fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bera Anaokulu

Özel Bera Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Bera Anaokulu Hakkında

İstanbul Kağıthane 'de bulunan Özel Bera Anaokulu çocukları fiziksel, sosyal , kişisel ve akademik açıdan gelişmelerini, araştıran, sorgulayan, değerlerini bilen, sorumluluk sahibi, yaratıcı, yetenekli, öz güveni yüksek bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okulda çocukların durumları düzenli olarak uzmanlar tarafından velilerle paylaşılmaktadır. Özel Bera Anaokulu içerisinde çocuklara müzik, sanat, mutfak, müzik, dans, tasarım, dil ve resim atölyeleri imkanları sunulmaktadır. Tam gün eğitim programı uygulanan okulda gün içerisinde çocuklarla birlikte futbol, voleybol, basketbol, zeka oyunları, dans, drama, tiyatro, görsel sanat, atletizm, jimnastik ve halk oyunları gibi birçok aktivite yapılmaktadır. Ayrıca okulda çocukların motor gelişimini,dil gelişimini, bilişsel gelişimini ve duygusal-sosyal gelişimini desteklemek amacıyla oyun grubu bulunmaktadır. Oyun grubu gün içerisinde 10:00 -12:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Oyun gurubunda çocukların dil gelişimini destekleyen, şarkı, tekerleme, parmak oyunları bilişsel gelişimini destekleyen faaliyetler sosyal, duygusal ve motor (kaba) gelişimi destekleyen oyunlar, motor (ince) gelişimi destekleyen sanat faaliyetleri yapılmaktadır. Küçük yaşta ikinci bir dili öğrenmenin önemli olduğu bilinci ile okulda çocuklara İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Dil eğitiminde ilk hedef çocukların farklı bir dilin farkındalığına varmalarını sağlamak sonrasında öğrendikleri dili yaşamlarında kullanmayı öğrenmelerini sağlamaktır. Gün boyunca çocuklara sabah kahvaltısı , öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır. Yemeklerin taze ve organik olmasına özen gösterilmektedir. Özel Bera Anaokulu'nun sunmuş olduğu yemekler arasında servis, güvenlik ve yaz okulu bulunmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (1)

  • Ee

    Prensesimin ikinci evi öğretmen demek bile uzak kaçıyor bazen kendi evlatlarından hic bi zaman ayirt etmeden ilgilenen muhtesem insanlar en güzel iyikilerimiz daha ne olsun

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bera Anaokulu İletişim Bilgileri

Talatpaşa Mahallesi, Zümre Sokak, No:6, Kağıthane/istanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum