fb
Özel Festival Anaokulu

Özel Festival Anaokulu

0212 963 2076
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 07:30/19:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Festival Anaokulu Hakkında

İstanbul Şişli bölgesinde hizmet vermekte olan Özel Festival Anaokulu sınıflarını çocuklarımızın yaşlarına göre oluşturmaktadır. 2015 yılından yılında hizmet vermeye başlayan anaokulu MEB müfredatını uygulamakta ve farklı branş derslerine de yer vermektedir. Okul 400 metrekarelik bir kullanım alanına sahiptir. 3-4-5 yaş sınıfları şeklinde oluşturduğu sınıfların eğitim programları aylık olarak belirlenmektedir. Bu eğitim programların anaokulunun kendi sitesinde velilerin takibine sunulmaktadır. Gerekli veli bilgilendirmenin yanı sıra site üzerinden kayıt yaptırma imkanı da sağlamaktadır. 07:30 ve 19:30 saatleri arasında eğitim ve öğretim hizmeti vermektedir. Yarım gün seçeneğine de sahiptir. Yarım gün 09:30 ve 13:30 saatleri arasındadır. Kendi psikolojik danışmanına sahip olan Özel Festival Anaokulu rehberlik servisi ve aile danışmanlığı sağlamaktadır. Fiziksel imkanlarını uyku odası, yemekhane, bahçe, açık ve kapalı oyun alanları olarak sıralayabiliriz. Okulun yaz okulu seçeneği de sunulmaktadır. Kendi servisine ve güvenlik sistemine sahiptir. Ulaşım esnasından çocuklarımıza eşlik edecek ve onların güvenliklerini sağlayacak olan görevlilere de sahiptir. Güvenlik konusunda gösterdiği hassasiyeti temizlik ve hijyen konusunda da göstermektedir. Okulun günlük olarak temizlikleri ve kontrolleri yapılmaktadır. Yemekhanesinde çıkan yemekler aynı eğitim programları gibi velilerin takibi içi sitesinde yer almaktadır. Yemek programları çocukların gelişim ihtiyaçlarına göre uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır. 3 öğün olarak verilen yemekler sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı şeklindedir. Branş dersleri alanlarında uzman öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir.Özel Festival Anaokulu 'nda drama, müzik düşünme becerileri, akıl ve zeka oyunları şeklinde verilen branş derslerine İngilizce dersleri de dahildir. Okul öncesi İngilizce eğitimi üzerinde oldukça duran anaokulu dil eğitiminde evrensel metotlara yer vermektedir. Çocukların bedensel gelişimlerini destekleyen branş dersleri olarak jimnastik, dans ve yüzme derslerine yer verilmiştir. Okulun iç dizaynı çocuklara göre mobilyalar, ahşap yataklar ve gerekli materyallerden oluşmaktadır. Sanatsal derslerin içinde dekoratif sanatlar, el sanatları, dans ve drama dersleri mevcuttur. Okul aktif olarak çalışan kulüplere sahiptir. Bunlar satranç, müzik, gezi, akıl ve zeka oyunları kulüpleridir. Çocuklar için yaşayarak öğrenmeyi destekleyecek ve özel günlere uygun geziler düzenlenmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Dans
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • Y. A.

  Okulumuzun öğretmenleri inanılmaz ilgili ve şevkatli hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum saygılar

 • E. B.

  Oğlumu güvenle teslim ettiğim, gözümün arkada kalmadığı, eğitiminden çok memnun olduğum samimi ve sıcak insanların olduğu güzel bir eğitim yuvası.

 • K. D.

  Verdikleri derslerin kalitesiyle eğitmenlerin güler yüzleriyle yaptıkları etkinlikler ve gezilerle tam anlamıyla robot değil bir birey yetiştirmeyi hedefleyen ve bunu başarabilen bir okul.

 • ö. k.

  Okulumuzun eğitiminden çok memnunum sosyal etkinlikler olsun hocalarımızın ilgi ve alakası olsun bana ne kadar doğru bir tercih yaptığımı hatırlatıyorlar her yeni gün. Ama sınıfımızda bir öğretmenimiz daha olsa hem eğitmenlerimizin enerjileri daha yüksek olur, hem de öğrencilerle biraz daha fazla ilgilenmiş olurlar.

"Özel Festival Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Festival Anaokulu İletişim Bilgileri

19 Mayis Mah. Dr.hüsnü İsmet Öztürk Cad.hisar Apt.no.32 Kat.b/2 Şişli-İstanbul
0212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum