fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Duygusal Zeka Anaokulu

Özel Duygusal Zeka Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 1-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Duygusal Zeka Anaokulu Hakkında

Özel Duygusal Zeka Anaokulu 'nda 3-4-5 ve 6 yaş grupları şeklinde her yaşın kendi grubu oluşturularak eğitim verilmektedir. Çalışan anneler için özel oluşturulan 1-2 yaş kreş bölümü de anaokulunda mevcut. Her yaş grubu kendi aralarında sınıflandırılarak çocuğun potansiyelinin daha rahat çıkarılması ve toplum içindeki davranışlarının kolayca gözlenebilmesi amaçlanmıştır. Eğitim grupları yaşın yanı sıra tam gün, yarım gün ve oyun grupları olarak da sınıflandırılmıştır. İstanbul Ümraniye bölgesinde eğitim hizmetine devam etmektedir. Özel Duygusal Zeka Anaokulu ’nun ücretlerinin yarısı devlet tarafından karşılanmaktadır. Anaokulu devlet teşvik formundan yararlanmaktadır. Konu hakkında geniş bilgi ve kayıt imkanları anaokulunun kendi sitesinden yapılabilmektedir. Erken kayıtlarda indirim ve kolaylıklar da mevcuttur. Anaokulu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışmaktadır. Kendi psikolojik danışmanına sahip olan Özel Duygusal Zeka Anaokulu ' nda çocuklar ve aileler için rehberlik sistemi bulunmaktadır. Eğitimin çocuklarımızla bitmediğine inanan anaokulu aileler için danışmanlık ve bilgilendirme konusuna oldukça önem vermektedir. Anaokulu yemekhane, uyku odası, bahçe, açık ve kapalı oyun alanları gibi fiziksel imkanlara sahiptir. Yemekhanede çıkacak olan yemekler her ayın başında velilere bilgilendirmesi yapılarak çocuklarımıza sunulmaktadır. Öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere iki öğün yemek verilmektedir. Öğle yemeklerinde çorba ve 2 çeşit ana yemek olarak 3 çeşit yemek sunulmaktadır. Anaokulunda eğitim sistemi olarak uluslararası düzeyde geçerliliğini koruyan High-scope eğitim programına yer verilmektedir. Bu sisteme bağlı olarak sorumluluk sahibi, kendisi ve çevresiyle barışık, işbirliği yapabilen, paylaşmaya özen gösteren mutlu bireyler yetiştirilmek hedeflenmiştir. Yıl içinde farklı etkinliklere ev sahipliği yapan anaokulunda ata binme, yüzme, tiyatro, kapalı ve açık alan oyunları, uçurtma müzesi ve şenliği etkinlikleri düzenlenmektedir. Velilere etkinlikler ve okulun eğitim programı hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Özel Duygusal Zeka Anaokulu 'nun eğitim verdiği branşlar içerisinde İngilizce, satranç, halk oyunları, jimnastik ve zeka oyunları bulunmaktadır. Okul öncesi yabancı dil eğitimine oldukça önem verilmektedir. Her branş dersi alanlarında uzman öğretmenler tarafından çocuklara verilmektedir. Bu etkinliklerin dışında veya bağlı olarak birçok gezi etkinliği düzenlenmektedir. Aktif olarak çalışan gezi kulübü müze ve doğa gezileri düzenlemektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Hibrit Eğitim Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (4)

 • RT

  Oğlumun okulu. Oğlum biraz içine kapanık bir çocuk arkadaşlarının yanında hep pasif kalıyor oynamak istemiyordu okula başladığından beri böyle bir sorunu kalmadı öğretmenleri ilgiyle yaklaştılar rehberlik hizmeti çok yardımcı oldu ve hızla alıştı okuluna yavrum.

 • FA

  Oğlum bu okula gidiyor öğretmenlerinin ilgi ve alakasından çok memnunuz. Ancak fiziksel koşulları yeterli değil sınıfları küçük ve yemek çeşitliliği yok en azından yemek konusunda kendilerini geliştirebilirler.

 • TA

  Bu okula çocuğumu gönderiyorum çevremizin tavsiyesi üzerine bu okulu seçtik ve çok memnun kaldık hiç bir veliden de olumsuz bir şey duymadım şimdiye kadar. Eğitim kalitesi iyi, fiziksel koşulları iyi, sosyal aktiviteleri iyi daha ne olsun.

 • Veli

  Evde hayatta yemediği yemekleri okulda severek yediğini gördükten sonra çok mutlu oldum. Çok teşekkür ederim böyle güzel bir alışkanlık kazandırdığınız için.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Duygusal Zeka Anaokulu İletişim Bilgileri

Çamlik Mah. İkbal Cad. Satiroğlu Sokak, No:18/20, Ümraniye/istanbul
0 216 706 6885
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum