fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Etiler Kids Academy Anaokulu

Özel Etiler Kids Academy Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2,5-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Etiler Kids Academy Anaokulu Hakkında

Özel Etiler Kids Academy Anaokulu, Etiler bölgesinde 2,5-6 yaş arası çocuklara güvenli ve sağlıklı bir ortamda hizmet veren, Millî Eğitim Bakanlığına bağlı bir okul öncesi eğitim kurumudur.
Okulumuz 08:00-18:00 saatleri arası hizmet vermektedir.
Modern müfredatımızı sevgi ve beceri ile uygulayabilen tecrübeli ekibimizin sınırlı sayıda olan kontenjanlarımız ile her bir çocuğun güçlü yanlarını destekleyebilmesi ve gelişim ihtiyaçlarına cevap verebilmesi başarımızın temel kaynağıdır.
Etiler Kids Academy’de dünyanın önde gelen erken çocukluk eğitim sistemleri ve müfredatları uygulanmaktadır. Eğitim koordinatörlerimiz tarafından hazırlanan bireysel eğitim programlarımız, her bir çocuğun gelişim alanları ve performansları göz önünde bulundurularak ve bireysel farklılıkları ve özellikleri temel alınarak oluşturulur.
Özel Etiler Kids Academy Anaokulu'nda eğitim programımız çocukların tüm alanlardaki gelişimlerini destekleyerek, gün boyu İngilizce olup, İngilizce ile iç içe olmalarını sağlayarak, doğal yoldan dil öğrenmelerini destekler. İngilizce eğitim yanı sıra okulumuzun eğitim programında yer alan Almanca veya Fransızca dersleri ile çocuklarımızın yeni bir dil ve kültürle tanışmalarını sağlıyoruz.
Oryantasyon sürecini kurum psikoloğumuz, sınıf öğretmenimiz ve velimizle iş birliği içerisinde yürütüyoruz. Aşamalı olarak yürüttüğümüz oryantasyon sürecimiz sayesinde öğrencimiz ayrılık kaygısı taşımadan okula uyum sürecini tamamlar.
İlkokula hazırlık programımız, hazırlık sınıfında en kapsamlı şekilde çocuklarımızın yaş özelliğine göre kazanmaları gereken becerileri öğrencilerimize kazandırarak oluşturulur. Okuma-yazma için gerekli tüm çizgi ve ses ön becerilerine yönelik çalışmalar ile ilkokula hazırlık programı desteklenir. Bu süreçte sınıf öğretmenlerimiz ve kurum psikoloğumuz koordineli çalışarak ve okul olgunluğu çalışmalarını tamamlayarak öğrencilerimizi sosyal, duygusal ve akademik olarak ilkokula seviyesine hazırlar.
Menülerimiz mevsimin meyve ve sebzeleri dikkate alınarak çocukların günlük kalori ihtiyaçlarına göre uzmanlar tarafından aylık olarak hazırlanmaktadır. Menülerimizde yer alan ürünler kurumumuzun bünyesinde faaliyet gösteren çiftliklerimizden temin edilmektedir.
Özel Etiler Kids Academy Anaokulu'nda yaz okulu programlarımız eğlence, keşif ve macera üzerine programlanmıştır. İngilizce programlar, sportif ve kültürel etkinlikler ile zenginleştirilmiş yaz okulumuz 3-8 yaş arasındaki çocuklara her hafta farklı temalar ve eğlenceli aktiviteler sunarak fikir ve düşüncelerini özgürce ifade edebilecekleri, eğlenceli ve neşeli bir yaz geçirmelerini sağlıyoruz.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Etiler Kids Academy Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Tam Zamanlı İngilizce Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- STEM

- P4C Eğitim Sistemi

- Proje Temelli Öğrenme Eğitim Modeli

- MEB Odaklı Eğitim

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Denge ve Koordinasyon

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Evet

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

Özel Etiler Kids Academy Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Etiler Kids Academy Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  10
 • Özel Etiler Kids Academy Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 18:00 şeklindedir.
 • Özel Etiler Kids Academy Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda Fransızca, Almanca, İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Etiler Kids Academy Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2,5-6
 • Özel Etiler Kids Academy Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Etiler Kids Academy Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Etiler Kids Academy Anaokulu Yorumları (24)

 • NA

  Çocugun Okula alışma sürecinde cok yardımcı olan personele sahip. Sınıflar kalabalık olmadıgı için çocugunuzla birebir ilgileniliyor ve application sayesinde gün içi aktiviteleri fotograflanıp sisteme yükleniyor. İngilizce öğrenim ve kendini geliştirme hızı cok iyi. Çocugunuzla birebir ilgilenen öğretmenler olduğu için güven gelişimi de hızlı oluyor. Haftanın 1 günü satranc öğretmeni, spor ve yoga öğretmeni, montesori öğretmeni ve 2.dil (tercihinize kalmış Almanca veya Fransızca) öğretmeni dışarıdan geliyor. Bahcesi küçük, sosyal aktiviteleri de az, fakat güvenilir bir okul. Çocugunuzun anaokuluna alışmada zorluk cekececiğini düşünüyorsanız buraya gönderebilirsiniz, bu yükü üzerinizden alıyorlar

 • İki senedir Eylül Etiler Kids Academy' de.. Gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz ikinci evi diye düşünebileceğiniz bir okula yazdıracaksınız... Yazmak istedim çünkü ben de okulları incelerken bu yorumlara çok dikkat ediyordum. Hiç abartısız, Eylül ün Özlem öğretmeni ve tüm branş öğretmenleri, yardımcı öğretmenler, çalışanları, ortam, şirin bahçesi,yemekler tek kelimeyle muhteşem. Kendi çocuklarına bakar gibi bir yuva oluşturmuşlar. Hem hijyenik, hem ferah, hem sağlıklı yemekleri, hem çocuğunuza davranışları, sizin düşündüğünüzden çok onu düşünmeleri ve merkezi bir okul olması... Kesinlikle tavsiye ediyorum. Uzuuun yıllar ilkokul için nice güzel çocuklar yetiştirmeniz dileğiyle... Herşey için çook teşekkürlerr...

 • EG

  2 yıldır oğlumu gönül rahatlığıyla gönderiyorum .Öğretmenlerimizin ilgisi,eğitim sistemleri, santraç ,jimnastik , Fransızca ve Almanca dersleri için ek ücret talep edilmemesi , psikolog öğretmenimizden oğlum hakkında sürekli bilgi alabildiğim, Her detayı çocuk gibi düşünülmüş kaliteli ve donanımlı bir okul herkese tavsiye ederim .

 • NA

  Oğlum için okul ararken görsellerinden etkilenerek geldiğin bu kurumda güler yüzlü ve deneyimli bir ekip tarafından karşılandım ve misafir edildim sabırla tüm kaygılarımla sorduğum soruları cevaplayarak beni 2 saat kadar ağırladılar ve bu süre zarfında da oğlumla da yakından ilgilenerek beni kendilerine hayran bıraktılar..Yabancı dil eğitiminlerinden tuttunda,montessori sınıfları ve aylık eğitim programlarında ,uyguladıkları etkinlikler gerçekten anlattıkları kadar kaliteli.çocuklara sundukları menü doğal yoğurtları ve reçelleri oldukça lezzetli ama bunlardan daha önemlisi de oğlumun okuldaki mutluluğu öğretmeniyle kurduğu güven bağı doğru oryantasyon sonrası oluşan bir mucizeydi..İyi ki yolumuz bu muhteşem ekiple kesişmiş

 • İb

  Bende oğlum için çok fazla okul araştırıp sonunda Etiler kolejine karar verdim.... Beni en çok etkileyen kısım kadrosunun mükemmelliğiydi... iyiki oğlum anaokulu eğitimini bu okulda aldı...Teşekkürler Etiler Koleji

 • Pe

  Çocuğumun ailede almaya başladığı eğitimin akabinde anasıfında devamlığı getirmesi benim ik önceliğimdir. Eğitim başta olmak üzere ilgili, ılımlı ve donanımlı kadrosu ile gönlümü kazandılar. T

 • PC

  Yenilikçi ve ileri görüşlü olmaları gayet hoşuma gitti. Anaokula gidecek çocuğum için gözüm arkada kalmayacak, eğitim öğretimin yanı sıra öğretmenleri ve kadrosuyla davranış gelişimine de yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Pelin Ceyhan

 • Gk

  Güzel kızım için okul arayışına girdiğimiz bu dönemde bize güven veren kuruluşların başında gelen Etiler koleji iyi ki rastlamışım dediğim tek okul. Güleryüzlü ve sabırlı ekibiyle sorduğum her soruya eksiksi hatta tüm ayrıntısıyla cevap veren eğitimciler. Sanırım eğitim hayatımız sizinle başlayıp daha güzel ve başarı dolu devam edecek. Güzel kızım artık sizlere emanet.

 • Ek

  Öğretmenlerimiz, kurucuları Nur hanım ve Sueda Hanımın güler yüzlü olması çocuklara çok ilgili davranmaları ve sevgiyle yaklaşımlarından çok memnunum. Kızımı gönül rahatlığıyla bıraktığım ve çocuğumun canım okulum diye bahsettiği bir yer. Öğretmenlerimize ve tüm çalışanlara çok teşekkür ederim kızıma okulu bu kadar çooookkkk sevdirdikleri için.

 • Ck

  Bir erkek annesi olarak en önemlisi çocuğumu güvenle gönderebileceğim bir kurum.1 yıldır devam ettiği okula bir kez bile mutsuz gitmedi mutsuz ayrılmadı.Çocuklara sevgi güven dolu bir ortam vermekten daha çok fazlası var bu kurumda mükemmel bir dil eğitimi değerler eğitimi ve akademik eğitim.Her anlamda harika bir kurum.Öğretmenler her zaman güler yüzlü ilgili sıcak ve samimi bir şekilde bizimle ilgileniyor.İyi ki sizleri tanımışız.Sizleri çok seviyoruz.

 • AE

  Oğlumun ilk okul deneyiminde, civardaki bütün okulları gezdik ve en sonunda Etiler Koleji Anaokulu ailesine katıldık ve iyiki yollarımız kesişti dedik. Özellikle ilk görüşmede bütün sorularımızı eksiksiz yanıtlayan ve kafamızda ki bütün soru işaretlerini ortadan kaldıran kadroya çok teşekkür ederiz. Okul ile aramızda çok güzel bir güven bağı oluştu bu bizim için en önemli detaydı. Oğlumuzun mutlu, güvenilir ve kaliteli bir ortamda eğitim alması her gün okuldan eve mutlu dönmesi doğru bir seçim yaptığımızı gösteriyor. Deneyimli öğretmen kadrosu ve psikoloğu ile çok kısa sürede oryantasyon sürecini tamamladık. 1 ay içerisinde oğlumda dil anlamında büyük bir gelişme gözlemledim. Kurucularına ve kadroya ilk okul deneyimimizde bu kadar özverili yanımızda oldukları için çok teşekkür ediyorum.

 • Her sene yeni bir okul açılan Etilerin 32 senelik yerlisi üç çocuk annesi olarak bugün üçüncü çocuğum için üçüncü kez gittiğim etiler koleji anaokulundan tekrar yüzüm gülerek çıktım. Sonuna kadar sabırla beni dinleyen, öncesinde unuttuğum sorularımı yanıtlayan ve beni çok güzel ağırlayan sayın şeker kurucular ve değerli öğretmenlerine çok ama çok teşekkür ederim. Bir çok endişeyi içimde barındırmama rağmen beni güler yüzleriyle ve güven veren duruş ve cümleleriyle içimdeki korkuları en aza indirdiler. Özellikle çocuğum evde yemek yemediği için orda aç kalır mı endişesiyle Yemek saatinde gitmiştim, bana kendi yaptıkları poğaçadan ikram ettiler ve oğlum ikincisini istediğinde aslında tam olarak tüm korkularımı yenmiş bulundum. Evde yemek yemeye benim bile ikna edemediğim oğlumu ikna ettiğiniz için çok teşekkür ederim minnettarım sizlere!!♥️♥️ Ben sene içinde de sizlerle çok yol katedeceğimizi öngörebiliyorum

 • Tek kelimeyle mükemmel bir okul. 3 yasındaki kızım icin etiler bölgesindeki tüm okulları gezdim. Etiler kolejindeki sımsıcak karşılama ve içtenlik beni oldukça etkiledi. İngilizce eğitim, fiziki yapı,eğitim programı,organik gıdalarla hazırlanmış menüler hersey üst seviyede.Kafanızdaki tüm sorulara sabırla cevap alabiliyorsunuz. Kızım bana oldukça bağlı ancak oryantasyon süreci oldukça basarılı yürütülüyor.Bir haftada okula uyum sağladık.Herzaman güleryüzle bizi karşılayan kuruculara ve öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum.

 • Lg

  Etilere yeni taşınmış ve detaylı bir şekilde tüm okulları dolaşıp bilgi almış bir ikiz annesi olarak söylemeliyim ki içime en çok sinen ve kızlarım için ev ortamı gibi güvenilir bir yuva sunan etiler anaokuluna çok teşekkür ederim. O kadar ilgililerki değerli eğitim kadrosuna çok minnettarım! Tane tane herkesle ilgilenip tüm sorunları en iyi şekilde çözmelerine hayran kaldığım gerek okul düzeni gerekse okul tasarımı çok hoşuma gitti! Yabancı dil konusundaki hassasiyetime en iyi şekilde cevap veren canım okulumuz ingilizcenin yanı sıra almanca ve fransızca sunmalarıda beni çok heyecanlandırdı! Kızlarım ilk günden okuldan çıkmamak için ağladılar! Bu kadar hemen adapte olmaları bana ne kadar sevgi dolu bir kadronun içerde olmasını gösteriyor açıkcası! Tekrar herkese çok teşekkür ederim

 • DT

  Etiler Koleji, her açıdan cocuklara sagladığı imkanlar,egitim,disiplin ile tam anlamıyla gelecekleri icin donanım ve verimlilik sağladığını dusunuyorum. Gerek egitim kadrosu gerek kullandıkları egitim arac gereçleriyle tam anlamıyla harika. Okul arayışındaysanız mutlaka gorusmenizi tavsiye ederim. Sagladıkları tum imkanlar icin tesekkur ederiz :)

 • SA

  Bölgeye yeni taşımdığım için civar okullarla hiç bir bilgim yoktu.Detaylı bir şekilde birçok okulla görüştüm. Okul için ne kadar referans alsanız da her ailenin okul öncelik beklentileri farklı olabiliyor.Dikkat ettğim eğitiminin yanı sıra sıcak bir aile ortamı yaşatışırsa çocuğumun daha mutlu bir birey olarak yetişiceğini düşünüyorum. Okulla görüşmeye gittiğimde gerek çocuğum gerek biz o sıcaklığı aldık tabiki okul yeni açıldğı için tedirginliğimiz vardı fakat kısa sürede eğitim ve ilgileri bizde bu algıyı yıktı. Okulun iç dizaynı,mimarisi, materyalleri göze oldukça hitap ediyor buda çocugumun eglenceli ve kaliteli vakit geçirmesi için güzel bir olgu. Çocugumun motor, işitsel, duyusal gelişimine katkı sağlıcak öğretmen kadrosuna ve donanıma sahip bir okul. Dil egitiminde ingilizcenin yanı sıra tercihen Fransızca ve Almanca olması çok güzel. Evhamalı bir yapıya sahip anne olarak etiler lolejinin en sevdiğim yanlarından biri aplikasyon üzerinden çocuğumun bilgilendirme,değerlendirme ve uyguladığı etkinlik faaliyetleri görsel olarak disiplinli bir şekilde gün içinde bir kaç defa gönderiliyor çocugumdan haberdar olmak beni oldukça mutlu ediyor. Emekleriniz için tesekkürler verimli ve başarılı yıl diliyorum.

 • SA

  Etiler koleji, 3 yaş sonrası eğitim alan çocuklar için adeta bir şans. Uyguladıkları programlar ve sağlam eğitim kadroları ile çocukların dünyalarına sevgiyle dokunuyorlar. Eğitime verdikleri önemin yanısıra, çocuklara renkli bir dünya sünüyorlar. Bir veli olarak ben bile bazen ayrılmak istemiyorum. Yaklaşık üç aydır beraberiz, oğlumda çok önemli değişiklikler gözlemledik. Gönül rahatlığı ile yavruların emanet edilebileceği bir kurum, yönetici ve öğretmenlere teşekkür ediyorum..

 • C

  Kızımın ilk okul senesi olduğu için okul seçiminde fazlaca dikkatli davrandık. Kızımın aynı zamanda bize fazlaca bağlı olması bizi biraz ürkütüyordu fakat okul personeli o kadar güzel bir bağlanma kurdu ki kızım iki gün içinde bana sadece kapıdan el sallamaya başladı. Okulun dekoru özellikle bahçesi çok güzel. Yeni bir okul olması bir yandan bizi tedirgin etse de kullanılacak ürünleri hijyen açısından düşündüğümüzde ve personelin kızımla olan ilişkisini de gördüğümde bütün bu soru işaretlerimiz yok oldu. Bizim evimizde ödül ceza sistemi yoktur okulda da bu disiplin sisteminin uygulanmaması bizi çok memnun etti. Servis ve vale hizmetleri de bu İstanbul trafiğinde en önemli noktalardandı ve bu konuda da çok memnunuz. Umarım çok güzel bir yıl olur hepimiz için. Etiler Koleji Anaokulu ailesine teşekkürler.

 • KE

  Güzel bi okul ben oğlumu kayıt yaptırdım yemekleri bol çeşitli sınıflar temiz eğitim programı dolu dolu öğretmenleri ilgili beni en çok cezbeden kısmı fransızca ve almanca dersleri ek ücret talep edilmeden yoga ve orf eğitimleri birde tam zamanlı psikolokları derslere giriyor .

 • SA

  Okula ilk girdiğinizde güler yüzlü ve son derece saygılı bir güvenlik görevlisi karşılıyor sizleri ve aracınızın park edilmesinde vale görevi yapıyor. Estetik ve görsel olarak hoş bir mekan olması çocuğumun tüm gününün geçeceğini düşününce beni mutlu etti. İngilizce eğitimi için kullanılan program ve kaynakların iyi seçilmiş olduğunu gördüm. Sınıf kontenjanları gayet uygun. Montessori eğitimini gerçek standart materyalleri ile yapıyorlar.Bu hoşumuza gitti. personelin güler yüzlü ve sıcak olması, deneyimli olması güven verdi bize. beslenme konusundaki hassasiyetlerinden memnuniyet duydum,bu konuda hassas bir anne olarak. Çocuklara kendi etkinliklerini planlama fırsatı verilmesini de çok olumlu buldum.Güzel bir yıl diliyorum. Tek kaygım ilk yıllarının olması ancak ,başarılı olduklarına ikna oldum.

 • Yp

  Bizim kızımız başladı dün oryantasyona öğretmenleri nekadar sevdirdilerse kendilerini çocuk akşam eve dönmemek için ağladı. İlk defa başladığı için ve zorluk yaşamadıgından dolayı biz çok mutlu olduk. Çok teşekkür ederiz etiler koleji ailesine

 • Ay

  Okul gerek kadrosuyla gerek atmosferi ile mükemmel, yeni bir kurum olması beni tereddüt'te bırakmış olsada gittiğimize değdi ve oğlumun kaydını verdim. 10-20 kez gidip her seferinde canlarina okumama rağmen hep sıcak karşılandım :)

 • Okul tek kelimeyle mükemmel ama kurucuları çok şeker. Daima güler yüzlü ve sabırla tüm sorularımı eksiksiz yanıtladıkları için nur hanım ve sueda hanıma tabiki müdüre derya hanıma çok teşekkür ederiz! İyiki tanıdık sizi

 • Sd

  Okul inanılmaz güzel dekore edilmiş her detayına kadar düşünülmüş. Beşiktaş civarında tüm okulları gezdim ama dekor olarak en çok sizi beğendim. Ayrıca ingilizce dilini zaten olması gereken olarak benimsemiş ve yanına zengil çeşit dil koymuş bir okul olarak sizi tebrik ediyorum. Süpersini!

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Etiler Kids Academy Anaokulu İletişim Bilgileri

Akat Mah. Hare Sk. 2. Söltaş Evleri Sitesi, No:15, Beşiktaş/İstanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum