fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beykoz Doğa Koleji Anaokulu

Özel Beykoz Doğa Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Beykoz Doğa Koleji Anaokulu Hakkında

İTÜ ETA Vakfı ile birlikte eğitimde çığır açan Doğa Koleji, Özel Beykoz Doğa Koleji Anaokulu şubesiyle okul öncesi dönemdeki çocuklara eğitimdeki tecrübelerini aktarmaktadır. Bu kurum, öğrenci merkezli yaklaşımlarıyla sevgiyi de merkeze alarak harmanlamaktadır. Ailelerin değerli çocuklarını hiç şüphe etmeden emanet edebildiği bu kurumda, çocuklara sıcacık bir yuva hissi verilmektedir. Bu hisle çocuklar okula alışmakta hiç zorluk yaşamamakta ve okula gitmek için can atmaktadır. Buradaki çocuklar sürekli eğlenirken öğrenmekte ve gelişme dönemlerini en verimli şekilde geçirmektedir. Pedagoji eğitimlerini tamamlamış uzman eğitim kadrosu, çocuğa tüm yaklaşımlarını bilinçli bir şekilde yapmakta ve sadece oyundan ibaret olmayan derslerle çocuklara kalıcı hafızada yer tutan bilgiler verilmektedir. Tam olarak birey olmanın ilk adımlarının atıldığı okul öncesi dönemde, öğrenciler ilgili ve yetenekli olduğu alanlarda yönlendirilmektedir. Özel Beykoz Doğa Koleji Anaokulu'nda yaparak ve yaşayarak öğrenme sağlaması için fikirlerini özgürce ifade edebilen öğrencilerde öz güven ve öz saygı oluşturulmaktadır.
Özel Beykoz Doğa Koleji Anaokulu, fiziksel imkanları bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Çocukların fiziksel, zihinsel ve bilişsel gelişimi için tüm imkanlardan faydalanabilen öğrenciler, geleceğe umutla bakan, çağdaş, üretken ve girişimci bireyler olarak yetişmektedir. Fiziksel gelişimleri için okul bünyesindeki havuz, spor salonu, oyun alanı, futbol sahası ve bahçede çeşitli etkinlik ve aktiviteler düzenlenmektedir. Bu etkinliklerle çocukların gelişim çağı dönemi en verimli şekilde değerlendirilmektedir. Çocuklarda sağlıklı gelişimin önemini vurgulayan bu okul, yemekhane hizmeti sunarken, oluşturulan menülerin organik besinlerden oluşmasına büyük önem göstermektedir.
Özel Beykoz Doğa Koleji Anaokulu, çocukların sosyal ve kültürel alanlardaki gelişimleri için farklı etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinliklerle diğer okullarla arasındaki farkı açan bu kurum, çevrede tercih edilen okullardan biri olarak eğitimine devam etmektedir. Bu etkinlikler kapsamında öğrenciler, judo, origami, modern dans, bale, binicilik, yüzme, jimnastik, tenis, halk oyunları ve piyano dersleri almaktadır.
Özel Beykoz Doğa Koleji Anaokulu, yabancı dil derslerine büyük önem vermektedir. Anaokulundan başlayarak bu eğitimi en etkili şekilde öğrencilerine aktaran bu okul, uluslararası standartlarda öğrenci yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Görsel ve işitsel materyallerle zenginleştirdiği yabancı dil eğitimini, yabancı uyruklu öğretmenler uygulamaktadır. İngilizce dil eğitimi dışında Almanca eğitim de verilmekte ve en az iki yabancı dilde ilk adımlar atılmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beykoz Doğa Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Akbaba Mahallesi, Fener Yolu Caddesi, No:6, Beykoz / İstanbul
0 216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum