fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Doğru Çocuk Anaokulu

Özel Doğru Çocuk Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Doğru Çocuk Anaokulu Hakkında

İstanbul'un Şişli bölgesinde bulunan Özel Doğru Çocuk Anaokulu, çocukların yaşına göre eğitim vermektedir. 1,5-3 yaş arasındaki çocuklar oyun grubuna dahildir. Oyun grubuna dahil olan çocukların kendilerini yalnız hissetmemeleri, ortama daha çabuk bağlanmaları ve gelişimlerini daha çabuk meydana getirmeleri için, çocuklardan sorumlu olan anne, baba, bakıcı gibi kişilerinde oyun grubundaki programlara katılması iyi olacaktır. Oyun grupları haftada 2 gündür. Çocukların büyümesiyle bu saat sayısı arttırılacaktır. Özel Doğru Çocuk Anaokulu okul öncesi eğitimini 3 ve 6 yaşındaki çocuklara vermektedir. Çocukları ilkokula hazırlamaktadır. 20 kişilik sınıflarda çocuklar öğrenirken eğlenmeyi, sosyalleşmeyi öğreneceklerdir. Çocukların sorunlarına kısa sürede çözüm üretmek için ve gelişimlerini daha iyi olması için okul bünyesinde psikolojik danışman hizmeti bulunmaktadır. Anaokulunda bahçede, oyun alanı ve uyku odası mevcuttur. Özel Doğru Çocuk Anaokulu 'nda bulunan yemekhanede, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Okulda çok geniş kapsamlı eğitim hizmeti verilmektedir. Hem 3-6 yaş arasına okul öncesi eğitim verilmekte hem de 1,5-3 yaş arasına oyun grubu uygulaması içinde eğitim verilmektedir. Anaokulu bünyesinde güvenlik hizmeti mevcuttur. Ayrıca çocukların okula gelip gitmesi daha kolay ve rahat olsun diye servis hizmeti de bulunmaktadır. Özel Doğru Çocuk Anaokulu 'nda bulunan rehberlik hizmeti ile çocuklara özel programlar hazırlanmaktadır. Ayrıca okul eğitimine yaz okulu ile devam etmektedir. Böylece çocuklar aralıksız eğitim almaya ve kaliteli zaman geçirmeye devam edebilmektedir. Eğitim sistemi ile çocuğun yaşına uygun davranmasını, çocuğun bilgileri görerek, duyarak, araştırarak ve dokunarak edinmesini sağlamak, çocuğun kendi çevresini tanımasını, yaratıcı bir kişilik kazanmasını, soru sorabilme yeteneğine sahip olmasını ve problem çözebilen bir birey olmaları amaçlanmaktadır. Türkçe dil eğitimi kadar çocukların yavaş yavaş yabancı dil temellerini de atılmaktadır. İngilizce eğitimi ile çocuklar, yabancı dil öğrenmektedirler. Anaokulunda çocuklara yüzme eğitimi verilmektedir. Sanatsal anlamda da çocukların gelişmesi için Modern Dans ve Drama eğitimi verilmektedir. Bu eğitimler ile çocukların, hayal güçlerinin artması, duygu düşüncelerini daha rahat ifade etmelerini, beden dillerini geliştirmelerini ve grup halinde çalışmayı öğrenmeleri sağlanmaktadır. Özel Doğru Çocuk Anaokulu 'nda gezi ve müzik olmak üzeri 2 adet kulüp bulunmaktadır.

Yorumlar

  • MG

    Herkesin eğitimci , herkesin çocuktan ve çocuk dilinden anlayamayacağının en iyi kanıtı Doğru Çocuk. Saadet öğretmenim iyi ki oğlumun öğretmenisiniz,sizin sayenizde okulunu ve öğretmenini seven hatta ona bayılan bir oğlum var.Tülin Hocam iyi ki bu kadar mükemmel bir ekibi bir araya getirmişsiniz.Hepinize sevginiz,emeğiniz ve sabrınız için sonsuz teşekkür ediyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Doğru Çocuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Kazim Orbay Caddesi No:11 Bomonti-Şişli/istanbul
0 212 963 0797
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum