fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Çakıltaşı Anaokulu

Özel Çakıltaşı Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Çakıltaşı Anaokulu Hakkında

İstanbul ilinin Fatih semtinde bulunan Özel Çakıltaşı Anaokulu 3 ve 6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim vermektedir. Kurumun misyonu çocukları 5 alanda bireysel farklılıklarına göre desteklemek, sorumluluk sahibi, özgüveni gelişmiş, edindiği beceri ve bilgileri gerçek hayatta kullanabilen, sağlıklı iletişim kurabilen, yaratıcı, üretken, girişken, öğrenmeyi seven, Atatürk inkılaplarına ve ilkelerine bağlı, kendine ve başkalarına saygı duyabilen, sevgi gösteren bireyler yetiştirmektir.
Özel Çakıltaşı Anaokulu'nun temel değeri çocukları ilköğretime hazırlamak, çocukların kendine saygı, güven duymalarını sağlamak, bilimsel temele dayalı eğitim programları uygulamak, çocukların bağımsız davranışlar geliştirmesini sağlamak, eğitim sürecine çocukların ve ailenin etkin katılımını sağlamak, çocukların Türkçeyi güzel ve doğru konuşmasın, öz bakım ve öz denetim sahibi çocuklar yetiştirmeyi sağlamaktır. Kurumda erken kayıt sistemi uygulanmaktadır. Yaz okulu kayıtları Mayıs ve Haziran aylarında yapılmaktadır. 3-7 yaş arası çocukları kabul eden yaz okulu programında 3 haftalık bir zaman diliminde çocuklarla birlikte spor ve jimnastik, drama çalışmaları, eğlenceli etkinlikler, eğitici etkinlikler, sinema, satranç gibi birçok aktivite yapmaktadırlar.
Özel Çakıltaşı Anaokulu 2 katlı müstakil, depreme dayanıklı, güvenlik ve yangın önlemleri alınmış binada çocukların tüm ihtiyaçları düşünülerek en iyi eğitim almalarını sağlamak üzere gerekli tüm malzemelerle donatılmıştır. Okul trafik gürültüsünden uzak, kuş cıvıltılarının olduğu doğal bir bahçeye sahiptir. Kurumda çocuklara hayvan sevgisi küçük yaşlardan itibaren kazandırılmaktadır. Tam gün eğitim programı uygulanan okulda çocuklara 08.00-18.00 saatleri arasından eğitim verilmektedir. Gün içerisinde okulda bulunan öğretmenler tarafından çocuklara proje tabanlı eğitim, değerler eğitimi, modern dans, bale, İngilizce, orff ve müzik eğitimi, yaratıcı drama, görsel sanatlar eğitimleri verilmektedir. Anaokulunda çocuklara ve velilere yönelik rehberlik çalışmaları yapılmaktadır.
Okulda eğitim Eylül ve Haziran aylarında 10 ay devam etmektedir. Kurumda yemek menüleri aylık olarak düzenlenmektedir. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek verilerek, yemekler steril yemekhanede hazırlanmaktadır. Kurumda klinik ve uzman doktorlardan yardım hizmetleri alınmaktadır.

Özel Çakıltaşı Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Çakıltaşı Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Çakıltaşı Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 18:00 şeklindedir.
 • Özel Çakıltaşı Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Çakıltaşı Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Çakıltaşı Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Çakıltaşı Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Çakıltaşı Anaokulu Yorumları (19)

 • Ma

  2senedir oğlum bu okulda mutlu ve güvendi eğitimleri devam ediyor . Çok memnunum emeği geçen öğretmenler ve yetkilere yürekten teşekkür ediyorum .Türkiye’de olduğumuz sürece hep burda devam edeceğiz ..

 • Rs

  Bu okul kızım için dönüm noktası oldu bu okula gelmeden önce 2 okul değiştirmek zorunda kaldım. Ama bu okuldaki öğretmenlerin davranışları çocuklara karşı hassasiyetleri sayesinde kızımda çok değişim yaşadım okula gitmemek için her gün ağlayan kızım bu okul sayesinde çok istekli gitti. İngilizce dersleri sayesinde ingilizceye karşı ayrı bir sevgisi ve isteği arttı daha çok şey var anlatmakla bitmez yaşanması gerekir bu yüzden herkese tavsiyemdir gitmeyen pişman olur çok teşekkür ederim çakıltaşı anaokuluna

 • UA

  Verdiğiniz sevgi, emek kızımın gelişiminde yaptığınız katkılar için başta okul müdürü Birsen hanım ve tüm öğretmenlerimize binlerce teşekkür ediyorum . İyi ki Çakıltaşı Anaokulu

 • Verdikleri kaliteli eğitim ve öğretimin yanı sıra her bir çocuğa karşı sevgileri, ilgileri, şefkatle ve anlayışla yaklaşımları, özen ve sabırları bizim ikinci çocuğumuz için de hiç düşünmeden Çakıltaşı’nı tercih sebebimiz.

 • Ba

  Yararlı bir birey yetiştirmek istıyorsanız anne kucağından sonra ki ikinci yol.iyi egıtımli saglikli doğruyu yanlişi ayırt edebilecek saygı sevgi dolu akli gelişirken ruhunu da besleyen özel ruhlara sahib eğitmenlerle dolu özelin anlamını dolduran okulumuzYemek listesinin çeşitlenmesine isterim

 • Ma

  Kızım şuanda 3,5 yaşında kreş serüvenimizde 1 yılımızı tamamladık…yaklaşık 7 ay önce kızıma yoğun ekran maruziyeti teşhisi konuldu ve benim için çok zorlu bir süreçti başta okul müdüremiz birsen hanım olmak üzere öğretmenimiz Ayşe hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım…Onların yoğun desteği ve sevgisi benim ve kızımın en büyük şansı oldu…Kızımda maruziyet kalmadı sesini duyamadığım kızım konuşmaya başladı daha sosyal,oyun becerileri inanılmaz arttı,iletişimi güçlendi.Düşünün ki hafta sonu tatilinde bile sabah uyandığın da okula gidelim diyen bir kızım var :) gözüm kapalı emanet ettiğim kızımın ikinci sıcacık yuvası…Emeklerinize sağlık ❤️

 • Civciv sınıfından itibaren kızımı güvenle gönderiyorum ve kelebek sınıfından mezun olduk bu sene ☺️ Eğitim ve beceri konusunda çok katkısı oldu. Öğretmenlerimize, müdürümüz Birsen hanıma teşekkür ediyorum kızımla büyük özveriyle ilgilendikleri için

 • Io

  Iyi ki kızım bu okulda kreşe başladı iyi ki öğretmenlerimizi tanıdık cok ilgili ve sevgiyle çocuk yetiştiriyorlar. Kesinlikle çocuklarınızı gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz.

 • Ma

  Çakıltaşında iki yıl geçirdik on yıl hakkım olsa yine burdan devam ederdim o kadar güvenilir bir kurum eğitim sistemleri harika gözüm hiç arkada kalmadı bize kattıkları için çok teşekkür ederim

 • as

  Birsen hanım ve bütün öğretmenlerimiz her konuda çok bilgili ve çocuklara karşı çok ilgililer, talihsiz 3 anaokulu tecrübemizden sonra oğlum 2 dönem yaz kış programı ile bu sene mezun oluyor, hem gururlu hem buruk bir sevinç yaşıyoruz..Keşke ilköğretimde olsaydı :)

 • Gt

  Öğretmenleri özverili, güler yüzlü, yemekleri güzel ayrıca Atatürkçü çağdaş eğitim vermesinden memnunuz.Okulda okul dışı daha fazla aktivite, gezi olmalı.

 • Bulunduğu çevrede en iyisi diyebilirim. Müzik ingilizce dans gibi bir çok branşın ayrı ögretmeni var. Kızım kreşten anaokuluna geçicek aynı okulda devam edeceğiz..

 • BB

  Hayatimda verdigim en dogru karar kizimin ilk ogretim hayatina burada baslamasina karar vermekti. Guler yuzlu ogretmenleri ve ilgili ogretmenleri ile mutlu ogrenciler yetisiyor.

 • Pd

  3 yaşındaydı oğlum kreşe başladığında :) özellikle Yeşim Hanım bizim en büyük şansımız onu çok seviyoruz iyi ki yolumuz birleşti :) çocuğunuz okuldayken aklınızın kalmayacağı sevgi ile bakılacağına terlediğimi üstünün değiştirileceğini bilmek bir annenin içini rahatlatıyor :) eğitimi ve donanımı çok iyi kesinlikle tavsiye ederim.

 • Beraber 2 güzel yıl geçirdik. En çok da kızımızın buna üzüleceğini söylemek gerekir. İlkokula başlayacak önümüzdeki yıl ve sizden nasıl ayrılacak bilemiyoruz. Okulu araştıranlara söylemeliyiz ki temizliği ve tüm personelin cocuklarla iyi vakit geçirmesi güven verici bir ortam olması olumlu taraflarından sadece bir kaçı. Her şey için teşekkürler.

 • PE

  Okulun temiz ferah ortamı ile çocukların rahat edebileceği bir ortam kurulmuş. Sabahları okula isteyerek gitmesi de en çok bizi mutlu ediyor. Bu konuda emeği büyük olan öğretmenlerine sonsuz teşekkürlerimiz sunarız.

 • EC

  En büyük korkuları sizinle yendik. Utangaçlığını, kendini ifade edebilmeyi öğrendi. Kelime dağarcığı gelişti. Bunun için sizlere çok çok teşekkür ederiz.

 • Veli

  Verilen eğitimden ve okuldan memnunuz. Öğretmenlerin sıcacık gülen yüzleri gerçekten sevindirici.

 • Veli

  Oğullarımızın ikisi de bu sene kendilerini çok güzel ifade edebiliyor. Birbirleriyle didişmeleri, çatışmaları okuldaki arkadaşları ve öğretmenler sayesinde sona erdi. Her şey için çok teşekkür ederiz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çakıltaşı Anaokulu İletişim Bilgileri

Şehremini Mahallesi, Necip Asım Sokak, No:40, Fatih/İstanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum