fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Emin Evim Anaokulu

Özel Emin Evim Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00
Sabahçı: 09:00/13:00
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Emin Evim Anaokulu Hakkında

Değişen şartlara rağmen varlığını koruyan Özel Emin Evim Anaokulu kişilik oluşumun temellerinin atıldığı okul öncesi dönemde 2-6 yaş gruplarına uygun bir şekilde eğitim vermektedir. Eğitim sisteminde bütünlük ilkesiyle ilerleyen kurum bu ilkeye uygun olarak çocuklara merak ettikleri bütünsel olarak okulda sunmaya gayret göstermektedir. Öğretmenler çocuk gelişimi mezunu, çocukları seven, sabırlı insanlardan oluşmaktadır. Öğretmen haricinde okulda bir aşçı bir de temizlik görevlisi bulunmaktadır. Okul çocukların gelişimini yakından takip edebilmek için rehberlik hizmeti de sunmaktadır. Rehberlik hizmeti hem çocukların ihtiyacı hem de velilerin ihtiyacı için her zaman görevdedir ve çocukların gelişimini düzenli olarak takip ederek ailelere gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.
Özel Emin Evim Anaokulu 'nda çocukların mental ve fiziksel gelişimleri için birçok etkinlik ve ders yapılmaktadır. Okulda verilen drama dersleri ile çocukların yaratıcılıkları ve kendini ifade etme yetileri geliştirilmektedir. Yapılan Akıl oyunları ile çocukların eğlenerek zihin geliştirme etkinlikleri yapmaları sağlanır. Yapılan Çizgi Çalışmaları ile de çocukların ince motor kaslarının gelişmesi, kalem tutma yetilerinin gelişmesi sağlanmaktadır. Bu çalışmalar aynı zamanda çocukların ilkokula hazırlanmasını da sağlamaktadır. Özellikle 2-3 yaş gruplarında geliştirilmesi gereken bir konu da dikkat konusudur bu yüzden okulda Dikkat Geliştirici etkinliklerde düzenlenmektedir. Özel Emin Evim Anaokulu 'nda çocuklar için sosyal etkinliklerde düzenlenmektedir. Bunlar; Binicilik, Buz Pateni gibi etkinlikler. Dönem içerisinde gidilen yunus gösterileri de çocukların hem eğlenceli zaman geçirmesini hem de hayvan sevgilerini arttırmayı sağlamaktadır. Bunların haricinde okulda yıl sonu gösterileri, önemli günlerde etkinlikler düzenlenmektedir. Özel Emin Evim Anaokulu 'nun yaz okulu alternatifi de bulunmaktadır çocukların eğitimlerine yazın da devam edip verimli zaman geçirmesi için bu alternatif sunulmuştur. Güvenli bir yolculuk geçirmek adına çocuklar için servis hizmeti de bulunmaktadır.

Özel Emin Evim Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

Özel Emin Evim Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Emin Evim Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Emin Evim Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 19:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 09:00 - 13:00 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 13:00 - 17:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Emin Evim Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Emin Evim Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Emin Evim Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Emin Evim Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Emin Evim Anaokulu Yorumları (11)

 • GE

  Sevgili Emin Evim Anaokulu Ailesi, kızımızı gözü kapalı emanet ettiğim İstanbul’un en iyi Anaokulu. Öğretmenlerimiz ve Müdürümüz Zekiye hanım hepsi kaliteli ve Samimi, veliyi anlayan ve dinleyen kişilerden oluşan , işletme gibi değil gerçek bir okul gibi yönetilen, aile hissi veren bir kurum. Kızımız her okuldan geldiğinde ondaki keyfi mutluluğu görünce dünyalar bizim oluyor . Ve her gün ne kadar doğru bir okul seçtiğimiz için şükrediyoruz . Sevginizi ve emeğinizi yavrularımızdan esirgemediğiniz için sonsuz teşekkürler. İyi ki yollarımız kesişmiş

 • C

  Emin Evim Anaokulunda Yıl sonu etkinliği düzenledi.Kolejler bile böyle bir program sergilemediler.Zekiye hanım çok ilgili bir müdür.. Eğitim kalitesi tartışılmaz.

 • T

  Benim kızım 4 yıl boyunca Emin evim anaokulunda eğitim aldı. Çok memnun kaldım. Temiz, düzenli, eğitimi çok iyi olan bir okul. Kızımın şimdiki başarısını Emine Evim Anaokuluna borçluyum. Kendilerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

 • GA

  Çocuğum 1 yıldır bu okulda eğitim alıyor dikkat eksikliği sebebi ile bu okula kayıt yaptırdım.Çocugumdaki bu problemleri 6 ay içerisinde giderdiler.Daha öncelerinde çocuk psikoloğuna götürdüm otizm tanısı konuldu şimdi ise aynı doktorlar çocuğumun otizm olmadığını söylediler keşke daha önce bu okula getirseydim. Zaten okul müdürü zekiye hocamız bana otizm olmadığını söylemişti.Çocuğuma özel program uyguladılar.Tüm öğretmenlere teşekkürler.

 • Md

  Bu okula daha önce kuzenimin cocukları gelmişti bende kendi çocuğumu kayıt ettirdim. Çocuğumda yeme sorunu vardı şefkatle ilgilendikleri için çocuğumda bütün problemleri çözdülediler. Okul müdürümüz zekiye öğretmene ve harika kadrosu olan öğretmenlerimize teşekkür ediyorum..

 • TT

  3 yıldır çocuğum eminevimde okuyor okul müdürü Zekiye öğretmen ve diğer öğretmenler çok donanımlı çocuk pisikolojisinden anlayan bir kurum çocuğunuzu gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz

 • İkinci çocuğumu tekrardan aynı okula veriyorum.Çocukların ruh halinden anlayabilen, onları önemseyen, eğitim kalitesini hiç düşürmeyen bir anaokulu.Okul müdüremiz Zekiye Hanım ve öğretmenleri bu işin uzmanı kişiler.Kesinlikle tavsiye ederim.

 • FD

  Ben çocuğumu iki yıldır bu okula veriyorum. Pandemi sürecinde okul hijyenine dikkat eden önemseyen başka bir okul görmedim.Çocuklari kendi çocukları gibi seven değerli öğretmenlere ne kadar teşekkür etsem azdır.20 yıldır hiç el değiştirmemiş bir kurum olması beni çok etkiledi. Eğitim sistemleri oturmuş problemsiz bir program sunuyorlar

 • NH

  Anaokulu eğitimini iyi verdiklerini düşünüyorum. Olması gerektiği gibi yaş grupları üzerinden gelişim özelliklerine göre yapılandırıcı etkinlikler olduğunu okulla tanıştığınız gün gözlemleyeceksiniz zaten.

 • PA

  Oğlumuzu bu sene kaydettirdik. Gayet memnunum. Okul öncesi eğitim için oldukça ideal bir yuva. Çocukların kendilerini geliştirebilecekleri ortan sağlanmış durumda.

 • Veli

  öğretmenler çocuklarla kendi çocuklarıymış gibi ilgileniyorlar, günü günü verilen ders programlarına uyuyorlar, çocukların sosyal hayattaki davranışları, insanlarla iletişimi, yemek düzeni çok olumlu

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Emin Evim Anaokulu İletişim Bilgileri

Soğanli Mah.mustafa Kemal Cad.nevruz Sok.no:7 Bahçeli̇evler/İstanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum