fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Emineller Anaokulu

Özel Emineller Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Emineller Anaokulu Hakkında

İstanbul Avcılar' da bulunan Özel Emineller Anaokulu 3 ve 6 yaş arası çocuklara eğitim hizmeti vermektedir. Okulda 3 yaş, 4 yaş ve 5 yaş olmak üzere 3 grup mevcuttur.

Okulda yemekler aylık hazırlanan listeye uyularak hazırlanmaktadır. Okulda öğrencilere hizmet veren 2 adet servis bulunmaktadır.
Servis araçlarında öğrencilerin güvenli ve konforlu bir ulaşım hizmeti alması için gerekli tüm ekipmanlar bulunmakta olup araçlar düzenli olarak bakımdan geçmektedir. Servislerde deneyimli sürücüler ve hostesler öğrencilere refakat etmektedir.

Okulda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmekte küçük yaştaki çocuklar için ekstra ara öğün verilmektedir.
Yemekler sağlıklı besinlerden ve hijyenik ortamlarda yapılmaktadır. Okulda yemekhane, oyun alanı, uyku odası, bahçe bulunmaktadır.

Okulda Türkçe dil eğitimi, İngilizce eğitim, El sanatları, Görsel sanatlar, müzik ve orff, okuma-yazma eğitimi verilmektedir.

Ayrıca okulda satranç, görsel sanatlar, gezi, zeka ve akıl oyunları kulübü bulunmaktadır.

Gezi etkinlikleri belirlenen konulara uygun olarak düzenli aralıklarla yapılmaktadır. Öğrencilere çevreyi tanıtma ve sevdirme amaçlanmaktadır.
Gezilerde öğrencilere öğretmenleri refakat etmektedir. Okulda verilen hizmetler arasında güvenlik de bulunmaktadır çocukların okul içinde ve dışında güvenliğini sağlamak için gerekli tüm önlemler alınmıştır. Akıl Zeka Oyunları, Origami, Satranç, Okçuluk, El Sanatları, Dekoratif Sanatlar, Görsel Sanatlar, Ekoloji, Buz Pateni, Drama, Yabancı Dil, Sinema, Okçuluk, Binicilik,

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Sınıf Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Rehberlik

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

Yorumlar (28)

 • Okulumuz öğrencilerine evlatları gibi sahip çıkan ve veliyi karşılama açısından süper. Güler yüzlü ilgili ve samimi bir ortam var. Sorularımızın cevaplarını net bir şekilde tatlı dille ifade ediliyor. Ekibin tamamına çok teşekkür ediyoruz. İyiki emineller ❤️Her yönüyle begeniyoruz❤️

 • EE

  Çok güzel her türlü donanıma sahip bir okul.Çocuklarımızı İçimiz rahat adı gibi Emineller’e teslim ediyoruzEksik görmüyorum

 • Zy

  Okul öncesi ve değerler eğitiminden memnunum. Kızım severek okuluna gidiyor.

 • YG

  Maddi ve manevi eğitimi gayet güzel. Çocuklarımızı çift kanatlı yetiştirmelerinden çok memnunuz.

 • Okulumuz muhteşem bu tür yerlerin her bölgede hızla açılması için duacıyız. Öğretmenlerimizin ilgi ve alakası fevkaladenin fevkinde eğitimin her yönü ile harikalar okulumuzu herkese tavsiye ederim.Şuan için aklıma gelen bir şey yok ,zaten gelişime açıksınız diyebilirim

 • Okulumuz her anlamda tavsiye edebileceğim tek adres. Akademik eğitim. Branş dersleri,manevi eğitim, değerler eğitimi ve personel kalitesi ile çok başarılı olduğunu gördüğümüz tek adres. Tebrik ediyorum emineller anaokulu ve ailesini ❤️

 • ZY

  Herşeyden çok memnunuz iyi ki tanımışız sizleri

 • EE

  Çok güzel ve çok faideli bir okul .Öğrencilerin gelişimi için herşey düşünülmüş.

 • MK

  Kızımı bu sene özel emineller anaokuluna yazdım 4 yaşında Öğretmenlerinden okul idaresinden temizlik görevlisinden aşçısına kadar hepsinden çok memnunum önümüzdeki sene de nasip olursa kızımı aynı okula yazdiracagim ayrıca verdikleri eğtimden yana çok memnun ve mutluyum genel eğtimi olsun değerler eğtimi olsun mükkemmel denecek kadar başaralı Burdan ayrıca Rabia hocama Büşra hocama ve Tuğba hocama cok teşekkür ediyorum sizin gibi eğitimcilerin hep varolması dileğiyle...

 • ET

  Her anlamda çok iyi çok memnunum İyiki Emineller ❤️Gelişebileceği her alanda bir adım önde ❤️

 • Gc

  Okulumuzdan çok memnunum öğretmenlerimiz çok ilgili ve işini sevgi ile yapan insanlar iki kızım da aynı okulda her ikisi için de çok memnunum teşekkür ederiz

 • İki kızımda okula kayıtlı, genel olarak çok memnunuz eğitimi çok güzel kızlarım kısa zaman büyük gelişim kaydettiler

 • RY

  Değerler eğitimi İngilizce oyun bir alanda değil her alanda başarılı teşekkürler

 • RA

  Kızım 3 sene boyunca bu okulda okudu. Gerek öğretmenlerimiz gerekse idari kadro ailemizin bir ferdi gibi kızımla ilgilendi. Emekleri için sonsuz teşekkürler.

 • HB

  Öğretmenlerimiz çok iyi çok özverili hemen hemen 1 yıldır beraberiz hiç bir zaman pişman olmadım yeni eğitim dönemi için hemen erken kayıt bile yaptırdım. Okul müdürümüz Bedia hocam oğlumun öğretmenleri Elif hocam Rabia hocam Büşra hocam Emine hocam hepsi inanılmaz ilgili oğluma kendi çocukları gibi davranıyor hatta benden daha ilgili ve alakalılar hepsine burdan da teşekkür ediyorum ❣️Okul temizliği artırılırsa çok memnun olurum.

 • Tu

  Kısa ve öz yazmak istiyorum. Güler yüzlü ilgili bir eğitim kurumu.. Rabia hocamız harika

 • MD

  Mükemmel bir fiziki ortam, eğitim, değerler eğitimi, zeka oyunları, İngilizce, pedagog, üç öğün yemek ve ikram dahane olsun....Yok

 • PK

  uzak olmasına ragmen tercih etmekte tereddüt etmedigim,6yildir 3 cocugumuda sirayla gonderdigim,hic bi konuda en ufak bi anlasmazlık yasamadıgım saygılı,özverili ve cok degerli bi ekip..gönül rahatlıgıyla yavrularımız emanet edilebilir..

 • NG

  Tavsiye üzerine gelip memnun kaldığımız bir okuldur.bizimde herkese tavsiye edebileceğimiz bir okul yönetici ve öğretmenlerimiz gayet ilgili ve alası üst düzey.

 • rk

  bir okul icin iyi diyebilmek icin cocugun sabah severek gidiyor olmasi yeterli bir sebeptir bence.benim oglum severek gidiyor ve okulda cok eglendigini ve ogrendigini soyluyor.ozellikle ahlaki degerle verilen onem cok cok iyi.guler yuzlu ve ilgili ogretmenlerimiz ve calisanlariniz ile okulumuzu herkese oneririm.

 • SG

  Ekip birliği ile güleryüzün bir arada olduğu samimi bir ortam.Çocuklarla doğrudan sağlıklı bir iletişim var gerek okul öncesi dersi gerek değerler eğitimi dersleri alanında uzman öğretmenler tarafından verildiği disiplinli nezih bir okul.Büyük oğlum gitti şimdi küçük kızım gidiyor alışınca başka seçenek aramıyorsunuz.Temizlik ve yemeklerde de aynı hassasiyeti görebilir evladınızı gönül rahatlığıyla gerçekten eminellere teslim edebilirsiniz.

 • Merhaba Çocuğumu iyiki bu kreşe göndermişim diyorum dini fiziksel olarak namaz , dua vb çok güzel öğrendi disiplin saygı paylaşmayı öğrendi hocalarımız sayesinde çok tesekkürler

 • B

  Tüm personel alanında uzman ve her sınıfta 2 uzman eğitmen bulundurulması çok güzel ayrıca seçmeli dersler içinde göstermelik olmayıp uzman eğitimciler tarafından veriliyor olması çok iyi en önemlisi manevi ahlak çok güzel veriliyor çocuklarımıza okul yönetimi de bu konuda çok hassas davranıyor hepsini tebrik ediyorum

 • ET

  okulda güvenlik çok sıkı servis hizmeti veriyorlar servislerde de çocuklarımızın güvenli bir şekilde ulaşımını sağlıyorlar. Tecrübeli personellerle çalışıyorlar.

 • AG

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum yabancı dil eğitimi oldukça iyi çocuğum kısa bir süre sonra Çat pat konuşmaya başladı tabii evde biz de destek oluyoruz. Eğitim kalitesinden çok memnunuz

 • NH

  sanat derslerine önem veriyorlar göstermelik koymamaışlar programa derslere giren öğretmenler de alanında başarılılar. Çocuklara erken yaşta yeteneklerini keşfetme ve kültürel birikim elde etme imkanı sunuyorlar.

 • KK

  Bu bölgenin en iyi eğitim veren okulu aile ortamı var ancak disiplin ve kurumsallık da söz konusu öğrencilerin verimli ders işleyebilmesi için her türlü imkan ve özveri mevcut okulda çocuğunuz iyi eğitim alsın istiyorsanız bu okula gönderin derim

 • ŞD

  Adında da olduğu gibi çocuğumu emin ellere teslim ediyorum. Öğretmenleri ve okul yöneticisi çocuklarla tek tek ilgileniyor. Kaliteli bir eğitim alırken çocuğumuzun güvende ve mutlu olmasını sağlıyorlar.

 • Özel Emineller Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkür ederiz. Evlatlarınız eminellerin evlatlarıdır.♥

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Emineller Anaokulu İletişim Bilgileri

Üniversite Mahallesi Uran Caddesi No :46
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum