fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Etiler Hayat Anaokulu

Özel Etiler Hayat Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Etiler Hayat Anaokulu Hakkında

EĞİTİM MODELİ
Özel Etiler Hayat Anaokulu olarak ‘Çocuğunuz Geleceğimizdir‘ yaklaşımıyla, pedagoji, çocuk gelişimi ve okul öncesi öğretmenliği alanlarından üniversite düzeyinde mezun eğitmen kadromuzla 2 – 6 yaş aralığındaki çocuklarımıza uygulamalı ve beceriye yönelik bir eğitim ortamı sunuyoruz. Okulumuzda eğitim, hazırlanan günlük akış çerçevesinde ilerler. Haftalık değişen konular bizlere rehberlik eder. Tüm çalışmalar bu konuyu pekiştirmek amacı ile hazırlanır (Şarkılar, parmak oyunları, hikayeler, sanatsal çalışmalar, oyunlar, küçük grup zamanları …). Kimi zaman yetişkin liderliği ile ilerleyen akış çoğu zamanda çocuk merkezli devam eder.

High Scope eğitim modelini esas alan içeriğimizin felsefesini “Etkin Öğrenme” oluşturmaktadır. Bu modelde çocuklarımız yeni kavramları deneyimleyerek öğrenirler. Kalıcı bilgiler edinmesini sağlayan bu deneyim sürecinde çocuklarımızın, duyuları aracılığıyla nesneleri ve bedenlerini kullanarak keşfetmelerine imkan yaratmayı amaçlarız. Etkin öğrenme yaklaşımı ile çocuklarımız kendi merakları doğrultusunda keşif yapar, yeni bilgiler üretir ve problem çözme konusunda deneyim kazanır. High Scope eğitimi ; sorun çözme, toplumsal ilişkiler, işbirliği, planlama, gurur, öz-kontrol, benlik farkındalığı , öz eleştiri ve öğrenilebilecek bazı şeylerin çocuğun en iyi öğrenebileceği zamanda öğretilmesi gibi süreçleri içeren insan etkileşimleri süreci olarak ele alır. Çocukların kendi kendilerine planlayıp uyguladıkları etkinliklerden öğrendikleri anlayışı esastır. Bu nedenle de “Etkin Öğrenme” kavramını temel alır. Çocuklar bu model içerisinde etkin bir öğrenendir. Girişken, yaratıcı, sorgulayıcı, kendini rahatça ifade edebilen, başkalarının görüşlerine açık, birlikte yaşama kültürüne uyum sağlayabilmiş bireyler olarak yetişmeleri teşvik edilir.

SCAMPER Okulöncesi eğitimin amaçlarından biri çocukların yaratıcı düşünme becerilerini geliştirmektir. Farklı düşünme, hayal kurma, orijinallik ve sezgi yaratıcı düşünmenin en önemli noktalarıdır. SCAMPER yaratıcı düşünmenin geliştirilmesinde kullanılan uygulanması kolay, eğlenceli bir beyin fırtınası yöntemidir. Çocuklara farklı düşünme, hayal kurma ve sezgilerini kullanarak özgün ürünler ortaya koyma şansı verir.Scamper zihinsel kalıplarımızın ötesinde hareket etmemizi sağlar. Çocuklara düşüncelerini değiştirmeleri ya da birleştirmeleri konusunda adım attırarak yaratıcı düşünmelerini sağlar. Michalko´´ya göre SCAMPER´´ın felsefesi şudur: Her fikir varolan başka bir fikirden doğar. S: Substitude: Yer değiştirme C: Combine:Birleştirme A: Adapt:Uyarlama M: Modify, Minify, Magnify: Değiştirme, küçültme, büyültme P: Put tootheruses: Diğer kullanışlarının yerine koyma E: Eliminate:Yok etme, çıkarma R: Reverse, Rearrange:Tersine çevirme ya da yeniden düzenleme Çocukların gündelik hayatta kullandıkları malzemeleri değiştirmeleri, eklemeler ve çıkarmalar yapmaları, farklı biçimlerde kullanmalarına olanak sağlar.

İNGİLİZCE Özel Etiler Hayat Anaokulu’nda 3+yaştan itibaren “Full Day English – Tam gün İngilizce” programı uygulanmaktadır. Yabancı dil eğitimimizde amaç, çocuklarımızın anadilleri dışında yabancı bir dil ve kültürün varlığını fark etmelerini sağlamak, İngilizce öğrenmeleri için gerekli ilgiyi uyandırmaktır. İngilizce öğretmenlerimiz drama, sanat, müzik ve oyun ile zenginleştirdikleri program aracılığıyla çocuklarımızın yabancı dil öğrenmesini pekiştirici bir süreç yaşamalarını, doğal öğrenme ortamlarında yabancı dili yaşayarak keşfetmelerini sağlamaktadır. Yabancı dilde yapılan aktiviteler kadar öğretmenimizin aksanı da bizim için önemlidir. Çocuklarımızın sadece İngilizceyi konuşmasını değil “doğru” İngilizceyi konuşmalarını hedefliyoruz.

BRANŞ DERSLERİMİZ

Bale Bale, çocukların vücut esnekliğine ve öz disiplinine destek veren keyifli bir derstir. Müzik eşliğinde birlikte hareket etme duygusu hem çocukların müzik kulağını geliştirmekte hem de fiziksel farkındalıklarını arttırmaktadır. Ayrıca büyüme çağındaki çocukların omurga yapılarını, ( dik duruş gibi) veya yürüyüş şekillerini ( içe basma gibi) düzeltir. 3 ve 4 yaş sınıfları haftada bir gün bale dersi verilir. 2 yaş grubunda ise haftada bir gün oyunlarla jimnastik ve temel bale hareketleri verilir.

Zumba Esneklik, kuvvet, koordinasyon, denge ve çeviklik gibi faydaları ile çocuklarınızın gelişimine de katkı sağlayacak. Bedenlerinin farkında olan ve yaşıtlarına göre daha dinç bir vücuda sahip olacaklar. Beden gelişimini destekleyen zumba ile eğlenceli zaman geçireceklerdir. 3 ve 4 yaş sınıfları haftada bir gün Zumba dersi verilir. 2 yaş grubunda ise haftada bir gün oyunlarla dans çalışmaları yapılır.

Orff Carl Orff un Elementer Müzik ve Hareket Eğitimi hiçbir zaman sadece müzik eğitimi değildir; hareket, dans ve dil ile bir bütündür. Bu müziğe dinleyici olunmaz, onun bizzat yapılması gerekir. O, zihni kurguya dayanmaz, büyük formlara ve mimariye sahip değildir. Elementer müzik tabanda, doğal ve bedenseldir, herkes tarafından öğrenilebilir, tecrübe edilebilir ve çocuğa göredir. Yani çocuk aklını, vücudunu, fikirlerini ve yaratıcılığını özgürce ortaya koyar. Doğaçlama, kompozisyon ve çocuğun doğal oyun anlayışı teşvik edilir.

Cooking Club Aktivitesi Her hafta okul-aile işbirliğiyle yapılan, çocukların yeme alışkanlıklarını düzenlemek, faydalı besinleri tüketmelerini teşvik etmek ve yaptıklarının ürünün keyfine varmaları için yapılan bir etkinliktir. Ayrıca yemekleri hazırlamak el kaslarının ve ince motor becerilerinin gelişimi de desteklenmiş olur.

Etkin Masal Atölyeleri ve Kukla Gösterileri Etkin Masal Atölyesi; işlenen konuları pekiştirmek amacı ile beş duyuyu destekleyen, öğretmenlerimiz tarafından hazırlanıp çocuklarımız dahil edilerek sunumu yapılan etkinliklerdir. Kukla gösterileri, çocukların problem çözme becerilerini ve temel alışkanlıklarını destekleyen içerikler göz önünde bulundurularak hazırlanır.

Geziler Her hafta yapılan doğa gezilerinin yanı sıra, konu pekiştirici geziler ve tiyatro gezileri yapılır. Doğa gezilerinde amaç çocukların doğayla temas etmesi, dokunarak ve yaşayarak öğrenmelerine fırsat vermektir. Konu pekiştirici geziler ise o ayın temasına uygun yerlere yapılır. Örneğin; uzay ve gezegenler konusunun işlendiği ay içerisinde düzenlenen planetaryum gezisi, sivil savunma haftasındaki itfaiye gezisi konu pekiştirici gezilerden bazılarıdır.

HAYAT 'TA BESLENME Kurumumuzda Kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı özenle ve doğal ürünlerden elde edilerek hazırlanır. Mevsim sebze ve meyvesi tüketiriz. Yoğurdumuzu kendimiz mayalar 1 hafta içerisinde tüketiriz. Turşularımızı çocuklarımızla birlikte sonbaharda kurar, yıl içinde tüketiriz. Adana‘daki okulumuzun imkanlarından faydalanan bir kurum olduğumuz için bitki çaylarımız, kurutulmuş meyvelerimiz ve pestillerimiz de oradan temin edilmektedir.Yemeklerimizin tümü okulumuzda kendi mutfağımızda hijyenik koşullar sağlanarak yapılmaktadır. Hiç bir ürünümüzde ŞEKER kullanılmamaktadır.

Psikolojik Danışmanlık

Özel Etiler Hayat Anaokulumuzda devamlı bulunan klinik psikolog tarafından çocukların genel gelişimleri ve sosyal- duygusal gelişimleri takip edilir. Düzenli sınıf gözlemleri yapılır. Veliler danışmanlık almak istedikleri konularda randevu alarak görüşme gerçekleştirebilir. Öğrencide gözlemlenen ve düzenli desteği gerektiren bir durum olduğunda aile-sınıf öğretmeni ve psikolog ile ortak görüşmeler gerçekleştirilir. Oyun terapisi ya da aile terapisi gereken durumlarda gerekli yönlendirmeler yapılır ve takibi yapılır.

Özel Etiler Hayat Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Gems ve High Scope

- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Yabancı Dil Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Mesleki Rehberlik

Özel Etiler Hayat Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Etiler Hayat Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  10
 • Özel Etiler Hayat Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:30 - 17:30 şeklindedir.
 • Özel Etiler Hayat Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Etiler Hayat Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Etiler Hayat Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Etiler Hayat Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Etiler Hayat Anaokulu Yorumları (21)

 • Du

  Cocugum 2bucuk yasindan beri 3 yildir hayat anaokuluna gidiyor. Cocugumu okula biraktigim bir gun bile aklim onda kalmadi. Kurucu Semsa hanimin samimiyeti Berrak hanimin muhtesem 20 yili askin tecrubesi ogretmenlerin ve diger personelin sabirli guleryuzlu yaklasimlari hergune bayram havasinda dusunulerek herbiri orijinal olarak hazirlanmis etkinlikleri, yazdan hazirlanmis konserveleri salca recelleri, organik yumurtasi yogurdu ile hazirlanmis ogunleri bir annenin isteyebilecegi umdugu herseyi karsilayan daha sayamayacagim bir cok seyi ile muhtesem otesi bir anaokulu. Pandemi surecini en guzel sekilde yonettiler guvenlik zaten had safhada. Ev ortaminda sicacik butik bir okul. Cok sey yazmak isterim ama ozetlemem gerekirse hic dusunmeyin, ayni zamanda bir egitimci olarak siddetle tavsiye ediyorum. Tesekkurler hayat ailesi hakkinizi odeyemeyiz

 • İM

  Öğretmenlerinin yaklaşımı gercekten cok sıcak sürekli bilgilendirme yaparak çocugunuzdan haber alabılıyorsunuz. Pandemi kurallarına ciddi uyuyorlar. Bu süreçte çocugumuzu okula guvenle gonderebıldık. Çok seviyoruz okulumuzu.

 • pa

  Adı gibi bir okul :9 renklı yasayan bır yer. Hayatın bizim evimize kattıklarını anlatmaya sayfalar yetmez. Çocugum 2 yasından beri orda ılk gunden beri yemeklerde, hijyende eğitimde ingilizce programlarda gosterdıklerı program benım buyuk oglumun kolejınde yok. Kurucusu Şemsa hanımdan psıkolog Ezgi hanım ogretmenlerimiz mudurumuz Berrak hanım cok tesekkur ederız. İyi ki Hayatlıyız....

 • MD

  Pandemi sürecinde gösterdikleri özen ile çocuklarımız çok sağlıklı kaldı. Her zaman pırıl pırıldı ve az çocuk kabul ettiler. Her türlü durumdan velileri haberdar ettiler. Eğitime ara vermeden devam edebildiğimiz için çok şanslıyız.

 • MS

  Pandemi sürecinde gösterdikleri gayret inanılmazdı. Çocuklarımız eve kapanmış olsa da Hayat Hızlı bir şekilde online eğitime geçti ve bu açığı kapattı. Böylece haftalık programlar aksamadan devam etti. Yapılacak aktiviteleri tek tek evlerimize ulaştırdılar. Bu özen ve hassasiyetlerini hiç unutmayacağım.

 • YY

  Sokak sokak gezip okul aradığım ve sonunda işte bu dediğim “HAYAT” dolu okul İkizlerim HAYAT’a başladığında konuşamıyor ve bezlilerdi HAYAT ın ilgili sevgi dolu personeli ve özenli mutfağı beni cezbetmişti ilk görüşmemizde kendi yaptıkları pestillerden ikram etmişlerdi ve çocuklarım 3 yıl boyunca o mutfaktan sağlıklı beslenmişlerdi hatta defalarca arayıp yaptığı yemeklerin salataların tarifini istemiştim çünkü ikizler Nazlı Hnmın yaptıklarını çok severek yiyorlardı bu da beni çok mutlu ediyordu Oğlumun alışması 2 hafta sürdü fakat kızım ikinci gün evden yastığını istedi okulda kalacakmış:) HAYAT ta bir günümüz bile mutsuz geçmedi Olumlu olumsuz bütün görüşlerimi dile getirebildiğim Şemsa Hnm sonsuz teşekkürler Oğlumu bezi dolu olup değiştirmek istemediği için belgrad ormanından sırf oğlum huzursuz olmasın diye Kucağında getiren sevgili Berrak Hnm sonsuz teşekkürler Benimle saatlerce konuşan yaz tatilinde bile ikizlerimle uzaktan ilgilenen sevgili Ezgi Hnm sonsuz teşekkürler Ve öğretmenlerimiz başta Rabia hnm Esra hnm ve Ekin Hnm Her zaman her türlü sorularıma cevap verdiler beni hiç şüphede bırakmadılar sonsuz teşekkürler :) gece yarısı sabahın körü demeden arayabildiğim HAYAT kısacası HAYAT burada kelimelere sığmaz Çocuğunuzu gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz bölgedeki en Aile en HAYAT dolu okul sevgiler...

 • MC

  Okul çok kalabalık bir okul değil ve bütün personel ev sıcaklığında çocukları karşılayıp, ilgileniyor. Bahçesi oldukça geniş ve hava koşulları ne olursa olsun çocukları mutlaka hava aldırmaya çıkartıyorlar. Yiyecekler doğal olarak seçilip, okulun mutfağında günlük olarak pişiriliyor. Rafine şeker kullanılmıyor. Eğitim tarzı olarak da sevgi dolu ancak kurallara bağlı olarak çocukları yetiştiriyorlar. Bir velinin aradığı her şey bu okulda mevcut. O kadar sevgi dolu bir ortam ki çocuklar her gün koşarak okula gidiyor ve gözümüz bir gün bile arkada kalmıyor. Tüm emeği geçenlere teşekkürler!

 • Piril piril cocuklarinizi guvenle emanet edebileceginiz bir okul. 28 aylik oglum yaz okulu programiyla basladi. Eylul itibariyla tam gun devam edecegiz. Ogretmenimiz seda hanimin ogluma yaklasimi okula alismasi acisindan cok olumlu. Sabirli anlayisli ve her zaman gulen bir guze sahip. Okulun deneyimli ve isini severek yapan guleryuzlu insanlardan olusan bir kadrosu var ve gozum hic arkada kalmiyor. Mutfak siniflar her yer tertemiz hijyenik. Sahibi semsa hanim mudurumuz berrak hanim ve psikologumuz ezgi hanim ogretmenlerimiz ve guvenlikten sorumlu fikir bey canla basla calisiyor. Bu civarda okul arayisindaysaniz kesinlikle tavsiye ediyorum. Sicacik guzel bir ortami var. En ufak bir tereddutum olumsuz gordugum bir sey olmadi simdiye kadar.

 • Ö

  Eğitim felsefesi, programı, deneyimli kadrosu, sağlıklı ve hijyenik mutfağı ile çocuklarımızı güvenle emanet edebileceğimizi bir anaokulu. Fiziksel şartları etiler de bulunan tüm okullardan çok çok daha konforlu. çocukların mutlulukla gelişimini sağlayan pırıl pırıl bir okul. İstanbul da yeni olsa da arkasında okul öncesi eğitiminde oldukça deneyimli bir aile var. Kesinlikle tavsiye ediyorum

 • S

  Merhabalar Şehirdışından istanbula geldım, okula arayışına girdiğimde etiler civarındaki tüm okulları gezdim. Hepsi hakkında bilgim var az çok. Ama hayat okulundaki öğretmenlere ve sahibine çok güvendim. Çok da güzel etkinlikler yapıyorlar. Gözünüz kapalı emanet edebılırsınız.Şuana kadar kötü yanını görmedim

 • SO

  Etiler cevresine gore fiyatlar cok iyi. Sahibi genc hanimefendi kibar ve aydin. Egitim kadrosunu tecrubeli buldum. Cok memnun kalarak kizimi gonderiyorum.

 • KD

  Anaokulu seçimi konusunda çok detaylı ve uzun süren araştırma sonucunda Hayat Anaokulu'nda karar kıldık. İstanbul'da yeni ancak çok köklü bir kurum. Özellikle eğitim içeriği, eğitmenlerin deneyimi, yemekler ve hijyen konusunda çok başarılılar. Lokasyon, kalite gibi bir çok olumlu faktörün yanında ücretleri çok makul. tavsiye ederim.

 • M

  Anadolu yakasından karşıya taşınınca en büyük sorun anaokulu bulma derdimiz oldu. Hem vakit dar hem gezdikçe ya öğretmen içimize sinmedi ya okul bakımsız emanet edilecek gibi değil. Sonra yeni açılan Etiler'deki Hayat Anaokulu çıktı karşımıza. Başta yeni diye tereddüt ettik ama hem fiyat-kalite oranı çok iyi hem de ilgiden çok memnun kaldık, rahatça güvenip çocuklarınızı emanet edebilirsiniz. MK

 • G

  Eğitim kadrosunu cok iyi buldum.eğitimin içinden gelen insanların bu işin başında olması ayrı bir güven veriyor.çalışanlar güleryüzlü,okul pırıl pırıl.aktif öğrenmenin yoğun yaşandığı bir okulun olması dikkatimi çekmişti.

 • Yo

  Kardesimin oglu gidiyor . Cok beğendim calismalar çok profesyonel çocuklarla tüm öğretmenler cok yakindan ilgileniyorlar yaklasimlari harika. Yemek menüleri ozenle hazirlanmiş. Bahçeleri harika.

 • ZS

  Eğitime verdikleri önem kadar temizlik ve mutfağı da ayrıca konuşmak lazım. Okul pırıl pırıl. Bizzat gözümle gördüm, çocuklara sundukları yemekler için kullandıkları malzemeler kolilerle Türkiye'nin çeşitli köylerinden geliyor. Etiler'de olması gözünüzü korkutmasın. Okul ücreti de hiç öyle yüksek değil.

 • A

  Oğlum için görüşmeye gittiğim anaokulu. Sahibi genç tatlı bir hanım. Yeni açılmış olması sebepli her şey yeni ve çok ilgililer. Fiziki koşullarını çok iyi buldum, sürekli dışarı geziler düzenliyorlar bir de yemek listelerini beğendim. Benim gibi yemek konusuna önem veriyorsanız iyi bir tercih olabilir.

 • Etiler civarında bir okul araştırırken önce tavsiye edilen isim yapmış okulları gezdim. Sonra yolum Hayat ile kesişti. Açıkcası Etiler bölgesi için kaliteli sayılacak bir okul. En olumlu yanlarından biri de eğitim ücretinin bu bölgeye kıyasla uygun olması. Önce yarım gün başladık, sonra tam güne döndük. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • EB

  Okulda sürekli bir psikolog bulunması bence çok güzel. Deneyimleterek, dokunarak, gezerek, görerek öğrenmeyi esas alıyorlar. Geniş bir bahçesi ve kendine ait oyun parkı var. Özellikle beslenme konusundaki hassasiyeti sevdim

 • NK

  Köklü ve tecrübeli bir eğitim kurumu. Güvenliğe ve hijyene son derece önem veriyorlar. Özellikle yemek konusundaki hassasiyetlerini beğendim. Çocuklara yaşayarak öğrenme esaslı bir eğitim veriyorlar. Öğretmenler ve yöneticiler tecrübeli.

 • HH

  1-6 yaş aralığında okul öncesi öğrencilerini kabul eden Etiler Hayat Anaokulu “Etkin Öğrenme” ilkesine sahiptir. Çocukların kalıcı eğitim almasını amaçlayan okul, çocukların nesneleri ve bedenlerini kullanarak öğrenmesini sağlar. Bu eğitim modeliyle eğitim alan öğrenciler, sorgulayan, bağımsız, öğrenmeyi bir keşif olarak görerek ilgi alanlarını keşfeden bireyler haline gelir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Etiler Hayat Anaokulu İletişim Bilgileri

5. Gazeteciler Sitesi Hare Sokak No: 13 Akatlar – Beşiktaş
0 212 963 1606
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum