fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Büyük Düşler Anaokulu

Özel Büyük Düşler Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:30
Sabahçı: 07:30/13:00

Özel Büyük Düşler Anaokulu Hakkında

Ne kadar büyük hayaller kurulursa insanların o kadar ileriye gidebileceğini düşünen Özel Büyük Düşler Anaokulu bu görüşle ilerleyerek Kartal bölgesinde çocukların hayallerine ortak olmaya başlamıştır.
Okul teknolojik olarak donanımlı bir yapıda olup doğa ile iç içe bir ortamda bulunmaktadır. Okul fiziksel yapı olarak 1200 m2'lik bir bahçeye sahiptir. Doğal yaşamı destekleyici aktiviteler düzenleyen kurum okul bahçesini tarım alanı , ördek kümesi , kum havuzu olmak üzere belirli bölgelere ayırmıştır.
Çocuklara eğitim verilirken karma bir eğitim sistemi benimsemiştir bu karma sistem Montessori , High Scope , Gardner'ın çoklu zeka kuramı gibi belli başlı modelleri benimsemiştir. Bu eğitim modellerinin genel olarak temelinde çocuklar bulunmakta ve çocukların etkinliği ön planda tutulmaktadır. Özel Büyük Düşler Anaokulu 'nda 6 adet sınıf bulunmaktadır; küçük grup olarak adlandırılan sınıfta 36 ayını doldurmuş çocuklar , orta grup sınıfında 4-5 yaşındaki çocuklar , büyük grupta ise 5-6 yaş gruplarındaki çocuklar bulunmaktadır. Ek olarak satranç, piyano ve oyun odası sınıflarımız da mevcuttur. Yabancı dil eğitiminin sadece dil için yararı olmamakla beraber erken yaşta alınan yabancı dil eğitimi ile çocukların birçok farklı alanda da başarılı olmasını sağlarken çocukların algılarını da geliştirmektedir.
Öncelikle çocukların fiziksel gelişimini desteklemekte olan bale, dans , folklor eğitimler müzik eğitimi ile beraber çocukların ritim duygularının gelişmesini sağlamaktadır. Fiziksel gelişimi destekleyici etkinlikler olarak jimnastik ve beden eğitimi dersleri de çocukların güçlenip gelişmesini sağlamaktadır. Sabah, öğlen ve ikindi olmak üzere üç öğün beslenme verilmektedir. Beslenme şekli organik besinlerden tercih edilmektedir. Bu sayede çocukların sağlıklı bir beslenme alışkınlığı kazanması sağlanmaktadır. Okul içinde ve çevresinde temizliğe büyük önem verilmektedir. Çocuklarla birlikte sabah jimnastiğinin arkasından sabah kahvaltısı ve ardından sınıf faaliyetleri yapılmaktadır.
Satranç dersleri sayesinde çocukların zekâ kıvraklığı ve atiklik kazanmaları sağlanmaktadır. Özel Büyük Düşler Anaokulu'nda haftanın bir gününde mutfak etkinlikleri yapılmaktadır ve çocukların el becerilerinin gelişimi desteklenmektedir. Yapılan bazı etkinliklere aileler de davet edilmektedir bu sayede çocukların aileleri ile bir etkinlikte aktif olarak bulunmaları sağlanmaktadır. Sınıfça kültürel ve bilimsel geziler yapılmakta ve bazı geziler daha çok eğlenme amaçlı da olmaktadır. Haftanın belli günlerinde fen ve doğa etkinliklerine de yer verilmektedir. Özel gün ve haftalarda değişik kutlamalar ve faaliyetler yapılmaktadır. Yapılan faaliyetler ile çocuklar üzerinde farkındalık yaratılmaya çalışılmaktadır.
Özel Büyük Düşler Anaokulu'nda servis hizmetleri de vardır. Yaz okulu etkinliklerinde çok farklı faaliyetlere yer verilebilmektedir. Örneğin buz pateni, binicilik, yüzme, ritim ve dans, okul öncesi okuma ve yazma etkinlikleri, okul öncesi eğlenceli matematik etkinlikleri gibi.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Büyük Düşler Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Hibrit Eğitim Modeli

- MEB Odaklı Eğitim

- İşbirlikli Öğrenme Modeli

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Temel Cimnastik Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Satranç Öğretmeni

- Drama Eğitmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Mesleki Rehberlik

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Sudoku

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

Özel Büyük Düşler Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Büyük Düşler Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Büyük Düşler Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 19:30 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 07:30 - 13:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Büyük Düşler Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Büyük Düşler Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Büyük Düşler Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Büyük Düşler Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Büyük Düşler Anaokulu Yorumları (56)

 • DS

  Okul kapısından girdiğiniz anda ilgi, sevgi ve şefkatle yoğrulurken profesyonellik, akıl ve bilimle donatılmış bir kurum, idare ve personelle karşılaşıyorsunuz. Çocuklarımıza büyük düşler kurmayı ancak büyük düşler kurmuş ve bunun için çabalamaktan hiç vazgeçmeyerek sonunda başarmış olan birisi öğretebilirdi. Teşekkürler okul müdüresi Yeter KÖSE ve okulun her bir köşesinde emeği olan kıymetli ailesi.Fiziksel olanaklar neticesinde sınıf sayısı 6 ile sınırlı. Daha büyük okullarda daha çok çocuğun hayatına dokunduğunuz günlerde umarız olacaktır.

 • EY

  Okulla görüşmeye gittiğimizde bahçesinden içeri girdiğimiz andan itibaren eşimle büyülendik ve işte kızımızın okulu bu dedik. Okulun güzelliği ayrı, Yeter hocanın enerjisi ayrı büyüledi bizi. Çok doğru bi karar vermişiz. Kızımız mutlu, biz mutlu. Gönül rahatlığıyla çocuğunuzu emanet edebilirsiniz. Öğretmenleriyle, çalışanlarıyla, her şeyiyle mükemmel bir okul. İyi ki siz

 • DY

  Yıllar önce yanında stajyerlik yapmış bir öğretmenlerinin tavsiyesi üzerine yollarımız kesişti Yeter hanım ile nereden başlayıp anlatsam bilemiyorum.Her gün çocuğumu okula teslim edip okuldan alırken kalbimden ve aklımdan çeken tek cümle iyi ki.. Bir dönemi neredeyse geride bırakacağız bir gün o samimiyeti o enerjisini eksik görmedim hayranım.. Sabah 7 de kuruma gelip Akşam kapanışa kadar kurumdan ayrılmayan Okuldaki tüm öğrencilerinin isimlerinden tutun bakışlarından ne dediğini anlayacak kadar hakim ve hassas bir Kurucumuz var.. Okuldaki tüm öğrenciler Yeter Babaanne diye koşup boynuna sarılıyor inanın bu her şeye bedel.. Özel günleri asla atlamayan bizleri düşünen kalbe dokunan öyle güzel tasarlanmış hediyeler var ki.. Yıllarca hiç unutulamayacak hatıralarla kalbimize dokunuyor.. Mezun ettiği öğrencilerinin sırf yeter hanıma merhaba demek için yolunu değiştirip kuruma geldiklerini gözlerimle gördüm bu çok önemli !! Bunun değeri hiç bir şey ile ölçülemez.. Buraya yazılacak minnet duyduğum o kadar çok şey var ki yazmak ile bitiremem. Bizler canımızı emanet ediyoruz tüm kalbimle söyleyebileceğim tek gerçek var ki en az bizler kadar çocuklarımızın her şeyini A’dan Z’ye kadar düşünen bir kurum.. Sizi çok Seviyoruz Yeter Hanım Öyle güzel kalbiniz var ki .. Herkes kendi kalbinin ekmeğini yer cümlesi işte burada anlam kazanıyor.. Gönül Rahatlığıyla Çocuklarınızı Emanet Edebilirsiniz

 • Yeter hanımı çok seviyorum ben de öğretmenim diğer öğretmen arkadaşlarımın çocukları da onda daha önce eğitim görmüş öğretmenler ilgili oğlum da okul bahçesine oyun oynamayı çok seviyor sosyalleşiyor temel becerileri kazanması için uğraşıyorum önceliği kuralları ve öğretmenlerin sözlerini dinlemesi tanıması çıkan yemeklerin menülerin gösterilmesi okulun temiz olması ve bize yakın olması çok büyük artı etkinlikler çeşitli çocuklar arası çekişmeler olabiliyor oğlum da onlardan alışkanlık kazanıyor doğal olarak o yüzden sınıf mevcudunun biraz daha az olmasını isterimOkulun yeri çok güzel bir kere İsmet İnönü’nün evi deniz görüyor bize yakın fakat sınıflarda 15 öğrenci bana biraz fazla geliyor çünkü çocuklar birbirlerinden etkileniyor hasta olabiliyorlar . Temiz düzenli bir yer bir aile ortamı yeter hanım sevgi ve ilgiyle davranıyor öğretmenlerin de öyle olduğunu düşünüyorum

 • Fe

  İlginin, hoş görünün, sevgi ve saygının bütünleştiği bir okul, yöneticisi ve öğretmenleriyle bir bütünler bizim çocuklarımızla birlikte de büyük bir aile olmuşlar çocuklar mutlu veliler mutlu % 100 ...Tek kelimeyle kusursuz bana göre saygılar...

 • ŞY

  Çocuklarımın koşarak çok mutlu gittiği bir kurum herşeyiyle mükkemmel iyi ki yollarımız kesişmiş ❤️

 • EK

  Çaresizce, korkarak, hüzünlü okul arayışımızda, daha ilk telefona sıcacık efendim diyerek ve hemen bizi görüşme için kabul ederek okulunun kapılarını açan Yeter Öğretmenimin bize göstermiş olduğunuz samimiyet, hissettirdiği güvenin hiçbir karşılığı yok. Fiziki koşulları muhteşem, para odaklı olmayan nadir okullardan. Sınıf Öğretmenimiz Filiz Öğretmenimiz, oğlumun kıymetlisi haliyle bizim kıymetli öğretmenimiz. Oğluma vermiş olduğu güven ve sevgi ile okula kolay adapte olduk severek gidiyoruz. Özel Büyük Düşler Anaokulu, iyi ki yollarımız kesişmiş, iyi ki sizleri tanımışız. Tüm kadrosuyla samimi, güvenilir. Gözüm arkada kalmadan teslim edebildiğim oğlumun ikinci yuvası Özel Büyük Düşler Anaokulu tüm kadrosuna sonsuz teşekkürler.

 • EO

  Bu yıl 3. Yılımız artık mezun oluyoruz İyi ki yollarımız kesişti bir gün bile aklımiz kalmadan teslim ettik çocuğumuzu kesinlikle herkese tavsiye ederim asla pişman olmazsınız

 • F

  Merhaba, Okuldan çok memnunuz tüm öğretmenlerimiz çok ilgili alakalı Müdürümüz Yeter Hanım her çocukla ayrı ayrı ilgileniyor. Canımız Öğretmenimiz Filiz Öğretmeni de çok çok seviyoruz. Özel günler için bayramlar için ayrı ayrı hassasiyet gösteriyorlar çok memnunuz.

 • NT

  Çocuk ilk eğitimi elbette ki aileden alır fakat bunu destekleyen eğitim neferleriyle birlikte eğitimi okul hayatında güçlenir. Anaokulu çocuğun ilk sosyalleştiği ve aileden bağımsız olduğu yerdir. Bu anlamda Büyük Düşler Anaokulu ailesine katıldığımız için çok şanslıyız. İşinin ehli öğretmenlerimize, anne baba güvenini veren ilk öğretmenimiz Yasemin hanıma ve güven içinde gözüm arkada kalmadan teslim edebildiğim eğitim yuvasını hazırlayan Yeter hanıma sonsuz teşekkür ederim

 • GG

  Çocuğunuzu güvenle aklınız arkada kalmadan hem gelişimi hem kaliteli zaman geçirebileceği 2.evi;) öğretmenlerinden okul müdüresine anne şevkatini ve ilgisini Çocuğumun bulabildiği ikinci bir yuva:) gerek çocuklar için gerek aileler için en güzel etkinlikleri düzenlemek için canla başla emek veren bir kadro:) tek kelimeyle iyiki varsınız Sevgili Özel Büyük Düşler AnaokuluÇocuklarımızı sosyal medyadan takip ediyoruz bütün gün 1 2 sn lik görüntüsünün yüklenmesini beklediğim oluyor, günün değişik saatlerinde acaba ne yapıyor diye merak ediyorum hatta gördüğüm karelerden onunla gününe dair muhabbet etmeye çalışıyorum , daha fazla yükleme özel gün etkinlikleri hariç canlı yayınlar çocukların sınıf içerisindeki diyalogları ile ilgili çekimler olabilirse beni çok mutlu eder

 • Gk

  Oğlum okul öncesi grubunda 1 senedir devam ediyor. Okul Kartal bölgesinde çocuğunuzu güvenle emanet edebileceğiniz nadir okullardan. Gerek sahibesi Yeter hoca gerekse öğretmenleri ve tüm kadrosuyla bizim bütün sene yüzümüzü güldürdü

 • Oe

  En değerli varlıklarımiz cocuklarimizdir.. 2cocuk um da özel buyukdusler anaokuluna gidiyordu şimdi birisi ilkokula basladi ufaklık devam ediyor.. kesinlikle gözünüz arkada kalmasın okul müdürumuz yeter köse hanimefendi ve ekibi hem çok kaliteli Bi eğitim veriyor hemde sanki aileden birisi gibi hissetmenizi sağlıyor.. Ne kadar teşekkür etsem azdır.. işine aşık ve çocukları kendi çocuğu toronu gibi gören seven böyle egitimci gerçekten zor.. hersey için ne kadar teşekkür etsem azdır.. kesinlikle tavsiye ederiz

 • EK

  Her öğrenciye daha kapıdan girerken okul kurucusu tarafından çok önem veriliyor, bu faktör kişiliğin oluşmasını için çok önemli. Çocukların gelişmesi için büyük önem verilmekte, psikoloji uzmanı olarak söylüyorum, hatta evde bu kadar çocuklarla bu konuda ilgilenemiyorum. Yeter Hanıma ve Gül öğretmenimize minnettarım

 • SE

  Anne, babaanne ve eğitimci kimliği ile okul kurucusu Yeter Hanım Çok zorlu bir süreçten geçerken ve sayısız okul araştırmışken o bahsedilen zorlukların arkasından gelen kolaylık gibi ya da karanlığın ardından gelen aydınlık gibi girdi hayatımıza.Oglumu aile sicakliginda olan okullarina kabul etmelerinin ardindan 3 ay gecti, Oglumdaki olumlu degisimleri anlatmak icin kelimeler yetersiz kalir. Ogretmenimiz Yasemin hanimin ilgisi sevgisi, Demet hanimin güler yuzu... oglum okula kosarak gidiyor. Vicdanli,durust, profesyonel bir ekipten olusan ve erdemli olan tum degerleri catisi altinda barindiran sadece ogrenim degil ciddi olumlu etkilerini gorebileceginiz egitimler veren kurum.

 • TG

  Yeter hocamız, size arkadaş olabilicek canım demet, dilek öğretmenimiz ve canımız selver teyzemiz hepsi bi yakınınız gibi öyle içten öyle güven veriyor ki hiç aklınız kalmıyor.. oğlum okul öncesi grubunda ve çok memnunuz severek ve isteyerek keyifle gidiyor okuluna hepsinin yeri özell iyi ki yollarımız kesişmiş..❤️

 • Ga

  Okulumuzdan çok memnunuz yeter hanım ve demet hanım harika insanlar.Öğretmenimiz yasemin hanım oğlum için çok büyük gelişim sağlattı.Bir an önce kolej açmalılar ve büyüdüklerinde çocuklarımız oraya geçmeli:)Gün içerisinde çocuğumuzun neyi yiyip neyi yemediğini iletecek bir sistem rica ediyoruz

 • EO

  Gözünüz kapalı evlatlarinizi teslim edebileceğiniz bir okul kesinlikle tavsiyedir

 • Ee

  Bütün Öğretmenleri, kurucusu Yeter Hanım, A dan Z ye herkes çok iyi ve anlayışlılar. Oğlumun ilk gittiği okul ve değiştirmeyi hiç düşünmedim. Severek gidiyor en önmliside bu. Herşey için teşekkürler

 • Ku

  Merhaba’ Kizim icin 2. Donem kaydini yaptirdim. Kreş muduru Yeter Hanim Cok ilgili.her konuda yardimci oldu. Egitime onem veren basarili Öğretmen kadrosu var.gönül rahatligi ile tercih edebilirsiniz.en onemlisi Kizim severek ve isteyerek okula gidiyor. Tesekkurler.

 • SK

  Okulun bahçesi ve genişliği çocuklar için muazzam bir şey

 • ST

  Çocuğumuzun bu kurumda iki yılı , elbetteki araştırarak çocuğumuzu bu kuruma kaydettik, bizler yani anne babası öğretmen olarak ne kadar doğru bir yere çocuğumuzu emanet ettiğimizi bilmenizi isteriz asla pişman olmayacağınız bir kreş…

 • CG

  Cocugumuzun emin ellerde oldugunu bilerek gondermek bizim icin cok onemli bir husus. Okul mudurumuz Yeter ogretmenimizin onderliginde oglumuzun okul oncesi egitim ogretim icin oldukca verimli ve donanimli bir kurumda olmasindan dolayi memnuniyetimizi bildirmek isteriz. Iyi ki varsiniz , cocuklarimizin severek okula gitmesine vesile oldugunuz icin cok tesekkur ederiz.

 • PY

  Oglum 3 yasindan bu yasana devam ediyor. Ozellikle Emel Ogretmen ve okul kurucusu Yeter Hanim'in ogluma cok kiymetli katkilari oldu. Etkinlik anlaminda cok ogretici, buyukce bir bahceye sahip okulda cocuklar icin son derece guvenli bir ortam var. Dileyenler icin özel piyano, ingilizce dersi gibi imkanlarda sunan guvenli ve ilgili Buyuk Dusler Anaokulu'nu siddetle tavsiye ederim.Geri bildirim anlaminda daha fazla donus olabilir. Yemek yedi mi gibi. Fakat onun disindaki olağanüstü durumlar konusund sakin ve yetkinler.

 • MK

  Oğlumu iki yıldır gönderdiğim güzel okulumuz, Çok yönlü eğitim veren, oyun olanakları, bahçesi, parkı, okulun ferahlığı, öğretmenleri, yemekleri her yönüyle çok iyi, kurucu müdürümüz Yeter öğretmen ailemiz gibi oldu bu iki yılda.

 • IY

  Okula değil de sanki anneanneye babaanneye bırakır gibi öyle bir güven veriyorlar. Gözüm hiç arkada değil. Oğlum mutlu biz mutlu.Çocukların genel durum ve gelişimleriyle alakalı daha fazla geri dönüşüm alabilmeyi isterim. Veli toplantısı ya da bireysel görüşmeler ile olabilir.

 • TN

  Sıcacık bir aile ortamı Güvenilir bir kurum İlgili öğretmenler Okul müdüresi Yeter Hanım ve değerli öğretmenimiz Filiz Hanım a özel teşekkürler İyi ki sizinleyiz..

 • NB

  okul kesinlikle çok çok iyi öğretmenimiz bağdegül hanım aşırı iyi ve çok sevecen bir öğretmen değilde anne gibi çocuklara kesinlikle istanbul kartalda tercih edilmesi gereken bir okulherşey okadar ince düşünceler ile yapılıyorki geliştirmesini düşündüğüm hiç bir şey yok

 • GM

  Kurum sahibi Yeter hanım mükemmel bir eğitimci,mükemmel bir anne,mükemmel bir öğretmen...Eşi,oğlu ve gelini de çok iyi insanlar çocuklarınızı gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.Ticari kaygısı olmayan yolu sevgiden geçen bir aile okulu..

 • Ga

  Okuldan ,yasemin öğretmenden yeter hanıma demet hanıma çok teşekkür ederim.Tam bir aile ortamı yaratarak oğlumun kendini mutlu hissetmesini sağladılar.

 • Fo

  Kurum sahibesi Yeter hanım olsun kızı demet hanım öğretmenimiz ve bütün ögretmenler hepsi güler yüzlü tatlı dilli insanlar benim öyküşüm onlarla birlikte ve çok mutlu kızıma sevgi gösteren kucak açan bütün çalışanlara sevgi ve minnet borçluyum iyiki varsınız.Benim çevremde ve daha önceki tecrübelerimiz olduğu için bu konuda son derece güzel aktiviteleri olan bir kurum . Kurum sahibesi Yeter hanım herşeyi güzel düşünüp ve uyguladığını düşünüyorum teşekkür ederim. Herşey için.

 • Ku

  Merhaba, kızım bir yıldır büyük düşler kreşinin öğrencisi.yeter hanım oldukça ilgili. 2.yıl için erken kayıt yaptım.çoçuğunuzu güvenle teslim edebileceğiniz nezih bir kurum. Tavsiye ederim.Yemek konusunda ailelere geri bildirimin düzenli olarak yapılmasını istiyoruz.

 • ST

  İlk defa bir kreşe çocuğumuzu verdik , referans yolu ile bu okulu tercih ettik ve zamanla doğru bir yerde olduğumuzda anladık çünkü çocuğumuz bizim için çok kıymetli hepinizin olduğu gibi , eğitimin kalitesi yapılan aktiviteler anlamında oldukça dolu bir okul, okulumuzdan mutluyuz ve memnunuz.Kreş çocuklarına uygun bilimsel deneyler yapılabilir okulda ya da bu tarz çalışmalar arttırılabilir düşüncesindeyim

 • Dy

  Çocukları seven ve çok değer veren bir kurum .Her konuda çocuklarla ve ailelerle iletişim halindeler çocuğum öğretmenini ve okulunu çok severek gidiyor.

 • Mb

  Gözüm arkada kalmadan gönül rahtlığıyla kızlarımı emanet ediyorum

 • CP

  Herşeyden önce güvenilirlik. 2 seneyi aşkın oğlum Özel büyük düşler Anaokuluna gitmektedir. Tüm öğretmenlerimizin ilgisi alaksı oldukça güzel. Almış olduğu okul öncesi eğitim,öğrendikleri becerilerinde sürekli artış görmekteyiz. Eşim ile oğlumuz için yapmış olduğumuz en güzel yatırım.

 • ÇA

  Kızım kısa zamanda çok çabuk alıştı kesinlikle tavsiye ederim.Tuvalet eğitiminizi iki günde kazabilmemizde çok büyük faydasını gördüm.

 • EO

  Gözünüz kapalı evladinizi teslim edeceğimiz bir okul Bizim ikinci senemiz hiçbir sorun yasamadik

 • O

  Okul dan önce aile ortamı kesinlikle güvendigimiz okul.. biz çok memnunuz öğretmenimizinden ve okulu güzelleştiren degerli insan Yeter hanim ve değerli ailesidir.. Verdigi emek ve çocuklarla olan ilgisi alakası gözler onundedir.. İyi ki büyük düşler anaokuluna çocuklarımızı vermisiz..Hersey gayet yolunda

 • Şu

  Okul müdürü Yeter hocanın ilgi alakası sevgisi ve canımız öğretmenimiz Yasemin hanımın anne gibi ilgisi şevkati için sonsuz teşekkür ediyorum iyi ki büyük düşler ailesi

 • TB

  Okul kurucu müdürü Yeter Hanım her koşulda yardımcı olan, aklınızdaki tüm soru işaretlerine hoşgörüyle cevap veren değerli bir insan. Kızımın ilk okul deneyimiydi ve okula başlarken açıkcası çok huzursuzduk, nasıl olucak diye ama hem kızım hem biz kolayca adapte olduk kızım severek gidiyor.İletişim olarak veya rehberlik olarak dah çok iştişare halinde olunabilir, pandemi in de etkisiyle bu biraz azalmış. Fakat yeter hanımı ne zaman ararsanız sizi dinler ve probleminizi çözüme kavuşturulması için gerekeni yapar.

 • Np

  Çocuğumun güvenilir ellerde olduğundan emin olmak(yediği içtiği,gördüğü eğitim,verilen eğitimin sevgi kültüründe verilmesi)insani rajatlatıyor.

 • GT

  Öğretmenimizin ilgisinden çok memnunuz. Çocuğumuzla alakalı bir konuyu ilettiğimizde, problemin çözülmesi için elinden geleni yapması, bizim okulumuza daha da güvenle bağlanmamıza sebep oldu. Diğer oğlum da bu okula 2 sene devam etmişti, memnuniyetimizden dolayı kardeşini de bu okulda devam ettirdim. Sosyal aktivite yönünden de çok zengin.Doğum günlerinde, doğum günü sahibi tarafından hazır meyve suları dağıtılmazsa, çok sevinirim. Biliyorum ki çocuklara paketli gıda verilmiyor, fakat doğum günlerinde bazen dağıtılabiliyor. Paketli gıdanın okula hiç girmemesini öneriyorum.

 • Na

  Mükemmel bir eğitim anlayışı ile hizmet veren,guleryuzlu ve disiplinli öğretmen ve idari kadrosu çok iyi.Cocuklarin gelişimini on planda tutan çok iyi standartlara sahip

 • Ee

  1 aylık dönemde olumsuz hiçbir şey görmedimde duymadımda. Gönül rahatlığı ile çocuğunyzu teslim edebilirsiniz.Öğrencilerin tüm gün içinde ne yediklerini ne kadar uyuduklarını neleri öğrendiğini vs bu tip biligilerin Velilere günlük olarak bilgi verileceği bir program oluşturulması.

 • EO

  Oğlum 9 aydır gidiyor şuan 4 yaşında çok çok memnunum. Hem okul sahipleri hem öğretmenlerimiz çok ilgili insanlar Bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım İyiki yollarımız kesişmis Hepsine teşekkür ederiz.

 • NU

  Oğlumu 3 yaşında özel bir kreşte verdik. 1 ay devam etti. Sonrasında içe kapandı ve konuşması geriledi. Konuşma terapisti vb derken toparladık. Bu nedenle oldukça tedirgin ve endişeli olarak bir çok okulla görüşme yaptık. Buyukdusler Anaokulunda Yeter Hnm. Ile görüştük kaygılarımızı paylaştık. Yeter Hnm. görüşmelerimiz neticesinde okula kayıt yaptırdık . Yaklaşık 1 yıldır oğlum Büyükdüşler Anaokulunda öğrenci. Oğlum inanılmaz bir gelişim gösterdi. Başta Sınıf öğretmeni ve diğer öğretmenlere çok şey borçluyuz. Hepsi inanılmaz güzel ve ilgililer. Hatta yemek hizmeti veren personel ve servis şöförü bile oldukça ilgili. Her birine ayrı ayrı minnettarız. Bununla birlikte ders proğramları oldukça zengin. İngilizce ve müzik dersleri oğlumun favorileri.Yıl için de çocukların gelişimini değerlendirileceği veli toplantıları yapılması veli okul ilişkilerini daha da güçlendirir diye düşünüyorum.

 • Ck

  Çok seviyoruz okulumuzu. Yeter Hanım dünya tatlısı birisi zaten. Gönül rahatlığıyla veriyorum aklım kalmıyorveli bilgilendirmesi olabilir yemekte ne yedi bugunku tutumu nasıl arkadaslarıyla nasıl anlsıyor vs

 • Mk

  Eğitim öğretim ve Her alanda mükemmel bir okul. ♥️ Herşey için teşekkür ederiz.

 • CP

  Bugüne kadar oğlum için yaptığım en güzel şey diyebilirim büyük düşler anaokuluna başlamakla. Gerek okul mimari açıdan gerek ise öğretmen kadrosu ile çok başarılı bir okul. Oğlumdaki değişimleri gördükçe çok mutlu oluyoruz.Bence herşeyi ile dört dörtlük

 • HK

  Çocuğumu güvenle bırakabilirim,gözüm arkada kalmadan ise gidebildigim bir kreş. Hatta kreş yada okul demek bile bizim için yanlış kelime olur, sanki çocuğumu her sabah annemin evine bırakıyorum, akşam alıyorum...gözüm hiç arkada kalmıyor. Benim çocuğumu en az benim kadar düşünen bir yuva burası...başta yeter öğretmenim olmak üzere hepsinden ayrı ayrı memnunuz ❤️

 • DH

  Oğlumuzun daha önce hiç kreş deneyimi bile yoktu buraya başladığında acaba nasıl olacak diye bile düşünmemize fırsat bulmadan ilk günden itibaren çok büyük bir istek ve mutlulukla gidiyor. Okul kurucusu sevgili Yeter hanım'ın güleryüzlü, anaç ve pozitif yaklaşımı oradaki herkese yansıyor dolayısı ile çocuklarda bunu hissediyor oğlumuzdaki olumlu değişimler ve gelişiminden memnunuz. Çocuğumuzu güvenle bırakmanın rahatlığı bizi de sevindiriyor

 • EK

  Okul ararken çok sıkıntı çekmiştik. kızım için doğru okulu aradık kriterlerimize en yakını Büyük Düşler'di ve okulla görüşmeye gittik. okul yöneticisi bizi ilgiyle ve güleryüzle karşıladı. Sonrasında da verdiği tüm vaadleri yerine getirdi.

 • ÇD

  Verdiğim parayı sonun kadar hakediyor. bir çocuğum daha olsa bu okula gönderirim. Kızım okulunda o kadar mutlu ki bazen akşamları zor getiriyoruz eve. Üstelik daha bir dönem olmuş olmasına rağmen.

 • SG

  Büyük düşler bizim için çok büyük bir şans oldu kızım ilk defa okul tecrübesini burada yaptı. Kızımdaki değişim ve gelişim çok güzel. çok memnun kaldık.

 • SK

  Sınıf mevcutlarının az olması avantaj böylece öğretmenler çok daha fazla ilgilenebiliyor. Okulda çalışan velilere yardımcı olabilmek için akşamları nöbetçi öğretmen geliyor bu bizim için çok iyi çünkü çocuklarımızı güvenle emanet edebiliyoruz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Büyük Düşler Anaokulu İletişim Bilgileri

Kordonboyu Mahallesi, Ankara Cad. No:132, Kartal/İstanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum