fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çamlık Alp Burak Anaokulu

Özel Çamlık Alp Burak Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/12:30
Öğlenci: 12:30/18:30

Özel Çamlık Alp Burak Anaokulu Hakkında

İstanbul 'da bulunan Özel Çamlık Alp Burak Anaokulu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan, 10 yıllık tecrübe sahibi kurumlardandır. Sevgi dolu ortamı, tecrübeli eğitmen kadrosu ve kaliteli eğitimi ile 3-6 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitim verilmektedir. Okul 08:00 da açılmaktadır. Tam gün eğitimi 08:00 ile 18:00 saatleri arasında, uzun yarım gün eğitimi 10:00 ile 16:00 saatleri arasında, yarım gün sabahçı 08:00 ile 13:00 saatleri arasında, yarım gün öğlenci 13:00 ile 18:00 arasında, oyun grubu 09:30 ile 11:30 saatleri arasında eğitim vermektedir. Çalışan velilerin taleplerini karşılayabilmek için çocuklar kurumda 18:00 ile 18:30 arasında nöbetçi öğretmenler eşliğinde kurumda kalabilmektedir. Kurum her gün yeni bir bilginin hafızalara yerleştiği, her geçen gün bir yeniliğin eklendiği, iletişimin ve sevginin her geçen gün biraz daha önemini artırdığı sosyal hayatımızda yenilikleri takip eden, güvenin ve sevginin tartışmasız gerçekler olduğunu benimseyen, sağlıklı düşünen, kendi kendine yeten, sevgi dolu bireyler yetişmesini hedefleyerek kurulmuştur. Özel Çamlık Alp Burak Anaokulu 'nda çocukların tüm gelişim alanlarını destekleyen program uygulanmaktadır. Programda MEB’in belirlediği okul öncesi eğitim programı esas alınarak, eğitim dünyasında ki yenilikler takip edilmektedir. Okulda uluslar arası alanda kullanılan Scamper, Reggio Emilia, Gems, Değerler Eğitim, Çoklu Zeka Kuramı, Montessori eğitim programları kullanılmaktadır. Okulda çeşitli eğitim metotları harmanlanarak eğitim verilmektedir. Anaokulunda çocuklara özenli bir çevrede, keşfederek araştırma ve öğrenme olanakları yaratılmaktadır. Çocukların kendine olan güveni ve saygısı desteklenmektedir. Okul her çocuğun ihtiyacına, ilgi alanlarına duyarlıdır. Çocukların okula giriş ve çıkış saatlerinde nöbetçi öğretmen ya da diğer yetkililer kapıda beklemekte, çocukları teslim almakta ve teslim etmektedir. Servisle giden öğrenciler velileri tarafından alınacaklarsa durumun önceden okula bildirilmesi gerekmektedir. Okulda her öğrencinin doğum günü ayrı heyecanlarla hazırlanmakta ve kutlanmaktadır. Kahvaltı saatinde doğum günü kutlaması gerçekleşmektedir. Çocuklar okula hasta geldiğinde veya okulda rahatsızlandığında veli ile temasa geçilmekte, en kısa zamanda ve sağlıklı şekilde eve gönderilmesi sağlanmaktadır. Çocuklar yaş gruplarına göre minik tırtıllar, minik kozalar, ipek böcekleri ve kelebekler olarak adlandırılmaktadır. Özel Çamlık Alp Burak Anaokulu 'nda çocukların gelişimleri için önemli rol oynayan bale, drama,müzik, modern dans, yaratıcı drama ve orff aktivitelerine ağırlık verilmektedir. Çocuklara yabancı dil eğitiminde çeşitli müzik, oyun ve etkinliklerle İngilizce eğitim verilmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Hibrit Eğitim Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (5)

 • TA

  Yıllardır kaliteli bir eğitim hizmeti veren okul. İki çocuğumu da bu okula gönderdim ikisi de çok sevdi çok şey öğrendi çevremde de bu okula çocuğunu gönderenler var şimdiye kadar okulla ilgili olumsuz hiçbir şey duymadım.

 • SB

  Çocuğum iyi bakılmamnın yanında iyi bir eğitim alsın istedim ve bu okula gönderdim. Bizi hiç hayal kırıklığına uğratmadıkları her konuda özverili çalıştıkları için teşekkür ederiz. Çocuğum kısa zamanda çok şey öğrendi. Üstelik eğitim kalitesine göre fiyatları gayet uygun

 • NK

  Scamper, Reggio Emilia, Gems, Değerler Eğitim, Çoklu Zeka Kuramı, Montessori eğitim yöntemlerini kullanıyorlar çocuklara nasıl fayda sağlayabiliriz nasıl daha kaliteli bir eğitim verebiliriz düşüncesi ile hareket ediyor kendilerini her gün daha da geliştiriyorlar. çok iyi okul

 • MA

  Güvenli bir bölgede olmasına rağmen güvenliği sıkı tutuyorlar hiçbir şeyi şansa bırakmıyor çocuklarımız okulda güvende ve huzurlu. Öğretmenleri çok ilgili böyle kaliteli bir hizmet verdikleri için ne kadar teşekkür etsek azdır.

 • Veli

  Donanımlı bir okul, binanın içi olsun, eğitim materyalleri olsun. Yemekler de iyi bence. Site içi olması ve bahçesinin olması da artılarından birkaçı.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çamlık Alp Burak Anaokulu İletişim Bilgileri

Çamlik Mahallesi Leylak Sokak Işil Konutlari Sitesi C-Blok 11/1 Yenişehir/pendik
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum