fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Beykent Güzelbahçe Anaokulu

Özel Beykent Güzelbahçe Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00

Özel Beykent Güzelbahçe Anaokulu Hakkında

Özel Beylikdüzü Güzelbahçe Anaokulu 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere karakterlerine özgü eğitim sunmayı hedeflemektedir. Okul bu hedef doğrultusunda sınıf mevcudunu sınırlı sayıda tutmaktadır. Öğretmenler bu sayede her bir öğrenciyi tanımakta ve kişilik özelliklerine uygun davranmaktadır. Kurumun psikolojik danışmanı da bu amaçla öğrencilerle düzenli olarak görüşmektedir. Ayrıca psikolojik danışman küçük yaştaki öğrencilerin ebeveynlerinden ayrılma ve okula alışma sürecini izlemektedir. Aile ile iş birliği yaparak bu süreçlerin olabilecek en az sorunla ilerlemesini sağlamaktadır.
Özel Beylikdüzü Güzelbahçe Anaokulu öğrencilerine çeşitli fiziksel imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlardan olan mutfak ve sanat atölyesi özellikle dikkat çekmektedir. Öğrenciler bu atölyelerde gerçekleştirilen aktiviteler sırasında kendilerini tanımakta ve yaratıcı yönlerini keşfetmektedir. Ek olarak okulda bulunan oyun alanı öğrencilerin oyunla öğrenme sürecine ev sahipliği etmektedir. Okulun yemekhanesinde uygulanan organik beslenme hizmeti ise öğrencilerin sağlıklı ve düzenli beslenmesini sağlamaktadır.
Kurum sabah 08.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Küçük yaştaki öğrencilerin rahat ve güvenli ulaşımını sağlamak adına servis hizmeti bulunmaktadır. Bu servis sayesinde öğrenciler okula güvenle ulaşırken, ebeveynlerin de içi rahat etmektedir.
Özel Beylikdüzü Güzelbahçe Anaokulu gerçekleştirdiği aktivitelerle de göz doldurmaktadır. Öğretmenler tarafından öğrencilerin fiziksel gelişimine katkıda bulunan beden eğitimi ve jimnastik aktiviteleri düzenlenmektedir. Bunların yanı sıra akıl ve zeka oyunları ve robotik ve kodlama aktiviteleri de düzenlenmektedir. Bu aktivitelerle küçük yaştaki öğrencilerin öğrenme sürecine katkıda bulunulmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beykent Güzelbahçe Anaokulu İletişim Bilgileri

Pınartepe Mah. Belediye 1 Cad. No: 16/2, Büyükçekmece / İstanbul
0 212 963 2073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum