fb
Özel Erdem Nesil Anaokulu

Özel Erdem Nesil Anaokulu

0 216 706 6884
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 1-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Erdem Nesil Anaokulu Hakkında

Özel Erdem Nesil Anaokulu , İstanbul’da Ümraniye ilçesi merkezinde 1 ile 6 yaş grubu okul öncesi çocuklara eğitim hizmeti vermek üzere 2015 yılında kurulmuştur. Okul binası 3 katlı, trafik gürültüsünden uzakta, kendine ait bahçesi, kapalı yüzme havuzu ve basketbol sahası bulunan müstakil bir binadır. Okul kendisine eğitimi sevgi ve şefkat anlayışı içinde, çocukların çok yönlü gelişimini gözetip bireysel güçlerini ve yetilerini ortaya çıkartarak özgüveni gelişmiş ülke değerlerimizi bilen ve sahip çıkan ahlaklı bir insan olarak geleceğe hazırlamayı amaç edinmiştir. Okulda kukla gösterileri, veli katılımlı etkinlikler, mutfak aktiviteleri , doğum günü partileri, proje çalışmaları gibi sosyal aktiviteler yapılmaktadır. Ayrıca anneler günü, yıl sonu karne gösterileri ve müzeler ve itfaiye gibi okul dışı gezilerde öğrencilerin sosyal yönünü geliştirmek için uygulanmaktadır. Çocukların parmak kaslarının gelişimini destekleyen, el göz koordinasyonunu geliştiren kesme, ekleme, katlama, yapıştırma, yoğurma, boyama gibi masa çalışmalarından oluşan sanat dersi, hareket ve dans eşliğinde ritim çalışmaları, pandomim, rol oynama, doğaçlama, öykü oluşturma, dramatizasyon gibi etkinliklerden oluşan drama dersi, çocukları gözlem yapmaya, araştırma inceleme ve keşfetmeye yönelten fen ve matematik dersi, tekerlemeler, şiir, parmak oyunları, bilmece, sohbet, resimli kitap okuma, öykü anlatma, taklit oyunları, öykü tamamlama etkinlikleri içeren Türkçe dersi verilmektedir. Özel Erdem Nesil Anaokulu 'nda öğrenciler ilkokula başlangıç için hazırlanmakta okuma ve yazma pratikleri yaptırılmaktadır. Ayrıca beden koordinasyonu, denge, hız, güç gibi özellikler içeren bedensel aktivitelerde eğitim programına dâhil edilmiştir. Okulda tam program ve yarım program olmak üzere iki eğitim grubu bulunmaktadır. Tam gün eğitim saatleri hafta içi sabah 07:00’de başlamakta ve akşam 19:00’da sona ermektedir. Öğrencilerin ulaşımları için servis imkânı bulunmaktadır. Okulda, yarım gün öğrencileri için iki öğün verilmekte tam gün öğrencileri için sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi vakti kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek verilmektedir. Yemek listeleri aylık olarak diyetisyen gözetiminde hazırlanmakta ve okulun internet sitesinde velilerin ulaşabileceği şekilde aylık olarak yayınlanmaktadır. Yemek okul içinde uzman personel tarafından üretilmekte ve kontrolü sağlanmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Değerler Eğitimi
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • F. a.

  Fiziksel koşulları çocukları Için oldukça uygun çok güzel düşünülmüş tüm ayrıntılar...

 • A. K.

  İnşallah ilerde sayenizde akıllı ve terbiyeli bir çocuğumuz olacak. Allah tüm öğretmenlerimizden razı olsun

 • Z. T.

  Sıcacık ve kendinizi evinizde hissedeceğiniz ender bulunan bir anaokulu. Öğretmenler anneliğin ne olduğunu bildikleri için çocuklarada öyle yaklaşıyorlar. Tüm ilgi ve alakanız için teşekkürler.

 • Ş. A.

  Başarılı ve profesyonel bir kurum. Ancak aile sıcaklığından ödün vermeden çocuklara yaklaşıyorlar. her durumda yardımcı olmaya çalışıyorlar. Buradan okulun sahibine teşekkürlerimizi iletiyoruz. Böyle okulların çoğalması lazım

 • Y. D.

  Bu sene tanıştığımız Erdem Nesil Anaokulu hem yöneticileriyle hem öğretmenleriyle harika bir okul. Okula alışma sürecinden yapılan gezilere kadar her zaman ilgi ve alakalarını eksik etmediler. Kızımız önce Allah'a sonra da sizlere sonra Erdem Nesil Anaokulu'na emanet. Gözüm kapalı bırakıp işime gidebiliyorum sayelerinde

 • A. G.

  Tüm öğretmenlere çok teşekkür ederim. Oğlum burada çok mutlu ve keyifli. Önce Rabbim'e sonra sizlere emanet

"Özel Erdem Nesil Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Erdem Nesil Anaokulu İletişim Bilgileri

Namik Kemal Mah. Kirişhane Cad. No:16 Ümraniye/istanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum