fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beykent Yedi Cüceler Anaokulu

Özel Beykent Yedi Cüceler Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Beykent Yedi Cüceler Anaokulu Hakkında

İstanbul ilinin Büyükçekmece semtinde bulunan Özel Beykent Yedi Cüceler Anaokulu 2 ile 6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim öğretim hizmetleri sunmaktadır. Eğitim müfredatı Milli Eğitim Programına ek olarak, yeni ve bilimsel yöntemlerle destekleyerek uygulanmaktadır. ( Bakalorya (PYP), Çoklu Zeka, Montessori Programı ). 7 Cüceler Anaokulu’nda Türkçe etkinlikleri İngilizce etkinlikleri, Sportif çalışmalar, Özbakım eğitimi, Sanat Çalışmaları, Fen ve Doğa Eğitimi, Deneyler,Eğitici Geziler, Modern Dans Çalışmaları, Bale Çalışmaları, Halk Oyunları Çalışmaları, Yaratıcı Drama Çalışmaları, Tiyatro Çalışmaları, Oyun Bahçesi, Yoga Çalışmaları, Satranç Etkinlikleri, Ebru Sanatı Etkinlikleri, Gems Çalışmaları, Scamper çalışmaları, Sanat Atölyesi, Hobi Bahçesi Etkinlikleri, Kulüp Çalışmaları, Proje Çalışmaları, Portfolyo Çalışmaları etkinliklerden bazılarıdır. Özel Beykent Yedi Cüceler Anaokulu 'nda haftanın her günü iki ayrı İngilizce öğretmenleriyle yapılan İngilizce eğitimi ile öğrencilerin anadil kullanma yetkinliği kadar, yabancı dil gelişimlerine uygun tüm eğitim teknolojilerinin kullanıldığı ve interaktif öğrenme ortamlarında İngilizce dil becerilerini geliştirmek amacıyla çalışmalar yürütülmektedir. Yoğun İngilizce eğitimi ile öğrencilerin kavramları hem anadillerinde hem İngilizce düşünebilmeleri ve bütünsel olarak kavramalarını sağlamayı amaçlanmaktadır. Değişen Dünyayla uyumlu, Dünya'daki ve ülkesindeki gelişmelere duyarlı, bu gelişmelere yönelik yaratıcı fikirler geliştirerek kendini hem anadilinde; hem de öğrendiği yabancı dilde doğru ifade edebilen bireyler yetiştirmek amacı taşınmaktadır. 7 Cüceler Anaokulu 26 yıllık tecrübesi ile mesleği okul öncesi eğitim öğretmenliği olan mezunları ile çalışmaktadır. Okulun müstakil ve güvenli yapısı ile çocuklara doğal bir ortam sunulmakta, beslenme, temizlik ve güvenliğe özel bir önem verilmektedir. Alanında uzman bir ekip tarafından seçilen oyuncaklar ve eğitim materyalleri ile 2-6 yaş grubu öğrencilerin tüm gelişim alanlarını desteklenmektedir.  Özel Beykent Yedi Cüceler Anaokulu 'nun temel hedefi yaşama saygılı, ulusal ve evrensel değerleri özümsemiş, kendini tanıyan, sorunlara çok yönlü bakan okumayı-araştırmayı, sorgulamayı alışkanlık edinen, doğru düşünen, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren, özgür ve bilimsel düşünce gücüne sahip, bilimi sadece alıp kullanan değil, üreten ve öğrenmeyi bilen bireyler yetiştirmektir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Eklektik Yaklaşım

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (4)

 • FN

  Çocuklara okulu sevdirmeyi başararak işini iyi yapan öğretmenlere sahip bir yer. Çocuklarınızı emanet edebileceğiniz güvenilir bir anaokulu.

 • Fiziksel olarak yeterli ve kendini alanında kanıtlamış bir anaokulu. Okul arayışı içinde olan tüm anne babalara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • YG

  7 cüceler anaokuluna kreş eğitimine yaptığı katkılardan dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Kızımız okula severek gidiyor.

 • DH

  Yavrumuz bu okulu o kadar çok sevdiki evde bana bile öğretmenin diyor. cumartesi pazar günleri okula gitmek istiyor. Erken yaşta bir bireye kazandırılması gereken en önemli vasıfların vermeyi çok güzel başardılar.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beykent Yedi Cüceler Anaokulu İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mah. Turgut Özal Cad. Evren Sok. No:4, Beykent, Büyükçekmece/istanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum