fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beylikdüzü Kırmızı Çilek Anaokulu

Özel Beylikdüzü Kırmızı Çilek Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:30
Sabahçı: 08:00/12:00
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Beylikdüzü Kırmızı Çilek Anaokulu Hakkında

İstanbul Beylikdüzü'nde bulunan Özel Beylikdüzü Kırmızı Çilek Anaokulu Mind Lab eğitimi veren tek okul olma özelliğindedir. Modern eğitim hizmeti sağlamakta olan özel anaokulu öğrencilerin fiziksel, zihinsel ve psikolojik gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Öğrencilerin nasıl eğitildiklerinin yanında bu dönemde nasıl beslendikleri de önem arz etmektedir. Özel Beylikdüzü Kırmızı Çilek Anaokulu kendi mutfağında organik besinlerle hazırladığı yemekleri hijyenik ve sağlıklı olan bir ortamda okulun yemekhanesinde öğrencilere sunmaktadır. Öğrenci güvenliği esas alınarak okul 7/24 kamera sistemi ile gözetilmekte öğrenci güvenliğini tehdit edebilecek durumlardan kaçınmaktadır. Yaz döneminde yaz okulu eğitimi de sağlayan özel anaokulu öğrencilerin her an gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Her yaş grubuna ayrı olarak hazırlanan sınıflarda öğrencilerin gelişimini desteklemektedir. Çoklu zeka modeli sayesinde öğrencilerin eksiksiz bir biçimde gelişmesine olanak sağlayan özel anaokulu Barış Mahallesi'nde yer almaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

Yorumlar (26)

 • TU

  Okulumuzdan çok memnunuz. Büyük kızım da oradan mezun, şimdi 12 yaşında. Küçük kızım da anasınıfında. Okul müdürümüz okulun sahibi Zuhal Hanım 12 yıldır işinin başında. Müdürümüze ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

 • GT

  İki çocuğum da Kırmızı Çilek'te büyüdü. Çalışan bir anne olduğum için ikisini de 2,5 yaşında yuvaya vermem gerekiyordu. Çok şükür Zuhal Hanım ve Kırmızı Çilek ailesi ile yollarımız kesişti. Hem kızım hem de oğlum 4 yıl Kırmızı Çilek'teydiler. Bir gün bile gözüm arkada kalmadı. Verdikleri eğitimle, sağlıklı yemekleriyle, deneyimli öğretmenleriyle, her zaman profesyonelliklerini hissettik. İyi ki varsınız

 • Ö

  Oglumu gonul rahatligiyla gonderdim. Zuhal hanim'in isinin basinda olusu ve ogretmenlerimizin ozverili calismalari gozunuzun arkada kalmamasi icin cok buyuk iki etken. Su an da kizimi gonderiyorum ve her zaman oldugu gibi cok memnunum. Zaman gecirmesi icin degil eglenirken ogrenmesi icin cocuklarinizi emanet edebileceginiz bir yer ariyorsaniz adresiniz Kırmızı Çilek.

 • Tavsiye üzerine gittiğim bir anaokuluydu, iyiki gitmişim İyiki Zuhal hanımı ve öğretmen arkadaşları tanımışım, Oğlumu gözüm arkada kalmadan emanet edebileceğim Bir yuvamız - ikinci adresimiz oldu. İyiki varsın kırmızı çilek .....

 • BT

  Çocuklarınızı gözü kapalı bırakabileceğiniz Beylikdüzü’ndeki tek adres diyebilirim.Büyük oğlum Kırmızı Çilek’te okul öncesi eğitim aldı şu an 1.sınıfta ve biz hiç zorlanmıyoruz alt yapısı sağlam olduğu için.Kucuk oglumda Kirmizi Çilek i çok severek devam ediyor.Çocuklar mutlu ve güvende

 • Ys

  2 çocuğumunda 2.evi olmuştur Kırmızı çilek.Büyük kızım nerdeyse 4 yıl gitti.Şimdide küçük kızım Defne başladı.Kesinlikle tavsiye edebileceğim,gözünüz arkada kalmadan çocuğunuzu emanet edebileceğiniz bir anaokulu.Büyük kızım okuma yazma ögrenerek 1.sınıfa başlamıştı.Yabancı dil de çok iyi seviyedeydi.Çok çok faydasını görmüştük.Şu anda ortaokulda.2.kızımda bu yıl hazırlık sınıfı olarak başladı.Okuma yazma ögreniyor,hergün heyecanla ve büyük bir istekle gidiyor çok mutlu.Sağolsun Zuhal hanım.İyiki varsın kırmızı Çilek❤

 • Kırmızı Çilek anaokulu ile tavsiye üzere tanıştık. 3 yıl boyunca kızımı gönül rahatlığıyla bıraktığım ve gözüm arkada kalmadan geçti. Güvenilir ve güler üzlü kadro ile eğlenerek ve oynayarak okul hayatına hazırlanıyor çocuklar. Her gün severek okula giden kızım ikinci yuvamız olmuştu okulumuz. Emeği geçen bütün öğretmenlerin ve Zuhala hanım teşekkür ederiz.

 • Kizim kirmizi cilek le tanistigimizda 2 yasindaydi. onu gecen sene mezun ettik simdi de oglum kirmizi cilek in emin ellerinde. iyiki tanimisimiz sizi basarilarinizin devamini diliyorum

 • AA

  Ana kucağı gibi sevgi dolu ve şefkatli, Güvenli ve huzur dolu. Laik demokratik Cumhuriyete ve Atatürk ilkelerine bağlı, Sonderece kaliteli bir eğitim ve öğretim. Biz çok memnun aldık, çok kişinin gitmesine vesile olduk. Beylikdüzü bölgesinde yaşayan herkese mutlaka tavsiye ederiz. Yaptıkları yapacaklarının teminatı olan Zuhal Hanımın haklı gururu!Eksik yanı kesinlikle yoktur

 • Oğlumun okul yaşı geldiğinde hiçbir okulu araştırmadan, hiçbirini aramadan arkadaşımın oğlundan dolayı tanıdığım Kırmızı Çilek okulunu aradım ve ben oğlumu getiriyorum dedim. Daha ilk günden itibaren hep iyiki dediğim bir okul oldu. İyiki buraya getirmişim. Törenlerini, sunumlarını büyük bir gururla izliyorum. Kültürel değerlere, sanata, hijyene, düzene, disipline ve en önemlisi Atatürk'e bu kadar önem vermesi benim için çok çok önemli. Gönül rahatlığıyla işe gidebiliyorum, çünkü çocuğumun mutlu olduğunu biliyorum. Emeğinize sağlık Zuhal Hanım, herşey sizin sayenizde, sizin titizliğinizle mümkün oluyor. Öğretmen seçimleriniz, yemeklerinizde herşeyi doğal kullanmanız, bütün çocukları kendi çocuğunuz gibi görmenizle mümkün oluyor. Sadece benim çocuğumun değil bütün çocukların ikinci evi orası. Herşey için başta Zuhal Hanım olmak üzere tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim, gerçekten emeğinize sağlık. Başarılarınızın, mezunlarınızın devamını dilerim.

 • SE

  2 çocuğumuzu da Kırmızı Çilek’e gönderdik. Çocuklar mutlu biz memnun. İlk okula bir adım önde başladı ikisi de! Bizim gibi çalışan anne babalar İçin özellikle akşam saatlerinde okulun nöbetçi öğretmen uygulaması çok yardımcı oldu. Okul öncesi hazırlık çok iyi . Kurucu Zuhal hanım bizzat her şeyi yakından takip ediyor olması da ayrıca hanelerine bir + puan daha getiriyor. Yardım , destek ve çocuklarımıza kazandırdıklarımız İçin çok teşekkür ederiz.Her okulda ararsanız bir sürü eksik bulursunuz. Biz eksikleri arama peşinde olmadık hep gerçekten çocuklar İçin önemli olan yanlara baktık ve bir eksik bulamadık.

 • Mv

  Çocuğumuzdaki olumlu değişimleri görünce ne kadar doğru karar verdiğimizi bir kez daha anladık tavsiye üzerine geldiğimiz okulumuzdan çağdaş eğitim sisteminizden dolayı ve çocuklarımıza ılımlı yaklaşımından dolayı tüm kırmızı çilek ailesine teşekkür ederiz

 • Sa

  2010 senesinde, çalışan bir annenin ilk çocuk tecrübesinde, tüm korkularının ayaklandığı bir dönemde tanıştık biz Kırmızı Çilek Anaokulu ve yöneticisi sevgili Zuhal ile, oğlumu beraber büyüttük. Şimdi sıra kızımda, oğlum zamanında nasıl mutfak için yazdan kışlıklar hazırlanıyorsa ve bu hazırlıklara çocuklarda dahil ediliyorsa, eğitim kadrosu nasıl değerli insanlarsa şimdi de aynı, biz kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ve tüm etrafımda çocuklarına 2.evi arayan annelere tavsiye ediyorum.

 • FB

  İki kızım da Kırmızı Çilek'te büyüdü, halay kırıklığına uğradığımız, derdimizi anlattığımızda çözümsüz kaldığımız bir zaman olmadı, her şey için teşekkürler..

 • Tavsiye üzerine önce oğlumu,sonra kızımı Kırmızı Çilek te okuttum. Bir anne olarak benim ve çocuklarım için son derece huzurlu ve mutlu olduğumuz yıllardı. Kurucusu Zuhal hanım sürekli çocukların başında ve işini hem bilerek hemde severek yapiyor. Bana güven veren de buydu. Eğitiminden yemeğine öğretmenine kadar hiç bir sorun yaşamadığım, yıllarımızı geçirdiğimiz canımız okulumuz.

 • GA

  Samimi , içten, güvenilir ortamı, anlayışlı ve deneyimli kadrosu ile en kıymetli varlıklarımızı gönül rahatlığı ile emanet ettiğimiz ikinci yuvamız. Güler yüzlü ve sevgi dolu öğretmenlerimiz ile çocuklarımızın hayata ilk adımlarını attıkları bu güzel okul için Zuhal hanıma çok teşekkür ederiz. İlk günkü izlenimimizi 3 sene içinde hiç boşa çıkartmadı .

 • RG

  Yöneticimiz Zuhal hanım ile yaptığım görüşme de sıcakkanlılığı ilgisi ve samimiyetine inanarak çocuğumu okula kayıt ettirdik. İyiki tercih etmişim 2 yıldır birlikteyiz ve çok mutluyuz. Öğretmenlerin, çalışanların hepsi çok ilgili güler yüzlü ve sıcakkanlılar. Her gün yeni bir şeyler öğrenerek ve çok mutlu bir şekilde eve geliyor, hatta bazen okulda öğretmenleri ile kalmak için ağlıyor bile. Organik beslenme şekli çok harika gözüm kalapı güveniyorum. Evde yemek yemeyen çocuğum okulda istisnasız her yemeği yiyor. İyiki tercih etmişim.Eksik olduğunu düşündüğüm bir yanı yok.

 • TT

  Kırmızı Çilek ailesini bir üyesi olduğumuz için çok şanslıyız. Her acıdan oğlumu emin ellere emanet etmenin rahatlığıyla ise gitmek dünyanın en güzel şeyi bir anne için. Kızım Zeynep Ece de 3 yıl burada eğitim aldı. Simdi de oğlum Mert Ali . Burda ikinci senesi ilk günden beri her sabah arkasına bile dönüp bakmadan güleryüzlü öğretmenlerimiz çocuklarımızı teslim alıyorlar.sadece Ayse öğretmenimiz değil tüm yaş guruplarının öğretmenleri çocuklarımızı güleryüzlü bir şekilde karşılıyorlar. Zuhal hanım ve ekibine çok tesekkurlerIlkokulunun olmayışı

 • FA

  Okulumuz ilgili bilgilendirme konusunda çok iyi okulumuzda verilen eğitimin de ilerleyen süreçte bize fayda sağlayacağı kanaatindeyimEksiklik gördüğüm herhangi bir durum yaşamadık

 • SD

  Ben göktuğ umu kirmizi çileğe emanet ettiğimde kucucuktu hiç gözüm arkada kalmadı iyiki tanımısim iyiki goktug kırmızı çilekte çok arkadaşıma tavsiye ettim herzaman ederimde

 • FE

  Daha önce oğlumun kötü bir kreş tecrübesi olduğu için 2 senedir okulun kapısından içeri sokamadigimiz oğlumuz Kırmızı Çilek Anaokulu eğitimcileri sayesinde şimdi koşarak okula gidiyor... her gün okuldan döndüğünde heyecanla o gün yaptıkları sosyal faaliyetleri anlatıyor... Sadece sosyalleşmesi için gönderdiğim oğlum gerçekten severek birşeyler öğrenerek geliyor... Basta okul müdürü Zuhal Hanım ve oğlumun sınıf öğretmeni Rabia Hanım olmak üzere tüm branş öğretmenleri ve tüm idarecilere hatta bu güzel okulun aşçısından servis şoförüne kadar herkese çok teşekkür ederim. SAYENIZDE MUKEMMEL BIR COCUK YETISTIRMENIN GURURUNU YAŞIYORUM...

 • AA

  Verilen eğitimi, kaliteli hizmeti, gösterilen özveri...Eksik yanları yok.

 • EE

  İlk Kızım için okul arayışı içinde iken tanıştım kırmızı çilek ile ilk okula kadar devam etti Kızım ve oğlum olduğunda ise hiç düşünmeden başladı eğitimine. Çok zorlandığım yemek sorunu okul ile çözüldü mesela . Sabahları okula bırakırken mutlu bir şekilde bırakıp akşamları da aynı mutlu olarak alıyorum . Eğitimi iyi öğretmenlerimiz iyi hijyen iyi okul sahibi Zuhal hanım hep ilgili Çok teşekkür ediyorum

 • DZ

  Benim için Kırmızı Çilek Anaokulu büyük bir şans. Okula kızımı bıraktığım andan itibaren içim hep rahat çünkü evdeymiş gibi güvenli olduğundan,sürekli sevgi ile bakıldıklarından ve en önemliside oynarken öğrendiğinden eminim.

 • AT

  Kırmızı Çilek Anaokulu ile tanışmamız 2012 senesine dayanıyor. Cevresindeki okullardan onu ayıran en büyük özelliği disiplinli yönetimi ve öğretmen seçimi konusundaki hassasiyeti. Büyük kızımı mezun ettikten 4 sene sonra küçük kızımı da aynı okula göndermekte bir an tereddüt etmedim. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve Müdürümüz Zühal Hanım'a çok teşekkürler.

 • Sk

  İyi tanımışım. İki çocuğumu ve kuzenimi kırmızı çilek ana okuluna gönderdik. Çok memnun kaldık. Çocuklarım hem güvende hemde dolu dolu eğitim aldılar ve okul hayatında çok başarılılar çok teşekkür ederim kurucusuna ve öğretmenlere.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beylikdüzü Kırmızı Çilek Anaokulu İletişim Bilgileri

Barış Mah. Çiftlik Cad. Adakent Villaları No: 104 Beylikdüzü / İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum