fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bilginler Park Anaokulu

Özel Bilginler Park Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 07:30/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Bilginler Park Anaokulu Hakkında

Özel Bilginler Park Anaokulu 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere birebir eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Kurum bu hedefini iletişimi güçlü eğitim kadrosu ve öğrenci sayısını az tuttuğu sınıflarla gerçekleştirmektedir. Böylece öğrenciler öğretmenlerle rahatça iletişim kurmakta ve öğretmenler öğrencileri yakından tanıma fırsatı bulmaktadır. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bu konularda aileye ve eğitimcilere destek olmaktadır. Öğrencilerin erken gelişim dönemlerini takip etmekte ve yaşanabilecek pedagojik problemlere karşı önlemler almaktadır.
Özel Bilginler Park Anaokulu, sahip olduğu fiziksel imkanlar ve uygulamalarla dikkat çekmektedir. Okulda öğrencilerin rahat ve güvenli ulaşımını sağlayan servis hizmeti bulunmaktadır. Bunun yanında okulda bulunan oyun grubu sayesinde henüz anaokulu yaşına gelmemiş öğrencilere sosyalleşebilecekleri bir ortam yaratılmaktadır. Kurumun yaz okulu uygulaması ise küçük yaştaki öğrencilerin gelişimine oldukça katkı sağlamaktadır. Öğrenciler bu uygulama sayesinde yaz tatillerini arkadaşlarıyla eğlenerek ve öğrenerek geçirmektedir.
Okul, öğrencilerinin çok yönlü ve donanımlı bireyler olmasını amaçladığı için birçok aktivite düzenlemektedir. Akıl ve zeka oyunları, robotik ve kodlama, satranç ve proje kulübü aktiviteleri öğrencilerin zihinsel gelişimine katkıda bulunmaktadır. Öğrenciler bu aktivitelerle teknolojiyi üreten ve yöneten bireyler olurken aynı zamanda sorumluluk bilinci kazanmakta ve takım çalışmasını öğrenmektedir. Bunların yanı sıra okulda drama, dans, dekoratif sanatlar, görsel sanatlar, seramik kulübü ve gezi kulübü aktiviteleri de gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteler öğrencilerin farklı bakış açıları kazanmalarını ve çok yönlü bireyler olmalarını sağlamaktadır. Özel Bilginler Park Anaokulu' nun yabancı dil kulübü de öğrencilerin İngilizce ve Almanca dil eğitimini çeşitlendirmekte ve eğlenceli hale getirmektedir. Böylece öğrencilerin ilkokula geçtiklerinde birden fazla dile hakim olması ve yabancı dil eğitimlerinin sağlam temellere oturtulması sağlanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

Yorumlar (1)

  • EK

    Kızımız 3 haftadır gidiyor çok mutluyuz özellikle öğretmeni Sena Hanım ve tüm çalışanların emeğine sağlık iyi ki varsınız…

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilginler Park Anaokulu İletişim Bilgileri

Nurtepe Mahallesi, Havadar Sokak, No:9, Kağıthane / İstanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum