fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bir Şen Anaokulu

Özel Bir Şen Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30
Sabahçı: 08:00/12:30
Öğlenci: 12:30/18:30

Özel Bir Şen Anaokulu Hakkında

Özel Bir Şen Anaokulu, eğitimde "Sevgi Dilinin" daha etkili olduğuna inanmaktadır ve eğitim ve öğretiminin her aşamasında sevginin en etkili anahtar olduğunu benimsemektedir. Küçük yaştaki öğrencilerin kalplerine bıraktığı " Sevgi ve Değerler" tohumlarının yetişmesi için narin bir bahçıvan gibi davranmaktadır. Kaliteli tohumların, kaliteli ve tertemiz yürek toprağına, tecrübeli bahçıvanların eliyle ekilmektedir. Tohumların sağlıklı olarak yetişmesi için her gün "sevgi ve bilgi" ile sulanmaktadır. Atılan değerli tohumların değerli minik yüreklerde yetişip serpileceklerine inanmaktayız. Gelecek temiz yüreklerde, temiz değerleri sevgiyle yetiştirmektedir. Özel Bir Şen Anaokulu'nun sağladığı diğer eğitimler; MEB müfredatı haricinde, değerler eğitimi, müzik eğitimi, sanat atölyesi, sportif faaliyetler (Jimnastik ve Yüzme), matematik, satranç, drama, anadil etkinlikleri, matematik öğretimi, doğa etkinlikleri, ilkokula hazırlık kavram öğretimi sağlamaktadır. Aynı zamanda özel anaokulu öğrencileri için; müzik atölyesi İngilizce eğitimi, sanat atölyesi, bitki yetiştirme, mutfak etkinlikleri, spor ve gezi etkinlikleri düzenlenmektedir. Robotik ve kodlama eğitimi verilmekte, bu eğitim sonucunda öğrencinin analitik düşünme becerisi, sayısal yetenek ve öz güven kazanması sağlanmaktadır. Aynı zamanda Özel Bir Şen Anaokulu, öğrencilerine psikolojik danışman desteği vermektedir. Psikolojik danışmanlar ve öğretmenler iş birliğiyle çocuğun zihinsel ve fiziksel gelişimi yakından takip edilerek velilere gelişim haritası bildirilmektedir. Anne - çocuk oyun gruplarıyla ebeveyn ve çocuğun iletişimini geliştirmeyi hedeflemekte ve çocuğun gelişimini yakından takip ederek okul dışında ailesel etkinlikler düzenlemeleri teşvik edilmektedir. Yaz okulu ve hafta sonu eğitimleri düzenleyen bu okul öncesi kurum, çocukları ilkokula en iyi şekilde hazırlamayı amaçlamakta ve eğitim - öğretim hayatı boyunca ve sonrasında mutlu olacak, girişken, üretken ve yenilikçi bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. 2 - 6 yaş arası çocukları bünyesine kabul eden Özel Bir Şen Anaokulu, 10 kişilik sınıflarda eğitim vermektedir. Yemekhane hizmetiyle organik besinler içeren eğlenceli tabaklarla menüler oluşturulmakta ve besin değerleri hesaplanmış şekilde velilere aktarılmaktadır. Çevrede tercih edilen anaokulu kategorisindeki bu okul, servis hizmetiyle öğrencilerinin güvenle ulaşımını sağlamaktadır.

Yorumlar (1)

  • HG

    Okulunuz gerçekten ahlakı olarak çok güzel bi çok anaokuldan farklı olarak güzel ve eğitici faliyetleri var . EĞITIM olanakları da çok güzel anaokulundan olumlu bir geri dönüş almak beni mutlu ediyor bence bütün çocuklar için en iyisi

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bir Şen Anaokulu İletişim Bilgileri

Gümüşpınar Mah. Morsümbül Sok. No:6, Kartal / İstanbul
0 216 706 6875
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum