosu okul müdürü ve konusunda uzman eğitimli öğretmenler ve idari hizmet personellerinden oluşmaktadır. Okulda güvenlik hizmeti profesyonel güvenlik şirketlerinin profesyonel güvenlik personelleri sayesinde sağlanmaktadır. Çocukların eğlenceleri için her çeşit oyun araç gereçleri bulunmaktadır. Sağlıklı beslenme hizmeti için aylık olarak okulda yemek menüsü yayınlanmaktadır. Okul bahçesi yeşil alandan ibaret olup, dışarıdan ve içeriden oluşabilecek tehlikelere karşı gereken önlemlerin alındığı bir alandır. Okula ait yüzme havuzunun rutin bakımları gerçekleştirilmekte olup, sağlıklı ve güvenli bir yüzme eğitimi sunulmaktadır.

Yorumlar

  • oğlumu 3 yaşında okula teslim ettim şu anda 3. ve son senemiz hem oğlum okula gitmek için can atıyor hem içim çok rahat , öğretmen kadrosu çok kaliteli eşdeğer okullara baktığımızda eğitim çok iyi ,öğretmenler çok ilgili çocuklarımızı kendi çocukları gibi sahipleniyor , 3 yıldır içim çok rahat gönderiyorum hatta 2. çocuğumda seneye 3 yaşında onu da düşünmeden göndereceğim

  • Veli

    Oğlumuz mutlu olunca biz de mutlu oluyoruz. Biz memnunuz okulumuzdan.

  • Veli

    böyle güleryüzlü, güven veren bir kadroya çocuğumuzu emanet ettiğimiz için içimiz çok rahat.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bayrampaşa Yuvam İstanbul Anaokulu İletişim Bilgileri

Kocatepe Mah. 32. Sok. No:4 Bayrampaşa/istanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum