fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel En Mutlu Adımlar Anaokulu

Özel En Mutlu Adımlar Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:00
Sabahçı: 07:00/12:30
Öğlenci: 13:00/18:00

Özel En Mutlu Adımlar Anaokulu Hakkında

Özel En Mutlu Adımlar Anaokulu, 2-6 yaş arası öğrencilerine okul öncesi eğitim veren bir kurumdur. Ayrıca ilkokul öğrencilerine de okul sonrası kuruma götürebilme şansı bulunmaktadır. Kurulduğu günden beri eğitimlerini ileri taşımayı amaçlayan okul Eyüp bölgesinde eğitimlerini sürdürmektedir. Fiziki açıdan zengin şekilde donanımlandırılmış okulda bulunan oyun alanları sayesinde öğrenciler eğitimlerini sıkılmadan eğlenerek almaktadır. Bu alanlar öğrencilerin güvenlikleri düşünülerek tasarlanmıştır. Eğitimin en önemli bölümü olan okul öncesi eğitimde Özel En Mutlu Adımlar Anaokulu öğrencilerinin çok yönlü gelişimini desteklemek adına her alanda çeşitli faaliyet ve etkinlikler düzenlemektedir. Akıl ve zeka oyunları, Montessori eğitimi, ekoloji, beden eğitimi, jimnastik, yoga eğitimi hizmeti vermektedir. Okulda bulunan psikolojik danışman yardımı ile problem çözme becerileri öğrencilere aşılanmaktadır. Okulun eğitim saatleri 07.30 ile 18.00 arasındadır. Özel En Mutlu Adımlar Anaokulu, organik beslenme konusunda bölgedeki öncü okullardan biri olmakla birlikte tüketilen ürünlerin büyük bir çoğunluğu doğal haliyle tedarik edilerek öğrenciler ile buluşmaktadır. Anlaşmalı oldukları yerler ve kurumun bünyesi altında bulunda aşçı ile beslenme konusunda oldukça iddialı bir kurum olarak Eyüp bölgesinde hizmet sunmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Gems ve High Scope

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (4)

 • GG

  Eski ismi ve haliyle hic beğenmezken ve iyi duyumlar almamışken , tamamen el değiştiren ici dışı çalışanları ile mükemmel bir ortama dönüşen Enn mutlu adımlar anaokulu. Sahibi Nurşen Hanım, Eğitim koordinatörü eski bir velim olan Aynur Hanım, Müdür Ertuğrul bey kızımın ilgili sabırlı ve yaratıcı öğretmenleri Gamze öğretmen ve esra öğretmen. Yine eski bir velim olan İsik hocam ingilizce ve ıspanyolca derslerine giriyor... Pedogog psk. Merve Yıldızlı hepsinden çok memnunum... Aklım kalmadan guzel şekilde gönderebiliyorum kızımı... tavsiye ederim. EKIP HARIKA

 • B

  İçiniz rahat bir şekilde çocuğunuzu emanet edebileceğiniz bir okuldur. Eğitimciler, idareciler ve çalışan personeller çocuğuma her türlü desteği verdiler. İyi ki yolumuz masal anaokulu ile kesişmiş

 • rd

  Sıcak samimi huzurlu bir ortam çocugunuzu rahatlıkla emin ellere verebilceğiniz bir yer

 • ZT

  Kurucusu eğitimci olan,okul öncesi müfredata ve ders programlarına düzenli olarak uyan ,okul aile işbirliğini olumlu şekilde sürdüren aile sıcaklığında bir okul . İçiniz rahat bir şekilde tıpkı anneanneye -babanneya emanet eder gibi çocuğunuzu bırakabileceğiniz bir kurum. Başarıları daim olsun!!!

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel En Mutlu Adımlar Anaokulu İletişim Bilgileri

Çırçır Mahallesi Dicle Sokak No:19, Eyüp/istanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum