fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Emirgan Defne Anaokulu

Özel Emirgan Defne Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Emirgan Defne Anaokulu Hakkında

Özel Emirgan Defne Anaokulu 4 katlı bir binadan oluşmaktadır. Okul İstanbul Sarıyer’ de bulunuyor.
Okulun her sınıfında sınıf mevcutları on ikişer kişi olup, okulun giriş saati sabah yedi buçuk, çıkış saati ise akşam altı on beştir. 2-6 yaş grubu çocuklara eğitim veren okulun bir de psikolojik danışmanlık hizmeti mevcuttur.

Psikolojik danışman dönem içerisinde çocukları düzenli olarak gözlemlemekte ve okula alışma dönemlerinde çocuklara yardımcı olmaktadır.
Fiziki imkânları sağlamak için okulda bir adet uyku odası, bir adet yemekhane, bir adet müzik odası, seramik-sanat bölümü ve bahçe oyun alanları mevcuttur.

Öğrencilerin güvenliğini sağlamak açısından okulun bir adet güvenliği bulunmaktadır. Geliş ve gidişlerin güvenli bir şekilde sağlanabilmesi ve uzak mesafede oturan çocukların kolayca okula gelebilmeleri için okulun bir de servisi hizmeti mevcuttur.

Rehberlik ve yaz okulu hizmetleri de bulunan okulda yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersler bulunmaktadır. Çocukların bedensel gelişimlerini desteklemek adına okulda jimnastik dersleri mevcut olup sanatsal etkinlik olarak çocuklara bale, modern dans ve drama eğitimleri verilmektedir.
Özel Emirgan Defne Anaokulu'nun satranç, müzik ve seramik kulüpleri de bulunmaktadır. Okulun oyun alanında park ve bahçe oyuncakları mevcut olup, okul bahçesinin bir kısmı yeşil alan olarak ayrılmıştır. Yeşil ağaçlık bölgede bir de oturma yeri mevcuttur.
Okulun etkinlik alanı oldukça geniş olduğundan çocukların bu alanda rahat hareket edebilmeleri sağlanmıştır. Okulun giriş kapısı son derece sıcak bir ortam olarak oluşturulup bu kısma çocukların faaliyetleri asılmıştır.

Özel Emirgan Defne Anaokulu'nun branş dersleri arasında ritim ve ORF eğitimi, müzik, bale, satranç, ritim jimnastik, çocuk yogası, modern danslar, piyano ve gitar dersleri bulunmakta. Ayrıca müzikteki ritim ve notalar kullanılarak ayrı bir ders olmayarak çocuklara müzik matematiği, müzik eşliğinde fen ve doğa etkinlikleri yaptırılmaktadır.
Erken çocuk eğitiminde iki dilli eğitim sistemini temel alan okul yönetimi yabancı dil derslerine son derece önem vermektedir.
Her yıl yapılan yaz okulu etkinlikleri ile çocuklara İngilizce eğitimi, müzik ve dans, drama, eğlenceli su oyunları ve değişik aktiviteler yaptırılmaktadır.
Okul yönetimi temizliğe büyük önem vermektedir. Okulda çocuklara verilen yemekler genellikle organik besinlerden sağlanmaktadır.
Çocuklarla birlikte yapılan geziler doğa yürüyüşleri ve ilginç yer keşifleri olup, önemli gün ve haftalarda değişik aktiviteler uygulanmaktadır.

Pandemi sürecini okulumuz başarı ile sürdürmektedir. Okulun uygun yerlerine öğrencilerimizin ulaşacağı düzeyde dezenfektanlar (hijyen noktası) yerleştirilmiştir. Her öğrenci giriş ve çıkışlarda uzaktan ateş ölçümü yapılıp öğretmeni tarafından kayıt altına alınmaktadır. Okul çantaları ve iç okul ayakkabıları güçlü makine buhar sistemi ile dezenfekte edilmektedir.
Okula giriş kapı önlerinde hijyen pas pasları bulunmaktadır.
Sınıflar 8 kişiliktir. Sosyal mesafe kuralları öğrencilere eğlenceli karakter görselleri ile öğretilmektedir. Acil Durum eylem planımız iş sağlığı ve güvenliği uzmanları tarafından hazırlanmıştır.
Tam donanımlı izalosyon odamız bulunmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Emirgan Defne Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- (PYP) Primary Years Programme - İlk Yıllar Programı

- Waldorf Pedagojisi

- (IB) International Baccalaureate - Uluslararası Bakalorya

- Tam Zamanlı İngilizce Eğitimi

- Gems ve High Scope

- SCAMPER Tekniği

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Metal

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Sınıf Öğretmenleri

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Denge ve Koordinasyon

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- 2 Haftada 1 kere

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Evet

Özel Emirgan Defne Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Emirgan Defne Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Emirgan Defne Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 18:00 şeklindedir.
 • Özel Emirgan Defne Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, Türkçe dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Emirgan Defne Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Emirgan Defne Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Emirgan Defne Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Emirgan Defne Anaokulu Yorumları (30)

 • HA

  Bahçesi büyük,hijyen kurallarına uyan, çocuklar için çeşitli materyaller ve kostümler bulunduran,müzik odasının ayrı oluşu,her bir detayı düşünen harika bir okul.Ve en önemlisi eğitimcilerin çocukların kalbine dokunduğu ve güler yüzleri ile karşılandığınız sıcak bir yuva…

 • ÇY

  Kızım tam 3 yaşında, Emirgan Defnem Anaokulu olarak yeni sizinle tanıştık. Desteklerinizle birlikte zor bir dönemden geçtik. Artık aile olduk. Çok şükür şimdi kızımın koşarak gittiği benim de gözüm arkada kalmadan gönderdiğim bir yuvası daha var. Kızımla birlikte ben ve ailem de sizden çok şey öğrendik, öğreniyoruz. İlk eğitim hayatına sizinle başlamış olmak hem kızım hem de bizim için büyük şans oldu...

 • İyi ki sadece kendi çocuklarınızı güzel yetiştirmekle kalmayıp diğer çocuklara da dokunmaya karar verdiniz. İyi ki sizi tanıdık. Yolumuza ışık oldunuz.her şey mükemmel ötesi...

 • DY

  Oğlum Yiğit 3 yaşına girdiğinde aylar süren araştırmalarımız sonucunda anaokulunu tercih ettik. Bu yıl üçüncü ve son yılımız olacak. Seneye ilkokula başlayacak. Her açıdan çok memnunuz. Aile olduk içimiz rahat bir şekilde emanet ediyoruz. Okulun eğitim sistemi mükkemel. Öğretmenimiz irem ceren kaplan çok güleryüzlü tatlı ve tam bir abla gibi. Oğlum çok seviyor irem öğretmeni. Bizler 3 yaşında size teslim ettik ve inanılmaz yol katettik. Size minnettarız. İyiki varsınız.

 • GY

  Bir sene boyunca uzun araştırmalar yaptık,görüşmelere gittik malum pandemi şartlarından dolayı da kriterler cok daha fazlalasmisti, bir arkadaşımın önerisiyle görüşmeye gittim müdür yardımcısıyla iletisime girdim o an itibariyle gercekten en dogru kararı verdiğimizi ve minnetimizi kelimelerle ifade edemeyiz , Yetkili her zaman her sorumuza cevap verip kızımızın gelişimini zaman kaybetmeden surekli çözüm uretip , yaratici olarak bize dönüşler yaptı, kendi çocuğuna nasil davranilsin istiyorsa kızıma da o şekildeydi ve diger ogretmen ekipte ayni sekilde ilgili,kibar, güler yuzlu, gorunce enerjisiz kalma sansiniz olmayacak egitimcilerdi. Kızımın konuşmayla ilgili gec kalan durumu vardi, korkulari vardi,ekibe katılmayla ilgili desteklenmesi gerekiyordu daha bir yil olmadan bunlarin hepsinde bu kadar hızlı yol kat etmesi tamamen okulun basarisiydi öğretmenlerimiz şahane,yemekleri güzel bayılarak yiyor hatta yemediklerini bile okulda aştı , menü sağlıklı,her okuldan aldığımda yemekleri anlatır oldu, onun yaninda İngilizce şarkılardaki tum hareketleri yerine getirip ,yabanci dil duyarlılığının arttığını söyleyebilirim. Her anne gibi çocuğumun akademik kariyerinden once ilk okul hayatında mutluluğunu gormek istedim tüm aradiklarimi bulduğum cok ozel bir yer oldu

 • YK

  2 buçuk yaşından itibaren devam etmekte olduğumuz okulumuzdan çok memnunuz. Keşke lise ve üniversite de olsa okulda Okul öncesi eğitim için yeterli alana sahip sadece bahçe alanı yada gösteri alanının daha büyük olması tercihim olurdu. Şartlar mümkünse sinema yada tiyatro odası da olabilirdi.

 • sy

  oğlum yiğit yeneri buraya baslatmakla hayatimizda verdigimiz en doğru kararlardan birisi olduğuna %100 eminiz. mutlu /saglıklı/sosyal her şey kafamizda planladigimiz şekilde gidiyor. başta okul müdür yardımcımız ve tüm çalışan hizmet veren canla başla kendi çocuklarıyla ilgilenir gibi özenli davrananlara tskr . iyi varsınız hep böyle devam.%100 memnunuz.

 • Özel Emirgan Defne Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bu güzel yorum ve güveniniz için biz teşekkür ederiz.

 • SG

  Tüm görevli arkadaşların anne sıcaklığındaki ilgisi benim için çok mutlu edici bir durum oldu. Kızımın okul dönüşü hergün yeni birşeylerle dönmesi de tatmin ediyor

 • Okul ile tanışmamız oyun grupları sayesinde oldu.O zaman 2 yaşında olan kızım şu an 5 Yaşında ve hala buraaya devam etmekte.Müdürümüzün güleryüzü,anlayışı,öğretmenlerimizin sıcacık,bilgi dolu ve şefkatli oluşu,eğitim kalitesi ve İngilizceye verilen büyük önem tartışılamaz.Biz gerçekten burada çok mutluyuz.İyi ki var diyeceğimiz bir okul ve aile bizim için...

 • Re

  Oğlum Ege 3 yaşını doldurmak üzere, ilk kreş deneyimini burası ile yaşıyoruz. Öncelikle okul müdürü ve öğretmenlerinden Gizem öğretmen inanılmaz güvenilir, okula alışma sürecinde her an bize destek oldular. Ege’de de ilk ay elbet her çocuğun olduğu gibi alışma evresinde zorlandığı anlar oldu ve her zaman sabırlı sağ duyulu sakin ve sevgi dolu yaklaştılar. Kısa süre sonra Ege alıştı ve şuan okuluna mutlu gidiyor, yemeğini yiyor, aktivitelere katılıyor hatta ingilizce bile öğreniyor. :)

 • Ca

  2.5 yaşındayken başladık okulumuza şuan 4 yaşında hala okulumuza devam ediyoruz. özellikle pandemi döneminde aldıkları önlemlerle çok memnunuz. Kızım okuluna severek koşarak gidiyor. Öğretmenlerimizden çok memnunuz. İyi ki bu okulla karşılaşmışız.Sonsuz güvendiğim, gözümün arkada kalmadığı,öğreten anlayan,sevgi gösteren öğretmenlerimizin sıcaklığıyla okulumuzu herkese tavsiye ediyorum.

 • eg

  5 yaşındaki kızım eylül sonunda başladı okula, böyle zorlu bir süreçte durumu gayet iyi idare ediyor sevgili müdürümüz ve öğretmenlerimiz, pandemi sürecinde kızımı güvenle okuluna bırakıyorum, kızımın bütün öğretmenleri ve öğrencileri ismiyle tanıması çok hoşuma gidiyor, Aygül öğretmenin kızımın kalbinde yeri ayrı ama bütün öğretmenleriyle ilgili bir macerası olması hoşuma gidiyor, büyük anneyle büyüyen çocuklarda maalesef biraz şımarıklık oluyor, okulda prenses olmadığını farketmesi hoşuma gidiyor, bunu kırılarak değil, en doğru ve bence adil şekilde arkadaşlarının ve öğretmenlerinin yanında öğreniyor.

 • KK

  3.5 senedir oglumu 2 senedir de kizimi bu okula gondermekteyim. Bir veli olarak bana ve cocuklarima her konuda gosterdikleri cozumcul anlayislari, sabirlari sayesinde omuzlarimdaki yükü hafifletiyorlar. Bir okuldan beklentilerimi yukseltmeleri onlarin sayesinde oldu. Okul yonetimi ile ogretmenlerin cabalari ve emekleri takdir edilecek duzeyde.

 • HB

  Okulun müfredatının fiziki mükemmel koşullarla ilikleyen bir sistemi var çocuklarımız ve biz veliler çok mutluyuz çocukların okuldaki öğrenimlerin tamamı eve geri dönüş sağlıyor öğretmen ve çocuk ilişkileri üst düzey ilgi ve alaka gerçekten tüm sisteme ekibe ve kuruma minnettarız çocuklarının geleceğe yönelik iyi bireyler ve samimi bireyler olarak yetiştirilmesine emek veren tüm ebeveyn ve velileri ihtimamla ağırlayacaklarını es geçmeyiniz bu özel alakaya herkes muhtaç sevgilerimle

 • GA

  Okulumuzda 3. yılımız ve dönem başlangıcı için okul öncesi sınıfına kaydımızı yaptırdık. Öğretmenlerimiz Güler yüzlü pozitif enerjili. Sabahları kapıdan daha girerken okulun enerjisini hissediyorsunuz gerçekten. Her sabah kapıda müzikli karşılamanız bizi çok mutlu ediyor. Okulumuz çözüm odaklı

 • AS

  2.5 yaşında ki kızım için uzun zamandır okul arayışı içindeydim. Anaokulu'na kaydımızı yaptırdık. Okulun fiziksel şartlarını,eğitimini,sıcak karşılamalarını beğendik. Benim dikkatimi çeken taraf kızım ile beraber görüşmeye gittiğimizde çocuk ile göz hizasına gelip veli yanında diyalog kurmaları ve velinin yanında çocuğu çekip sınıfa sokma çabasına girmediler. Bunu özellikle belirtmek istedim. Çünkü görüşmeye gittiğim çoğu okulda müdür odasından çocuğu çekip hemen bir sınıfa sokma haline giriyorlar. Daha güven duymadan. Ilk karşılaşma daki okul yöneticileri ve öğretmenlerinin tavrı anlayışı anne baba olarak bizim çok hoşumuza gitti. Eylül ayında okulumuza başlayacağız heyecanlıyız:) Güzel bir sene olması dileği ile...

 • YE

  Gözümüzün nuru birtanemiz Eymen imizi öyle güzel emin ellere emanet etmişizki gözümüz anne ve babası olarak hiç arkada kalmadı. SARIYER çatısı altında evladımızın mutluluğunu her daim görmek bizi daha çok mutlu. Bizim için önemli olan en başta buydu. ATATÜRK ilkelerine bağlı çağdaş düşünebilen bireyler yetiştiren, Özgürce düşünebilen, düşünceleri doğrultusunda hareket edebilen, bilime ve sanata inanan, aydın,demokrat,çağdaş ve özgür insanını yetiştirmeyi hedefleyerek eğitim çalişmalarını sürdüren bir kurum. Yabancı dil eğitimini yabancı uyrukru eğitimciler tarafından verilmesi ekstra bir artıydı bizim için. Çünkü ingilizce eğitimini yabancı eğitimcilerden tarafın verilmesi ingilizceyi sevdirmek, başka dilin farkındalığını sağlamak ve bu dili öğrenmeye istek uyandırmaktır. Çocuğumuzdada bu etkileri bizzat gözlemledik. İyiki oğlumuz ilk temel eğitimi A KALİTELİ EĞİTİMCİLERİ TARAFINDAN ALMIŞ. Okul kurucusu sevgili Sevgi Hanıma, Candan samimi olan değerli Okul müdürüne, Bitanecik kıymetli sınıf öğretmeniz bizi her daim güler yüzüyle karşılayan Aygül Hanıma, Sevgili ingilizce öğretmenlerimiz Helen ve Daina ya, drama gününü iple çektiğimiz Efe öğretmenimize, çok sevgili merve öğretmene, gizem öğretmene,Gülcan öğretmene, yaptığı lezzetlimi lezzetli yemekleriyle ve herzaman iletişime geçip tariflerini alıp evde denediğimiz (Anne senin yaptığın Nasiye ablanın yaptığı gibi lezzetli olmamış onun gibi yap dıyen bir oglum var

 • RY

  Kesinlikle Asli Hanim ! Guler yuzlu , tavri , aciklamalari ile bana ayri bir guven verdi. Yegenim baslamisti. Okul icindeki faaliyet ve etkinlikleri , okul bahcesi , yemek duzeni , uyku duzeni olmasi gerektigi gibi .. Hepinize tesekkurler

 • ZA

  Canımın içi 28 aylıktı, onun için güvenebileceğimiz okul arayışımız bu anaokuluyla tanışınca son buldu, her ailenin okuldan beklentisi farklıdır, bizim için güven, şefkat, sabır, güleryüz vs. İlk sırada yer aldı ve yanılmadık, kızımı servise verirken içim rahat, çünkü Hasan Bey gibi harika bir servis şofmrümüz ve nur hanım gibi servis hostesimiz var, aynı zamanda kızımın Hasan abisi o, çocuğunuz küçükse, içiniz rahat etsin, çünkü orda harika bir öğretmen var, kızıma gösterdiği sabır ve şefkat için teşekkürler Gülcan öğretmenim, saçlarımız dağıldığında kendi öğrencisi olmadığı halde saçımızı anne şefkatiyle toplayan merve öğretmenimiz var, kızım şimdi büyüdü 5 yaşında, biz Gizem öğretmenimizle devam ediyoruz, önümüzdeki sezonda devam edeceğiz inşallah, yemekler okulda pişiyor, kızım nasiye hanımın yemeklerine bayılıyor, hazır gıda tüketilmiyor, okulun bahöesi geniş, bisijlet dahi kullanabiliyorlar, yarıyıl tatilinde okul 1 hafta kapalı, yeni kanuna göre oluşacak tatillerde ne yaoacaklarını çalışan anne olarak bende merakediyorum, yabancı dil eğitimi var, okukun harika etkinlikleri var, aslında yazacak çok şey var, ancak kızımın servisi geldiGenel anlamda beklentimizi karşılıyor.

 • Kızım okulun ilk günü alışma süreci yaklaşık 10 dk sürdü. Öğretmenlerin güler yüzlü ve pozitif enerjili olması en büyük etken. Kızımı ilk günden itibaren gözüm arkada kalmadan teslim ettim. Bu güzel Aile ortamını sundukları için çok teşekkür ederim. Çocuklarımıza bu kadar iyi eğitim ve sevgi verdiğiniz için minnettarım❤️

 • H

  ida ve ılgın nımın ilk olumsuz kreş tecrübesinden sonra; okul müdür yardımcımızın güler yüzü ve samimiyeti ile iki yıllık eğitim yolculuğumuz başlamış oldu. Tam anlamı ile aile ortamında kızlarımı; Aygül ,Seher ö gretmenleri ile birlikte büyüttük. Yetkili desteğini her zaman yanımızda hissettik. Tam tamına 2 yılı hiçbir sıkıntı yaşamadan, keyifle, neşe ve sevgi ile geçirdik. Efe öğretmenin dersleri günler sayılarak beklendi. Nafiye ablanın yemekleri efsaneydi. Kabak bile yendi:) okulun başlarında özgüven sorunumuz vardı, iki yılın sonunda ise özgüven tavan yaptı, teşekkürler Aygül ögretmen:) Okulun içine girdiğiniz anda zaten o sevgiyi hissediyorsunuz. İngilzceleri çok çok iyi durumda. bu kadarını ben bile beklemiyordum. Daina ve Helen teacher tşkk, Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim. hepinize çok çok teşekkürler... Aslı hn sizleri çok seviyoruz. Sevgiler,

 • MD

  Çocugumuzu gönül rahatlığıyla emanet etmekteyiz. Özellikle eğitiminin içeriğinin modern evrensel olması hemde MEB e bağlı olmasını çok beğendik. Bu sene birçok ülkenin özelliklerini daha bu yaşta kavradılar. Anaokul -kreş anlayışı çocuğun mutlu ve neşeli olarak ögrenmesi üzerine kurulmuş bir okul.. Emeği geçen herkese teşekkürler...

 • SK

  Harika bir okul tek kelimeyle... 3 yıl devam ettik. Kızım çok inatçıydı yemek yemezdi, hergün küçük kas gelişimi için oyunlarla çorbaya alıştırdılar yemek yemek bile oyun oldu. Herzaman anlayışla karşılandık bu bizim için çok önemli.. Ayrıca İki dili aynı anda zorluk çekmeden ögrendi 3 yıl devam edince meyvesini daha iyi alıyorsunuz.İlkokul bölümünü açmalarını bekledik...

 • SK

  İngilizce Eğitimi ve Samimi güleryüzlü ortamdan çok etkilendik. 3 sene önce tanıştık kurumla bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine. 4-5 yasında Piyano dersleri birebir veriliyor okulda bu da bizim icin önemli oldu. Uluslararası Portfolyo sistemiyle ögretilen İngilizce ile 3 sene sonunda gercekten cok yol katetti oglum Alp... Herkese tesekkürler...

 • AA

  Bu sene mezun oluyoruz.. :) Umuyorum Ela'nın tüm okul hayatında Efe bey,Aygül hn. Merve hn. Helen hn. Yasemin hn. Sevgi hanım gibi eğitime önem verdiği kadar, iyi yürekli,paylaşımcı, sevgi dolu birey olmayı aşılayabilecek güzel insanlarla karşılaşırız. Mis gibi yemekler için Nafiye ablamıza ayrıca teşekkür ederiz. :) Bize çok güzel öğretici bir yıl yaşattınız iyi ki varsınız. Sarıyer de sizin gibi bir okul olduğunu bilmek çok güzel... Sevgiler.. :)

 • Kızım bu sene oyun grubuna katıldı okulda. İlgiden çok memnunuz. Ayrıca sınıflar temiz, yemekleri de gayet iyi hem hijyenik koşullarda hazırlıyorlar hem de sağlıklı beslenme imkanı sunuyorlar. sınma problemi de olmuyor. çocuğum okuldayken çok rahat evinden ayırmıyor.

 • BS

  Çocuğum iki senedir bu okula gidiyor seneye de ilkokula geçecek okuldan son derece memnunuz. Çocuğum hem branş dersleriyle bir çok şey öğrendi hem de sosyalleşti. Yabancı dil eğitimin iyi olduğunu söylememe gerek var mı bilmiyorum. bu bölgedeki okullara ve eğitime kıyasla fiyatları da gayet uygun.

 • MY

  Eğitmen kadrosu çok iyi. Hem yardımseverler hem güleryüzlüler en önemlisi de alanında uzmanlar. Çocuklara öğrenmeyi öğretiyor bilgiyi hazır bir şekilde verip ezbere yöneltmiyorlar. İlkokul için çok iyi bir hazırlık.

 • NY

  Çocukların eğitim adresi ve mutlu dünyası denebilecek bir okul. Kızım çok mutlu arkadaşları ve öğretmenleriyle iletişimi çok iyi ve okula isteyerek gidiyor.

 • AD

  Benim kızım önce oyun grubuyla başlamıştı çok memnun kaldık iyi bir okul sonra tam zamanlıya geçti eğitim kalitesi yerinde hocalar ilgili

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Emirgan Defne Anaokulu İletişim Bilgileri

Reşitpaşa Mah. Şirin Sok. No:32 Emirgan, Sarıyer, İstanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum