fb
Özel Eylül Kartaltepe Anaokulu

Özel Eylül Kartaltepe Anaokulu

0 212 963 2081
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Eylül Kartaltepe Anaokulu Hakkında

Bakırköy Kartaltepe’de bulunan Özel Eylül Kartaltepe Anaokulu 110 m2 çim bahçe, 40 m2 kış bahçesi, 15 m2 veli bekleme alanı toplamda 300m2 alana kurulmuştur. Okulda 2-6 yaş Çocuklara, oyun grubu, anaokulu ve hazırlık sınıfları olarak eğitim verilmektedir. Okulda oyun ve aktiviteler aracılığıyla çocukların zihinsel, sanatsal ve duyusal gelişimlerine katkıda bulunmak hedeflenmektedir. Oyun grubu programı dahilinde her hafta değişen temalarla çocuklar atölye rahatlığında yaşıtlarıyla oynuyor, iletişim kuruyor, dokunuyor, keşfediyor, eğleniyor. Tüm eğitim – öğretim dönemi içinde çocukların gelişimleri veliler ile paylaşılmaktadır. Uzmanlar ve velilerin görüşme süreçleri boyunca çocukları ile iletişimde benimsemeleri gereken tutum ve yaklaşımlar ile evlerinde çocukları için nasıl bir ortam yaratmaları gerektiği konuşulur ve özel durumlar yeniden değerlendirilir. Bunlarla birlikte yıl içinde velilere ücretsiz seminer programları düzenlenir ve kazanımlar sonucu anne-baba ve çocuk arasında daha verimli bir ilişki kurulması hedeflenir. Özel Eylül Kartaltepe Anaokulu 'nda tüm dersler çoklu zeka kuramı metodu çerçevesinde verilmektedir. Kreş – Anaokulu’nda da yapılan matematik etkinliği çalışmalarında klasik sayıların üzerinden geç, sayıları yaz, topla, çıkar yerine her zeka tipine uygun matematik işlemleri öğretilmektedir. Okulda Örneğin; sayıları öğrenirken masalar 3 gruba ayrılır, birinci masa söylenilen ayı kadar zıpla ( kinestetik zeka), ikinci masa hamurdan söylenilen sayıyı yap ( dokunsal zeka), üçüncü masa söylenilen sayı ile ilgili müziği dinle ve söyle ( müziksel zeka). Okulda da böylece matematik çocuklar için kabus olmaktan çıkar ve eğlenceli hale gelmiş olur. Sabah erken okula gelen çocuklarla birlikte Özel Eylül Kartaltepe Anaokulu 'nda tüm gün boyunca Almanca, drama, İngilizce, bale, müzik, spor, sanat, çoklu zeka, jimnastik ve yüzme aktiviteleri yapılmaktadır. Okulun hizmetleri arasında yer alan yemekhanede yemekler aşçılar tarafından büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Gün içerisinde çocuklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek verilmektedir. Okulun hizmetleri arasında güvenlik ve serviste bulunmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe
Sera
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga

Sanatsal

Bale
Origami
Drama
Tiyatro
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Planetarium - Gök Bilimi
Yabancı Dil Kulübü
Binicilik Kulübü
 • M. ç.

  Okul konum olarak güzel bir alanda park sorunu yok çalışanlar Güler yüzlü eğitimleri güzel ilgi ve alakası tavsiye edeceğim kadar iyi fiyat olarak uygun

 • Y. d.

  Yoga dersleri dahil farklı branşlarda kaliteli eğitim verebilen nadir anaokullarından biridir.

 • A. U.

  İlgi ve alaka çok güzel. Öğretmenlerin çocuklara her daim sevgi ve ilgili olması . Her öğrenci için verilen özel ilgi isteklerimizin karşılanması gözümü arkada kalmıyor.

 • E. S.

  Okulun idarecisi ve öğretmenleri alanında uzman ve çocuk ruhundan anlayan bir ekip Güvenilir ve temiz bir ortam.

 • M. S.

  Çoçuğum okula başlamadan önce konuşmuyordu.Okulumuzla birlikte konuşmaya başladı.

 • D.

  1 yıldır oğlum bu anaokuluna gidiyor öğretmenlerden ve okul müdüründen çok memnunuz. Bahçeyi yaz kış her alanda mutlaka kullanıyorlar.

 • M. p.

  İngiliZce ve almanca çift dil eğitim var ve bir yılda kızım hem ingilizce hem almanca baya kelime öğrendi. Yabancı dil öğretmeni çok sevecen ve çocuklarla çok ilgili.

 • e. e.

  Butik bir okul olduğu için öğrenci sayısı az ve bu bakımdan her çocuğa birebir özel eğitim veriyorlar. Güvenerek çocuğumu teslim ediyorum.

"Özel Eylül Kartaltepe Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Eylül Kartaltepe Anaokulu İletişim Bilgileri

Kartaltepe Mahallesi Üçtepe Sokak No:36 Bakırköy/istanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Bakırköy Liderler Anaokulu Özel Okul
Özel Bakırköy Liderler Anaokulu

Oğlum çok mutlu. Öğretmenlerimiz yöneticilerimiz gerçekten harika insanlar.kesinlikle okulumuzu herkese öneriyorum. Çocu...

Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu Özel Okul
Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

Bir anaokulunda olması gereken her şey mevcut Çocuğumuz eğitim hayatına en iyi şekilde başlasın istedik ve bu okulu seçt...

Özel Ataköy Bir Montessori Anaokulu Özel Okul
Özel Ataköy Bir Montessori Anaokulu

Mart ayindan itibaren kurumla tanistik, ben ve oglum cok memnunuz. Gonul rahatligiyla cocugumu emanet ettigim, mutlu old...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum