fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beykent Berilim Anaokulu

Özel Beykent Berilim Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Beykent Berilim Anaokulu Hakkında

Özel Beykent Berilim Anaokulu İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. Kurum 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere hizmet vermektedir. Branşında uzman eğitimci kadrosu ve verdiği kaliteli eğitimle dikkat çekmektedir. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi öğrencilerin pedagojik gelişimlerine oldukça önem vermektedir. Bu sebeple aileler ve küçük yaştaki öğrencilerle görüşmeler gerçekleştirmektedir. Böylece öğrencilerin okula alışma sürecinde yaşayabilecekleri problemler önlenmektedir. Ayrıca aileyle de sürekli iletişimde olan servis gerekli durumlarda hızlıca müdahale edebilmektedir.
Okul öncesi, öğrencilerin fiziksel gelişimleri açısından büyük öneme sahip bir dönemdir. Öğrenciler bu dönemde sportif faaliyetlere katılarak erken yaşta sporla tanışmaktadır. Özel Beykent Berilim Anaokulu bu sebeple öğrencilerin sportif faaliyetler gerçekleştirmesine özen göstermektedir. Okulda alanında uzman eğitimciler tarafından jimnastik dersleri düzenlenmektedir. Bu aktiviteler öğrencilerin esnekliğini artırmakta ve fiziksel gelişimlerine destek olmaktadır. Kurumda bunun yanı sıra yoga aktivitesi de gerçekleştirilmektedir. Bu aktivite de öğrencilerin fiziksel gelişimleri açısından oldukça faydalı olmaktadır. Özel Beykent Berilim Anaokulu'nda bulunan spor ve oyun alanı bu aktivitelere ev sahipliği etmektedir. Fiziksel gelişime katkı sağlayan bu aktiviteler aynı zamanda öğrencilerin de beğeni odağı olmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beykent Berilim Anaokulu İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi, Erkal Sokak, No:2, Büyükçekmece / İstanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum