fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Elif Deniz Anaokulu

Özel Elif Deniz Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00
Sabahçı: 07:30/13:00
Öğlenci: 13:00/18:00

Özel Elif Deniz Anaokulu Hakkında

Eğitimin mutlu bir ortamda ve sevgiyle kalıcı olacağını düşünen Özel Elif Deniz Anaokulu kendine güvenen ve mutlu çocuklar yetiştirebilmek için eğitim hizmeti vermeye başlamıştır. Okul Kartal bölgesinde yer alan ve fiziki olarak donanımlı bir kurumdur. Çocukların ihtiyaçlarını karşılayan uyku odası , yemekhane ,revir ve oyun alanları okul binası içerisinde yer almaktadır. Bu alanlarda çocuklar için gerekli materyaller özenle seçilmiş ve herhangi bir kaza durumuna karşı önlemler alınmıştır. Özel Elif Deniz Anaokulu çocukların güvenliğine oldukça önem vermektedir. Bu yüzden okulda güvenlik hizmetleri bulunmaktadır. Aynı zamanda çocukların güvenli gidiş gelişini sağlamak için servis hizmeti de sunmaktadır. Serviste çocuklara yardım etmek ve onlara bakmakla görevli olan personeller de bulunmaktadır.
Yabancı dilin gerekliliğini bilen kurum , çocuklar için yabancı dil olarak İngilizce eğitimi vermektedir. Çocukların her yönden gelişimi için özenle kadro seçimi yapan okul branş derslerinin haricinde çocukların gelişimi için birçok aktivite yapmaktadır. Drama , el sanatları , görsel sanatlar bunlardan birkaçıdır. Drama eğitimleri çocukların iletişim becerilerini geliştirici eğlenceli bir ortam sağlayan bir eğitimdir. Okul öncesi dönemde motor kaslarını henüz kullanamayacak vaziyette olan çocukların bu kaslarını geliştirebilmek için el sanatları dersleri kapsamında birçok etkinlik düzenlemekte ve bu kas gelişimi desteklenmeye çalışılmaktadır. Özel Elif Deniz Anaokulu bu etkinliklerden çocukların keyif alabilmesi için renkli ve öğretici materyaller tercih etmiştir. Çocukların düşünme kabiliyetini geliştirebilmek adına okulda satranç eğitimi de verilmektedir. Yıl sonunda da satranç turnuvaları ile çocukların verimli zaman geçirmesi sağlanmaktadır. Çocukların bedensel gelişiminin de önemli olduğunu vurgulayan Özel Elif Deniz Anaokulu çocuklar için jimnastik eğitimi vermektedir. Yaz okulu ile yaz döneminde çocukların dolu dolu ve eğlenceli bir dönem geçirmesi sağlanmaya çalışılmaktadır. Çocukların gelişim sürecini yakından takip edip olası sorunları önlemek için okulun rehberlik hizmeti de bulunmaktadır. Okul bahçesini olabildiğince verimli kullanmaya çalışan okul hava şartları elverdiğince etkinlikler açık alanda yapmaya çalışmaktadır çünkü çocukların sürekli okul binası içerisinde durması gelişimleri açısından olumlu değildir.

Özel Elif Deniz Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Eklektik Yaklaşım

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

Özel Elif Deniz Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Elif Deniz Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Elif Deniz Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 18:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 07:30 - 13:00 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 13:00 - 18:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Elif Deniz Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, Rusça dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Elif Deniz Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Elif Deniz Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Elif Deniz Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Elif Deniz Anaokulu Yorumları (6)

 • SA

  Öncelikle ÖNCE SEVGİ sloganlarının hakkını veren bir eğitim kurumu, kurum sahibi hanfendi tamam bu işe gönül vermiş. Öğretmenleri tecrübeli ve sevgi dolu evimizdeki konfora sahip ve tertemiz bir okul Çocuğumuzdaki gelisim ve değişimi kısa sürede hissettirdiler bize Müstakil değil Ama müstakil okullardan daha konforlu merdiven riski yok teşekkür ederiz

 • RA

  "Önce sevgi" sloganının gerçekten hakkını veren, çocukların üstüne titreyen , çocukların güvenliğini üst düzeyde tutan, bir anaokulda beklentilerinize fazlasini bulacağınız, iki çocuğumu da gözüm kapalı emanet ettiğim eğitim kurumu...

 • Ben okula sadece gezmeye gittim. Oglum için. Okulun herseyine hayran kaldim.

 • RK

  Fiziksel koşulları çok iyi sınıfları olsun. Dersler etkili bir şekilde işlenebiliyor. anaokulunda ezberci eğitim yerine yaşayarak oynayarak eğitim vermek esas olduğu için fiziksel koşullar daha önemli diye düşünüyoruz. o yüzden gayet memnunuz.

 • SA

  Çocuğum okula başladığından beri okulda çok şey öğrendi arkadaşları, öğretmenleri ona çok şey kattı. Sorgulayan, eleştiren, merak eden, kendisiyle barışık bir çocuk oldu verilen eğitim gerçekten çok kaliteli.

 • TA

  Tertemiz, rengarenk ve ferah sınıfları var ayrıca sınıflarda çocuklara tehlike oluşturabilecek malzemeler de yok. Okulun personelleri olsun öğretmenleri olsun aile ortamı var. Güvenlik önlemleri üst düzey

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Elif Deniz Anaokulu İletişim Bilgileri

Uğur Mumcu Mahallesi̇ Yunus Emre Caddesi̇ Fi̇ruze Sokak No:8 Kartal/İstanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum