fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Elif Çocuk Akademisi Anaokulu

Özel Elif Çocuk Akademisi Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/13:00

Özel Elif Çocuk Akademisi Anaokulu Hakkında

Özel Elif Çocuk Akademisi Anaokulu oyun odaklı BUTİK bir eğitim merkezidir. Alanında uzman kişilerce yapılan çalışmalar kurucu psikoloğumuz tarafından desteklenmektedir. Dersliklerimiz tek kat üzerinde olup, sporsal faaliyetlerimize verdiğimiz ehemmiyetten dolayı cimnastik katımız ayrıdır. Her çocuğun içindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı, özgüveni gelişmiş kendinden emin çocukların temelini oluşturmayı hedefliyoruz. Tek bir eğitim modelinden ziyade tüm eğitim modellerinin en iyi yönleri alınarak hazırlanmış ; montessori eğitimi, reggio emilia, waldorf, stem eğitim ,high scope gibi yaklaşımlarla zenginleştirilmiş eklektik bir model oluşturduk. Sahaya çıkış iddiamız ve bizi diger kurumlardan ayıran fark bir anaokulundan çok daha ziyade çocuklarımız için karakter gelişimi ve eğitimi üzerinde durarak ezberleri bozuyoruz. Anne şefkatini akademik düzeyle birleştirmek için sizide elif çocuk akademisini bir çayımızı içmeye bekliyoruz. Kendine özgün tek kat fiziksel ortamıyla Iddialı bir okul EYFS (Erken Yıllar Hazırlık Aşaması) Hızlı ve Analitik Düşünme STEM EĞİTİMİ Sınırsız keşif ve öğrenme Fen ve Doğa Organik ve Sağlıklı Beslenme

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- STEM

Yorumlar (3)

 • AP

  Kurucumuz Gülsen Hoca hem çok başarılı bir öğretmen ve hemde çocuk psikolojisinden çok iyi anlayan bir psikolog, oryantasyon sürecinde 3 gün okulda bekledim. Gönül rahatlığıyla evlerinizi bu temiz ınsanlara emanet edebilirsiniz. Daha yeni olmalarına rağmen branşlarıyla öne çıkacaklarına eminim. Tavsiye ederim.

 • EC

  Gülsen hoca ve didem hocayı çalıştıkları kurumdan tanıyorum. Okulumuzda yaptıkları dokunuslarla tüm velileri kendilerine hayran bırakmışlardı. Eğitim sistemi çok harika ve bir akademi okulu , tüm velilere tavsiye ederim.

 • Çk

  Okul dizaynı çocuk psikolojisi ve algısına göre dizayn edilmiş ozellikle toprak bahçe , terapi için kum havuzu olması, kurucu ve öğretmenlerin güleryüzle tatlı dille karşılayıp akademik eğitiminde zengin oluşu okulu benim için bölgenin en iyi okulu yapmıştır. Kesinlikle tavsiye ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Elif Çocuk Akademisi Anaokulu İletişim Bilgileri

Balmumcu Mahallesi Delalzade Sokak No:2, Beşiktaş/istanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum