fb
Özel Beylikdüzü Mutlu Çocuklar Anaokulu

Özel Beylikdüzü Mutlu Çocuklar Anaokulu

0 212 963 2074
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:30

Özel Beylikdüzü Mutlu Çocuklar Anaokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Özel Beylikdüzü Mutlu Çocuklar Anaokulunda çocuklarımız;harikadır, önemlidir, tasarımcıdır, bilim insanıdır, kaşiftir, liderdir, değerlidir, arkadaş canlısıdır, saygı değerdir ve farklılıklarıyla özeldirler. Okulumuzun özellikleri: Okulumuz 4 katlı villa, büyük geniş bahçemiz, oyun parkımız ve okulumuza ait yüzme havuzumuz mevcuttur. Aydınlık, geniş ve güneş alan sınıflarımız çocuklarımız için uygundur. MEB. bağlı olan kurumumuz MEB. müfredatına uygun ek programlarımızla birlikte eğitim vermektedir. Uzman deneyimli eğitmenlerimiz rehberliğinde çocuklarımız yaş gruplarına uygun olarak eğitim almaktadırlar. Proje tabanlı eğitim anlayışımızla birlikte portfolyo çalışmalarımızla çocukların öz güvenlerini geliştirme, sunum yapıp kendilerini ifade edebilmelerini sağlıyoruz. Kurumsal Hizmetlerimiz: Yaz dönemi dahil yıl boyunca eğitim imkanımız tam gün ve yarım gün olarak mevcuttur. İngilizce eğitim, satranç, bale, modern dans, folklor ve müzik kulübümüz, yaş gruplarına uygun okuma-yazma derslerimiz, 6 yaş ilköğretime hazırlık sınıfımız, yaş gruplarına uygun matematik çalışmaları, etüt sınıfımız, fen ve doğa çalışmaları, sanat atölyesi, drama çalışmaları, anadili etkinlikleri, robotik kodlama, ebru sanatı, play-grup, yogo, zumba, psikolog servisimiz, özel partiler, bitki yetiştirme(organik bahçe), mutfak etkinliklerimiz, doğum günü partileri, piknik, at biniciliği, çeşitli sanatsal ve kültürel gezi çalışmaları. Okulumuzda Beslenme: Temizlik ve düzenli yemek yemek her çocuk için olması gereken mecburi bir ihtiyaçtır. Okulumuzda ki yemekhanemiz çocukların rahat edebileceği şekilde geniş bir yapıya sahiptir. Yemek istemiz çocukların günlük alması gereken kalori miktarına göre düzenlenmektedir. Kırmızı etler, beyaz etler, sebzeler, meyveler günlük alınmaktadır. Ayrıca yoğurt için okulumuza Çatalcadan köy sütü alınıp aşçımız tarafından mayalanıp çocuklarımıza verilmektedir. Okulumuza hiç bir şekilde hazır paketli gıda tüketilmemektedir.

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Sanat Atölyesi
Oyun Alanı
Bahçe
Sera
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Badminton
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Bale
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü
Binicilik Kulübü

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

- Çoklu Zeka Modeli

- Gems ve High Scope

- GeniuSpy Düşünme Becerileri Programı

- Oyun Temelli Eğitim

- Klasik Sistem

- (PYP) Primary Years Program - İlk Yıllar Programı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Keçe

- Metal

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

- Sınıf Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Müzik Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Muhakeme Becerisi

- Bağımsızlık

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Rehberlik

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

- Yönlendirme

- Anne-Baba Eğitimleri

- Psikolojik Danışma

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

 • C. E.

  Okulu internetten ilk etapta araştırarak iletişime geçtik.Gizem hanım ile konuşunca birzat okulu görmeye karar verdik ve iyiki vermişiz.Okulda ticaretten ziyade hem görsellik oyun alanları mutfağı oyuncakları ve eğitim setleri olması gerektiği gibi idi.Ogretmenleri ve kurum sahibi çözüm odaklı prensipli ve vicdanlı iyiki denk geldik her yerde anlatıyorum bu devirde bu tarz kurum bulmak zor.Temiz okul güzel okul Mutlu çocuklar iyi varsınız.

 • Ç. Ü.

  Tamamen tesadüfler eseri burayı bulduk. İyiki de bulmuşuz diyoruz. Ailece görüşmeye gittiğimizde daha kapıdan girdiğimiz anda o enerjiyi, samiyeti aldık. Sanki kendi evimizde ailemizin/akrabalarımızın yanında hissettik. Birçok konuda ortak düşüncelere/bakış açısına sahip olduğumuzu görmek bizi çok sevindirdi. Hiç tereddüt etmeden benim iki kızımda burada eğitim almalı dedim. Gül öğretmenin anne şefkati, ilgisi, sevgisi çocuğumuz her rahatsızlandığında sesindeki o telaş, üzüntüsü… Gelip alana kadar gecen o 1-2 saatlik sürede ayrı bir ilgi göstermesi, gözlem yeteneği… Sema öğretmenin sevgisi, ilgisi, coşkusu,… Okul müdiresi Gizem hanımım güler yüzü kocaman anne yüreğiyle çocukları kucaklaması, şefkati. iki çocuğumda da gördüğüm çok büyük değişim / gelişim… Kısacası anlatmakla bitmez yaşamak lazım…

 • T. Ç.

  sevgili Ebebeynler ve Mutluçocuklar ailesi Oğlumuz Y.Ç için çok araştırdık çevremizdeki ebebeynlerden internetteki okul yorumlarından ama bir türlü kafamdaki eskikler tamamlanmadı. Bu sebebten yorumlar telefon görüşmeleri denedim olmadığı için kendim iş çıkışı yetişebildiğim kapanmamış olan okullar ile yüz yüze görüşmek oldu.Kurumlarda dikkatimi çeken kurum sorumluları çalışanlardan önce çıkıp gitmiş olmaları idi kalan öğretmenler şuan yetkili yok daha sonra gelin vs gibi cümleler ile geçiştiriyor.Çalışanlar işlerine ek iş ek bir çocuk olsun mu istemiyor hiç yardımcı olamasa bile bir gülen yüz akılda kalacak bir okul olacaktı bende mutlaka. Dolaşmalarım sonrasında yine mesai saatleri sonlarında mutlu çocuklar anaokulunu ziyaret ettim karşılayan gizem hanım ve eşi barış bey(Gıda mühendisi) okulu ve okul kriterlerini sorumluluklarını sıkılmadan anlattı aradığımız okul olarak kabul ettik sonrasında eşim ile okulu dolaştık sanki okul denetime hazırlık yapmış gibi tertemiz özenle bizi bekliyor gibiydi kullandıkları gıda temizlik eşyaları gibi tüm detayları sıkılmadan anlatan kurum sahibi gizem hanım sadece kayıt için değil okul sürecinde kuzumuzun gelişim günlük aktiviteleri ile ilgilide bilgi sahibi neredeyse tüm öğrencileri ve öğretmenleri takip etmekte Bu okulu kurumu bana göre diğer okullardan bir adım öne taşımaktadır. oğlumuzu çalışan ebebeynler olduğumuz için değil aktivitelerle sosyalleşmesi kararımızla bu okulda kararımızı kıldık okulun etkinlikleri ve yaz okul süreci harika geçmektedir kurum öğretmenleri güler yüzlü özellikle oğlumuzun 3 yaş öğretmeni arzu hocamız evimizde sürekli ismi geçen kişidir samimi güler yüzde harika biri çok memnunuz Cümlelerimi kısa tutmaya çalıştım aslında fakat yazacaklarımda bitmedi özetle şunu söylüyeceğim kurum başkanı gizem hanım ve barış bey masa başında değil kurumun başında öğretmenleri tecrubeli ve deneyimli kurumdaki tümçocuklar MUTLUÇOCUKLAR :)

 • İ. y.

  İnternette araştırarak bulduğum okul iyi ki de denk gelmisiz. İlk başta her ebeveyn gibi bizim de terettutlerimiz oldu ama kısa süre de kendinizi mutlu çocuklar ailesinin samimiyeti ve guveni içinde bulduk. Çalışan ve okulda emeği geçen herkes bizim için değerli. Emeklerinden dolayı hepsine tek tek teşekkür ederim.

 • S. D.

  Mutlu cocuklar kesinlikle cok güzel bir okul. Müdürü öğretmenleri, çalışanları hepsi ayrı ayrı çok değerli . Çocuklarıma evdeki kadar özen gösterdiklerini eminim, bu sebeple gözüm hiç arkada kalmıyor. İyiki tanımışım onları, iyiki böyle bir tercih yapmışım, memnuniyetimi de her yerde dile getiriyorum burada da paylaşmak istedim .

 • T.

  Okul olarak hem eğitim açısından hemde aile ortamı gibi çocuklara şefkat ve sevgiyle yaklaşan öğretmenleri açısından kesinlikle tavsiye edilecek bir kurum..Kadrosu çok değişmediği için velilere güven veriyor..Özellikle Sema Öğretmen ile kesişen yollarımız için iyi ki diyorum..Kendisi çocuk ruhunu o kadar iyi anlıyor ki kattığı herşey için sonsuz teşekkürler..Yaz döneminde çocukların eğlendikleri harika bahçesi var ve en önemlisi yemekler okulun mutfagında pişiyor..Çocuklarınızı gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz..

 • B. d.

  Tam aradığım okulu buldum çok şükür... idarecileri ve güler yüzlü öğretmenleriyle iyi ki mutlu çocuklara verdim kızımı...tertemiz ortamları ile de mükemmel bir yer.iyi ki tanımışım gizem hanımı gül öğretmeni mi... gözüm hiç bir zaman arkada kalmıyor. Teşekkür ederim mutlu çocuklar ailesi... iyiki varsınız..

 • D. D.

  Okulumuz donanımlı, faliyeti bol, aktivitesi bol, yemekler lezzetli, Eğlencesi bol, pek tabi öğretmenler güler yüzlü ve işine aşık☺ Bu da bize yansıyor ve çocuğumuzu gönül rahatlığıyla yolluyoruz. Özellikle Sema Öğrt. Teşekkür ediyoruz emeklerinden dolayı.

 • H. m.

  Okul öncesi mükemmel.egtim çocukların mutluluğu huzuru temizlik hijyen denilecek bir kelime yok kusursuz

 • B. s.

  Biz çok büyük endişeyle başladık okula . Ama kısa zamanda tüm korkularımızı yendik ,öğretmenimizden yana çok şanslıydık Her daim güler yüzlü her daim yardım sever canımız öğretmenimiz onun bize kattıklarını tecrübelerini isterizki tüm çocuklar faydalansın iyiki mutlu çocuklar ana okulu ailesindeyiz Herkes sonsuz teşekkürler

 • N. p.

  Kızımın ilk okulu ilk başta anne olarak çok endişeliydim ama zamanla çok büyük bir güvenle hem kızım hem ben okula bağlandık alıştık , iyi ki mutlu çocuklar ana okulu , adı gibi mutlu öğrenci mutlu veli

 • S. ö.

  Öncelikle öğretmenlerin bu denli güler yüzle bizi karşılaması çocuklarımıza da aynı öz veriyle ve büyük sabırla onları yetiştirdikleri için çok teşekkürler. Her anlamda üst düzeyde özellikle tecrübeli bir kadroyla çalışılan bir kurum hem biz veliler hemde çocuklarımız çook şanslı iyiki Mutlu çocuklar ana okulu ❤Hiç bir eskiği yok tam anlamıyla mükemmel !!!

 • Z. d.

  Biz okulumuzdan çok memnunuz iyiki yolumuz kesişmişDaha fazla yardımcı öğretmen alınabilir

 • s.

  Güleryüzlü eğitim sistemiyle tertemiz mis gibi okul .Gerek eğitim sistemi, gerek ilgi alaka, gerek temizlik ve hijyen olsun her yönüyle örnek bir okul.Teşekkürler.

 • A.

  Eğitim ve öğretiminde her şekilde güvenilebilir, muhteşem bir okul

 • S. G.

  Okul öncesi için içiniz rahat şekilde tercih edebileceğiniz bi yer hizmet kalitesi çok iyi öğretmenlerin çocuklarımızla ilgisi çok iyi

 • S. .

  Bizde çok memnunuz her türlü desteği şefkatli hocalar onların güler yüzlü olmaları kızım bu sene ilk okula gidiyor ama şuan onun okulda rahat okumasında ben Mutlu cocuklar anaokuluna hocalarına özellikle Aylin hanıma borcluyum.

 • Y.

  Egitimin ilk anahtarı okul öncesi egitim.Ana okuluna gıden bir çocuk hızlı ogrenen kendine guvenen ve girişken bir yapıya sahip bir cocuktur.Cocuklarımız gizli bir hazine gibidir.mutlu cocuk ana okulu cocuklarımızdaki bu gizli hazineyi bulup anne ve babaları gercekten mutlu ediyorlar .adında belli oldugu gıbi mutlu cocuklar yetiştiriyorlar.Ogretmenlerimize tek tek tesekkur ederim verdikleri emeklerden ve guler yuzlu oluslarından❤❤

 • Ç. .

  Birbirinden değerli güler yüzlü öğretmenleri ve idarecisi ile sıcak bir ortam.

 • S. .

  Özel bir çocuğa sahip bir anne olarak yazıyorum, öncelikle herşeyden önemlisi çocuğumu güvenerek teslim ettiğim ve gözümün arkada kalmadığı bir okul öğretmenleri ve idarecileri gayet düzgün verimli kişiler ve buda çocuklara epey artı olan bir durum eğitim anlamında da gayet iyi herhangi bir sıkıntı problem yaşamadık teşekkür ediyorum

 • B. E.

  Adından da anlaşılacağı gibi mutlu çocuklar mutlu öğretmenleriyle beraber mutlu bir ortamda eğitimin en güzelini alıyorlar. Her anlamıyla herşeyi karşılayan bir anaokulu. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • M. E.

  İyi ve Kaliteli bir eğitim sistemi mevcut, Öğretmenlerimiz Güleryüzlü, ilgili ve alakalılar. Çocukları sorumluluk bilinciyle, ebeveyn ve arkadaşlarına karşı duyarlı , Sevgi dolu bireyler olarak yetiştirdiklerini düşünüyorum. Mutlu çocuklarda, çoçuklarımız mutlu

 • E. T.

  İyiki yollarımız kesişmiş sizlerle mükemmel öğretmenler eşliğinde kızımız çok iyi şeyler öğrendi iyiki varsınız sizleri seviyoruz.Yemek yedirmekte zorlandığımız kızımız okulunda yapılan bütün yemekleri ayırt etmeden yiyor,buda bizi sonsuz mutlu ediyor teşekkür ederiz herşey için emeğinize sağlık

 • S.

  Adi gibi mutlu bir okul. Gercek bir aile ortami. Iyi ki yolumuz sizinle kesismis. Iyi ki kizim sizinle..iyi ki varsiniz.gozum hic arkada degil.

 • N. y.

  Güler yüzlü , bilgili , eğlendirerek öğreten öğretmenlerin olduğu sıcacık bir okul. Etkinlikler çocukların tecrübe ederek öğrenmesini sağlıyor .

 • B. U.

  Okul temizlik ve hizmet açısından öğrencilere sunulan prosedür, etkinlikleri üst duzeydedir.

 • R. Ö.

  Çocuklara verilen eğitimler çok güzel ve tabikide sevgilerini hiç esirgemiyorlar iyi ki Mutlu Çocuklar anaokulu☺️

 • G. K.

  Cocuklara kendilerinin de ozgur haklara sahip olan bir birey olduklarini sonuna kadar hissettiren, cocuklarin egitimleri kadar mutlu olmalarini da onemseyen bence muhtesem bir okul. Cocuklar okula buyuk bir istekle gidiyorlar, butun ogretmenlerini cok seviyorlar.Bazen dusunuyorum, boyle bir okul var midir baska diye, cunku mutlu cocuklar ana okulu ailesine katildiginizda sunu anlayacaksiniz ki sizde gercekten bu ailenin bir parcasi olacaksiniz.

 • İ. .

  Yavrularınızı sadece bir binaya değilde emin ellere bırakarak gözünüz arkada kalmadan gideceğiniz ilk yer.... uzun senelerdir aynı eğitimenler ile ilk gün ki heyecanla ve sevgiyle eğitim verilen samimi , sevgi dolu.... mutlu çoçukların ve eğitmenler olduğu.....

 • S.

  Okulumuzdan çok memnunuz ismi gibi kızımda çok mutlu geliyor eve etkinliklerini çok geliştirici buluyorum öğretmenimizden de memnunum iyi bir okul ve öğretmen bulmak gerçekten zor ama biz şanslıyız bu anlamda Sema öğretmenimiz çok ilgili ve işini severek yapıyor iyi ki yollarımız kesişmiş

 • Z. ü.

  Özel okullar içinde en samimi, en içten, en aile ortamına yakın, çocukların tüm gelişim alanlarında başarılı bir okul daha doğrusu çocukların ikinci yuvaları...

 • S. İ.

  Okulun el işi çalışmalarını seviyorum çocuklara öğrettikleri şeyleri çizdiriyorlar ya da bize anlatmalarını söylüyorlar. Bu sayede çocuklar bi şekilde hayatına dahil ediyor ve unutmuyor

 • D. U.

  Daha sık geziler ve etkinlikler yapabilirler. Bu yaştaki çocuklar görerek ve tecrübe ederek öğrenmeye bence daha mehilli oluyorlar. Muhteşem bir bahçesi ve binası olan okulumuz. Gerçekten çocuklarımız böyle imkanlara sahip olduğu için çok şanslıyız

 • İ. Ç.

  İlk anaokulumuz guleryuzleriyle, işlerini ve çocukları benim kadar seven mutlu çocuklar ailesiyle olmak çok büyük mutluluk

"Özel Beylikdüzü Mutlu Çocuklar Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Beylikdüzü Mutlu Çocuklar Anaokulu İletişim Bilgileri

Bariş Mahallesi Çiftlik Caddesi Adakent Villalari No:20 Beylikdüzü /istanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

%10
İndirim

okul.com.tr velilerine özel indirim !!

Özel Beylikdüzü Mutlu Çocuklar Anaokulu ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 31 Ekim tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


31 Ekim 'a kadar.

Okul Fiyatı - Yarım Gün

Aylık Ödeme: 1000 TL - 900 TL

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum