fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Dragos Egemen Anaokulu

Özel Dragos Egemen Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00
Sabahçı: 07:30/13:00

Özel Dragos Egemen Anaokulu Hakkında

İstanbul Kartal'da eğitim veren Özel Dragos Egemen Anaokulunda eğitimimizdeki temel esas, çocuklarımızın en doğal dili, gelişme ve büyümenin temel aracı olan 'oyun merkezlidir.' Hazırladığımız programlar her bir çocuğumuzun farklılığı gözetilerek Çoklu Zeka Kuramı ve Etkin Öğrenme ilkelerine göre hazırlanmaktadır. Burada öğrencilerimizin kazandıkları bilgiyi ezbere değil kendi çabalarıyla, merak duygusuyla araştırıp bulmalarını sağlamaktayız. Özel Dragos Anaokulu sadece okul öncesi eğitimdeki öğrencilerimizle değil yetişkinlerimizle de görüşerek günümüz toplumsal ve eğitim koşullarına uygun bilgiler vermektedir. Branş derslerimizden olan ingilizcenin yanında İspanyolca eğitimi de verilmektedir. Okulumuzda sorgulayıcı öğrenme ilkesine dayalı ve öğrenci merkezli PYP (primry years programı)ilk yıllar programı uygulanmaktadır.Bu programla öğrencilerimiz uluslararası bir eğitim anlayışı ile: Sorgulayan, Eleştirel düşünen, Kolay iletişim kuran, Hızlı ve kalıcı öğrenen, Risk alan, Bilgili Prensip sahibi Duyarlı Açık fikirli, Dengeli Analiz eden bireyler olarak yetişirler. 'Okuldan Anaokulu Mobil Uygulaması' ile velilerimiz, çocuklarının kullanması gereken ilaçları bildirebilir ve acil bir durumda uygulama üzerinden acil kısmında mesajla öğretmene ulaşabilmektedir. Aynı zamanda sınıflara ait yemek programlarını da yine uygulamaya indirip kontrol edebilirler.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Hibrit Eğitim Modeli

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Mesleki Rehberlik

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

Yorumlar (15)

 • Mk

  Kurum çok ilgili ve temiz öğretmenler ve kurum yöneticileri naif ,bilgili ve tecrübeli ben çok memnunum çocuğumu gönül rahatlığıyla emanet ediyorum.sevgiyle bakıyorlar.

 • İu

  Kurum sahibi ve çalisan tüm ögretmenler çok samimi ve guler yuzluler.. Eğitim ,hijyen , fiziki şartlar hepsinden memnunum.Gönül rahatliği ile oğlumu gönderiyor ve tavsiye ediyorum.

 • SH

  Tek kelime ile mükemmel bir kurum. Yaptıkları işin hakkını sonuna kadar veriyorlar. Gerek öğretmenleri gerekse fiziki koşulları dört dörtlük.. Çocuğunuzu akşama kadar bırakacak bir yer değil de gerçekten eğitim alacağı, gelişimine katkı sağlayacak ve mutlu olacağı bir anaokulu arıyorsanız tercihiniz burası olmalı.

 • Pl

  Çocuklarımıza hayatın her noktasından ,ahlak,kurallar,sosyal ortam,insan ilişkileri vb. Her konuda yetiştirilmekte ayrıca eğitim ve öğretim konusunda mükemmel çocuğuma verilen sevgi sonsuz ,aile ortamının olulu güvgnliği mükemmel.yopun iş tempomda içim çok rahat gözü m arkada değil.

 • Sıcacık bir yuva oldu bize. 2 yıldır çocuklarım Egemen Anaokulu 'na emanet. İyi ki varsınız. Her zaman yanımızda olan Sevgili Eda hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler.

 • Hs

  Oglum asiri mutlu gidiyor okula. Siniflarda ogrenci sayisinin fazla olmamasi en buyuk avantajlardan biri

 • AG

  her cocuga ozel yaklasim ve ilgi. yaratici ve dikkatli ogretmenler. guzel etkinlikler

 • Hem yer olarak hem de çocuklarımızın huzurlu bir ortamda aktiviteler yapabileceği mükemmel bir kreş...

 • sk

  Eğitim modeli bina koşulları, yemek vs vs kayıt görüşmelerine gittiğimizde sorduğumuz bir çok soru oluyor. Ancak egemen anaokulunda çocuğumuz başladığından bugüne kadar olan süreçte gördüğümüz deneyimlediğimiz şu ki önemli olan anlatılanlar değil anlatılmayanların da yapılıyor olması. Önemli olan çocuğumun mutlu bir şekilde okula gitmesi ve okulun sloganı haline gelen EĞLENEREK ÖĞRENİYORUZ u tüm öğretmen kadrosu ve çalışanların bunu benimseyip buna göre eğitim vermesi harikulade. Çok doğru bir karar vermiş. Emeklerinize sağlık...

 • EA

  Kızımın kayıt görüşmesi için, bir çok arkadaşımın diline pelesenk olan bu okulu özellikle seçtim. Korona günlerinden dolayı askıda kalan görüşmemizi bugün nihayete erdirdik, okulun yeni sahibi Eda Hanım, o kadar kocaman bir yüreği varki, öylesine de güler bir yüzü, aynı zamanda işine o kadar hakimki. Buradaki yorumları kaç kişi okuyor bilmiyorum ama okuyan herkesin Egemen Anaokulu ile bir kere görüşmesini ısrarla tavsiye ederim.

 • G

  Okulun yeni kurucusu Eda hanım ile okulumuz bambaşka bir okul oldu eğitim kalitesi ve bilinçli öğretmenlerimiz ile artık içimiz çok rahat okulumuzun fiziki yapısı çok iyi ve her geçen gün eğlence alanları çocuklarımız için zenginleştiriliyor.Çocuklarımızın gelişimleri hakkında sürekli geri bildirim alıyoruz.çocuğuna gerçekten önem veren eğlenerek öğrenmesini isteyen bütün ailelere egemen anaokulunu öneriyorum.

 • Siyah ile Beyaz kadar fark etti, Eda Hanım'ın okulun yeni devir aldığı.. Yine bu okula kayıtlıyken, başka okul arayışlarım olmuştu ama Eda Hanım'ın elinin değmesiyle bambaşka bir yer olduğu konusunda diğer Velilerle hemfikiriz. İyi ki...

 • SK

  Şubat ayında okulun el değiştirmesiyle birlikte gözle görülür değişiklikler yapıldı ve devamının geleceğinden de eminim. Bundan dolayı Eda Hanım’a teşekkür etmek isterim. Okulun bahçesi çocuklar için oldukça kullanışlı, yaz aylarında kullanabildikleri bir havuzun olması da artı sebep. Bunun dışında öğretmen kadrosu oldukça güvenilir ve çocuğum okula gülerek gidiyor bu en önemlisi zaten :)

 • Şubat ayında el değiştirelen okula eda hanımın gelmesi ile kurumda ciddi değişimler gözlemlendi.İlk başlarda aklımda soru işaretleri bulunsa da Eda hanım sayesinde içimiz artık çok rahat ve güven kazanmış durumdayız. Güvenilir ve uzman kadrosu ile alanlarında çok başarılı olan öğretmenlerimize ve kurum yönetimine çocuklarımı emanet ederken içim çok rahat. Teşekkür ederim :)

 • EA

  Oğlum bir yıldır egemende gayet temiz düzgün güvenlik,beslenme,eğitim çok tatminkar okulun bahçesi çok büyük yaz aylarında bahçede kahvaltı yapıp bol bol aktivite yapıyorlar oğlum çok hareketli enerjisini atıyor yüzme havuzu var yazın iki ay suda aktiviteleri ve etkinlikleri var sahibi eda hn muhteşem bir insan özel okulda müşterisinizdir ama burda velisiniz asla parayla bağdaştırmadığı bir eğitim anlayışı var sevimli sıcak samimi öğretmenimiz büşra hn sabırla anlayışla ilgileniyor oğlumla çok memnunum tavsiye ederim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Dragos Egemen Anaokulu İletişim Bilgileri

Orhantepe Mah. Mutlu Sok. No:29, Dragos-Kartal/istanbul
0 216 706 6889
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

%10
İndirim

OKUL.COM.TR VELİLERİNE ÖZEL !!!

Özel Dragos Egemen Anaokulu ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 31 Ocak tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


31 Ocak 'a kadar.

Okul Fiyatı - Tam Gün

Aylık Ödeme: 2000 TL - 1800 TL

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum