fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Düş Bilginleri Anaokulu

Özel Düş Bilginleri Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:30
Sabahçı: 09:00/12:00
Öğlenci: 12:00/15:30

Özel Düş Bilginleri Anaokulu Hakkında

İstanbul Beylikdüzü bölgesinde eğitim hayatını sürdüren Özel Düş Bilginleri Anaokulu 2-6 yaş aralığında ki çocuklara eğitim hizmeti vermektedir. Okulun temel hedefi 21.yüzyıla uyum sağlayan ve İngilizceyi yaşıtlarının üstünde, doğru şekilde ve gelişmiş olarak konuşabilen çocuklar yetiştirmektir. Çocukların öz güveni yüksek, sosyal, problem çözebilen ve farklı değerlere saygılı bireyler olmasını amaçlayan kurum bu doğrultuda keşif, hareket ve drama çalışmaları yapmaktadır. Kurumda çocukları ilkokula hazırlayabilmek için 5-6 yaş gruplarına bazı eğitimler verilmektedir. Matematik eğitimleri ile çocukların sayıları öğrenmesi ve toplama çıkarma gibi temel işlemleri basit şekilde yapabilmesi öğretilmeye çalışılmaktadır. Kavram geliştirme ve dil çalışmaları ile çocukların kendilerini iyi bir şekilde ifade edip kelime haznelerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir Özel Düş Bilginleri Anaokulu'nda yabancı dil olarak İngilizce seçilmiştir ve yabancı uyruklu öğretmenler ile yoğun bir program doğrultusunda dersler işlenmektedir. Küçük yaş gruplarında ritim ve orff çalışmaları, ıslak alan atölye çalışmaları yapılmakta ve çocuklara motor becerilerinin kazandırılması amaçlanmaktadır. Hayal ve tasarım atölyeleri, çocuk yogası ve beyin jimnastiği oyun gruplarında öne çıkan diğer ders ve aktivitelerdir. Çocuk yogası çocukların fiziksel gelişimleri ve zihinsel olarak rahatlamaları için oldukça önemli bir etkinliktir. 36 ay ile 66 ay arası çocuklarda daha çok akademik temelli ve ilköğretime hazırlık doğrultusunda bir program uygulanmakta, dil dersleri daha çocukların aktif katılımıyla işlenmektedir. Bunun yanı sıra eğitim temeli atölyeler üzerine olan kurumda toplam 10 farklı atölye bulunmaktadır. Motor becerilerini geliştirmeye yönelik olarak drama atölyesi kullanılmaktadır. Gözlem yeteneklerini geliştirmek amacıyla fen ve doğa atölyesi bulunmaktadır. Küçük yaş çocuklar için hareket atölyesi ve ıslak alanlar atölyesi de bulunmaktadır. Yapı inşaat atölyesi, sayılar atölyesi, puzzle ve kitap atölyesi, ritim atölyesi ve keşif atölyesi ile çocukların meraklarını canlı tutmak, onları sorgulayan bireyler yapmak amaçlanmaktadır. Özel Düş Bilginleri Anaokulu'nda güvenlik her zaman üst düzeydedir ve kuruma yabancıların girmesi engellenmektedir. Servis hizmeti veren kurumda ayrıca hafta sonu eğitimde mevcuttur. Hafta sonu eğitiminde spor atölyesi, sanat atölyesi, fen ve doğa atölyesi bulunmaktadır. Ekstra olarak çocukların iyi vakit geçirmeleri ve üretimi gözlemlemeleri için çim adam atölyesi bulunmaktadır. Kurumda ayrıca doğum günü partileri ve farklı parti organizasyonları düzenlenmektedir. Yaz döneminde de eğitimine devam eden kurum, 12 ay boyunca hizmet vermektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (8)

 • ÖD

  Biz çok memnunuz kesinlikle en kıymetliniz olan çocuğunuzu gönderebilirsinizHer haliyle yeterli

 • ÖG

  Oğlumu 3yildir bu kuruma emanet ediyorum.Kurumun yöneticisi olan Yüksel Bey'in akademisyenlk geçmişi emanetimi buraya teslim etmemdeki en büyük etkenlerden biri oldu. Okululun 1yil boyunca çocuklara uygulayacağı tüm dersleri içeren planı önünüze sunması hiç bir kresde karsilasmadgmz bir kriterdi ve etkileyiciydi.Okul sosyal etkinlik anlamında çocukların rahatça enerji sarfedebilcegi büyük alana sahip.Beylikdiuzunde gördüğüm 2katli mustakilden bozma bircok anaokulundan sonra oğlum için en iyisinin burası olduğunu düşündüm.Basta Yüksel Bey okul psikologunun ve personelinin güler yüzlü karşılamaları öğretmenimizin çocuklarla yaptığı etkinlikler hepsi 3yildr istikrarla devam etmektedir.Hic düşünmeden çocuklarınızı emanet edebileceğinizi bir kurum...Öğretmenlerin değişimi kabul edilebilir su veya bu sebepten ama okul psikoloğu her yıl degsmemeli ve daha aktif hizmet vermeli naçizane

 • Fg

  İki yıldır çocuğumu düş bilgileri ana okuluna gönderiyorum çevremdeki herkese Tavsiye edebileceğim çok nitelikli ve donanımlı bir okuldur. Hiçbir zaman aklım çocuğum da kalmıyor için her zaman rahat iki yıldır en ufak bir problem yaşamadık. Çocukların günlük aktivitelerini portaldan takip edebiliyoruz. Çocuklar için iyi bir okul Ebeveynlerin En büyük şansıdır ben de bu konuda şanslı olduğumu düşünüyorum.

 • şf

  çabanın bu sene ikinci yılı çok sansliyimki böyle bir okulla tanıştık çağan çok güzel beceriler kazandı her zaman büyük bir istekle gidiyor çocuklara gösterilen ilgi sevgiyle harmanlanmış hiç gözüm arkada kalmıyor dört dörtlük bir okul yüksel bey öğretmenimiz sezen hn harikalar yaratıyorlar eminimki çağan bu okulun meyvelerini bütün hayatı boyunca yiyecek kendilerine böyle bir okulu beylikdüzü kazandırdıkları için müteşekkirim

 • ük

  Kızımı saat 19.30 a kadar emanet ettiğim ve güvendiğim okul. Güven, sevgi, disiplinin verildiği anaokulumuz. Samimi ama disiplinli bir eğitim anlayışla çocuklara sorumluluk ve sevgiyi aynı anda öğretebiliyorlar.

 • AG

  GEREK ÖĞRETMENLERİ GEREKSE OKULUN FİZİKİ ŞARTLARI ÇOK İYİ

 • Okulda bahçe geniş aynı zamanda da tüm sınıflarda camlar büyük tutulmuş çocuklar doyarak gün ışığı alıyorlar. Her oda ayrı bir güzellik, her oda ayrı bir kusursuzluğa sahip. Bir okul bu kadar güzel tasarlanabilirdi.

 • FS

  Müzik ve ritim dersleri yapılıyor ve okulda öğretmenler gerçekten tam donanımlı. Çocukların yetenekleri keşfedilince onları her yöne yönlendirebiliyorlar

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Düş Bilginleri Anaokulu İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mah. Onur Sok. Demir Romance Sitesi, Safir Blok, No:12-3, Beylikdüzü/istanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum