fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Canözüm Anaokulu

Özel Canözüm Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00

Özel Canözüm Anaokulu Hakkında

Özel Canözüm Anaokulu kurucusu iki eğitimci kardeş olarak, eğitimcilik hayatımız boyunca her zaman çocukların gözlerini okumanın, onlar hakkında en doğru bilgiyi verdiğine tanık olduk. Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar çocuk gözlerinin evrensel bir dili var ve bu dili hala öğrenmeye devam ediyoruz. Çocukların gözlerine baktıkça yolumuzu kaybetmiyoruz. O gözlere baktıkça mutlu oluyoruz, yapacak çoookkk şey buluyoruz ve hayallerimizi gerçekleştirmek için daha da güçleniyoruz.

Bir anaokulunun olmazsa olmaz kriterlerinin olduğuna inanıyoruz ve bu kriterleri Canözüm Anaokulu' nda gerçekleştirmiş olmanın birçok çocuğun hayatına dokunduğunu görüyoruz.
Anaokulumuzda akademik eğitim nasıl olacak konusuna geçmeden önce çocuk eğitiminde vazgeçilmez olduğuna inandığımız noktaları belirtmek isteriz.

Hedefimiz, “FİKRİ HÜR, VİCDANI HÜR, İRFANI HÜR NESİLLER” yetiştirmek.

Bu serüvende çocuklarımızın hayatı bütün yönleri ile kavrayabilecekleri ve her anlarını dolu dolu geçirecekleri bir yola çıktık.

Okul öncesi dönemde önemsediğimiz en temel nokta kendi gücünün ve zayıflıklarının farkına varabilen, kendisi ile barışık, yapabilirliğini deneyimleyerek tecrübe eden, ‘neden’ sorusunu sormaktan çekinmeyen, canlıya saygı duyan, empati kurabilen, eğlenerek öğrenen çocuklar yetiştirmek.

Kendi sınırlarını öğrenmeye başlayan çocuklarımızın yanında olurken, psikolojik olarak rahat olan bir bireyin öğrenme gücünün sınırsız olduğunu biliyoruz. Tek düze değil, zengin yöntemlerle her çocuğun özgülünde yaklaşıp, bilgi ile doldurmak değil, öğrenme becerisi kazandırmayı hedefliyoruz.

Çocukları yüreğimizle kucakladığımız, sevgimizle sardığımız “Canözüm Anaokulu” çatısı altında ‘hiçbir balık uçmaya, hiçbir kuş yüzmeye zorlanamaz’.

Okulumuzda Millî Eğitim Bakanlığı müfredatının yanında Maria Montessori, Reggio Emilia, Waldorf ve proje odaklı eğitim yöntemlerinden yararlanılmaktadır.

Çocuklarımız her gün sistemli olarak tam zamanlı beden öğretmenimiz eşliğinde farklı spor branşlarını deneyimlemekle birlikte, hareketli strateji oyunları oynayıp, parkur ve temel jimnastik aktiviteleri yapmaktadır.

Okulumuzun 780 metrekarelik bahçesinde eğitici oyun parkurları, survivor alanı, 350 metrekare toprak alan, su arkları, ağaç ev, tavuklarımız ve her sınıfın kendisine ait ekim alanı, çam ağaçlarımız, erik ağacımız ve ayva ağacımız bulunuyor.

Çocuklarımızın rahatça hareket edebilecekleri 60 metrekarelik kapalı spor salonumuz, gün ışığından ve temiz havadan rahatça faydalanabilecekleri büyük ve yüksek tavanlı sınıflarımız, her çocuğun kendisine ait dolapları ve keyifle yemek yedikleri yemekhaneleri bulunmaktadır. Yemeklerimiz okulumuzda aşçımız tarafından yapılmaktadır.

Okulumuzda çocuklar her gün üç ders İngilizce dersi görmektedir. Haftada bir gün drama, satranç, İspanyolca ve Ritmico kurumu ile yürüttüğümüz ritim çalışmalarından oluşan branş derslerimiz vardır.

Okulumuzdaki tam zamanlı klinik psikoloğumuz çocuklarımızın psiko-sosyal gelişimlerini takip ederek velilerimize sistemli olarak dönüşler sağlamaktadır.

Okulumuz 07:30-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Okulumuz ücretlerine yemek, kırtasiye ve KDV dahildir. Servis ücretleri okul ücretimizden bağımsızdır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Oyun Temelli Eğitim

- Waldorf Pedagojisi

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Proje Temelli Öğrenme Eğitim Modeli

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Satranç Öğretmeni

- Drama Eğitmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

- Koordinasyon Aletleri

Yorumlar (46)

 • SB

  Kızım 2 senedir Canozum Anaokuluna gözüm arkada kalmadan gönderiyorum. Aile gibi ortamları var ve çocuklara yaklaşımları cok dikkatli ve sıcak. Okul hayatına özgüvenli ve kendinden emin bir birey olarak kızımı mezun ettiler ve dayanamadık yaz okuluna da gönderdik :)

 • Cok sicak bir ortami var. Okul yetkilileri cok ilgili. Her konuda size donus yapiyorlar. Kizim okulu, ogretmenlerini cok seviyor. Seve seve gidiyor. Ben buraya referansla gelmİstim ama okulun hem konumunu hem de bahcesini gorunce kafamda netlestirmistim. Anaokulu icin cocuklarin acik havada yaptigi aktiviler benim icin cok degerli.

 • Sz

  Okuldaki tüm öğretmenlerin vicdanlı olduğuna inanıyorum.kızım her gün severek isteyerek okula gidiyor.eğlenirken öğreniyor.onun öğrendikleriyle ve sevinçleriyle bizde mutlu oluyoruz.aktiviteler bir harika.bazen içinde bulunmak istiyorum

 • Ay

  Öğrencilerin zeka gelişimini desteklemek için bir çok oyun ve ders var çocukları sıkmadan yormadan eğlenirken öğretmeye çalışıyorlar. Teşekkürler CANÖZÜM ANAOKULU

 • Es

  Canım okulumuz hakkında ne yazsam kelimeler yetersiz kalır. Canlarımızı güvenle ,huzurla emanet edebileceğimiz, çocuklarımızın kendilerini ev ortamında hissedebilecekleri, kurucularının her zaman okulda bizzat cocukların yanında oldugu, tüm ekibin cocuklarla cocuk olduğu☺️ nadir okullardardan birisiniz. Her bir çocuğun gelişim özelliklerini ayrı ayrı değerlendiren ve katkı sağlayan, doğayla iç içe, eğlenerek oyunlarla öğreten, çocukların içinden çıkmak istemediği nadir kurumlardan birisiniz.Her derdimizde sıkıntımızda hep yanımızda oldunuz.Siz sadece çocukların değil bizimde şansımız oldunuz.Katkılarınızdan dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır.Sürekli çocuklara daha fazla ne verebiliriz, ne alabiliriz, ne öğretebiliriz diye düşünen canım okulum. Herseyi okadar itinayla, özenle ve içtenlikle yapıyorsunuzki, keşke şuda şöyle olsaydı dahi diyemiyorum.

 • DK

  Aile sicakliginda okulumuzdan cok memnunuz. Hem egitim sekli hem cocuklara yaklasim hem de kurum kulturu bir okul oncesi egitim kurumunda aradigimiz sekilde. Yoneticiler ve ogretmenler cocuklari ticari bir is gibi degil bir aile gibi benimsiyorlar. Cocugumun okulda gecirdigi zaman ve yasadiklariyla ilgili asla en ufak endisem ve sorum isaretim yok. Her asamada iyi ki diyoruz.. Ilkokul acsalar buradan sonra oraya da gozu kapali devam ederiz:)

 • Biz açıldığı günden beri devam ediyoruz. Herkesin okuldan beklentisi farklıdır. Benim beklentim çocuğun masa tahtadan çok doğa ile de iç içe olabileceği farklı etkinlikleri de deneyimleyebileceği bir yer olmasıydı. Beklentimizi karşıladı. Bu beklenti haricinde tabiki çocuğumuzu emanet edeceğimiz kurum sahibinin yaklaşımı çok çok önemliydi. Bu noktada da Kumru hanım ile tanıştığınızda sabrı ve sevgisine hayran kalacağınızı düşünüyorum. Öğretmenlerini de bu noktada yönlendirip yönetmeye çalışan bir kurumdur.

 • YT

  Dragosta birçok okul gezdik. Sahiplerinin güleryüzlü sıcak yaklaşımları, baska okulda goremedigimz kapilardaki güvenlik önlemleri, 2 ayri ferah bahçeye sahip oluşu, mutfağının ve okulun tertemiz oluşu tarcın etmemiz için önemli sebeplet. Okul olarak size müşteri gibi degil ailelerinden bir parça gibi davraniyorlarr . Çocuğunuzu sizin kadar düşünüp koruyup kolluyorlar. Okulda ufacık düşse aninda haberiniz oluyor. Oğlum okula ilk günden beri keyifle.gidiyor. ilk kayit anından itibaren tüm çalışanların sicak yaklasimi sayesinde çocuklar kendni değerli özel hissediyorlar Çocuğunuzu güvenle emanet edebilirsiniz

 • GP

  Icine ilk girdigim andan itibaren gerek okulun gerekse kurucularinin enerjisi beni cok etkiledi. Hic de pisman olmasim. Gercek bir yuva sicakligi ve samimiyeti var.

 • EY

  Dragos’taki okullarin bir cogunu gezip dolastim ve aklimda soru isareti birakmayan tek yer oldu Canözüm ailesi. Kocaman bahcesi, spor salonu, survivor parkuru akademik yonunun yaninda cocuklarin fiziksel gelisimi icin pek cok alani mevcut. Canim kizimi emanet ettigim guvenli yuva. Biliyorum ki en ufak bir olayda Kumru Hanim bana ulasir, seffaf ve durust yaklasimlari en onemli yani okul yonetiminin. Kimse suslu laflarla olmayan bir dunya yaratmiyor size. Cocuklar bu okulda herhun acik havada ders goruyor, terliyor, dusuyor, camurla oynuyor. Her alanda dengeyi saglamis guclu bir egitim plani var. 3 yas ilk okul deneyimimizdi, seneye de beraberiz

 • EY

  Canımı emanet ettigim guvenli yuva

 • AK

  Sahipleri ve özenle seçilmiş eğitimcileriyle konusunda son derece uzman ve idealist bir okul. Eğer çocuğunuzun bireysel farklılıklarına değer verilsin, hem gelişime açık hem güçlü yanları üzerinde özenle çalışılsın, okul&veli işbirliği üst seviyede olsun ve gerçekten kalpten, severek ve evdeki gibi özenli muamele görsün istiyorsanız Anadolu yakasının 1 numaralı okulu olduğunu gözüm kapalı söylerim. Canözüm öğrencisi olmak bir ayrıcalıktır!-

 • Oncelikle ben okulu , cocuklarin cocukluklarini yasayacaklari bir bahcesi oldugu icin sectim. Ayrica ilk gorusmem de cok sicak gecti. Mutlaka bunun da etkisi oldu. Sonrasinda da iyiki secmisim dedim. Cok sicak bir aile ortami var. Okul uygulamasiyla gunluk bilmem gereken tum herseyden haber aliyorum. Ek bilmem gereken birsey varsa da okulun sahiplerinden Kumru hanim mutlaka bilgi veriyor ve inanin cocugu gibi butun ogrencilerle ilgileniyor. Ayni sekilde cansu ogretmeniz de kizimin gonlunu cok kisa zamanda fethetti, ki diger ogretmenler de ayni sekilde o sicakligi kizima verdi. Ben cok memnunum ve egitimi de Bu memnuniyetimi destekliyor

 • Okulun eğitime verdiği önem bizim için her şeyden önde geliyor. Güvenilirliği, temizliği, çocuklarımızın her şeyini en ince ayrıntılarına kadar düşünmeleri.. Başta Senem Hanımın samimiyeti ve güven verici tavrı olmak üzere, çocuklarımız üzerinde emeği olan herkese çok teşekkür ederim. İyi ki burayı tercih ettik.

 • EK

  Oğlumuz ve bizim için en büyük şanslardan biri Canözüm oldu.Gözümüz asla arkada kalmıyor. Önümüzdeki dönem küçük oğlumuzu da göndereceğiz.

 • Tk

  Kumru hanım, Sibel hanım, Senem hanım, Emine teyzemiz, sınıf öğretmenlerimiz, branş öğretmenlerimiz daha sayamadığım birçok kişi… hepsi birbirinden kıymetli. Çocukların gözlerinin içine bakarak dinleyen, söyledikleri her kelimeyi dikkate alarak ilgilenen bir kurum. Ben kurum sahipleri ile oğlum 2.5 yaşında iken tanıştım şuan oğlum 6 yaşında kızım 3.5 yaşında. Hiçbir zaman başka kurumun kapısını çalmaya gerek duymadım. Anneanne-babaanne evine bıraktığım güvende bırakıyorum herzaman. Oğlumun Gözünden bir damla yaş aksa bile biliyorum ki yalnız değil onunla içerde anne sıcaklığından ilgilenen bir öğretmeni var. İyi ki varsınız Sevgili canözüm ailesi yolunuz herdaim açık, canözleriniz bol olsun ♥️ Karancı ailesi

 • ÖO

  Öğretmenine aşık bir oğlum var, ilk yılı olmasına ragmen hiç zorlanmadan okula başladık ve devam ediyoruz, özellikle Kumru Hanıma ve Cansu Hanıma çok teşekkür ederim.

 • Sy

  Canozüme yazdirmakla cok cok doğru karar verdiğimi düşüyorum.Kumru hanim ve sibel hanim kendi cocuklari gibi cocugunuza bakiyorlar.Guvenle birakabileceğiniz tek yer diyebilirim.

 • GH

  İnternetten okul arastirirken gordugum ve bahcesini cok sevdigim ilk ziyaret ettigimiz okuldu.kizim bahcesini cok sevmisti.Kumru Hanimin yaklasimi ve anlatimi ile okulu cok begendik. Tamamen ogrenci odaklilar velileri mutlu edelim diye bir kaygilari asla yok:) Yaz kis bahcelerini cok guzel kullaniyorlar. Hergun beden egitimi,jimnastik dersleri olmasi cocuklarin spor konusunda bilinclenmesine cok buyuk katki sagliyor. Okulda surekli bulunan Psikolog olmasi cocugun her turlu sorunu(evde okuldda) icin cok etkili. Biz cok seviyoruz Canozumu Anaokulunu:)

 • AE

  Çocuğunuzu her gün güler yüzle karşılayan,sizin çocuğunuzun sizden çok düşünen,her durumda iş birlikçi bir yaklaşımla bize yaklaşan bir okul.Kurucusundan,öğretmenlerine,yardımcılarına, Emine teyzemize kadar herkesin o güler yüzü çözüm odaklı yaklaşımları bizi çok mutlu ediyor. Okulumuz sayesinde bir çok zorluğu beraber güzelce atlattık. Spor,İngilizce,İspanyolca eğitimi çok güzel .çocuklar bizden güzel İngilizce konuşuyor İspanyolca öğreniyor. Çok güzel bahçesi,spor salonu var.Kesinlikle çocukların yaparak yaşayarak öğrenmesini destekleyen bir kurum. Burdan bütün çalışanlarınıza ve sınıf öğretmenlerimiz Sümeyra ve Buket öğretmenimize ayrıca teşekkür ediyorum. Hakkınız asla ödenmez iyi ki varsınız.Çocuğumuz daki harika gelişmelere destek olmak ve çocuklarınıza verilen katılan değerleri görmek harika. Yolunuz Canözüm ile kesiştiyse çok şanslısınız.Kumru hanımın çocuklarımıza verdiği o güzel sevgisi için çocuklarımıza bakarken ki o dolu Işıl Işıl gözleri için ayrıca çooooook teşekkür ederiz.

 • Gs

  Gözüm arkada kalmasın, Kreş olarak güvenilir ve bakımlı bir ortamı olsun, Anaokulu olarak iyi bir okul öncesi eğitim alsın, Ehil, fedakar, çocuk sever yöneticisinden öğretmenine çalışanına kadar eğitimin içinde ve aileye yardımcı olsun, Ve daha sayabileceğim birçok konularda memnuniyet arıyorsanız hiç düşünmeden kayıt yaptırın.

 • DK

  Oldukca ilgili ekibiyle aile sicakliginda olan bir okul.. Bu zamana kadarki tecrubelerimizle iyi ki tercih etmisiz diyoruz. COVID doneminde personelin surekli maske kullanimi da icimizi rahat ettiriyor.

 • Okulların ticari birimler olmasını hiç sevmeyen bir insanım bu okuldaki en güzel özelliklerin başında bu gelir. Herkez aynı ücretle aynı eğitimi ve sevgiyi alıyor. Özellikle Okul sahipleri Kumru hanım ve Sibel hanımın çocukları kendi evlatları gibi görmeside ayrı bir güven kaynağı.

 • DA

  Oğlumu daha güvenle bırakabileceğim başka bir yer düşünemiyorum. Çocukları hem çok seviyorlar hem de çok önemsiyorlar. Her çocuğun kendisini keşfetmesine, gelişmesine izin veren destek olan bir sistemleri var. Her şeyden önce iyi birer insan olmanın değerini yaşayarak öğreniyorlar çocuklar. Keşke ilkokul da açsalar.

 • DT

  Canözüm aılesıne burdan teşekkür etmek ıstıyorum, kumru hanıma, sıbel hanıma ve oğlumun öğretmenine Cansu hoca cok teşekkür etmek ıstıyorum.. çocuklara cok sevgı ve değer verılıyor, kendı çocukları gıbı sevıyorlar ve ılgı gösteriyorlar.. Canözüm aılesı sayesınde çocuğum ıkı ay ıcınde konuşmaya başladı, bız 1 yıldır cok özel eğtımlere gıttık ve sonuç hıc alamadık, oğlum Canözüm başladı ıkı ayın ıcınde konuşmaya başladı.. her sabah 6 da kalkıp anne kalk okula gıdıcem dıyordu, okadar cok sevıyordu gıtmeye okula.. bütün hocalar sevgı dolular… kelımelerle anlatılmıyor okadar güzel bır okul hem eğtımı hem sevgı dolu olması… ıykı tanışmışız Canözüm aılesınle hayatımda asla unutmıcam sızlerı Canözüm aılesı.. hayatımıza Işık oldunuz, mutluluk oldunuz, Umut oldunuz… annelere ve babalara 100 yüz ıcten sıze Canözüm tavsiye ederım..

 • Ma

  Oğlumuzu güvenerek teslim ettiğimiz çok temiz ve güzel bir okul. Ekibi profesyonel ve güleryüzlü ,oğlum okula koşarak özleyerek gidiyor. Velileri memnun etmek değil, çoçukları mutlu etme cabası icindeler. Asla üşenen ve bahaneler üreten bir kurum değil - tüm faaliyetler ve gecirdikleri vakit çok kaliteli . İyiki doğru kuruma karar vermişiz - kumru hanım,sibel hanım ve tüm değerli öğretmenlere güvenerek emanet ediyor ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 • Gönül rahatlığı ile çocuğumu bıraktığım sevgi dolu bir okul. İyi ki yollarımız kesişti ve iyi ki Canözüm Anakolu var.

 • İD

  Okulla ilgili tek bir sorunum var. Kızımı sadece 3 yıl gönderebilecek olmam. Öncesinde yaşadığımız 1 aylık oldukça zorlu kreş deneyimimiz Canözüme kayıt yaptırdığımız gün sona erdi. Kreşe gitmek istemeyen kızım artık okulunu özlüyor:) Okul kurucuları o kadar etikler ki geçirdiğimiz 3 aylık süreçte ne kadar doğru karar verdiğimizi anladık. Okula başlarken pahalı olduğu düşünüyordum şuan verdiğimiz her bir kuruşun çok fazlasını hakettiklerini düşünüyorum. Kumru hanım, Sibel hanım Hande öğretmen ve tüm Canözüm ailesine ne kadar teşekkür etsem az. Canözümle tanışmadan önce burada ki yorumları kreş sahipleri falan yapıyor sanıyordum. Ama tamamen gerçek olduklarına bizzat şahit oldum. Herkese tavsiye ediyorumOkul kendisini sürekli geliştiriyor zaten bana oldukça yeterli gelmesine rağmen:))

 • SK

  Gözüm kapalı tavsiye edeceğim bir ekip ve okul. Çocuğumu kendi ailemden birine emanet ediyormuşum gibi içim rahat bırakıyorum. Oğlum da okulunu çok seviyor. Bir keresinde bana keşke hep 5 yaşında kalsam, hep okulumda devam etsem dedi. Bir çocuktan bunu duymak zaten okulun ne kadar iyi olduğunun kanıtı. Keşke ilk ve orta öğretim seviyelerinde de olsalardı diyorum ☺️

 • Eğitim öğretimin üst düzey oluşu,metaryallerin kalitesi,bahçesi,A sınıfı öğretim ve yönetim üyeleri ile güleryüzlü çalışanları ve hijyenik kurallara yüzde yüz uyumu ile mükemmel,keşke yakın olsa da gönderebilsem dediğim eğitim kurumu

 • ÖO

  Sosyal medya hesaplarını takip ederken, ah böyle bir okulu Ankara'da nasıl bulabilirim diye hayıflanıyorum. Enfes bir ortamda, muhteşem bir eğitim sistemi gözlemliyorum ve bir de gülen gözler

 • Ky

  Beklentimin üstünde tertemiz bir okul . Gözüm Kapalı tavsiye ederim . Çocuğum eğlenerek öğrensin hem mutlu olsun hem başarılı diyorsanız can özüm anaokulu nu ziyaret etmeniz gerekir derim

 • KY

  Hersey çok güzel okul temiz çalışanlar ilgili en önemlisi çocuğum okula mutlu gidiyor

 • MB

  Çocuklarımızın hayata başlarken atacakları ilk adımlarında en önemli yapılardan biri olan “kendilerini ifade etmeleri” olanağı sağlanan, düşüncelerinin değerli ve önemli olduğu kalpten iletilen ve özgüven temellerinin atılmasında büyük destekçi olan Canözüm Anaokulu kurucuları Kumru hanım ve Sibel hanım başta olmak üzere tüm öğretmenlerimizin bizler gibi sevgi ve şefkat İle tek tek her çocuğa dokunuşları o kadar kıymetli ki her zaman “iyiki “ diye başlayan cümlelerimizin başında geliyorlar Sizi çok seviyoruz

 • Pandemi döneminde yeni açılan bir okul olduğu için başta tereddütlerim fazlaydı. Ancak kısa sürede tüm soru işaretlerimiz kayboldu. Kurucular ve eğitmen kadrosu oldukça deneyimli olduğu için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Öz güveni yüksek, kendine güvenen çocuklar yetiştiren, doğa ile iç içe eğitim veren ve tüm çocuklara sonsuz sevgi ile yaklaşan çok güzel bir kadrosu var. Kızımızın çok severek okuluna gidiyor olması bizi ayrıca mutlu ediyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum...

 • BT

  "Okula gitmekten mutlu olan bir çocuk, okulda başarılı da olur" sloganıyla yola çıkan ve bir çocuğun ihtiyacı olabilecek ilgi, sevgi, yemek, fiziksel aktivite ve bilgi konusunda onları doyuran bir okul. Her çocuğa bireysel yaklaşıp ihtiyaçlarıyla ayrı ayrı ilgilenen ve bence hepsinden önemlisi de bunu yapmaktan mutluluk duyan bir kadrosu var.İlkokul, ortaokul ve lisesi yok.

 • İK

  Çocuğunun geleceğe en iyi şekilde hazırlanmasını isteyen herkes gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Öğretmen kadrosunun kurulmasında, eğitim öğretim aşamalarının planlanmasında son derecece titiz davrandıklarına birebir şahitim. Sizin gibi eğitim yuvaları çok olsun iyiki varsınız..

 • HS

  Oğlum 5 yaşında, kısa zaman içinde çok büyük bir gelişim gösterdi. Çünkü bu okulun temelinde sevgi var. Çok büyük bir sevgi. Yemek yapan teyzemizden, öğretmenlerimize ve idarecilerimize herkes işini severek yapıyor. Bu da hem eğitim kalitesine hem de davranışlara yansıyor. Başka anaokulu tecrübemiz de oldu. Canözüm’den sonra nasıl olması gerekiyor daha iyi anladık. Çalışan ve çocuğunu emanet edecek bir yakını etrafında olmayan bir anneyim. Gün içinde hiç aklıma gelmiyor iyi mi diye çünkü her sabah okula gitmek için zımba gibi yataktan kalkan ve çok sevinen bir oğlum var. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • GB

  Kendi ailemden birine emanet ediyormuşum gibi güvenilir. Çocukların bahçede vakit geçirmeleri, tavuklarla oynamaları çok güzel. Eğitim konusunda her şey düşünülmüş. Öğretmenler, çalışanlar güler yüzlü. Okul tertemiz. İç huzuruyla ve çok güzel bir eğitim aldığına emin olarak çocuğumu gönderiyorum.

 • ÖA

  Eğitimcilik anlayışına hayran olunacak bir çizgiye sahipler, gönül rahatlığıyla, oğlum sayesinde iyi ki yollarımız kesişmiş de bu kadar şahane insanlar tanımışız diyebiliyorum. Eğitime en kritik yaşlarda, doğru yerden başladığımız için çok şanslıyız. Dilerim herkes bizimki kadar şanslı olur

 • ÇG

  Çocukların bilişsel, ruhsal ve sosyal gelişim farklılıklarını önemseyip , toprakla temas ettirip doğa ve hayvan sevgi aşılayan harika bir okul

 • MK

  En önemlisi eğitim sistemi çok iyi gayet verimli sonrasında okul içi araç -gereçleri , okul içi yemekleri ve çocuklara verilen değer ve bence tecrübeli öğretmenleriyle kısacası herşeyiyle mükemmel bir okul

 • Ad

  Keşke bu ekip üniversiteye kadar devam etse çocuğumu gözümü kırpmadan emanet edebilirim işini bu kadar seven önemseyen eğitimcileri bu zamanda bulmak çok zor hem sevgi hem eğitim ikisini aynı anda götüren ender eğitim kurumlarından biri başarıları daim olsun evlat can canlarda canözüme emanet

 • BT

  Okul eğitimi modern, eğitimli ve çocukların dilinden anlayan eğitimciler tarafından verilmektedir. En önemlisi özellikle yabancı dili oyunlar, şarkılar ve eğitici faaliyetler ile ögretilmektedir. Çocuklar özgüvenli yetiştirilip seçim yapmayı öğreniyorlar. Ayrıca okulun bahçesi ve sınıfları özenle herşey düşünülerek yapılmış. Çocuklar kedi, tavuk besleyip, tarlada sebze yetiştirebiliyorlar. Değerli eğitimcileri sayesinde çocuğumdan "okula gitmeyi seviyorum" cümlesini duymak paha biçilmez. Teşekkür ederim.

 • LS

  Ortami ve egitim kalitesi yuksek bir okul..Oldukca memnunuz..Kesinikle diger velilere tavsiye ederiz..

 • ÜC

  Çocuklarınızı emanet edebileceginiz en güzel aile , çok şey kattılar yavrumuza, sevgiyi öncelik sayan bir okul, kesinlikle tavsiye ediyorum ...

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Canözüm Anaokulu İletişim Bilgileri

Orhantepe Mahallesi, Orhangazi Caddesi No:110, Kartal / İstanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Okul.com.tr İndirimi

Okul.com.tr Üzerinden Ulaşan Velilerimize Özel %10 İndirim!

Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.


31 Temmuz'a kadar.

Okul Fiyatı - Tam Gün

Liste fiyatı üzerinden Okul.com.tr indirimini görmek için üye olun

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum