fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Dragos Egemen Anaokulu

Özel Dragos Egemen Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00
Sabahçı: 07:30/13:00

Özel Dragos Egemen Anaokulu Hakkında

İstanbul Maltepe'de eğitim veren Özel Dragos Egemen Anaokulunda eğitimimizdeki temel esas, çocuklarımızın en doğal dili, gelişme ve büyümenin temel aracı olan 'oyun merkezlidir.' Temel felsefemiz eğlenerek öğrenmektir. Hazırladığımız programlar her bir çocuğumuzun farklılığı gözetilerek Çoklu Zeka Kuramı ve Etkin Öğrenme ilkelerine göre hazırlanmaktadır. Burada öğrencilerimizin kazandıkları bilgiyi ezbere değil kendi çabalarıyla, merak duygusuyla araştırıp bulmalarını sağlamaktayız. Özel Dragos Egemen Anaokulu sadece okul öncesi eğitimdeki öğrencilerimizle değil yetişkinlerimizle de görüşerek günümüz toplumsal ve eğitim koşullarına uygun bilgiler vermektedir. Branş derslerimizden olan ingilizcenin yanında drama, jimnastik, müzik orff ve seramik derslerimiz vardır. Okulumuzda sorgulayıcı öğrenme ilkesine dayalı ve öğrenci merkezli PYP (primry years programı)ilk yıllar programı uygulanmaktadır.Bu programla öğrencilerimiz uluslararası bir eğitim anlayışı ile: Sorgulayan, Eleştirel düşünen, Kolay iletişim kuran, Hızlı ve kalıcı öğrenen, Risk alan, Bilgili Prensip sahibi Duyarlı Açık fikirli, Dengeli Analiz eden bireyler olarak yetişirler. Proje yaklaşımı ile her ay farklı bir konuyu hem Türkçe hem İngilizce olarak ezbere dayalı olmadan gems, deney ve kutu oyunları ile kalıcı öğrenmeyi destekliyoruz. Reggio emilia ve montessori eğitimlerinden de faydalanarak karma eğitim modelimiz ile çoklu öğrenmeyi destekliyoruz. Tam zamanlı kurum psikologumuz ile çocuklarımızın fiziksel, sosyal,duygusal gelişimi düzenli olarak takip edilip sizlerle paylaşılıp işbirliği içinde hareket edilir. 'Okul Cep Mobil Uygulaması' ile velilerimiz, çocuklarının kullanması gereken ilaçları bildirebilir ve acil bir durumda uygulama üzerinden acil kısmında mesajla öğretmene ulaşabilmektedir. Aynı zamanda sınıflara ait yemek programlarını da yine uygulamaya indirip kontrol edebilirler.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Çoklu Zeka Modeli

- Proje Temelli Öğrenme Eğitim Modeli

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Temel Cimnastik Öğretmeni

- Drama Eğitmeni

- Yüzme Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Mesleki Rehberlik

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

- Akıllı Düğmeler

- Sudoku

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Evet

Yorumlar (39)

 • Ab

  Daha başlayalı 1 ay oldu ilgi alaka ve özen çok güzel uzun süre devam etmeyi planlıyoruz.

 • ee

  oryantasyon süreci ancak bu kadar başarılı yönetilip çocuğumuzu ve biz anne babanın güveni bu kadar güzel kazanılabilir. her anne baba gibi çok endişeliydik ancak oryantasyon sürecinde sürekli bilgilendirilmek içimizi rahatlatıyordu. sonrası nasıl olur demeye başladık ki her gün yada istediğimiz anda çocuğumuz hakkında doğru ve şeffaf bilgiler almak paha biçilmez bir duygu. 3 aydır egemen anaokulundayız ve gözümüz hiç arkada değil. kızımızda o kadar mutlu gidiyor ki okulumuz kurucusu eda hanım ilk görüşmede bizim için çocukların mutlu gelmesi ve eğlenerek öğrenmeleri çok kıymetli demişti çok haklıymış. çok çok teşekkür ederiz.

 • Ga

  Basta kurucusu Eda Hanim cok kiymetli bir insan. Ögretmenimiz sevgi dolu ve şefkatli. Kizimin 2. evi oldu. Gözbebegim severek okula gidiyor. Cocuklari yormayan eğlendirerek oğreten kaliteli vakit gecirmelerini saglayan cocuklarin ruhundan anlayan sevgi dolu bir egitim anlayisi benimsemis güzel okul. Iyi ki varsiniz.

 • BY

  Egemen Anaokulu oğlumuzu huzurla ve güvenle emanet ettiğimiz, bulunduğu bölgenin parlayan yıldızı, herkesin "çok okul gezdim burada karar kıldık" dediği, tüm öğretmenleri ve çalışanlarının çocuklarımıza şefkatini en güzel şekilde hissettirdiği okuldur. çocuğunuzu mutlu ve huzurlu teslim aldığınız ve eve geldiğinde okul saati tekrar başlasın diye sabırsızlanan çocukların, kısa sürede öğrendiklerine şaşıracağınız cocukların, anneleri ve babaları ayrıca mutlu olan çocukların gittiği okuldur. Çocuğunuz başladıktan sonra üyesi olduğunuz kocaman bir ailedir egemen anaokulu... Gönülden tavsiyedir. İyi ki varlar!

 • BH

  Egemen anaokulu çocuklarin evlerinden sonra sevgiyle kucaklandiklari ,çocukları ve onların gelişimlerine verilmesi gereken özeni ciddiye alan bir kurum.Derslerde ve branş derslerinde eglenerek öğrendiklerini gelistiklerini görebiliyoruz.Yemyesil çam ağaçlarının içinde parkında bahçesinde keyifle vakit geçirebilecekleri huzurlu bir yuva.

 • BI

  İçim rahat olarak oğlumu emanet ettiğim, başta okul yöneticisi Eda hanım olmak üzere güler yüzlü, ilgili ve özverili Yeşim hanım ve Buse hanıma çok teşekkür ederim. İyi ki buluşmuş yollarımız.

 • MZ

  Tüm branş dersleri, öğretmenleri, ders programı, birebir ilgilenmeleri, aylık-haftalık-günlük raporlar vermeleri, hergün yapılanları fotoğraflayıp göndermeleri, eğlenceli akgiviteleri, yemek menüleri, tek tek ne yiyip ne yemediklerinin listesini yapıp göndermeleri, rehber öğretmen destekleri, temiz ve özenli bir ortam sunmaları bizim için en önemli tercih sebebi oldu.Geliştirilmesini düşündügüm yanı yok. Cok memnunum.

 • Kızımızı gözümüz arkada kalmadan emanet edebildiğimiz, tüm çalışanları ve öğretmenleri sevgi dolu ve Atatürkçü bir okul.

 • AU

  Bilgi almak için ilk görüşmeye gittiğimizde Eda Hanım ve İmhan öğretmenin oğluma karşı yaklaşımları ve gösterdikleri ilgi hoşuma gitmişti. Sadece kendi öğretmeni değil okuldaki bütün herkes aynı şekilde çok ilgili, çok sabırlı ve sevgi dolu. Asla gözüm arkada kalmıyor. İyi ki yolumuz egemen anaokuluyla kesişti. Çocukların okul hayatına güvenle başladıkları ev ortamı dışında da sevgiyle ve eğlenerek öğrenmeye devam ettikleri bir okul. Arayışta olanlar kesinlikle başka okul düşünmeyip buraya gelsinler.

 • FY

  Merhaba, Herkes gibi biz de çocuğumuz kreş yaşına geldiğinde okul gezmelerine başladık. Gezdiğimiz okullar lokasyon olarak aynı bölgedeki okullardı. İstisnasız 10'a yakın okula gidip görüşme yaptık. Tabi görüşmelerde yanımızda çocuğumuz da oldu ki, hem okul çocuğu görsün hem de çocuk okulu ve öğretmenleri görsün istedik. Başta Eda hanımın pozitif yönü ve ilgisinin yanı sıra Egemen'i, görüştüğümüz diğer okullardan pozitif anlamda ayıran ve bizim için tercih sebebi olan diğer bir konu da Buse hanım oldu. Çünkü görüştüğümüz okullarda görüşme esnasında çocuk da bizim yanımızda duruyordu ve o sıkıcı görüşme esnasında haliyle çocuk da sıkılıyor, bunalıyor ve daralıyordu. Oysa Egemen'de biz Eda hanımla görüşürken, Buse hanım çocuğu aldı, onunla ilgilendi vakit geçirdi. Bu esnada hem onlar çocuğu tanımış ve fikir sahibi olmuş oldu hem biz hem de çocuk kurumu ve öğretmenlerini tanımış oldu. Bu bizim için kesinlikle tercih sebeplerinin başında geliyor. Biz Eda hanımla görüşme esnasında kahvelerimizi tatlı sohbet eşliğinde yudumlarken, çocuğumuzun da bizim dışımızda birileriyle güzel vakit geçirdiğine şahit olduk. Bu durum da eşim ve benim yüzümüzde gülücükler oluşmasına sebep oldu. Ve sonuçta dedik ki, 'seni seçtik Egemen'... Saygılar...Şimdi bu konuda saatlerce yazı yazılabilir, fikir öne sürülebilir. İşin uzmanları olarak; bu konuyu da size bırakıyoruz Egemen emekçileri...

 • Nb

  Harika bir yönetici harika bir okul biz evimizden sonra oraya güvenle bıraktık en önemlisi psikoloğunun oluşu hem çocuğumuza hem bize destek verdi hiç sorun yaşamadık hergüne ayrı bir ders en önemliside ingilizce eğitimi hiç düşünmeden kaydınızı yaptırın pişman olmayacaksınız

 • UB

  Okuldan cok memnunuz cocugumuzla ilgili aklımızda olumsuz hicbir dusunce kalmıyor her gun ayrı bir aktivite oluyor ve cocugumuzun gelisimi hergun fark ediyor psikolog gozetimi altında daha anlatacak yazacak cok sey var kısa tutuyorum EGEMEN OKULLARINI cok rahat önerebilecegim bir okuldurOkulun gelistirilmesi icin onerebilcegim birsey yoktur zaten hersey mevcut

 • C

  Kızım iki yıldır bu okulda.Eda hanım geldikten sonra her şey çok daha profesyonel oldu.Gözünüz kapalı çocuklarınızı emanet edebilirsiniz.Eda hanım,Buse pedagog,Damla öğretmen diğer çalışanlar hepsi çocuklarla çok ilgili ellerinden geleni yapan insanlar.Okulun enerjisi çok güzel.Çocuklar okula severek gidiyorlar.Çocuğunuzu gönül rahatlığıyla Egemen Anaokuluna emanet edebilirsiniz…

 • EE

  Çok güzel bir okul , herşey düşünülmüş Oğlum mutlu. Şanslı olduğumuzu düşünüyorum

 • BY

  Hiç çekinmeden her soruya cevap bulabildiğimiz, gözümüzden sakındığımız çocuğumuzu gönül rahatlığıyla emanet edebildiğimiz yuvamız, öğretmenlerimiz iyi ki varsınız..Daha profesyonel fotoğraflar olabilir

 • SK

  Cok ilgili ögretmenler ve psikologu olan bir kurum, branş dersleri cok kaliteli. 2 oglum da her gün cok mutlu bir sekilde okula gitmek istiyor, ögrenciler ile gerçekten harika ilgileniyorlar.. Pandemi süresi boyunca hijyen kurallarına 10 numara 5 yıldız uyan bir okul. En önemlisi de cocuklarımıza para gözü ile bakmamak, gerçekten harika bir okul.

 • 2 buçuk yaşında başladığımız şuanda 4 yaşındaki Oğlumuzu kreşi sevdiren tüm ekibin sevgi dolu ve profesyonelliğini seviyorum iyiki yolumuz kesişti gözüm arkada kalmadan işime gidebiliyorum keşke ilk okuluda olsada ayrılmasak kalpten çok sevdiğimiz bir anaokulu başta eda hnm funda öğretmen buse psikologumuzada çok teşekkür ederim iyiki varsınız egemen anaokulu

 • Hs

  Okulun içi ve dışı çocukların kullanım olanakları açısından çok yeterli.öğretmenimiz gülcan öğretmeni çok sevıyoruz:) sınıflardaki çocuk sayıları az ve her çocuk aynı ilgi alakayı göruyor. İyi ki egemen anaokulu 4 4lük olduğunu düşünüyorum.Herhangi bir eksiklik görmedim hissetmedim

 • ED

  Daha önce de okul deneyimimiz oldu ancak Egemen Anaokuluna başladığımız günden beri her şey o kadar farklı oldu Kİ inanılmaz gerçekten kurucusu Eda Hanım öncelikle vurguladığı eğlenerek öğrenmek ve okula mutlu gelmeleri biz için çok kıymetli demişti şimdi bu cümlelerin değerini anladık iyi ki yollarımız kesişti Gönül rahatlığı ile kızımı okula gönderiyorum

 • Sg

  Egemen Anaokulu ile tanışmamız bir tavsiye üzerine oldu. İlk deneyimimiz olması nedeni ile oğlumuz kadar bizde çok heyecanlıydık Oryantasyon sürecini o kadar başarılı yönettiler ki çok kısa sürede alıştı ve benimsedi oğlum O kadar mutlu gidiyor Kİ okula anne baba olarak çocuğumuzun ilk deneyiminde bu kadar mutlu olması tüm okul yaşamını etkileyeceğine inanıyoruz sadece okulda Kİ süreç değil evdeki süreci de takip edip sürekli iletişimde olduğumuz kurucusu Eda Hanım ile kurum psikoloğu ve tabi ki öğretmenimize de ne kadar teşekkür etsek azdır

 • e

  kızım ve oğlum için aradığımız okulu bulduk. okul kurucusu Eda hanımın içtenliği samimiyeti sıcaklığı anaçlığı tüm okulun enerjisine öğretmenlere ve çalışanlara adeta yansımış. o kadar mutlu çalıştıkları belli ki herkes o kadar özverili ve sevgi dolu ki inanın bu çocuklarımıza da geçti EĞLENEREK ÖĞRENMEK felsefesi ile harikalar yaratıyorlar. bu ailede olduğumuz için çok ama çok şanslıyız

 • kayıt görüşmesine gittiğimizde karşılama güler yüz kadar soracağınız tüm soruları içtenlikle yanıt bulacağınız bir kurucusu var. Hijyene özellikle bu pandemi sürecinde çok ama çok dikkat ediliyor. dragosta bir çok okulla görüşme sağladık ancak sınıf mevcutları okul mevcudu kalabalık okullar ile karşılaştık. ancak egemen anaokulu butik bir anaokulu sayıların az olması bizi çok mutlu etti. bahçesi ve arkada bulunan küçük bir havuzu olması daha da mutlu ediyor çocukları. Eğitim modeli ve öğretmenleri ile çocuğunuzu huzurla güvenle gönderebileceğiniz bir kurum.

 • dy

  bir çok okulu her anne baba gibi gezdik. ama o kadar doğru bir karar vermişiz ki kayıttan sonra kızımızın oryantasyon süreci kusursuz denecek kadar dikkatli bilinçli gerçekleşti. bizden bugüne kadar hiç ayrılmamış olan kızımızı öyle samimi içten severek sarıp sarmaladılar ki okuldan alamıyoruz resmen tam zamanlı psikolog olması çok önemli bir detaymış iyi ki egemen anaokulunu tercik ettik. eğlenerek öğrenmeyi felsefe edinmiş muhteşem bir kadroya sahip.

 • EA

  3 yaşını dolduran oğlumu, bütün Dragostaki okulları gezdikten sonra bu okula kayıt ettirmeye karar vermiştim. 1 ayımız doldu, hem kurum psikoloğu hem öğretmenimiz hemde sevgili Eda Hanımın içten sıcak ve samimi yaklaşımları ne kadar doğru bir karar verdiğimizi hissettiriyor.

 • Mk

  Kurum çok ilgili ve temiz öğretmenler ve kurum yöneticileri naif ,bilgili ve tecrübeli ben çok memnunum çocuğumu gönül rahatlığıyla emanet ediyorum.sevgiyle bakıyorlar.

 • İu

  Kurum sahibi ve çalisan tüm ögretmenler çok samimi ve guler yuzluler.. Eğitim ,hijyen , fiziki şartlar hepsinden memnunum.Gönül rahatliği ile oğlumu gönderiyor ve tavsiye ediyorum.

 • SH

  Tek kelime ile mükemmel bir kurum. Yaptıkları işin hakkını sonuna kadar veriyorlar. Gerek öğretmenleri gerekse fiziki koşulları dört dörtlük.. Çocuğunuzu akşama kadar bırakacak bir yer değil de gerçekten eğitim alacağı, gelişimine katkı sağlayacak ve mutlu olacağı bir anaokulu arıyorsanız tercihiniz burası olmalı.

 • Pl

  Çocuklarımıza hayatın her noktasından ,ahlak,kurallar,sosyal ortam,insan ilişkileri vb. Her konuda yetiştirilmekte ayrıca eğitim ve öğretim konusunda mükemmel çocuğuma verilen sevgi sonsuz ,aile ortamının olulu güvgnliği mükemmel.yopun iş tempomda içim çok rahat gözü m arkada değil.

 • Sıcacık bir yuva oldu bize. 2 yıldır çocuklarım Egemen Anaokulu 'na emanet. İyi ki varsınız. Her zaman yanımızda olan Sevgili Eda hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler.

 • Hs

  Oglum asiri mutlu gidiyor okula. Siniflarda ogrenci sayisinin fazla olmamasi en buyuk avantajlardan biri

 • AG

  her cocuga ozel yaklasim ve ilgi. yaratici ve dikkatli ogretmenler. guzel etkinlikler

 • Hem yer olarak hem de çocuklarımızın huzurlu bir ortamda aktiviteler yapabileceği mükemmel bir kreş...

 • sk

  Eğitim modeli bina koşulları, yemek vs vs kayıt görüşmelerine gittiğimizde sorduğumuz bir çok soru oluyor. Ancak egemen anaokulunda çocuğumuz başladığından bugüne kadar olan süreçte gördüğümüz deneyimlediğimiz şu ki önemli olan anlatılanlar değil anlatılmayanların da yapılıyor olması. Önemli olan çocuğumun mutlu bir şekilde okula gitmesi ve okulun sloganı haline gelen EĞLENEREK ÖĞRENİYORUZ u tüm öğretmen kadrosu ve çalışanların bunu benimseyip buna göre eğitim vermesi harikulade. Çok doğru bir karar vermiş. Emeklerinize sağlık...

 • EA

  Kızımın kayıt görüşmesi için, bir çok arkadaşımın diline pelesenk olan bu okulu özellikle seçtim. Korona günlerinden dolayı askıda kalan görüşmemizi bugün nihayete erdirdik, okulun yeni sahibi Eda Hanım, o kadar kocaman bir yüreği varki, öylesine de güler bir yüzü, aynı zamanda işine o kadar hakimki. Buradaki yorumları kaç kişi okuyor bilmiyorum ama okuyan herkesin Egemen Anaokulu ile bir kere görüşmesini ısrarla tavsiye ederim.

 • G

  Okulun yeni kurucusu Eda hanım ile okulumuz bambaşka bir okul oldu eğitim kalitesi ve bilinçli öğretmenlerimiz ile artık içimiz çok rahat okulumuzun fiziki yapısı çok iyi ve her geçen gün eğlence alanları çocuklarımız için zenginleştiriliyor.Çocuklarımızın gelişimleri hakkında sürekli geri bildirim alıyoruz.çocuğuna gerçekten önem veren eğlenerek öğrenmesini isteyen bütün ailelere egemen anaokulunu öneriyorum.

 • Siyah ile Beyaz kadar fark etti, Eda Hanım'ın okulun yeni devir aldığı.. Yine bu okula kayıtlıyken, başka okul arayışlarım olmuştu ama Eda Hanım'ın elinin değmesiyle bambaşka bir yer olduğu konusunda diğer Velilerle hemfikiriz. İyi ki...

 • SK

  Şubat ayında okulun el değiştirmesiyle birlikte gözle görülür değişiklikler yapıldı ve devamının geleceğinden de eminim. Bundan dolayı Eda Hanım’a teşekkür etmek isterim. Okulun bahçesi çocuklar için oldukça kullanışlı, yaz aylarında kullanabildikleri bir havuzun olması da artı sebep. Bunun dışında öğretmen kadrosu oldukça güvenilir ve çocuğum okula gülerek gidiyor bu en önemlisi zaten :)

 • Şubat ayında el değiştirelen okula eda hanımın gelmesi ile kurumda ciddi değişimler gözlemlendi.İlk başlarda aklımda soru işaretleri bulunsa da Eda hanım sayesinde içimiz artık çok rahat ve güven kazanmış durumdayız. Güvenilir ve uzman kadrosu ile alanlarında çok başarılı olan öğretmenlerimize ve kurum yönetimine çocuklarımı emanet ederken içim çok rahat. Teşekkür ederim :)

 • EA

  Oğlum bir yıldır egemende gayet temiz düzgün güvenlik,beslenme,eğitim çok tatminkar okulun bahçesi çok büyük yaz aylarında bahçede kahvaltı yapıp bol bol aktivite yapıyorlar oğlum çok hareketli enerjisini atıyor yüzme havuzu var yazın iki ay suda aktiviteleri ve etkinlikleri var sahibi eda hn muhteşem bir insan özel okulda müşterisinizdir ama burda velisiniz asla parayla bağdaştırmadığı bir eğitim anlayışı var sevimli sıcak samimi öğretmenimiz büşra hn sabırla anlayışla ilgileniyor oğlumla çok memnunum tavsiye ederim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Dragos Egemen Anaokulu İletişim Bilgileri

Orhantepe Mah. Mutlu Sok. No:29, Dragos-Kartal/istanbul
0 216 706 6889
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum