fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Duygu Müzik Anaokulu

Özel Duygu Müzik Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Duygu Müzik Anaokulu Hakkında

Kendine ait binası bahçesi ile hizmet veren Özel Duygu Müzik Anaokulu, Pendik semtinde İstanbul içinde merkezi bir konumda yer almaktadır. Okul 3-6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim vermektedir. Donanımlı sınıfları, tecrübeli eğitmen kadrosu ve kaliteli eğitimi ile Özel Duygu Müzik Anaokulu sosyal, yaratıcı, girişken ve aktif bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktır. Okulun çalışma saatleri sabah 07:00 ile akşam 19:00 saatleri arasındadır. Okulun içerisinde mevcut olan oyun alanlarının yanında bahçesinde de çocukların sağlığını tehdit etmeyen malzemeler ile yapılmış bir oyun parkı bulunmaktadır. 3-4 yaşlarındaki çocuklar için öğleden sonra uyku saati uygulaması bulunan okulda, 5-6 yaş çocukları bu saat diliminde ilkokula hazırlık branş dersleri etkinlikleri görmektedirler. Özel Duygu Müzik Anaokulu 'nda verilen eğitimlerin tamamı çocukların ezberlemeden sebep sonuç ilişkisi ile konuları kavramalarına yönelik etkinliklerle verilmektedir. Okulda yabacı dil eğitimi olarak İngilizce dersleri verilmektedir. Özel Duygu Müzik Anaokulu 'nda çocuklar öğretmenleri ile birlikte bale, drama, piyano, pilates, yoga, satranç ve keman aktiviteleri yapmaktadır. Okulda 15’ er kişilik sınıflar halinde guruplara ayrılan çocukların gurup isimleri de İngilizce olarak verilmiştir. Aynı zamanda gün içerisindeki etkinliklerin çoğunda çocuklara İngilizce ile ilgili kavramlar sıklıkla verilmekte olup, yabancı dilin pekiştirilmesi ve kalıcı olması sağlanmaktadır. Okulda kullanılan malzemelerin tamamı çocukların sağlığı düşünülerek seçilmiştir. Halıdan koltuğa tüm malzemeler, son teknoloji ürünü olup antibakteriyel özellik taşımaktadır. Binada ve bahçede çocukların kullandıkları her alanda hijyene son derece önem verilmektedir. Mevcut hijyenin devamlılığının sağlanması için gün içerisinde de temizliğe itina ile devam edilmektedir. Özel Duygu Müzik Anaokulu yemekhanesinde çocuklara verilen yemekler, çocukların sağlıklı ve dengeli beslenmeleri için özel olarak hazırlanmış haftalık ve aylık menülerin hijyenik koşullarda itina ile hazırlanarak çocuklara sunulmaktadır. Sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı olarak çocuklara üç öğün yemek verilmektedir. Okulun servis hizmetinden yararlanmak istediğinizde, çocuklarınızın güvenle yolculuk yaptığından emin olabilirsiniz. Servis şoförleri taşıdıkları yolcularının çocuk olduğunun bilinci ile araç kullanmaktadırlar. Ayrıca okul yönetimi servislerin düzenli periyotlarda bakımlarının yapılıp yapılmadığını takip etmektedirler. Servis içerisinde çocukların sorunsuz bir şekilde yol almalarına refakat eden yardımcı bir öğretmen bulunmaktadır. Hafta sonları için beden ve zihin gelişimini destekleyen kurslara katılan çocuklara yaptırılan özel etkinlikler onların eğitimlerini pekiştirmektedir. Bale, gezi, müzik etkinlikleri ile çocukların sanatla iç içe eğlenceli vakitler geçirmeleri sağlanmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Sınıf Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

Yorumlar

 • TG

  BİR ARKADAŞIMIN TAVSİYESİYLE GİTTİM VE DOĞRU BİR KARAR VERMİŞİM.ÇOK MEMNUNUZ.

 • GT

  YILLARIN DENEYİMİ,ÖĞRETMENLERİN TECRÜBESİ İLE ÜÇ YILDIR HİÇ SORUN YAŞAMADIK.ÇOK MUTLUYUZ DUYGU MÜZİK AİLESİYLE...

 • AG

  SEVGİ DOLU,ANNE SICAKLIĞINDA BİR OKUL İSTİYORSANIZ DUYGU MÜZİK ANAOKULUNU TERCİH ETMELİSİNİZ.

 • TY

  SICACIK BİR ORTAMDA ÇOCUĞUNUZUN OLMASINI İSTİYORSANIZ DUYGU MÜZİĞİ TERCİH ETMELİSİNİZ...

 • DT

  HEP KENDİME SORDUM ÇOCUĞUM İÇİN EN İYİ OKULU NASIL BULURUM DİYE.NE ÖNEMLİYDİ BENİM İÇİN,OTURDUM YAZDIM:SAĞLIKLI,GÜVENİLİR,MUTLU OLABİLECEĞİ BİR OKUL.BEKLENTİMİZ BU YÖNDEYDİ.PENDİKTE BÜTÜN OKULLARI GEZDİK,TABİ Kİ YAŞAMADAN ÖĞRENEMEYECEĞİMİZ BİR DURUMUN İÇİNDEYDİK.DUYGU MÜZİK İLE GÖRÜŞMEMİZDE İDARİNİN SICAKLIĞI İÇERİDEKİ ÖĞRENCİLRİN SESİNİ DİNLİM VE BURASI DEDİM.HİÇ PİŞMAN DEĞİLİM.O KADAR MEMNUNUM Kİ SİZDE TANIŞIN DERİM.

 • st

  PENDİK BÖLGESİNDE OKUL MU ARIYORSUNUZ ?ÇOCUĞUNUZ İÇİN EN İYİSİNİ O ZAMAN DUYGU MÜZİK ANOKULUNU ZİYARET EDİN DERİM.ÇOK ÇOKKK MEMNUNUM..İYİ Kİ VARSINIZ..

 • SD

  GÜVENİLİR,SAĞLIKLI BİR ORTAMDA ÇOCUĞUM EĞİTİM ALSIN İSTİYORSANIZ DUYGU MÜZİĞİ TERCİH ETMELİSİNİZ.

 • GY

  EĞİTİMDE KALİTE İSTİYORSANIZ EN ÖNEMLİSİ DE ÇOCUĞUM MUTLU OLSUN İSTİYORSANIZ, DUYGU MÜZİK ANAOKULU İLE TANIŞIN DERİM.

 • HK

  PENDİK İN EN SEVGİ DOLU OKLUNDA 2 YILDIR MUTLU BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYORUZ.HERKESE TAVSİYE EDERİM.

 • MK

  ANNE ŞEFKATİ İLE ÇOCUĞUNUZU SARIP SARMALAYAN BİR OKUL.MİNİK KALBİM ÇOK MUTLU...SİZİ SEVİYORUZ DUYGU MÜZİK AİLESİ...

 • sy

  İYİ Kİ DUYGU MÜZİK DİYORUM.HER ANNE GİBİ OKUL ARAYIŞIM ÇOK ZOR GEÇTİ.OĞLUM İÇİN EN İYİ OKULU ÇOK ARAŞTIRDIM.BİR ARKADAŞIM DUYGU MÜZİK İLE TANIŞTIM.EĞİTİM MODELLERİ,YILLARDIR OTURMUŞ OLAN SİSTEMLERİ OLMASI,ÖĞRETMEN KADROSU İDARİ KADROSU, HERŞEYİ İLE ÇOK GÜZEL BİR OKUL...ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.OĞLUM ÇOK MUTLU VE BENDE ÇOK MUTLUYUM....

 • sc

  PENDİKTE ÇOK OKUL ARAŞTIRDIM.VE SONUNDA ÇOCUĞUM İÇİN DOĞRU OKULU BULDUM.2 YILDIR ÇOCUĞUM MUTLU OLARAK OKULA GİDİYOR.ÇOK ŞEY KATTI OKUL HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ...

 • ST

  PENDİKTE BİLİNİRLİĞİ OLAN GERÇEK BİR ANAOKULU.EĞİTİM KALİTESİ TARTIŞILMAZ..ÇOCUĞUM 3 YILDIR DUYGU MÜZİKTE KIZIM O KADAR MUTLU Kİ ANLATAMAM.DUYGU MÜZİK İLE TANIŞMADIYSANIZ MUTLAKA TANIŞIN.

 • sg

  İDARİ KADROSU,ÖĞRETMENLERİ İLE İKİ YILDIR ÇOCUĞUMU EMANET ETTİĞİM BİR YER.İKİNCİ BİR EVİ GİBİ HİSSETTİRDİKLERİ İÇİN HEPSİNE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM.ÇOCUĞUNUZU HİÇ DÜŞÜNMEDEN DUYGU MÜZİK ANAOKULUNA BIRAKABİLİRSİNİZ.

 • sg

  Okula alıştırma dönemindeki tutumları, öğretmen öğrenci güven ilişkisine verdikleri önem inanılmaz. Oğlumun başladığı ilk günden beri iyiki bu okula başladı dedirtti bana. Bir çok okulu değerlendirmiş biri olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Eğer bir de Nazlı öğretmen ve Gülşah öğretmene denk gelirseniz o da bonus olur :)

 • Bg

  Yarım dönemdir 4yaşlarındaki ikizlerim duygu müzikte eğitim görüyor tavsiyeler üzerine seçtik ve bu ailenin içinde olduğumuzdan dolayı çok mutluyuz gerek çocuklarım gerek ben çok memnunuz Güler yüzlü idari kadrosu öğretmen kadrosu branş öğretmenlerinin kendi branşlarında eğitimli olmaları okul yemekleri hijyeni her bakımdan memnunuz anaokulunun sadece faaliyet ve vakit geçirmek olmadığını oturmuş eğitim sistemiyle kanıtlayan bir okul inşallah seneye de bu ailenin içinde olacağız kesinlike tavsiye ediyorum..Kurtköy ve Tuzla’da da yeni yorum anaokulu adında aynı kurucu devam etmekte bilginize

 • B

  Yarım dönemdir 4yaşlarındaki ikizlerim duygu müzikde gerek güler yüzlü idari kadrosu gerek öğretmen kadrosu gerekse branş öğretmenleri gerek çıkan yemekler ve okul hijyeni harika bir okul en önemlisi eğitim sistemini oturtmuş faaliyet ve vakit geçirmek amaçlı olmayan mükemmel bir okul bizde tavsiyeler üzerine yazdırdık iyi ki de duygu müziği seçmişiz çok memnunuz inşallah önümüzdeki sene de bu ailenin içinde olucaz kesinlikle tavsiye ediyorum

 • Ök

  Yarım dönemdir gözüm arkada kalmadan kızımı emanet ettiğim güzel kurum. Tavsiye üzerine seçtik bu okulu ve iyi ki secmişiz diyebilirim şuan. Guler yüzlü ve anlayışlı bir idari kadro ve öğretmen kadrosuna sahip. Branş dersleri konusunda da çok başarılılar ayrıca.

 • B

  Kızım 2 senedir devam ediyor. Çok memnunuz verilen eğitimden öğretmenlerin ilgisinden çıkan yemeklere kadar benim çocuğumdan sonra 3 arkadaşım da çocuklarını yazdırdı ve hepsi cok memnun yönetim olarak sizi tebrik ediyorum basarilarinizin devamını diliyorum .sevgiler Burcu özbayrak

 • Beklentilerin sadece özbakım ve vakit geçirme olmadığını kanıtlayan, akademik başarısı, öğretmen ve idaresinin güler yüzleri gerçekten insanın için rahatlamasına sebep oluyor. Pendik de çok geniş bir kitle tarafından da bilinmeleri ve tavsiye edilmeleri tercihim konusunda önemli olmuştu. Çocuğum 2 senedir Duygu Müzik Anaokulu'nda okumakta ve çok mutlu. özellikle branş derslerinin kalitesi beni ve çocuğumun mutluluğuna sebep. Herşey için teşekkür ederiz.

 • ia

  Herşey çocuklar için düşünülmüş, özellikle okul öncesi eğitimde oldukça güvenilir harika öğretmenleri olan bir okul. İlkokula hazırlık sürecinde çok faydasını gördük ne kadar teşekkür etsek az

 • ma

  Yemekleri, öğretmenlerin ilgisi, etkinlikler vs. hepsinden çok memnunuz. Ben de o öve öve bitiremeyenlerdenim

 • AA

  yılların verdiği tecrübe ile eğitime farklı bir bakış açısı getirip en iyi şekilde devam ediyorlar.çok memnunuz :)

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Duygu Müzik Anaokulu İletişim Bilgileri

Bati Mah.sabri Taşkin Cad.no:26/1-2Pendik/istanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum