fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Emin Evim Anaokulu

Özel Emin Evim Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00
Sabahçı: 09:00/13:00
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Emin Evim Anaokulu Hakkında

Değişen şartlara rağmen varlığını koruyan Özel Emin Evim Anaokulu kişilik oluşumun temellerinin atıldığı okul öncesi dönemde 2-6 yaş gruplarına uygun bir şekilde eğitim vermektedir. Eğitim sisteminde bütünlük ilkesiyle ilerleyen kurum bu ilkeye uygun olarak çocuklara merak ettikleri bütünsel olarak okulda sunmaya gayret göstermektedir. Öğretmenler çocuk gelişimi mezunu, çocukları seven, sabırlı insanlardan oluşmaktadır. Öğretmen haricinde okulda bir aşçı bir de temizlik görevlisi bulunmaktadır. Okul çocukların gelişimini yakından takip edebilmek için rehberlik hizmeti de sunmaktadır. Rehberlik hizmeti hem çocukların ihtiyacı hem de velilerin ihtiyacı için her zaman görevdedir ve çocukların gelişimini düzenli olarak takip ederek ailelere gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.
Özel Emin Evim Anaokulu 'nda çocukların mental ve fiziksel gelişimleri için birçok etkinlik ve ders yapılmaktadır. Okulda verilen drama dersleri ile çocukların yaratıcılıkları ve kendini ifade etme yetileri geliştirilmektedir. Yapılan Akıl oyunları ile çocukların eğlenerek zihin geliştirme etkinlikleri yapmaları sağlanır. Yapılan Çizgi Çalışmaları ile de çocukların ince motor kaslarının gelişmesi, kalem tutma yetilerinin gelişmesi sağlanmaktadır. Bu çalışmalar aynı zamanda çocukların ilkokula hazırlanmasını da sağlamaktadır. Özellikle 2-3 yaş gruplarında geliştirilmesi gereken bir konu da dikkat konusudur bu yüzden okulda Dikkat Geliştirici etkinliklerde düzenlenmektedir. Özel Emin Evim Anaokulu 'nda çocuklar için sosyal etkinliklerde düzenlenmektedir. Bunlar; Binicilik, Buz Pateni gibi etkinlikler. Dönem içerisinde gidilen yunus gösterileri de çocukların hem eğlenceli zaman geçirmesini hem de hayvan sevgilerini arttırmayı sağlamaktadır. Bunların haricinde okulda yıl sonu gösterileri, önemli günlerde etkinlikler düzenlenmektedir. Özel Emin Evim Anaokulu 'nun yaz okulu alternatifi de bulunmaktadır çocukların eğitimlerine yazın da devam edip verimli zaman geçirmesi için bu alternatif sunulmuştur. Güvenli bir yolculuk geçirmek adına çocuklar için servis hizmeti de bulunmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Montessori Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

Yorumlar

 • NH

  Anaokulu eğitimini iyi verdiklerini düşünüyorum. Olması gerektiği gibi yaş grupları üzerinden gelişim özelliklerine göre yapılandırıcı etkinlikler olduğunu okulla tanıştığınız gün gözlemleyeceksiniz zaten.

 • PA

  Oğlumuzu bu sene kaydettirdik. Gayet memnunum. Okul öncesi eğitim için oldukça ideal bir yuva. Çocukların kendilerini geliştirebilecekleri ortan sağlanmış durumda.

 • Veli

  öğretmenler çocuklarla kendi çocuklarıymış gibi ilgileniyorlar, günü günü verilen ders programlarına uyuyorlar, çocukların sosyal hayattaki davranışları, insanlarla iletişimi, yemek düzeni çok olumlu

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Emin Evim Anaokulu İletişim Bilgileri

Soğanli Mah.mustafa Kemal Cad.nevruz Sok.no:7 Bahçelievler/istanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum