fb
Özel Çekmeköy Bilgi Anaokulu

Özel Çekmeköy Bilgi Anaokulu

0 216 706 6887
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Çekmeköy Bilgi Anaokulu Hakkında

Özel Çekmeköy Bilgi Anaokulu , İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde kurulmuş olan ve 16 kişilik sınıflarda 2-6 yaş arası çocuklara eğitim vermekte olan bir eğitim kurumudur. Okulun eğitim anlayışının temelini, öğrenciye öğrenmeyi öğretmek anlayışı oluşturmaktadır. Okul sevgi ve saygı ile verilen eğitimin ve bu değerlerin bulunduğu ortamda verilen eğitimin kalıcı olduğunun bilincindedir. Öğrencilerinin öğrendiği bilgileri hayatları boyunca kullanabilmeleri ve öğrendiklerini çeşitli yaşantılar yoluyla içselleştirmeleri ve kalıcı hale getirmelerini amaç edinmektedir. Okul eğitimde fiziksel şartların önemli olduğunu düşünüyor. Okulun öğrenme alanlarını oluştururken detaylara dikkat edilmektedir. Eğitim araçlarının, mobilyaların, sağlıklı, kaliteli ve kullanışlı olmasına dikkat edilmiş ve özel olarak imal edilmiştir.Bu imalatlar yapılırken bilimsel yaklaşımlarla, çocukların gelişim özelliklerine ve yaşlarına uygun olmasına dikkat edilmiştir. Okul öğretmenleri alanında uzman ve deneyimli eğitimci kadrosu, gerekli akademik yeterlilik ve donanıma sahip olmalarının yanında öğretmenlik mesleğini sevmelerine ve çeşitli yeteneklere sahip kişilerden seçilmiştir.Alan bilgisi, sınıf hakimiyetinin yanında sevgiyle yaklaşım, çalışkanlık, özveri, dürüstlük, sorumluluk gibi meziyetleri taşımalarına dikkat edilmektedir. Özel Çekmeköy Bilgi Anaokulu , eğitim programını uygularken “Her çocuğun kendisi bir kitaptır” sloganı ile çocuklardaki bireysel farklılıklar dikkate alınıyor. Okulun asıl hedefi daima, çocukların içinde bulunan potansiyel yetenekleri keşfetmeleri ve bu potansiyeli arttırmalarıdır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Organik Beslenme

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Yüzme
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Drama
Görsel Sanatlar
El Sanatları
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • D. K.

  Sitemize yakın konumundan dolayı aslında tamamen fikir alma amacıyla gitmiştik bu bilgi anaokuluna fakat hem imkanları hem öğretmenlerinin ilgisiyle bizi etkilediler ve kayıt yaptırdık

 • B. G.

  Geniş iç mekanıyla çocuklara kışın da oyun imkanı sağlıyorlar. Bu yaştaki çocukların eğitiminde en önemli şeylerden biri çocukların gülmesi. Bende oğlumun güldüğünü her gün görüyorum

 • A. S.

  Müzik dersleri ve ritim duygusu kazandırarak işitsel zekayı da geliştirmeleri bizi oldukça tatmin etmişti. Bu şekilde başladık ve yarı dönemi memnuniyetle tamamladık.

 • M. Ö.

  Okulun oyuncakları oldukça özenli ve titizlik ile seçilmiş. Hepsi çocuklar için uygun ve zarar verme olasılığı çok düşük oyuncaklar. Hep yavrularımızın her sorununu bu derece düşünürler umarım.

"Özel Çekmeköy Bilgi Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Çekmeköy Bilgi Anaokulu İletişim Bilgileri

Mimarsinan Mah.ulubatli Hasan Cad.akkon Sk.a-2 Blok No:31D:1-2-3 Çekmeköy/istanbul
0 216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum