fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Deniz Yıldızı Marin Anaokulu

Özel Deniz Yıldızı Marin Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00

Özel Deniz Yıldızı Marin Anaokulu Hakkında

Özel Deniz Yıldızı Marin Anaokulu 20 kişilik sınıf mevcutları ile 2-6 yaş grubu öğrencilere yaş gruplarına göre yerleştirilmiş sınıflarda eğitim veren özel bir okul öncesi eğitim kurumudur. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri denetimi altında eğitim veren okulun giriş saatleri sabah yedi olup okuldan çıkış saatleri akşam yedidir. Okulun çocukların bedensel ihtiyaçlarını gidermek adına bir adet uyku odası, bir yemekhanesi ve oyun alanı mevcuttur. Oyun alanında çocukların oyun ihtiyacını karşılayacak her türlü oyun araç ve gereçleri bulunuyor. Okulda öğrenci ve öğretmenlerin güvenliği için bir adet güvenlik hizmeti, giriş ve gelişleri koordineli bir şekilde sağlayan bir servis aracı, ayrıca bir de yaz okulu etkinlikleri mevcuttur. Özel Deniz Yıldızı Marin Anaokulu İstanbul ilinin Maltepe mevkiinde bulunuyor. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersleri veren okul sabahları çocukların bedensel gelişimlerini desteklemek adına jimnastik dersleri vermektedir. Okulda gezi kulübü ve müzik kulübü vardır. Okulda 3-4 yaş eğitim programında İngilizce planı, müzik ve drama vardır. Dört yaş programı; değerler eğitimi, düşünme becerileri, gems planı, mini program, müzik dersi, satranç dersi, İngilizce ve drama mevcut. beş yaş için eğitim programı; değerler eğitimi, düşünme becerileri, gems planı, mini program, müzik dersleri, satranç, İngilizce ve drama dersleridir. Altı yaş günlük eğitim sistemi ile beş yaş eğitim sistemi planı aynıdır. Özel Deniz Yıldızı Marin Anaokulu 'nun branş dersleri İngilizce, spor aktiviteleri, bale- modern dans, yaratıcı drama, satranç, müzik ve akıl oyunlarıdır. Okulda üç öğün beslenme programı mevcuttur. Sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindin ara öğünlerinden oluşan beslenme programında kullanılan besinlerin organik ve hijyenik olmasına büyük önem verilmektedir. Okulda temizlik kurallarına büyük önem verilmektedir. Okulda günlük yapılan görsel sanat etkinlileri ile çocukların küçük kas becerileri ve ince motor seviyesi yükselmektedir. Okulda fen ve doğa etkinliklerine, bilimsel çalışmalara da yer verilmektedir. Yaz okulu etkinlikleri ile çocukların yazında hem eğlenip hem öğrenmesi sağlanmaktadır. Böylece çocukların eğitime hevesli olmasına özen gösterilmektedir. Özel gün ve haftalarda çocuklarla birlikte konsepte uygun aktiviteler yapılmaktadır.

Özel Deniz Yıldızı Marin Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

Özel Deniz Yıldızı Marin Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Deniz Yıldızı Marin Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  10
 • Özel Deniz Yıldızı Marin Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 18:00 şeklindedir.
 • Özel Deniz Yıldızı Marin Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Deniz Yıldızı Marin Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Deniz Yıldızı Marin Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Deniz Yıldızı Marin Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Deniz Yıldızı Marin Anaokulu Yorumları (6)

 • su

  Çalışan anne ve babaların veremediği yada kısıtlı verebildiği değerlerin tamamlanmasında büyük katkısı olduğuna inandığım, gözümüzün arkada kalmamasını sağlayarak bize her anlamda güven veren ve her türlü övgüye layık olduğunu düşündüğüm ve bu işe profesyonel anlamda el atmış olan Yetenekli Denizyıldızı Anaokuluna ve bütün çalışanlarına minnettarım.

 • SM

  Kesinlikle butik kolej gibi. Egitim kalitesi ve cocuklara yaklasimlari cok iyi. Cok memnunum.

 • EI

  Deniz yıldızı anaokulu her zaman öğrencilerinin sağlıklarını, eğitimlerini ön planda tutan ve bünyesindeki aile-öğrenci herkes için en iyisini yapmaya çalışan bir okuldur. Okulu merak edip te bunu okuyan herkese deniz yıldızı anaokulunu tavsiye ederim

 • Çocuklar kendini mutlu hissediyor en önemlisi bu. Güvenilir bir anaokulu. İlköğretim yıllarına da tam olması gerektiği gibi hazırlandıklarını düşünüyorum.

 • TB

  çeşitli işbirlikleriyle çocukların eğitimi ve mutlulukları için çalışmalarına hiç ara vermeyen harika bir kadro.

 • AA

  Öğretmenler çocuklara karşı sevgiyle ve iyi niyetle yaklaşıyorlar. Ancak eve çok fazla ödev veriyorlar bundan memnun değilim. Rehberlik hizmeti ile ilgili mobil uygulamaları var ama pedagogları yok bu yüzden gelişmeleri düzenli ve sürekli olarak takip edemiyorum

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Deniz Yıldızı Marin Anaokulu İletişim Bilgileri

Namik Kemal Cad. No:47 İdealtepe-Maltepe/İstanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum