fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Engin Ufuklar Anaokulu

Özel Engin Ufuklar Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 09:00/13:00

Özel Engin Ufuklar Anaokulu Hakkında

Özel Engin Ufuklar Anaokulu okul öncesinde uyguladığı eğitim programını yapılan çalışmalar, geziler ve etkinliklerle tamamlamaktadır. Araştıran, sorgulayan, bilinçli bireyler yetiştirmek hedeflerinden olan okulda çeşitli çalışma programı ile öğrencilerin bireysel becerilerini arttırmayı amaçlamaktadır. Okul bünyesinde bulunan alanında uzman ve tecrübeli eğiticilerle öğrencilerine kaliteli hizmet anlayışını aktarmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı destekli çalışma programının haricinde ekstra olarak öğrencilerle birebir çalışmalar düzenlemektedir. Özel Engin Ufuklar Anaokulu psikolojik danışman servisi de vermektedir, bu servisin amacı öğrencilerin ruhsal ve duygusal durumlarını geliştirmeleri amacıyla aile-okul işbirliği içerisinde çalışmalar sürdürmektedir. Fiziksel ve duygusal gelişimlerini destekleyici içerikler sunan okul öğrencilerine verdiği değeri ön plana çıkarmayı amaçlamaktadır. Okul öncesi eğitimde öğrencileri bilinçlendirmek için onlara öz güven, paylaşım, sosyallik ve kendini ifade edebilme yetilerini katmayı ve hali hazırda bulunan yeteneklerini geliştirmeyi hedefler. İlköğretim dönemine doğru yol alan öğrencileri öğretici ve bilinçlendirici içeriğiyle desteklemeyi ve ilköğretim seviyesine hazırlamayı kendilerine amaç edinmişlerdir. Özel Engin Ufuklar Anaokulu yaz okulu hizmeti de sunmaktadır. Müstakil bir binada, geniş bahçesiyle hizmet sunan bu okul içerisinde yüzme havuzu da bulunmaktadır. Yeterli güvenlik önlemleri alarak öğrencilerin sağlığını tehdit eden şeylerden kaçınan okul, öğrencilerini sağlık ve güvenle korumayı gaye edinmiştir. Hijyenik ve rahat sınıfları ile öğrencilerin ferah ortamda ders işlemelerini mümkün kılmaktadır. Okulda tuvalet eğitimi de verilmektedir.

Yorumlar

  • nc

    cocugumuza karsı asırı derece ilgiliydi . kaliteli bir ders programı vardı cocugumuzun gelişimine çok önemli katkıları oldu.

  • Md

    Çok güzel bir alana sahip çocuklarımızın oynaya bilceği bir alan ve doğal hayvanat bahçesi harika salatalık domates ne ararsan var organik :) öğretim gayet iyi okul çok güzel tavsiye ederim 2 senedir çocuğum orda

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Engin Ufuklar Anaokulu İletişim Bilgileri

Burhaniye Mah. Eski Hüseyin Efendi Sok. No:17, Üsküdar/istanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum