fb
Özel Elif Deniz Anaokulu

Özel Elif Deniz Anaokulu

0 216 706 6874
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Elif Deniz Anaokulu Hakkında

Eğitimin mutlu bir ortamda ve sevgiyle kalıcı olacağını düşünen Özel Elif Deniz Anaokulu kendine güvenen ve mutlu çocuklar yetiştirebilmek için eğitim hizmeti vermeye başlamıştır. Okul Kartal bölgesinde yer alan ve fiziki olarak donanımlı bir kurumdur. Çocukların ihtiyaçlarını karşılayan uyku odası , yemekhane ,revir ve oyun alanları okul binası içerisinde yer almaktadır. Bu alanlarda çocuklar için gerekli materyaller özenle seçilmiş ve herhangi bir kaza durumuna karşı önlemler alınmıştır. Özel Elif Deniz Anaokulu çocukların güvenliğine oldukça önem vermektedir. Bu yüzden okulda güvenlik hizmetleri bulunmaktadır. Aynı zamanda çocukların güvenli gidiş gelişini sağlamak için servis hizmeti de sunmaktadır. Serviste çocuklara yardım etmek ve onlara bakmakla görevli olan personeller de bulunmaktadır. Yabancı dilin gerekliliğini bilen kurum , çocuklar için yabancı dil olarak İngilizce eğitimi vermektedir. Çocukların her yönden gelişimi için özenle kadro seçimi yapan okul branş derslerinin haricinde çocukların gelişimi için birçok aktivite yapmaktadır. Drama , el sanatları , görsel sanatlar bunlardan birkaçıdır. Drama eğitimleri çocukların iletişim becerilerini geliştirici eğlenceli bir ortam sağlayan bir eğitimdir. Okul öncesi dönemde motor kaslarını henüz kullanamayacak vaziyette olan çocukların bu kaslarını geliştirebilmek için el sanatları dersleri kapsamında birçok etkinlik düzenlemekte ve bu kas gelişimi desteklenmeye çalışılmaktadır. Özel Elif Deniz Anaokulu bu etkinliklerden çocukların keyif alabilmesi için renkli ve öğretici materyaller tercih etmiştir. Çocukların düşünme kabiliyetini geliştirebilmek adına okulda satranç eğitimi de verilmektedir. Yıl sonunda da satranç turnuvaları ile çocukların verimli zaman geçirmesi sağlanmaktadır. Çocukların bedensel gelişiminin de önemli olduğunu vurgulayan Özel Elif Deniz Anaokulu çocuklar için jimnastik eğitimi vermektedir. Yaz okulu ile yaz döneminde çocukların dolu dolu ve eğlenceli bir dönem geçirmesi sağlanmaya çalışılmaktadır. Çocukların gelişim sürecini yakından takip edip olası sorunları önlemek için okulun rehberlik hizmeti de bulunmaktadır. Okul bahçesini olabildiğince verimli kullanmaya çalışan okul hava şartları elverdiğince etkinlikler açık alanda yapmaya çalışmaktadır çünkü çocukların sürekli okul binası içerisinde durması gelişimleri açısından olumlu değildir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Oyun Alanı
Revir
Bahçe

Hizmetler

Rehberlik
Yaz Okulu
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • R. K.

  Fiziksel koşulları çok iyi sınıfları olsun. Dersler etkili bir şekilde işlenebiliyor. anaokulunda ezberci eğitim yerine yaşayarak oynayarak eğitim vermek esas olduğu için fiziksel koşullar daha önemli diye düşünüyoruz. o yüzden gayet memnunuz.

 • S. A.

  Çocuğum okula başladığından beri okulda çok şey öğrendi arkadaşları, öğretmenleri ona çok şey kattı. Sorgulayan, eleştiren, merak eden, kendisiyle barışık bir çocuk oldu verilen eğitim gerçekten çok kaliteli.

 • T. A.

  Tertemiz, rengarenk ve ferah sınıfları var ayrıca sınıflarda çocuklara tehlike oluşturabilecek malzemeler de yok. Okulun personelleri olsun öğretmenleri olsun aile ortamı var. Güvenlik önlemleri üst düzey

"Özel Elif Deniz Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Elif Deniz Anaokulu İletişim Bilgileri

Uğur Mumcu Mahallesi Yunus Emre Caddesi Firuze Sokak No:8 Kartal/istanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Altın Pusula Anaokulu Özel Okul
Özel Altın Pusula Anaokulu

Çocuklara okuma alışkanlıkları kazandırmak için çeşitli çalışmalar yapıyorlar Öğrenciler için çok güzel bir şey. Branş d...

Özel Mektebim Okulları Kartal Anaokulu Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Kartal Anaokulu

HArika bir okul gerçekten. Oturduğumuz yere yakın olması bizim için çok büyük ayrıcalık oldu. Öğretmenler güleryüzlü öğr...

Özel Bal Çiçeğim Anaokulu Özel Okul
Özel Bal Çiçeğim Anaokulu

Kocaman yürekleriyle özverili çalışmalarından ödün vermeyen öğretmenlerimi tebrik ederim.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum