fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Bilgin Eğitim Kurumları Kreş ve Anaokulu

Özel Bilgin Eğitim Kurumları Kreş ve Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 08:30/13:00
Öğlenci: 12:00/17:00

Özel Bilgin Eğitim Kurumları Kreş ve Anaokulu Hakkında

Özel Bilgin Eğitim Kurumları Kreş ve Anaokulu İstanbul Küçükçekmece Atakent Mahallesi Lounge 2 site içerisinde bulunan güvenlikli ve doğanın içinde çocuklarımıza okul öncesi eğitimi verilmektedir.

Anaokulu bünyesinde yemekhane, oyun alanı, geniş bahçe alanımız ve sınıflarımız bulunmaktadır. 2-6 yaş arasındaki çocuklara 07.30- 19.00 arası eğitim hizmeti verilmektedir.

Kurum misyonumuz olarak amacımız; Mutlu bireyler yetiştirmek ve her öğrencimizin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak uygun eğitim programı hazırlamak. Okulumuzda özel güvenlik önlemi olarak çocuklarımız sadece ailelerine teslim edilmektedir. Okulumuzda ilk yardım bilgisine sahip kadroya sahibiz.

Özel Bilgin Eğitim Kurumları Kreş ve Anaokulu'nda eğitim programımızda MEB müfredatı uygulanıyor. Ek olarak SCAMPER, HİGH/ SCOPE EĞİTİM YAKLAŞIMI VE GEMS PROGRAMI ile entegre ederek uygulanmaktadır. Okulumuzda alanında uzman eğitim kadromuz ve psikoloğumuz bulunmaktadır. Uzman eğitimcilerimiz tarafından çocuklarımızın yeteneklerini küçük yaşlarda keşfetmelerini sağlıyoruz ve velilerimizi o yönde yönlendiriyoruz.

Özel Bilgin Eğitim Kurumların da 2-6 yaş programımız; Anadil etkinliği, Müzik, Matematik, Okuma Yazma Çalışmaları, Dikkat Algı Çalışmaları, Fen ve Doğa Etkinliği, Scamper ve Gems Çalışmaları, Akıl ve Zeka oyunları ve Mutfak Etkinlikleri yapılmaktadır. Okulumuzdaki Branş Derslerimiz; İngilizce, Satranç, Yaratıcı Drama, Cimnastik eğitim programları ile öğrencilerimizin yeteneklerinin gelişmesini sağlıyoruz.

Okulumuzda yemeklerimiz günlük taze olarak pişirilmektedir. Yemeklerimiz bahçemizdeki kendi ektiğimiz Organik ürünlerimizle yapılmaktadır. Öğrencilerimize sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı servis edilmektedir. Okulumuz temizlik ve hijyen kurallarına uygun temizlenmektedir.

Özel Bilgin Eğitim Kurumların da 6 yaş grubu ilkokula hazırlık için okuma yazma çalışmaları, matematik, ses farkındalığı dersleri uygulanıyor. Okulumuzdaki Uzman Psikoloğumuz her öğrencimizi birebir gözlemleyip dönem başından sonuna kadar takip eder ve gerekli durumlarda özel görüşmeler düzenlenir. İlkokula başlayacak öğrencilerimize ‘’ METROPOLİTAN ‘’ okul olgunluğu testi uygulanır.

Özel Bilgin Eğitim Kurumları Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olup yılda 4 kez denetlenmektedir. Bu denetlemelerde her yıl uygulamalardaki başarılarımızdan dolayı ‘’Teşekkür Belgesi’’ almıştır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

- Oyun Temelli Eğitim

- SCAMPER Tekniği

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Basketbol Öğretmeni

- Yüzme Öğretmeni

- Temel Cimnastik Öğretmeni

- Satranç Öğretmeni

- Drama Eğitmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Denge ve Koordinasyon

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Sudoku

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Evet

Yorumlar (9)

 • Ha

  Hem idare hem öğretmenlerimiz açısından harika bir okul.2 yıldır Nurgül öğretmenimizleyiz.iyi ki karşımıza çıkmış ,gözüm arkada kalmadan kızımı emanet ediyorum . Rehber öğretmenimiz Beyza hocamıza da ilgi alakasından dolayı ayrıca teşekkür ederim.

 • Ed

  Cok memnunuz 2 senedir bu okula devam ediyoruz oğlum ilk okul tecrübesini burada yaşadı iykide bilgin eğitim kurumlarıyla tanışmışız

 • D

  Oğlum 5 aydır gidiyor. Öğretmenimizden, okul psikoloğundan ve tüm çalışanlardan çok memnunum. Bir okuldan beklenen bütün çalışmalar sizin talep etmenize gerek kalmadan yapılıyor. Oğlum çok severek gidiyor ve çok mutlu ❤️ Buradan teşekkür ediyorum

 • GA

  Bilgin Eğitim kurumu ile 4. Yılımızda eğitim yolculuğuna devam eden oğlumun gelişimindeki katkıları İçin Öğretmenleri ve kurucusu kıymetli Sibel hnm iyiki varsınız evladımı gönül rahatlığı ilke size emanet edebilmek aklımın kalmaması huzur verici teşekkür ederizBenim bu konuda söyleyeceğim bir şey yok herşey olması gerektiği gibi

 • AT

  Oğlum çok mutlu ve her geçen gün daha çok şey öğrendiğini görmek çok keyifli, işini severek yapan tüm eğitmenlere teşekkür ediyorum.Sosyal ve oyun alanlarının daha büyük olmasını tercih ederdim.

 • Db

  Bilgin eğitimle 2019 senesinde tanıştık iyi ki tanışmışız diyorum. Başladığımız günden beri özveriyle çalışan öğretmenlerimizin ve müdürümüzün emekleri bizim için çok değerli. Çocuklarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.

 • EC

  Değerli ogretmenlerimiz sayesinde, gözümüz arkada kalmadan evladımızı emanet edebiliyoruz.Kızımız sabahları istekle okula gidiyor.Aktiviteler, şarkılar,oyunlar, hikayeler ile severek ogreniyor; gelişimini gozlemleyebiliyoruz. Yemekleri hep taze ve cocuklara uygun. Kısacası emsalsiz bir okul.iyi ki yolumuz kesişmiş..

 • AM

  Kızımız 1,5 senedir devam ediyor.Ogetmenlerimiz,Yöneticimiz,Ascimiz hepsinden çok memnunuz.Gonul rahatlığı ile kızımızı emanet ediyoruzİlerleyen zamanda ilkokul sınıfları da açılırsa mükemmel olur

 • DA

  Çocukları çok dikkatle izleyen, gelişimlerini sıkı takip eden ve en önemlisi sevgiyle, anne gibi yaklaşan öğretmenleri var. Hepsine çok teşekkür ederiz. Çocuk sebze yiyor pırasa kapuska yiyor ve seviyor, sebzeyi sevdirdiler. İngilizce, satranç, drama, cimlastik, matematik gibi gelişime çok faydalı dersler var. Eğlenceden de geri kalmıyorlar, çocuk sabah okula gideceği için mutlu ve motive şekilde güne başlıyor. Akşam eve neşeli geliyor. Okulumuzdan memnunuz.Yoğun çalışan anne ve baba için okul saatleri daha erken başlayıp daha geç bitirilebilir. Ancak böyle de bir şekilde idare ediliyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilgin Eğitim Kurumları Kreş ve Anaokulu İletişim Bilgileri

Atakent Mah. 235. Sok. Eroğlu İstanbul Lounge 2 Sitesi, Küçükçekmece / İstanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Okul.com.tr İndirimi

Ağustosa özel

Özel Bilgin Eğitim Kurumları Kreş ve Anaokulu ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 31 Ağustos tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


31 Ağustos'a kadar.

Okul Fiyatı - Tam Gün

Aylık Ödeme: 4200 TL - İndirimi Gör

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum